Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CABRIO do ślubu????
Autor Wiadomość
Kala12 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: łodź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 5:56 pm   CABRIO do ślubu????

Chciałabym jechać do ślubu cabrio.....

problem w tym ze mamy na salę ok 30 km ode mnie.
nie wiem czy głowy nie będzie urywało w takim autku.

Prosze o opinie, jakieś doświadczenia, spostrzeżenia :)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 6:12 pm   

A w jakim miesiącu ślub? Wszystko też zależy od pogody, na jaką się trafi. A wiadomo, że w Polsce wszystko jest prawdopodobne. Fakt faktem, żetrochę daleko, ale ja bym zaryzykowała :) jak szaleć to szaleć :)
_________________

 
 
Kala12 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: łodź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 9:39 pm   

w czerwcu mamy, właśnie różnie to bywa, może
być deszczowo a może być niemiłosierny upał ;)

a nie wiesz może jak fryz się trzyma?
czy oczka nie łzawią od wiatru?
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 1:35 pm   

Ja bym się trochę bała...

mniejsza odległość, ok. Ale w przypadku 30 km, martwiłabym się o moją fryzurę.

A dlaczego akurat cabrio? Macie upatrzone jakieś konkretne autko? :)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:42 pm   

Kala12, deszcz deszczem, ale nawet przy wolnym tempie jazdy, nie ma takiego lakieru, żebyś była w stanie utrzymać swoją ślubną fryzurę.
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 3:00 pm   

Zależy jakie auto. My jechaliśmy Chryslerem Sebring i prawie nic nie wiało. Siedzieliśmy na tylnych siedzeniach. Moja fryzura w żaden sposób nie ucierpiała ani ja nie zmarzłam. Mieliśmy 10 km do kościoła i dalej jeszcze 7 na salę.
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 1:01 pm   

Cabrio jest dobre przy krótkiej odległości na salę, ale przy dłuższej nie polecam... Kuzynce się welon odpiął w trakcie jazdy i fryzura poszła...
_________________
 
 
Mariage 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 3:20 pm   

Ja bardzo polecam;) zawsze jest ryzyko złej pogody ale każde Cabrio ma dach w razie czego;) ja miałam ślub w maju, pogoda na szczęście dopisała, jechaliśmy audi tt Cabrio, mój mąż prowadził i był to jeden z fajniejszych momentów. To było takie nasze. Lekki wiatr we włosach_ niegroźny dla mojej fryzury z woalka, mój mąż w okularach przeciwsłonecznych i smokingu. Czułam się jak dziewczyna Bonda:))
_________________
Marta Janiszewska
Kreatorka ślubnych marzeń
Mariage Magnifique
Ostatnio zmieniony przez Mariage Pon Kwi 28, 2014 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:28 pm   

Mnie też się marzy Cabrio... Ale chyba ze względu na obawę przez zepsuciem fryzury będę musiała z tej zachcianki zrezygnować :P
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2014 7:08 pm   

Niektórzy mówią, że nie wieje a inni że wieje. Myślę, że to może zależeć od modelu cabrio. Myślę, że kierowca oferujący takie usługi nie będzie miał nic na przeciw żeby przejechać się kawałek i same zobaczycie co się dzieje z waszymi włosami :)

Osobiście widziałem dużo par przyjeżdżających cabrio i nie słyszałem, żeby narzekali. To chyba nie jest źle.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
lolek112 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: Września
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 2:23 pm   

Cabrio jest tak skonstruowanym autem, że nie wieje (No ale musimy zwrócić uwagę, że właśnie o to chodzi o ten delikatny podmuch wiatru - po to zdejmujemy ten dach :P
Chociaż ja osobiście jednak wole auto z dachem :)
Jak to mówią wszystko może się zdarzyć (popsuć nam przyjemność) właśnie przy otwartym dachu :)


edit: usunięta reklama z podpisu - proszę o zapoznanie się z regulaminem. Moderatorka ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sie 08, 2014 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 10:58 pm   

My mamy swoje bmw z4 i nim jechaliśmy. :) polecam! u nas w aucie nie wieje.
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 1:33 pm   

Mi zawsze marzyło się jechać bmw do ślubu ;) . Ale to narzeczonemu oddałam wolną rękę w wyborze autka, bo przecież jakieś prawo głosu też ma :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
madziulek80 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 6:19 pm   

Moi znajomi jechali cabrio do slubu. Zaskoczenie gosci pod usc bylo ogromne,tym bardziej ,ze kierowca byl Mlody a Mloda miala czapke dzokejke na glowie. Wbrew pozorom czapka pasowala do sukni, pieknej w swojej prostocie :) Oczywiscie do slubu czapke zdjela. Podobalo mi sie ,bo bylo nietypwo,ciekawie i niebanalnie.
Ostatnio zmieniony przez madziulek80 Czw Sie 07, 2014 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 10, 2014 3:33 pm   

my kilka razy wypożyczaliśmy naszego roadstera do ślubu i młodzi byli bardzo zadowoleni. Filmiki kręcone z przejażdżki wyszły świetnie.
Jest tylko zawsze klika kwestii do przemyślenia (nasze auto jest 2osobowe) :
* stres kierowcy(pan młody lub młoda)
* alkohol
* jak podstawić i jak później zabrać auto od młodych, co z wypożyczającym podczas przejazdu, jak się dostarcza na salę:P
* fryzura młodej ( NIE W KAŻDYM cabrio/roadsterze NIE WIEJE) :)

no i kwestia przesądów... podobno młodzi powinni być WIEZIENI a nie sami jechać :-)
 
 
wielkidzien 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 6:17 pm   

Ja chyba niezależnie od pory roku, nie zdecydowałabym się na to zważywszy na to, że na fryzurę wydam tyle pieniedzy i później jeszcze jakieś poprawki po dojeździe? :) chyba że jest to krótka odległość, np jedziesz przez miasto wolno czycos
 
 
Ajlar 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Lodz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 6:44 pm   

Daj se spokoj - cabrio=wiocha;p
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 7:28 pm   

Wiocha? Lepiej jechać przedłużanym Hummerem? No nie wiem :twisted: Moja siostra we wrześniu jechała naszym roadsterem i wyszło bomba! :cool:

_________________

 
 
madzialena12 

Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 8:31 pm   

Jeżeli chcecie jechać cabrio do ślubu, to czemu nie, auto jak każde inne. Poza tym chyba dach jest składany w razie czego. Jak będziecie dojeżdżać do celu, czyli do kościoła, czy na sale zawsze można dojechać bez dachu. A po trasie do szybszej jazdy lub w razie deszczu go rozłożyć.
_________________
Prospectrum.com.pl/o-firmie/licencjonowany-detektyw/
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 3:29 pm   

Zarówno ja, jak i mój Narzeczony też chcielibyśmy jechać jakimś sportowym cabrio do ślubu... najlepiej ferrari albo porche 8)
Nie uważam, żeby to była wiocha...
Mnie z kolei dziwi moda na stare auta, które nie podobają mi się w ogóle... no ale cóż... każdy ma swój gust 8)
A to zdjęcie LinaMiódMalina jest ekstra ! Takie auto też bym mogła mieć :mrgreen:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 7:27 pm   

jak cabrio ma windshota to nie ma problemow - nie wieje


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 11:15 am   

Ponieważ my sami planujemy jechać naszym cabrio do ślubu, a ostatnio spotkaliśmy się z zapytaniem o użyczenie na weekend - jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę przesłać wszelkie info w temacie na priv :) Autko to niebieska Mazda MX5 Roadster, posiada skórzaną tapicerkę, składany dach i automat. Wypróbowane - nie wieje, bo jak kolega wyżej zaznaczył - z windshotem nie ma tego problemu. Auto jest dwumiejscowe, wobec czego to Młoda Żona (lub Małżonek, jeśli Żona pozwoli) będzie prowadzić 8)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Czw Lut 04, 2016 11:17 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sanska 

Dołączyła: 16 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 6:59 pm   

Cabrio jest dobre wtedy, gdy nie pada deszcz. Po jak wieje i leje, to tak nie za bardzo.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 19, 2016 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 8:25 pm   

Jak wieje i leje to zamyka się dach ;)
_________________

 
 
annaponikla 

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 9
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 5:48 pm   

Dla mnie cabrio to nie wiocha, większa raczej to jakieś limo, nie cierpię:)
Ja jestem fanką starych aut akurat, sportowe mi tak się nie podobają. Taki typowy amerykański krążownik z lat '50 to tak, np. BUICK SPECIAL z 1955r.
_________________
"Zwy­ciężaj­cie niena­wiść miłością, niep­rawdę - prawdą, prze­moc - cierpieniem." - Mahatma Gandhi
 
 
jagodaJ 

Wiek: 29
Dołączyła: 15 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 8:34 am   

Ja tam bym się nie pchała w taką trasę 30km kabrioletem za duże ryzyko złej pogody :/
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 17, 2016 6:38 pm   

Cabrio fajna sprawa ;)
 
 
Dabrowa 

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 7:32 am   

Patent dobry, ale nie wypali jak będzie deszcz. Według mnie są też ładne auta nie w Cabrio. :) Tak czy tak życzę udanej pogody!
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 9:30 am   

My jechaliśmy cabrio do kościoła i na salę. Prowadził mój mąż - wspomina to do dzisiaj :) fryzura w czasie drogi mi się nie zepsuła a co najważniejsze - mamy piękne zdjęcia i film z drona jak jedziemy :)
_________________
 
 
Groom 

Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 01, 2016 9:51 am   

z cabrio można zaryzykować. Też się nad tym zastanawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl