Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
adresy na zaproszeniach
Autor Wiadomość
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 7:49 pm   adresy na zaproszeniach

nie znalazlam takiego tematu, ale jesli jest to prosilabym nakierowac ;)

zdaza sie czasem, ze koscioly czy sale maja adres taki czy śmaki, ale wejscie jest zupelnie z innej strony.

tak jest u nas. wstepnie myslalam zeby na zaproszeniu wpisac adres kosciola "urzedowy", ale zrobic dopisek, wygladaloby to tak:

"Kościół przy ulicy Zgierskiej....
(wejscie od ulicy takiej)"


Moja mama twierdzi, ze to nieeleganckie. moi goscie sa wszyscy z lodzi, wiedza gdzie mieszkam i wiedza, gdzie bedzie slub (kosciol jest na przeciwko bloku). natomiast 90% gosci mojego przyszlego meza mieszka poza lodzia, kosciola ani lodzi nie znaja i chcialabym po prostu ulatwic im dojazd.

niby o wejsciu do kosciola z drugiej strony mozna zawsze gosciom powiedziec przy zapraszaniu, ale czesc z nich pewnie o tym zapomni.
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 9:35 pm   

Według mnie zawsze możesz poprosić o próbny projekt jak to będzie wyglądało. A jeśli macie gości przyjezdnych to zawsze warto im ułatwić życie. Zwłaszcza jeśli to ten kościół o którym myślę na radogoszczu. Sama kiedyś była tam na ślubie i miałam problem z trafieniem.
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 1:25 pm   

Jestem za dodatkową informacją. Dlaczego miałoby źle wyglądać? Dla gości mega ułatwienie. Ja jak jestem w nowym miejscu to się zawsze gubię dlatego jak mam jakieś dodatkowe wskazówki to jest mi to strasznie na rękę.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 8:19 pm   

aniuniai, tak, prawdopodobnie chodzi o ten, o którym myślisz :D
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 10:58 pm   

Wg mnie formuła "wjazd od" jest zwykłym uszczegółowieniem adresu, czasem nawet jego częścią także ja nie widzę tutaj nic niestosownego. Alternatywa to zrobienie dodatkowej kartki do zaproszeń, na której umieścisz mini mapkę/plan, ale jak dla mnie lepiej by było ująć to w samym zaproszeniu. Poza tym myślę, że nie tylko goście spoza Łodzi mogą mieć problem, jeśli ktoś nigdy w tym kościele nie był to nawet znając okolicę nie jest pewne, że trafi.
_________________

 
 
 
magicznymotyl 

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 11:30 pm   

Jak najbardziej na zaproszeniach powinny być dane adresowe a co nowocześniejsi mogą skorzystać i wygenerować KOD QR prowadzący do mapy google. My w magicznymmotylu lubimy nowoczesne i zaskakujące rozwiazania )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl