Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon NADIA
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 4:59 pm   Salon NADIA

Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami na temat salonu sukien ślubnych Nadia, a ponieważ nie znalazłam odrębnego wątku tworzę go sama :) A robię to, bo jestem zachwycona :)
Dlaczego polecam ten salon? Po pierwsze dlatego, że jest to miejsce kameralne. Każda klientka traktowana jest bardzo ciepło i serdecznie. Ja nie czułam się jak "jedna z wielu", "kolejna"... Czułam się ważna. Od momentu wejścia do salonu Panie zajęły się mną z należytą uwagą, dokładnie słuchając moich oczekiwań. I trafiłyśmy z wyborem sukni w 10!

Obie Panie, które pracują w salonie są strasznie życzliwe, ciągle uśmiechnięte, chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i mają duuuuuuużo cierpliwości, a wiadomo, że nam, przyszłym pannom młodym, potrzebne to jak powietrze :) )))
Pamiętają o swoich klientkach i na przykład kilka dni po mojej pierwszej wizycie w salonie otrzymałam maila z informacją, że suknia, którą byłam zainteresowana jest w promocji :) Tym sposobem stałam się dumną posiadaczką mojej... Filomeny :)

Przy zdejmowaniu wymiarów nie czułam się skrępowana. Wręcz przeciwnie - miła, domowa atmosfera :) Pośmiałyśmy się, poplotkowałyśmy i powiem Wam, że chętnie wrócę tam o tak po prostu... popatrzeć na moją suknię i napić się dobrej herbatki :D

Wiem, że ten post brzmi jak pean na cześć, ale naprawdę jako klientka jestem urzeczona obsługą, profesjonalizmem i jakością usług - słowem nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli przyszłe kupujące szukacie przytulnej atmosfery (czasami bardzo ważnej przy wyborze sukni) polecam szczerze ten właśnie salon :)

A tu strona :) http://www.suknieslubne-nadia.pl/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Wrz 11, 2014 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Wto Gru 17, 2013 2:33 pm   

Juska w pełni się z Tobą zgadzam. Mierzyłam też Filomenę :) Bardzo ładna :) Ja jeszcze nie zamówiłam ostatecznie sukni, ale im dłużej myślę, tym co raz bardziej wiem, że wybór padnie na jedną z sukien w tym salonie. Panie przesympatyczne! W żadnym z salonów czas mi nie zleciał tak miło w przymierzalni :0
dam znać jak już ostatecznie wybiorę :) )))
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 4:42 pm   

oliwiabednarek napisał/a:
dam znać jak już ostatecznie wybiorę :) )))


I jak udało się podjąć jakąś decyzję? Bardzo jestem ciekawa :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 8:42 pm   

To i ja sie podziele :) zamowilam w Nadii moja suknie. W zeszlym roku pomoglam wybrac u dziewczyn jej suknie a w tym roku ja zamowilan swoja. Musze Wam powiedziec ze dziewczyny bardzo pomocne i bardzo konkretne co bardzo pomaga :) jestem bardzo zadowolona z ich pomocy i z tego ze zamowilam u nich suknie :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 9:29 pm   

Oczywiście, że wybrałam. Tak naprawdę nawet chwili się nie zastanawiałam::)))) Fajnie, że mają tam polskie suknie i można coś w nich zmienić! Jest to dużą zaletą jak dla mnie. Dodatkowo plus za to, że jak chciałam ramiączka dodatkowe, dłuższy tren i dodatkowe aplikacje - to jakie moje zdziwienie, gdy nie zostałam za to dodatkowo policzona! W innych salonach nawet jak masz rozmiar 42 i wyżej to musisz dopłacać!
A! I jeszcze jedno! Co dla mnie istotne, bo mam dziwną figurę ( szerokie biodra, duże wcięcie w talii ) i nie mam standardowego 38! Panie nawet nie pytały mnie o rozmiar tylko dokładnie wymierzyły i suknia naprawdę będzie " na miarę"!
podsumowując: POLECAM!
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 9:40 am   

oliwiabednarek, no to super, mam dokładnie takie same odczucia co do obsługi w salonie :) Zdejmowanie miary to zdejmowanie miary :) U mnie też będą dodatkowe ramiączka, a zamiast zamka błyskawicznego wiązanie tasiemką :) To jest właśnie zaleta sukienek szytych a nie sprowadzanych :)

A można wiedzieć, jaki model wybrałaś? :)
_________________
 
 
sivella 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 10:26 am   

UWAGA!!! DZIEWCZYNY ZAINTERESOWANE SUKNIAMI Z SALONU NADIA!!!!
mam super oferte... do sprzedania bon o wartości 1000 zł na nową sukienkę z wyżej wymienionego salonu.
polecam.
cena 500 zł
 
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 6:44 pm   

Ja bede miala szelke na szyje ktora bedzie w calosci zdobiona i rowniez nie ma to problemu ani nie ma wplywu na cene. Zapomnialam powiedziec o wiazaniu tasemka a nie sznurkiem. Chyba musze do dziewczyn napisac o to. :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:49 pm   

JUSKA, moja suknia nazywa się Honorina :) Miłość od pierwszego wejrzenia ;) Aniuniai a Ty jaki model wybrałaś??:)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 9:12 am   Wieczór (przed-) Panieński 2014

______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że Salon Mody Ślubnej NADIA weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Pracownice salonu, przygotują dla przyszłych Panien Młodych rocznika 2014 welony i podwiązki, w których Uczestniczki bawić się będą przez cały czas trwania imprezy.



______________________________________________________


Salon NADIA powstał z pasji jego właścicielki do tworzenia wyjątkowych, pięknych i oryginalnych kreacji ślubnych. W salonie znajduje się szeroki wybór sukni ślubnych polskiego projektanta drobiazgowo dopasowanych pod każdym szczegółem oraz wykonanych z materiałów najwyższej jakości oraz dodatki ślubne tj. nakrycia, bolerka, szale, woalki, welony. Salon stawia przede wszystkim na wyjątkową i fachową obsługę, tak by każda Panna Młoda poczuła się tam wyjątkowo i swobodnie.

Salon NADIA oferuje: suknie ślubne wiodącego projektanta i producenta w Polsce, akcesoria ślubne : welony, bolerka, woalki, buty, ozdoby do włosów, biżuterię, wypożyczalnię sukien ślubnych, realizuje również indywidualne wzory klientek.

Wychodząc na przeciw klientkom salon w tygodniu otwarty jest do godziny 19, natomiast w soboty do 15.

mówi p. Ewa Soliman - właścicielka Salonu

______________________________________________________

A tak bawiły się Panny Młode rocznika 2013 podczas I edycji Imprezy:


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Sty 31, 2014 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 12:05 am   

Również i ja muszę podzielić się swoimi wrażeniami. Salon jest niesamowicie przytulny i panie niesamowicie pomocne. Nie ukrywam, ze właśnie dlatego mój wybór padł tam ;) miałam na oku jeszcze inną suknię, w zupełnie innym stylu, chyba nawet bardziej do mnie przemawiała, ale.... obsługa zrobiła swoje :) Poczułam większe zainteresowanie moja osobą i przede wszystkim ja bardziej zaufałam Im. Nie pomyliłam się, wszystko było jak należy i na czas a nie na tzw. "ostatnia chwilę". Moja suknia to Favor. Dostałam do niej w prezencie odpinany tren i dodatkową, odpinaną szelkę na szyję. Oczywiście bolerko, welon i ozdobę do włosów kupiłam tez u Nich, a podwiązka była w prezencie ;) aż szkoda, ze ślub jest tylko raz, chętnie znów bym coś u Pań przymierzyła :D
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 9:20 am   

Choć sama nie kupiłam tam swojej sukni, to korzystałam z porad pań w salonie Nadia. Są naprawdę bardzo sympatyczne i pomocne. To chyba jeden z nielicznych salonów, gdzie przymierzyć możesz nawet 15 sukien i nikt Ci z tego powodu nic nie powie, co najwyżej Panie niosąc suknie powiedzą, że nie jest to najlepszy wybór do naszej figury, ale przecież przymiarka nie kosztuje, a przynajmniej się zobaczy na własne oczy, że to nie ten fason. :brawo: . Sama przymierzam się do kupienia tam dodatków do sukni, bo póki co moim faworytem jest welon właśnie z tego salonu.
_________________
Tosinka
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 1:24 pm   

A ile kosztują tam welony?
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 10:27 am   

Cześć Dziewczęta! :)

Mnie również wylosowano w targowym konkursie i mam do odstąpienia bon na 1000zł na suknię z nowej kolekcji, rabat nie obejmuje dodatków, itp.

Bon chętnie odstąpię, mnie nic do gustu nie przypdało, a szkoda, żeby zmarnował się...

Ważność bonu do końca lutego!

Jak coś to PW :smile:
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 11:00 am   

dziewczyny kiedy macie pierwsze przymiarki? A może już po??? JA się po prostu już nie mogę doczekać :) ))) cały czas oglądam moją kieckę na zdjęciach i już dwa razy odwiedziłam Panie w salonie by pooglądać ja na żywo :) ))
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 8:09 pm   

Ja chciałam napisać, że podaczas WPP mój welon z Nadii miał takie branie w Bedroomie, że musiałam nim rzucać w stadko dziewczyn, jak podczas oczepin :D
Prezentował się tak :)


BArdzo dziękujemy Naddi za piękne welony i podwiązki :D Welony przetrwały nawet dzikie machanie nimi podaczas całej drogi z Artusa do LEjdis Studio :D
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:16 am   

Welony i podwiązki były super. Dziękujemy bardzo bo okazało się że welony były nie zbędnym elementem zabawy :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 3:26 pm   

Podczas WPP'14 welony robiły największą furorę, zwłaszcza w Bedroom'ie :) bez nich zabawa nie byłaby tak udana :) podwiązki także bardzo ładne :) dziękujemy :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:55 pm   

Welony i podwiązki wykonane super, dziękujemy :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 5:40 am   

welon zostaje na panienski :D a nad podwiazka mysle w sumie do slubu :P
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 6:33 pm   

qlaudia napisał/a:
welon zostaje na panienski :D


mój też :smile: bardzo ładne welony, zrobiły furorę w bedroomie :D No i podwiązki też :)
_________________
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 5:54 pm   

Welony jak dla najprawdziwszych PM :smile: stanowiły naszą wizytówkę w drodze do klubu i na samej imprezie - nie było możliwości by ktoś nie dał wiary że jesteśmy przyszłymi Pannami Młodymi :D fajna pamiątka - cieszę się że mój zdołał ocaleć :D
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:56 am   

Mój welon wisi w pokoju :) również wykorzystam go na panieńskim. Mój pasował mi idealnie :) podwiązki też fajne, wymagały dużego nakładu pracy :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 3:00 pm   





_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 8:16 am   

Jestem już po jednej przymiarce, dzisiaj jadę na drugą. Spotkanie z dziewczynami z Nadii, jak zwykle bardzo miłe, wesołe i czułam, że jestem ważna, nie jedną z wielu klientek - po prostu poświęcono mi tyle uwagi, ile potrzebowałam, a nawet więcej :) Chyba będziemy co rok odnawiać przysięgę małżeńską, a ja za każdym razem będę kupować suknię w Nadii ;) )))))
_________________
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 7:27 am   

Tego salonu już nie ma na ulicy Sienkiewicza z tego co wiem przenosi się do Zgierza.
 
 
marta0905 

Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 8:39 pm   salon Nadia

Dziewczęta salon zostal, reaktywowany i znowu jest na swoim miejscu na Sienkiewicza 115
nowy nr telefonu tam 796003990 ;)
 
 
Dorota Rojek 
Firma


Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 8:50 pm   

Dziewczyny z salonu zorganizowały jakąś promocję :) umawiając się na wizytę poprzez formularz na ich stronie, otrzymacie rabat 400 PLN
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna - Zapraszam :)
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Sro Sty 14, 2015 8:32 pm   

kupowałam w Nadii swoją suknię i byłam zachwycona. Suknią i Panią Natalią w salonie, która naprawdę potrafiła doradzić i dobrać pięknie dodatki. Byłam w salonie teraz ze swoją kuzynką i okazało się, że tam duże zmiany, że to nazwa niby ta sama, ale to już jest inny salon :( Szkoda, bo to już nie to samo - jeżeli chodzi o obsługę, dziewczyna, która była niestety nie potrafiła kompletnie doradzić. Odniosłam wrażenie, że nie do końca wie co mogłaby zaproponować już nie mówiąc o doborze dodatków. Z salonu wyszłyśmy zawiedzione bardzo. Potem dowiedziałyśmy się w innym salonie, że zmienił się właściciel i wszystko jasne. Szkoda, bo było to fajne miejsce.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 10:23 am   

Też słyszałam, że salon został sprzedany. Właścicielka całkowicie wycofała się z rynku ślubnego.
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 9:49 am   

Jak ostatnio tamtędy przechodziłam, to wyglądało, jakby salon był zamknięty. ;/
_________________
Tosinka
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 10:36 am   

Na fb można przeczytać że w salonie pojawiła się nowa kolekcja oraz że salon wystawiał się na targach ślubnych nie sądzę żeby to oznaczało że salon jest zamknięty :wink:
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 10:41 am   

Możliwe, że nowa właścicielka robi "nowe porządki". Nadia zmieniła właściciela przynajmniej 5 miesięcy temu. To chyba za szybko na zamykanie interesu.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 4:18 pm   

Przejeżdżałam tamtędy dzisiaj i nie wyglądało żeby salon był zamknięty czy remontowany. Suknie stały w witrynie.
_________________


 
 
marta0905 

Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 10:48 am   

salon jest otwarty :) nie ma żadnych zmian, nie będzie przeniesiony nigdzie. Salon był remontowany i odświeżany. a jeśli ktoś przejeżdżał około 11 stycznia tak salon mógł wyglądać na zamknięty ponieważ suknie były na targach, ale w witrynach wisiały kartki z informacją. :)
 
 
patysia 

Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:48 pm   

Ja swojej przygody z tym salonem dobrze wspominać nie będę. Ostatecznie sukienkę wymarzoną miałam, wyglądała cudownie, ale kosztowało mnie to sporo nerwów.
Postaram się opisać wszystko po kolei jak najbardziej obiektywnie.
Mój ślub odbył się w ubiegłą sobotę, suknię zamówiłam na początku lutego. Umowa wspominała o max 12 tygodniach terminu realizacji, ale właścicielka poinformowała mnie że ze spokojem zrobimy sobie pierwszą przymiarkę w lipcu. Czas mijał, nadszedł lipiec i cisza. Zadzwoniłam więc podpytać, usłyszałam o ok 2 tygodniach obsuwy. Czekam dalej, po trzech tygodniach zadzwoniłam i usłyszałam żeby dopytywać po 17 sierpnia (co już mnie poirytowało, bo chciałam na spokojnie dobrać dodatki pod sukienkę, a po tym czasie to już nawet nie pamiętałam jak ona wygląda). 17 sierpnia czekałam i nic więc pomaszerowałam do salonu już naprawdę zła. Tu przyznaję, trochę mnie poniosło i nie byłam zbyt uprzejma dla pracującej tam kobiety, która nie umiała udzielić mi żadnej informacji poza tym, ze skoro ślub jest 26.09 to przymiarka odbędzie się miedzy 1-5.09.
Poprosiliśmy o kontakt z właścicielem, który tłumaczył, że wynikło to z przyczyn od nich niezależnych i że na pewno jakoś nam to wynagrodzą.
Za to sprzedawczyni przyznała że standardem przecież są przymiarki na miesiąc przed ślubem.
W oczekiwaniu na tą obiecaną przymiarkę skontaktowaliśmy się z rzecznikiem praw konsumenta, który próbował interweniować. Nie wiem na ile to pomogło, ale zadzwoniono do mnie 4.09, żebym zjawiła się jutro.
Przymiarka pierwsza - sukienka za długa, wiadomo, skracamy.
Przymiarka druga (miała być ostatnia) - sukienka wciąż za długa i długi tren (dwukrotnie informowałam ze trenu ma nie być)
Przymiarka trzecia - długość już dobra, ale tren został... Do krawcowej bardzo nie docierała moja prośba
Przymiarka czwarta, ostatnia, sukienka odebrana (we wtorek przed ślubem), chociaż gdybym chciała czepiałabym się dalej. Tiul od dołu wyglądał jak cięty tasakiem, poszarpany i nierówny. Uznałam ze nie będzie tego widać jakoś bardzo, a już naprawdę nie miałam czasu i ochoty na wizyty w tym miejscu. Jednak po sukience w tej cenie spodziewałabym się lepszego wykończenia. Sznurki od gorsetu, po tych przymiarkach też nie wyglądały już ciekawie.
W ramach rekompensaty dostałam gratis welon, co w ogóle mnie nie cieszyło, bo jak podkreślałam w salonie welon posiadałam swój.
Przy odbiorze sukni zapytaliśmy o rabat, zostaliśmy odesłani do właściciela, który akurat miał wyłączony telefon. Ostatecznie sprzedawczyni opuściła nam cenę o 50 zł.

Najbardziej w tym wszystkim zirytował mnie fakt, ze pomimo opóźnień nikt nie raczył nas poinformować, musieliśmy biegać i dowiadywać się sami. Nie po to człowiek zamawia sukienkę 7 miesięcy przed ślubem, żeby upchnąć kilka przymiarek na tydzień prze ślubem i się stresować, kiedy załatwiania jest najwiecej. I mam jakieś dziwne przeczucie że to jest ich standardowe postępowanie, a nie wyjątkowa sytuacja. uznali, ze się do ślubu wyrobią i nie mieli zamiaru robić tego wczesniej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl