Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LS LIMOUSINES
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 21, 2014 8:52 am   LS LIMOUSINES

______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że firma LS LIMOUSINES weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Właściciel wypożyczalni samochodów ślubnych udostępni przyszłym Pannom Młodym rocznika 2014 limuzyny do sesji zdjęciowej, oraz zapewni Uczestniczkom imprezy transport pomiędzy Dworem Artusa a studiem tańca Lejdis Studio, gdzie odbywać się będą główne atrakcje WPP.

______________________________________________________


Biznes limuzynowy znajmy od lat. Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy w Chicago w Stanach Zjednoczonych, gdzie działając zarówno dla klientów indywidualnych jak i amerykańskich korporacji uczyliśmy się obsługi ślubów, konferencji oraz transferów z lotnisk. Najlepsze wzorce i najwyższą jakość usług przenieśliśmy właśnie z Wietrznego Miasta USA.



Jeśli chcecie Państwo, aby Wasz ślub był elegancki, oryginalny i na wiele lat zapadł w pamięci Waszej i Waszych Gości, pamiętajcie jak ważny jest dobór limuzyny, z której korzystacie tego wyjątkowego dnia.



Nasze limuzyny mogą być przygotowane na kilka sposobów, zarówno z zewnątrz jak i w środku, w zależności od upodobań zamawiającego.




Zapraszamy przyszłe Młode Pary do współpracy
mówi p. Łukasz Sujka - właściciel firmy LS LIMOUSINES


______________________________________________________

W I edycji Wieczoru (przed-) Panieńskiego, prezentowaliśmy samochody retro, wypożyczone przez firmę ŚLUB Z CHARAKTEREM


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Lut 21, 2014 8:54 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 8:06 pm   

Super autka. Podczas Wieczoru miałam pierwszą w życiu okazję jechać limuzyną :D Fajne przeżycie :D Bardzo mili kierowcy. Polecam!!!!! :D
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:19 pm   

Limuzyny mają zarąbiste, a bagażniki jakie pojemne :smile:
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:06 am   

Limuzyny były super, pierwszy raz miałam okazje jechać limuzyną. Z dziewczynami się super bawiłyśmy. A kierowcy bardzo mili :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 3:22 pm   

Limuzyny były czadowe - każdej przyszłej Pannie Młodej polecam przejażdżkę tymi limuzynami :) to była świetna zabawa :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:51 pm   

To był mój pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni !! Było czadowo !! ! Polecam limuzyny tej firmy !! :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 5:38 am   

oj polecam :] kierowca bardzo mily i wyrozumialy na nasze wrzaski :D napewno zwaraca uwage limuzyna :P w srodku czysciutko i przyjemnie :] moge jezdzic :D
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 5:39 pm   

Myślałam że limuzyny są bardzo pretensjonalne...póki nie wsiadłam do jednej i nie poczułam tego klimatu :smile: Kierowca podchodził bardzo wyrozumiale do tego, że razem z dziewczynami rozkęciłyśmy imprezę już w drodze :P Muzyka, hihy, śmichy, okrzyki i ten niepowtarzalny klimat naprawdę nastraja dobrze przed dalszą zabawą :D :D:D
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:53 am   

Kierowcy wykazali się wielkim profesjonalizmem :) przejażdżka była super. Limuzyny wyglądały pięknie :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 2:52 pm   





_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl