Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolorowe buty Gatuzo - NIE POLECAM!!!!!
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 21, 2014 6:14 pm   Kolorowe buty Gatuzo - NIE POLECAM!!!!!

Niestety ten wpis miły nie będzie, szczególnie niemiły dla firmy Gatuzo, która chyba bardzo obrosła w piórka.
W tym roku wprowadzili do swojej oferty możliwość zamówienia kolorowych butów. Bardzo mnie to ucieszyło, bo miałam tam jeden upatrzony wzór, a potrzebuję butów fioletowych.
Wybrałam się więc do Panny na Wydaniu, gdzie pani pokazała mi próbnik kolorów oraz przymierzyłam wybrane buty. Byłam niemalże zdecydowana. Poprosiłam jednak panią, żeby dowiedziała się czy można w modelu wprowadzić niewielkie zmiany, a mianowicie zrezygnować z kokardy i pozostawić obuwie bardziej prostym. Pani zapewniłam mnie, że zapyta, ale raczej problemu być nie powinno. Po powrocie do domu stwierdziłam jednak, że chcę te buty z kokardą.
Napisałam maila. W odpowiedzi otrzymałam informację, że jeśli chcę buty z kokardą to... satynę muszę kupić sobie sama :o Argument "chodzi o to, żeby nie było niedomówień co do rodzaju i koloru materiału, z którego jest kokarda." Może myślę nielogicznie, ale chyba skoro decyduję się na fiolet z oferowanego próbnika i chcę w takim samym kolorze kokardę, to chyba producent dobierze odcień bez pudła, w przeciwieństwie do klientki opierającej się tylko na "pamięci fotograficznej".

Napisałam swoje spostrzeżenia do Panny na Wydaniu, ponieważ jedyna forma kontaktu z firmą Gatuzo ma miejsce przez autoryzowane salony (na ich oficjalnej stronie znajduje się tylko formularz kontaktowy dla pośredników). Pracownica salonu stanęła w obronie producenta pisząc: "Jako usługę dodatkową wprowadzone zostały kolory skór, aby sprostać wymaganiom klientów potrzebujących butów w innych kolorach." i "Możliwość dokupienia koloru materiału w celu zrobienia np. kokardy w takim samym kolorze jak skóra, jest ukłonem w stronę klienta i otwarciem się na jego potrzeby." :smile: :smile: No dla mnie to żadne otwarcie się na klienta. Wręcz przeciwnie. Bo rozumiem, żeby te buty kosztowały 100 złotych i za każdy element czy zmianę trzeba dopłacić.
Niestety buty są drogie. Kosztują 350 złotych... i tu kolejna niespodzianka. Pomimo dostarczenia przeze mnie materiału na kokardę, a nawet "na całe buty" CENA SIĘ NIE ZMIENIA :!: :!: :!: :o Dla mnie to zdzierstwo i oszustwo!

Moim skromnym zdaniem oferta jest kompletnie niedopracowana. Informacja dla klienta żadna. Podejrzewam, że gdyby nie mój przypadek, pani z Panny na Wydaniu w ogóle nie znałaby dokładnych wymogów oferty. No bo gdyby była przygotowana to na profilu FB nie widniałaby informacja: " Buty można zamawiać w różnych kolorach" - bo rozumiem, że buty traktujemy całościowo, a podczas mojej wizyty zostałabym poinformowana, że kolor dotyczy JEDYNIE BAZY BUTA. W korespondencji mailowej PnW zobowiązała się do sprecyzowania informacji na stronie: "dziękuję za cenne uwagi. W związku z zaistniała sytuacją oferta odnośnie zamawiania kolorowych butów będzie doprecyzowana i zmieniona. Informacja taka pojawi się na stronie internetowej.". DO tej pory nic się nie zmieniło :roll:

No generalnie wszystkim PM, które mają dość na głowie i cenią sobie chociaż minimalny spokój przed ślubem, zdecydowanie ODRADZAM kolorowe buty Gatuzo...
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 3:03 am   

ehh, czyli jednak Juska dalej szuka fioletowych trzewikow :) powodzenia, bo wiem jaki z tym problem.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 8:03 am   

Szukam i mam dwie opcje :) Weszłam wczoraj do środkowej Najny i mają bardzo duży wybór butów i fiolet taki jakiego szukam... wszystko o 150zł taniej :) A jak nie tam, to będę szukała szewca, który uszyje mi buty według wzoru :)
_________________
 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 7:39 pm   

na allegro mozna znalezc Ciekawe obuwwie w roznych kolorach, pytanie, czy to odcien o ktory ci chodzi i czy na monitorze dobrze widac kolor :-I
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2016 5:45 pm   

Ja niestety też nie polecę butów tej firmy ale ze względu na to, że są mega niewygodne :evil: Na swoim weselu zmuszona byłam je zmienić już po jakiejś godzinie bo po prostu nie dało się wytrzymać (a miałam plan żeby najwcześniej zmienić buty po północy :-? ). Wcześniejsze ich rozchodzenie ani wkładki żelowe na nic się zdały. Na swój ślub kupiła je też córka mojej koleżanki i też nie była z nich zadowolona. Na poprawinach miałam buty z deichmanna i były o niebo wygodniejsze!

Ale jeśli któraś z forumek mimo wszystko jest na nie zdecydowana to jeśli będzie przy okazji w okolicach Warszawy to polecam pojechać do Otwocka i tam nabyć buty drogą kupna w ich warsztacie. W zeszłym roku w ten sposób zaoszczędziłam 50% ceny 8) (przy okazji polecam zobaczyć w jakich warunkach robi się buty za 300-400 złotych za parę :smile: ).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl