Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MARY KAY COSMETICS
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 7:01 am   MARY KAY COSMETICS

______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że firma kosmetyczna MARY KAY weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Przedstawicielka Firmy, p. Edyta Kmetyk przygotuje dla Uczestniczek zabawy szkolenie z nauki wizażu i dbania o cerę, a podczas niego:
** zabieg pielęgnacyjny na dłonie "Satynowe Dłonie" **
** zabieg pielęgnacyjny na usta "Satynowe Usta" **
** indywidualny dobór linii pielęgnacyjnej **
** dobór podkładu **
** makijaż wieczorowy **

Ponadto, każda Uczestniczka, dowie się jak aplikować produkty i otrzyma wiele cennych wskazówek, dzięki którym będzie mogła zatrzymać młody wygląd i cieszyć się nim przez długie lata.


______________________________________________________


Firma Mary Kay, stworzona została w Stanach Zjednoczonych przez Mary Kay Ash dla kobiet zapracowanych, skupionych na codziennych rodzinnych obowiązkach. Jej założycielka podkreślała i walczyła o pozycję kobiety w biznesie, dlatego jej firma opiera się na trzech podstawowych zasadach: 1.wiara, 2. rodzina, 3. kariera. Jej celem jest wzbogacenie życia kobiet.



W pewnym momencie swojego życia również i ja zdecydowałam się pracować w oparciu o te zasady, a Mary Kay była odpowiedzią na moje potrzeby. Uwielbiam pracować z kobietami, pomagać im wydobyć swoją kobiecość, osiągać niezależność finansową, pokazywać im możliwości - szansę na realizację swoim marzeń. Oferta którą kieruję do spotykanych kobiet jest bardzo szeroka. Od luksusowego produktu, do którego wartością dodaną jest serwis przez satysfakcję zawodową i wiele innych, aż po możliwości rozwoju personalnego.
mówi p. Edyta Kmetyk - przedstawicielka firmy Mary Kay Cosmetics

______________________________________________________

Tak bawiły się Panny Młode rocznika 2013 podczas I edycji Imprezy:




______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Lut 07, 2014 8:28 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:10 pm   

Oj spisała się Edytka :D Świetnie dobrała mi makijaż, prawie taki, jaki zaproponowała Magda Gie :) Żal mi tylko było dziewczyn, bo miały kuuuuuuupę roboty, a wiadomo, że Panny Młode do najłatwiejszych "klientów" nie należą :D Dziękujemy bardzo, bardzo :D
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:14 am   

Kosmetyki Mary Kay znałam już wcześniej. Ale jestem pod wrażeniem pracy Pani Edyty. Była bardzo dokładna i bardzo o nas zadbała. Ja byłam zachwycona z makijażu i podziwiam dziewczyny za cierpliwość do nas wszystkich
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 5:12 pm   

baaaardzo przyjemne kosmetyki do dbania o cere.rece niesamowite po peelingu :] a PAni Edyta bardzo pozytywna :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 3:09 pm   

Kosmetyki do rąk czy ust były rewelacyjne... Zwykle moje dłonie są strasznie wysuszone i kompletnie nie wiem jak mam je okiełznać, ale tego dnia były idealne :) Naprawdę rewelacyjne kosmetyki!
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:53 pm   

Fajne kosmetyki, najbardziej do gustu przypadł mi peeling dłoni, były delikatne, mięciutkie. Wręcz idealne ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 10:15 pm   

Zgadzam się z dziewczynami - największe wrażenie zrobiły na mnie kosmetyki do rąk, a zwłaszcza scrub :) dłonie po nim były bardzo gładkie i mięciutkie :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 6:46 pm   

oj taaak :) kosmetyki do dłoni - szał! Pozostałe, już mniejszy jak dla mnie. Makijaż hmmm, wiem że Panie miały ręce pełne roboty i może to też kwestia indywidualnych przyzwyczajeń makijażowych ale chyba pewniej czułam się w swojej wersji make up'u "przed" niż "po" choć nie powiem, P.Edyta tak jak prosiłam wykonała mi delikatny makijaż oka, a nie bardzo wyrazisty. Tak czy siak zastosowane kosmetyki nie sprostały moim problemom z cerą i mimo podkładu i pudru już po nie długim czasie czulam potrzebę dokonania poprawek, bo strasznie się świeciłam :(
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 10:47 am   

Makijaż wykonany przez Panią Edytę bardzo mi się podobał, jednakże następnego dnia bardzo piekły mnie oczy. Scrub do rąk boski :)
_________________
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 10:01 am   

A ten scrub do rąk też z Mary Kay? Gdzie właściwie można dostać te kosmetyki?
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 9:19 pm   

szaorma, tylko u konsultantek :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 3:55 pm   









_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Maj 16, 2014 3:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
teleferetele 

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 4:24 pm   

Uwielbiam kosmetyki z Mary Kay :) Najbardziej lubię peelingi - coś wspaniałego! :)
_________________
http://www.salon-iva.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl