Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Triada
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:42 am   Triada

Dziewczyny, czy któraj z was jechała na wycieczkę z biura TRIADA.
Jakie miałyście wrażenia?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Sie 15, 2004 2:06 pm   

Super, byłam z triadą w Hiszpanii - polecam :P
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 10:38 am   

Ja tez byłam kiedys z triada w Belgii i było fajnie :)
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 7:35 pm   

Czy triada jest drogim biurem?
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 2:58 pm   

Ceny mają umiarkowane. Moim zdaniem jest ok :wink:
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:38 pm   

Muszę poszukać jakiś wycieczek, pewnie mają swoją strone internetowa i jakies oferty dzieki kati , czyli rozumie że polecasz i w 100% jestes zadowolona!?
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 9:39 pm   

Byłam zadowolona w 99,8m % :hm: :wink: zawsze można się czepić detali.... ogólnie było fajnie

TRIADA
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 11:54 pm   

zaczynam przeglądać wycieczki powoli trzeba się zdecydować ale mam mętlik, jest ich tyle, a na każdym zdjęciu foto hotelu i basenów , to tyle!!
_________________

 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 12:18 pm   

Właśnie znajomy wrócił z podróży poślubnej organizowanej przez Triadę...........i był straszliwie rozczarowany........dochodzę do wniosku, że jeśli tak renomowane biuro zawodzi to nie wiadomo z jakiego jechać :(
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 2:09 pm   

Soleil, a gdzie ten znajomy wyjechał, co było nie tak podczas podrózy?
_________________
 
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:10 am   

Pojechał na 14 dni na Kretę....... :?
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:21 am   

No ja o Triadzie akurat mogę same dobre rzeczy pisać i ja i moi znajomi
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 6:37 pm   

Ja słyszałam o Tradzie same pozytywne opinie, ale w sumie można zawsze wszędzie znaleźć coś nie tak.
_________________
 
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:07 am   

Mam nadzieję, że to był tylko taki wybryk natury z ich strony :)
 
 
 
otosia 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 8:15 am   

Dwa dni temu wróciłam z mojej podróży poślubnej z Turcji. I to właśnie Triada była organizatorem tej cudnej wycieczki. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Dwa tygodnie w pięknym kraju - przez pierwszy tydzień zwiedzanie Turcji i jej zabytków, poznawanie najciekawszych miejsc (mieliśmy super przewodniczkę, z olbrzymią wiedzą, autokar w dobrym stanie, więc jakoś udało się w nim spędzić tydzień czasu i przejechane w tym czasie 3500 km), a w drugim tygodniu leniuchowanie nad Morzem ?ródziemnym (hotel 4-gwiazdkowy, pokoje z indywidualną klimatyzacją, spory basen, jedzenie w formie szwedzkiego stołu i było tego jedzenia do wyboru i koloru).
Moim zdaniem trzeba jechać z dobrym nastawieniem. Ja tam pojechałam poznać inny kraj, poznać jego kulturę, przyrodę, zabytki. Co do biura podróży, to wiadomo, że nie ma szans, żeby każdy był zadowolony, w końcu każdy ma inne wymagania i wyobrażenia. I trzeba pamiętać, że co kraj, to obyczaj. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wycieczkę do Turcji.
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 9:22 pm   

No tak.... to my właśnie jednak lecimy i to do Turcji :)
A. jednak dostał 5 dni wolnego + sobota i niedziela = WYJAZD W PODRÓ? PO?LUBN? :lol:


Lecimy na Rivierę, na tydzień z BP Neckermann 3.08.2005r. o 20.00
Wrażenia po powrocie....



p.s. To mój drugi wypad do Turcji. Poprzednio byłam w okolicach Izmiru, teraz udajemy się w okolice Alanyii. Nie do samego miasta, tylko do jakiejś wioski obok ;) Pierwszy raz w życiu natomiast i Ja i A, lecimy samolotem :shock: :oops: Trzymajcie kciuki
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 7:52 pm   

Udanego wyjazdu Kati :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 6:45 am   

Kati napisał/a:
No tak.... to my właśnie jednak lecimy i to do Turcji :)

Lecimy na Rivierę, na tydzień


Ech pozazdrościć

?yczę miłego wypoczynku :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 10:56 am   

Dzięks :graba:
_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 11:53 am   

Kati napisał/a:
Pierwszy raz w życiu natomiast i Ja i A, lecimy samolotem :shock: :oops: Trzymajcie kciuki


hehhheh to widze, ze nie tylko ja mialam debiucik lotniczy w dosc poznym wieku (wiekszosc moich znajomych gdziesz w liceum juz byla choc raz w powietrzu, a ja dopiero niecaly rok temu :) ). uczucie jest miodzio, nie ma sie czego bac, naprawde to duza frajda-mowie o starcie i ladowaniu, bo lot sam w sobie nudny (no chyba,ze sa jakies sensacje, czego nie zycze :D ). napisz koniecznie wrazenia z Waszego wspolnego "pierwszego razu" :mrgreen:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 12:21 pm   

Oj na pewno opiszę. ti już w następną środę :happygirl:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 4:27 pm   

Kati super wrażeń i zabawy oraz pięknej pogody
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 6:19 pm   

A ja wróciłam trzy dni temu z Grecji.... Jeśli kiedykolwiek ktokolwiek będzie tam jechał - nie jedźcie z Triadą! W łazience mieliśmy prusaki, w pokoju sprzątane było raz na trzy dni, ręczniki wymieniane raz na tydzień. Brakowało ssztućców na stołówce, kubków i miejsc siedzących! Grek prowadzący hotel był niemiły, niekulturalny i sposób w jaki byliśmy traktowani pozostawiał wiele do życzenia. Płytki na basenie były połamane, w łazience nie zamykały się kabiny prysznicowe, w niektórych pokojach woda z łazienki przelatywała do pokoju i tam sobie po prostu była. O jedzeniu nie wspomnę, bo była to kpina.
Gdyby nie fajne towarzystwo i niezła pogoda, moaj podróż poślubna byłaby prawdziwym koszmarem... :(
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 6:30 pm   

Senra, współczuję...
Ale z drugiej strony - ja byłam w tym roku dwa razy w Grecji z Triadą właśnie (w maju na Zakynthos i w sierpniu na Krecie) i było OK, także nie jest to reguła.
_________________
chez alma |
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 6:43 pm   

My wróciliśmy 30/09 z Egiptu z Triadą i byliśmy baaardzo zadowoleni !! ! Rejs po Nilu zorganizowany rewelacyjnie pod względem zwiedzania, dogrania wszystkich elementów w czasie ( nie myslałam, że jest możliwe w kraju arabskim). Pilotka na rejsie cudowna (Gosia podrówki :) ) i wybrany hotel bardzo dobry - bez rozczrowań. Mogę ogólnie polecić :mrgreen:

Oczywiści na naszej wycieczce byli malkontenci którym coś nie odpowiadało ale wiadomo ilu ludzi tylke opinii.
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 9:00 pm   

Senra, bardzo współczuję! To faktycznie brzmi jak opis horroru a nie podróży poślubnej. Podaj może nazwę miejscowości i hotelu, żebyśmy wiedzieli czego unikać.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 9:14 pm   

Miasteczko nazywało sie Kriopigi (Półwysep Halkidiki) a hotel Poseidon`s View.

[ Dodano: Sob Paź 07, 2006 10:05 am ]
To jeszcze dodam, że od powrotu mąż się źle czuł i wylądował wczoraj w szpitalu na zatruciach :( Czyżby to te "czyste" kubeczki?? :zly:
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 3:36 pm   

Ja również była z Triadą w Grecji na Rivierze Olimpijskiej i musze przyznać że duzo rzeczy było nie tak. Wycieczke podzielili na kilka hoteli o róznym standardzie. Mileismy mieć do morza około 200-300 m a mielismy chyba więcje jak 700 m. dojście zajmowało okło 15 minut i tyle samo chodzilismy na posiłki chociaz maiały byc w hotelu. Nasz hotelik był jeszcze w maire chociaz na samym końcu miasta, ale hotele pzostałych nbiektore były kategorycznym stanie.Co do jedzenia nie będe się wybpowiadać bo było po prostu oktropne :?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 10:58 pm   

My z mężem wybraliśmy w Triadzie pobyt wypoczynkowy na Costa Brava.
Z tego co słyszałam od znajomych to dobre biuro :)
_________________

 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 12:58 pm   triada

Ja pracuje w biurze turystycznym i miałam styczność z tym biurem. Biuro ma różne opinie, to organizator który ma kilkadziesiąt ofert w swoich propozycjach wyjazdów, im więcej ofert i kierunków tym większe prawdopodobieństwo niedopilnowania . Wiadomo też że w każdym kraju standard jest inny, 3 * w hotelu we włoszech to dno w porównaniu z 3 * w Grecjii. Tak samo nie można porównywać standardu w Tunezji z Egiptem czy Turcją. Wszystko zależy od hotelu i miejscowości, najważniejsze to trafić na sprzedawcę który ma doświadczenie i wie które hotele są godne polecenia.

Triada nie jest złym organizatorem, ale cena niektórych wycieczek mówi za siebie. Nie ma co się oszukiwać że za grosze zamieszkamy w pałacu.

Opinie ludzi też są różne, nie da się wszystkim dogodzić, ale trzeba pamiętać że nawet najlepszym biurom może cos tam małego nie wyjść, ważne jest jak zachowają się w takiej sytuacji, czy jakieś drobne niedociągnięcia potrafią klientowi zrekompensować.

Jeżeli chodzi o wybór imprez, to ja osobiście szukałabym organizatorów którzy specjalizują się w jednym kierunku.
Np. Grecja (wyspy) easytravel
Tunezja, Egpit Sunfun (rowniez rejsy)
Turcja wezyr lub GTI
Imprezy tańsze autokarowe lub na dojazd własny tramptraver
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 3:22 pm   

Ciekawą stronę znalazłam szukając dla rodziców Sycylii na wakacje (jadą tam po raz drugi bo byli zachwyceni)...

triada - oszukani
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 2:10 pm   

My tydzień temu wróciliśmy z podróży poślubnej, na którą pojechaliśmy z Triadą. Mamy tylko jedno zastrzeżenie: mało kompetentna rezydentka. Na szczęście nie była nam potrzebna :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 12:44 pm   

my (ja z moim narzeczonym) byliśmy dwa razy na wakacjach z Triadą, w Grecji w 2006 r i w Turcji w 2007r. Obie imprezy były to imprezy samolotowe, zorganizowane perfencyjnie! Cena nie była zbyt wysoka w porównaniu z innymi biurami podróży a mimo to czuliśmy się jak w bajce... Jeśli chodzi o sam kraj to zdecydowanie bardziej polecam Turcje- tam ogólnie są lepsze warunki hotelowe i bardziej dbaja o turystów, no i sam kraj jest przepiękny... Gdyby ktoś chciała więcej szczegółów, może jakieś fotki, lub słówko o hotelach które polecamy to prosze o kontakt, chętnie podzielimy się naszym doswiadczeniem. Jesli chodzi o podróż poslubna to jeszcze o tym nie mysleliśmy, ale jeśli się zdecydujemy to z pewnością będzie to wyjazd z Triadą!


Pozdrawiam i polecam Triadę:-)

Co do narzekań na to biuro podróży, to musze stwierdzić, że zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka i komu coś nie pasuje i to tyczy się wyjazdów z każdego biura podróży :-)
 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:56 pm   

triada bardzo w porzadku:) bylam pare razy i bez problemow absolutnie :)
_________________
K.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl