Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Lut 04, 2014 10:21 pm
Prezenty gwiazdkowe 2013
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 10:09 pm   Prezenty gwiazdkowe 2013

Z racji, że już listopad zaczynam drążyć temat prezentów pod choinkę. Można by już coś działać w tym kierunku, by uniknąć pośpiechu przed samą Wigilią.

Jakieś pomysły? Inspiracje? :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 5:41 pm   

Debussy, dobry temat, sama potrzebuję pomysłów na prezenty dla rodziców, natomiast D. zażyczył sobie zestaw patelni :smile: Ciekawa jestem czy jeszcze zmieni zdanie.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 6:59 pm   

Ja o dziwo na ten rok mam już jakieś pomysły...
Dla teściowej i mojej mamy jakiś charms do Pandory (tu jest łatwo ;;) ).
Dla męża chyba bilet:

Dla dziadków standardowo chyba zakupy apteczne typu Biovital, zestawy witamin.
Dla córeczki kuzynki:

Plus na pewno jeszcze coś jej dokupimy.
Nie wiem co z teściem, Stasiem i Lilą...(dla dzieci po urodzinach już chyba pomysły mi się skończą ;P ).
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 8:34 pm   

Ja narazie mam trzy pomysły dla męża:

książka:


gra planszowa:


piłka:


i zastanawiam się czy już nie pozamawiać w listopadzie żeby było z głowy, tylko musiałabym od razu popakować, żeby nie znalazł :razz: a nie wiem, czy już papier do pakowania świąteczny jest w sklepach :roll:

dla babci kalendarz na 2014:


dla mojej mamy, zestaw kominkowy:


i to narazie tyle, innych pomysłów brak :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 9:57 pm   

Debussy, ja zamawiam prezenty dla męża do pracy i tam trzymam do gwiazdki :smile:
A pomysłów nie mam wcale w tym roku i nie wiem gdzie spędzimy święta :?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 8:08 pm   

Jak zwykle super temat. Kompletnie nie mam pomysłu na prezenty w tym roku. Nawet nie mam czasu mysleć.
A najgorsze jest to że Ł. ma 30 urodziny i ten prezent spędza mi sen z powiek.
_________________

 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 1:31 am   

mój na urodziny zazyczyl sobie FIFE 14 :D koniecznie to i nic innego, coz moglam zrobic? :P a poza tym zamowilam dla niego torta z sushi, ktore oboje uwielbiamy. byl to super pomysl, bo nie przepada za slodyczami i sam przyznal, ze lepszy taki niz normalny tort ;)
za to z kolei bratu na 30stke zlozylysmy sie razem z mama i kupilysmy 3l butelke Jacka Danielsa.

ojcu najczescie kupujemy ksiazki historyczne, wojenne etc. a odkad zaczal palic epapierosa to zapasowe grzalki albo liquidy np o smaku whiskey.

bratu rok kupilam voucher na audiobooki, a bratowej voucher na ebooki, gdyz kazde z nich mialo wtedy takie zajawki.
kiedys jeszcze kupilam vouchery do cinemacity.
z kolei od nich juz nie raz dostalam karte rabatowa do reserved czy c&a.

dla mamy nieraz zrzucamy sie w 3 i kupujemy wspolny prezent. np nowego robota kuchennego, elektryczny mlynek do kawy lub chociazby maszynke do mielenia miesa.

zdecydowanie jestem za praktycznymi prezentami. niezawsze sa to niespodzianki, bo jak totalnie nie wiemy co kto chce, to pytamy sie nazwzajem wprost.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Lis 06, 2013 1:38 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 7:42 am   

agacionek napisał/a:
Jak zwykle super temat. Kompletnie nie mam pomysłu na prezenty w tym roku. Nawet nie mam czasu mysleć.


niestety- jak co roku :/
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 8:16 am   

Sisska napisał/a:
torta z sush

Sisska, Ambrozja już poruszała ten temat - TORT. To jest TEN tort, a nie TA torta. Dawno nie widziałam tak głupiego błędu :roll:
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 9:31 am   

szaraczarownica napisał/a:
Sisska napisał/a:
torta z sush

Sisska, Ambrozja już poruszała ten temat - TORT. To jest TEN tort, a nie TA torta. Dawno nie widziałam tak głupiego błędu :roll:


szaraczarownica, błąd, o którym piszesz wynika chyba nie tyle z tego, że ktoś przypisuje tortowi rodzaj żeński, ale stosuje nieprawidłową formę w wyniku odmiany przez przypadki. Przyznam szczerze, że z taką - błędną - formą bardzo często się spotykałam, o ile zgadzam się jak najbardziej, że jest nieprawidłowa, to Twoje ostatnie zdanie nie jest moim zdaniem zbyt miłe (i chyba duże gorsze i głupsze błędy się zdarzają)...
_________________


 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:07 am   

mnie bardziej razi jak ktos pisze "na prawde" oddzielnie :lol: a na tym forum juz nie raz to widzialam jakos nikt na to uwagi nie zwrocil ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Lis 06, 2013 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:46 am   

tia, a ja wprost nie mogę wytrzymać jak widzę bardzo często na forum i nie tylko jak ktoś nie umie odmieniać wyrazów w stylu 'kobiety, dziewczyny, mamy'. i pisze tym 'kobietą, dziewczyną, mamą' zamiast 'kobietom, dziewczynom, mamom'.
np' 'powiedziałam dziewczyną, że się spotykamy'
zamiast 'powiedziałam dziewczynom, że się spotykamy'.
masakra jakaś... ale musiałabym za każdym razem to pisać, nie mam siły już na to :smile:

sorry za OT :lol:

a w temacie: pomysłów brak póki co :-? poza tym, że standardowo fotokalendarze z wnukami dziadkowie dostaną :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Sro Lis 06, 2013 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 12:30 pm   

Temat idealny, tym bardziej że tuż przed świętami PM ma urodziny a niecały miesiąc po teściowa, mama i chrześnica. także będę szukać inspiracji baaardzo wielu.
Z pomysłów na ten moment jest niewiele. Dla PM myślałam na urodziny zakupić bilet na Mistrzostwa Świata Super Enduro tyle że są kilka dni przed urodzinami, więc taki prezent z lekkim wyprzedzeniem finał jest 15 grudnia a urodziny trzy dni później). No i nie wypada go wysłać samego (co też nie oznacza że ja mam ochotę iść - zupełnie nie mój klimat) więc muszę to przemyśleć, czy chcę kogoś jeszcze sponsorować.
Jeśli chodzi o Gwiazdkę to mam do obkupienia PM, rodziców, teściową, dwie chrześnice (lat 3 i 5,5) chrześniaka i jego brata bliźniaka (rok i trzy miesiące), i jakieś drobiazgi dla trzech siostrzenic PM (lat 1, 2 i 7). Także pomysłów potrzebuję bardzo dużo a sama nie mam żadnych...
_________________

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 3:03 pm   

Hatifnatka napisał/a:
poza tym, że standardowo fotokalendarze z wnukami dziadkowie dostaną :)
też planuję podarować taki prezent moim rodzicom i teściom.
Dla męża jak zwykle - czarna dziura, chociaż przydałby mu się nowy portfel, więc może?
Dla siostry pewnie jakiś kosmetyk, szal lub rękawiczki- sama nie wiem, muszę wybadać co jej jest potrzebne ;)
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 4:40 pm   

Ja dla swojego planowałam kamerkę do samochodu, ale mam obiekcje, bo trochę droga, a z teściami nie mam zamiaru się składać :twisted:
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 7:00 pm   

Sisska napisał/a:
mój na urodziny zazyczyl sobie FIFE 14

Ja myślałam o jakimś prezencie który posłuży mu na lata np trochę lepszy zegarek i do tego jakiś karnet do spa. Myślałam też o jakimś wyjeździe we dwoje do spa ale nie mamy co zrobić z dzieckiem, a chciałabym żebyśmy razem mogli wyjść na zabiegi.
Chyba pozostaje mi Nowa Gdynia, albo Uniejów :)

Sisska napisał/a:
z kolei od nich juz nie raz dostalam karte rabatowa do reserved czy c&a.

Uważam że to fajny prezent. Sama planuję w tym roku ze dwie takie karty podarować :)

A jakbyście chciały mmnie coś kupić to ucieszę się z karty rabatowej do Apartu :smile:
_________________

 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 7:32 pm   

agacionek napisał/a:
np trochę lepszy zegarek
ja na 30 właśnie taki prezent kupiłam, a właściwie to zrzuciliśmy się całą rodzina ale ja musiałam najwięcej dołożyć do tego interesu :twisted:
Dzisiaj sie dowiedziałam że w Łodzi będzie koncert Black Sabbath - pierwsza myśl to - kupimy sobie bilety na gwiazdkę - ale druga - hmm moze byłoby to dobre na jakąś inną okazję :D Chociaż w zeszłym roku kupiliśmy sobie bilety na Iron Maiden ;)
A co do innych prezentów - mężowi albo ten bilet albo audiobooki co by w korkach sie nie nudził, a dziadkowie foto książkę z Marysią, mają pierwszy rok to teraz dostaną drugi :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 1:53 am   

Tez chcialam cos extra, ale zegarek ma. Nosil miesiac i znudzil mu sie. Zapalniczke ode mnie zgubil, drugiej nie mam zamiaru kupowac :P Portfel tez juz kiedys dostal. On sam nie wie co by chcial. U niego w rodzinie nie ma tradycji dawania sobie prezentow na gwiazke, nawet tej najblizszej rodzinie czyli rodzice, dzieci, dziadkowie.
A poza tym i tak najlepszym prezentem jestem ja i my wszystkie dla swoich facetow :smile:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 10:26 pm   

Sisska, no to kup mu ładną bieliznę na gorący wieczór :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 10:02 am   

U mnie póki co kompletny brak pomysłów a jeszcze na Mikołajki muszę coś wymyślić.
Ostatnio zmieniony przez Prowansja Pią Lis 08, 2013 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 12:21 pm   

Że brak pomysłów, to pół biedy, ale skąd na to wszystko pieniądze wziąć... a może w tym roku Gwiazdkę przesunę na po weselu :D Będzie kasa, będzie czas do przemyśleń :D Chociaż pomysł z kamerką na samochód jest rewelacyjny, mój J. co trochę wspomina, że musi sobie kupić. Dla reszty nie mam pomysłów, a zostali
mama
-może jakiś karnecik do fryzjera na fryzurę na ślub...

ciocia
-pomysł jak wyżej

tata
-może wkład do e-papierosa

jego żona
-może znowu kawa ziarnista jakaś fajna... tylko to już raz było. Książka, albo jakaś biżuteria

siostra z narzeczonym
-pomysłów brak...

brat z narzeczoną
-jak wyżej

dziadek
-witaminki?

teście
-no i tutaj to już nic nie wiem... :/

i jeden przesympatyczny 5-letni chłopczyk :)
-autko odpada, zabawka musi być rozwijająca...

no i jakiś drobiazg dla świadkowej i świadka.

Do zadań przedświątecznych dopisuję OKRAŚĆ BANK... :(
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 1:04 pm   

Magda1312 napisał/a:
jego żona
-może znowu kawa ziarnista jakaś fajna... tylko to już raz było. Książka, albo jakaś biżuteria


Skoro była kawka, to może jakaś ładna filiżanka?
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 9:43 pm   

nam wczoraj udało się jeszcze trochę skorzystać z Tescowych promocji
i tak
dla mojej chrześnicy:





dla chrześnicy męża


a dla chrześniaka:
- planuje.. tzn dostałam zgodę na zakup.. no, i informacje, że fajnie by było jakby już na Mikołajki dostał prezent świąteczny


no i wiem, że brakuje mu jeszcze jednej książki Assasina, ale nie pamiętam już której części 8)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 3:14 pm   

Magda1312 napisał/a:

i jeden przesympatyczny 5-letni chłopczyk :)
-autko odpada, zabawka musi być rozwijająca...



Magda1312, a może książka? :) Koleżanka z pracy ostatnio kupiła swojej pięcioletniej córce "Mam oko na litery" i "Mam oko na liczby" - wg mnie książka jest super.

Opis ze strony księgarni:
Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy znasz ich nazwy? Sprawdź to! Na czym gra łoś muzykant? Kto zagląda w paszczę krokodyla? Jakie zwierzę ściga się z zającem? Wyszukuj rzeczy, których nazwy zaczynają się na literę podaną w lewym lub prawym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Liczba pod literą podpowie Ci, ile jest ich na pewno. A może zdołasz znaleźć jeszcze więcej? Do dzieła!


I nie zbankrutujesz na niej :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Pią Lis 15, 2013 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 9:38 pm   

ja dziś zakupiłam jeszcze dodatkowo książeczki dla dzieciaków..
dla chrześnicy


recenzje tu
http://czytajki.blogspot....eczne-stoy.html

aż che się znów być dzieckiem :D

UWIELBIAM ŚWIĘTA :D :D :D
 
 
Olenia 

Dołączyła: 05 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 10:58 am   

Ładna ta książeczka, może i kupie dla swojej chrześnicy :)

A swojemu mężusiowi kupie PES 2014 na konsole - będzie zadowolony :lol:
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 6:18 pm   

W sprawie błędów językowych o których pisałyście: dziewczyny, to jest forum publiczne i ja to porównuję do stadionu w czasie meczu. Jest pełen przekrój społeczeństwa. Są dziewczyny po studiach wyższych, z doktoratami i innymi takimi, a są też pewnie mniej wykształcone, które babole robią i już. Nie da się tego uniknąć, ale też nie ma się co przesadnie wyjątrzać, prawda? :wink:

Co do prezentów, to nabyłam książkę i grę dla męża, narazie czaję się na zestaw kominkowy dla mamy, ale nadal brak pomysłu na prezent dla Teściowej (w zeszłym roku dostała zestaw do makijażu, ale wątpię, że go użyła :twisted: ) :roll:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 1:58 pm   

W tym roku wyjątkowo szybko wyrobiliśmy się z prezentami :) Praktycznie na początku listopada było już prawie wszystko kupione. Piszę w ukrytych bo niektórzy mogliby podejrzeć i nie było by niespodzianki :P
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 2:09 pm   

Ja powoli też zaczynam ogarniać temat prezentów ale i tak największy problem zawsze mam z dzieciaczkami, więc z miłą chęcią czytam wasze propozycje bo może też mi coś w oko wpadnie :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 9:51 pm   

W Rossmanie jest -40% na kosmetyki do makijażu można skorzystać i kupić coś na prezent ;)
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 12:11 pm   

agacionek napisał/a:
W Rossmanie jest -40% na kosmetyki do makijażu można skorzystać i kupić coś na prezent ;)


agacionek, dzięki za info :) z tego co kojarzę, rok temu o tej porze też była ta promocja :wink:
_________________


 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 1:04 pm   

U nas już jakiś postęp w prezentach:
- dla Majki: farby do malowania palcami, puzzle



Planuję jeszcze szmacianą lalę z Ikea i do niej wanienkę do kąpieli.

[img]- dla rodziców: będzie Majkowy kalendarz, plus dla taty bon do Rossmanna, dla mamy bon do C&A albo Kappahla

- dla brata: kalendarz z Tatrami plus bransoletka survivalowa BEAR GRYLLS SURVIVAL



- dla mnie - na pewno koraliki do zrobienia kilku bransoletek typu Tous
- dla męża - jeszcze nie określił co by chciał, może zestaw do czyszczenia aparatu fotograficznego...

Od dziadków Maja dostanie klocki Duplo "Kolejka"
_________________
 
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 2:51 pm   

Dla męża planuję kupić Football Managera 2014 - zawsze marzył o oryginalnym :)



Chrześniakowi - zapalonemu kibicowi FC Barcelona - komplet pościeli



Siostrzenice męża dostaną kasę, bo żadnego hobby nie posiadają a nie chcę kupić czegoś z czego zadowolone nie będą.

No i dzieciaki jak co roku dostaną kalendarze tollerowe wersja biurkowa :)

_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Nie Lis 24, 2013 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 5:47 pm   

Debussy napisał/a:
W sprawie błędów językowych o których pisałyście: dziewczyny, to jest forum publiczne i ja to porównuję do stadionu w czasie meczu. Jest pełen przekrój społeczeństwa. Są dziewczyny po studiach wyższych, z doktoratami i innymi takimi, a są też pewnie mniej wykształcone, które babole robią i już. Nie da się tego uniknąć, ale też nie ma się co przesadnie wyjątrzać, prawda? :wink: :


święta prawda, tylko ja uważam, że wykształcenie nie determinuje tego, czy ktoś popełnia błędy, czy nie. Po prostu dysleksja czy dysortografia może dotyczyć każdego. Mi samej zdarza sie popełniać błędy i często wynikają z pośpiechu.

a jeśli chodzi o prezenty, to ja jak co roku nie wiem co kupić.
Mamie chyba kupię książkę, dla bratowej mam szlafrok, a dla reszty nie wiem, może coś podpatrzę od Was :)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 8:58 pm   

Na razie:
teść: karafka,
teściowa: szczoteczka elektryczna oralB.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 10:35 am   

M4rcysi4 napisał/a:
Na razie:
teść: karafka,
teściowa: szczoteczka elektryczna oralB.


M4rcysi4, zazdroszczę... u nas jeszcze ani jeden prezent nie kupiony, a lista jest dłuuuga - pomysłów niestety nie mam dla wszystkich :roll:

- mama: bluzka / cardigan / ewentualnie dobry kosmetyk do makijażu;
- brat: t-shirt / koszula (ze sklepu Pogo itp.) + ma ktoś jakiś pomysł na dodatek do prezentu dla nastolatka (17), który jeździ na desce?
- moi dziadkowie - wstępnie: krawat dla dziadka i apaszka / szal dla babci;
- druga babcia - brak pomysłu;
- teść: sweter / koszula + czekoladowy smakołyk w kształcie narzędzia, typu młotek czy klucz (wygląda rewelacyjnie!);
- teściowa: brak pomysłu (wstępnie widziałam ładny cardigan w Mohito...);
- szwagier: chyba koszula (jak z zeszłym roku..:/);
- chrześnica męża (niespełna 2,5 roku): zabawka (budżet ok.100zł) - ale pomysłu brak...;
- dziadkowie męża: brak pomysłu;
- MĄŻ: brak pomysłu :zalamany: pewnie skończy się na koszuli albo swetrze + dodatek biegowy, typu nowa koszulka funkcyjna albo skarpetki dry fit;
_________________


 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 2:59 pm   

Dołączam do grupy lekko przerażonej nadchodzącą gwiazdką. Na tę chwilę mam tylko kilka pomysłów:

- rodzice - może coś do domu, np. młynek do pieprzu i coś jeszcze
- brat - mam już wodę toaletową dla niego
- tata A. - nie mam pojęcia (A. będzie się głowił)
- siostry A. i szwagrowie - jakieś zestawy kosmetyków (szwagier co roku czeka na Str8)
- 4 siostrzeńców i chrześniak - musimy kupić prezenty na Mikołajki i Gwiazdkę:
* siostrzenica lat 12 - myślałam o książce ze znanymi utworami na gitarę i gra na PS3
* siostrzenica lat 5 - chce lalke kucyka (człowiek)
* siostrzeniec lat 9 (chrześniak) - jakaś gra na PS3 i ochraniacze do gry w piłkę
* siostrzeniec lat 9 (chrześniak) - brak pomysłów
* najmłodszy chrześniak, lat 1,5 - myślałam o zabawce skrzynce na listy Fisher price

Na konice A.: urodziny, imieniny, gwiazdka
* gra
* rękawiczki do telefonów dotykowych
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 4:10 pm   

w tym okresie zawsze targają mną straszne wyrzuty sumienia, że nie mam pomysłu na kreatywne prezenty dla najbliższych...:( nie lubię obdarowywać ich rok w rok: Tata - woda po goleniu/krawat, Mama - kosmetyk lub coś do kuchni ale w żaden sposób nie mogę wyciągnąć od nich jakiejś najmniejszej choćby inspiracji, bo twierdzą, że wszystko mają i nic im nie trzeba.... :( swojego M. obkupiłam już chyba we wszystkie możliwe gadżety i zastanawiam się czy w tym roku nie sprezentować mu jakiegoś fajnego zestawu narzędzi, lub wiertarko wkrętarki czy coś w tym guście? Zauważyłam że coraz odważniej bierze się za domowo-samochodowe naprawy tylko wiecznie pożycza narzędzia od mojego Taty :P poza tym praktycznie rzecz biorąc to wszelkie narzędziowe klamoty i tak przydadzą się nam w naszym przyszłym wspólnym gniazdku, więc coś na dobry początek by już było - Młody wniósł by jakieś wiano :D Myslicie, że się nie obrazi za tak hmmmm... mało osobisty prezent?
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 5:17 pm   

U mnie już kupione:
- dla mamy przywieszka Pandory
- dla męża zegarek
- dla chrześniaka książka "Wielki Widzew"

do kupienia:
- teściowie - brak pomysłu
- dla babci męża pewnie jakieś kosmetyki do kąpieli
- dla kuzynów - wody toaletowe
- dla kuzynek myślę o jakiś drobiazgach w stylu apaszka, torebka itp
_________________

 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 5:19 pm   

moja mama swojemu przyszlemu zienciowi chce kupic skrzynke na narzedzia/srubki/kombinerki/mlotek etc. pomysl mi sie bardzo sposobal

za to ja chyba kupie mu jakies leginsy/spodnie termoaktywne, bo jakis czas temu wspominal, ze chcialby sobie takie kupic.

no i te rekawiczki do telefonow dotykowych to nie taki glupi pomysl.

bratu myslalam, co by kupic Hobbita na DVD w wersji rozszerzonej.
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 5:37 pm   

Hmm.. u mnie generalnie nie ma dużo do wymyślania, bo nie ma trendu do kupowania prezentów rodzeństwu, a tym bardziej jakiemuś kuzynostwu. Babci i dziadkowi kupujemy tylko wtedy, gdy wybieramy się do nich w święta ( w tym roku jeszcze nie wiemy).
Także mnie został jeszcze mąż, chrześniak i rodzice, ale pomysły już są trzeba tylko kupić.
_________________
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 6:39 pm   

jako ze w tym roku zostaje w UK na swieta , to prezent tylko dla meza i przyjacióli do PL pofruná kartki z zyczeniami ...
póki co kupilam bilet na koncert , ale z racji tego ze koncert odbedzie sie w marcu to zamierzam dokupic gre Fifa 2014
a dla przyjaciólki najprawdopodobniej perfumy Chanel , zawsze sie nimi "zachwyca" jak je wyczuje:)
_________________
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 11:17 pm   

Ja póki co jeszcze nic nie kupiłam ale mam trochę pomysłów. I tak:
- dla męża: coś z ubrań:spodnie, bluza...jeszcze nie zdecydowałam
- dla córki: rybka Robo fish
- dla taty: kawy + coś słodkiego
- dla mamy: zestaw kremów lub perfumy
- dla siostry: brak pomysłów
- dla szwagra: zestaw Black Suede Touch z Avonu
- dla siostrzeńca: jakaś zabawka, myślałam o helikopterze zdalnie sterowanym
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 11:18 am   

skrzat napisał/a:
slicie, że się nie obrazi za tak hmmmm... mało osobisty prezent?


Uważam to za osobisty prezent, skoro widzisz w nim zapał do tego typu zajęć.
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 1:24 pm   

Ja w temacie prawie świątecznych prezentów ;)
Moja mama dzień przed Wigilią obchodzi w tym roku 50. urodziny. Myślę o jakimś prezencie dla niej. Czy uważacie, że zegarek z grawerem to dobry pomysł? Nie chce kupować jej czegoś do domu, tylko właśnie coś bardziej osobistego. A może macie jakieś fajne pomysły? :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 1:27 pm   

Moim zdaniem pasuje. A może otwierany medalion?
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 2:07 pm   

Fijołkowa, ja tez myślę, że to dobry pomysł :)

Jeśli dla mamy nie jest to tzw. "chleb powszedni" to może day spa? My w ubiegłym roku kupiliśmy taki karnet dla teściowej (całość ok.3,5-4h, w tym peeling całego ciała, masaż, maska na twarz, pedicure i manicure) - była zachwycona :)
_________________


 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 6:27 pm   

No to ja już część prezentów mam ogarniętą:
- Mąż: zegarek, ale w związku z tym, że razem się na niego złożyliśmy to na pewno coś mu dokupię,
- Teściowa: piżama (w serduszka 8) )
- Teść: ?
- Szwagier: ?
- Siostra: zestaw jej ulubionej kawy + naklejka na obudowę laptopa z motywem zebry,
- Mama: jakiś zestaw kosmetyków,
- Tata: ?
- moja chrześnica: piżamka + jakaś wybrana przez nią zabawka,
- chrześnica K.: zestaw 500 klocków :cool:
_________________


 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 7:53 pm   

No to wreszcie zaczęłam :D
Narazie od mamy - skorzystałam z ostatniego dnia promocji w Rossmanie:
puder rozświetlający Loreal

i cienie beżowe i szare

_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Czw Lis 28, 2013 7:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 9:34 pm   

Ja dzisiaj nawet część prezentów zapakowałam...
Chrześnica lat 2- lalka mówiąca Zuzia
Zosia -laptop zabawkowy (świetne były w biedronce Minnie)
Hania-lalka szmacianka
Chrześniak lat 18-portfel Witchen
Siostra Chrześniaka lat 21- komplet kolczyków perełek
Siostra Chrześniaka lat 14-seria Clearskin z avonu
Brat Chrześniaka lat 7-5 cio metrowa kolorowanka
Tata Chrześniaka-kalendarz książkowy
Mama Chrześniaka-perfumy
Mąż-prenumerata Forbesa
Mama-inhalator plus kosmetyki
A zostali mi teście,prababcia męża,Chrześniacy męża,Przyjaciółka i 2 maleństwa które mogą pojawić się przed świetami...
_________________
[/url]
Ostatnio zmieniony przez gosiaczek316 Czw Lis 28, 2013 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl