Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sebastian Wojtczak Band
Autor Wiadomość
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 6:26 pm   Sebastian Wojtczak Band

Znacie? Słuchaliście? Poznaliście?

To chyba dość młody, Łódzki zespół, ale urzekł mnie świetnym wokalem. A ciężko było o taki w innych zespołach. Średnio przekonuje mnie fakt, że grają z podkładów (nie do końca super jakości). Ale na plus - mają świetnego saksofonistę :) i gadatliwego "frontmana", więc powinien dobrze bawić i zagadywać gości :)

Na mnie już chyba za późno, bo umowę podpisaliśmy, więc się nie wypowiadamy - nam się po prostu spodobało :P

Co sądzicie? Daję namiary:
www.sebastianwojtczakband.pl
http://www.youtube.com/watch?v=tKYBkVJVCks
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 1:55 am   

zapomnialas dopisac, ze wokalista to ciacho :smile:
_________________
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 9:50 am   

Sisska, haha :D a słuchałaś ich może gdzieś? :)
 
 
Madziaaa 

Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 9:31 pm   

My również zdecydowaliśmy się na zespół "Sebastian Wojtczak Band". Jesteśmy po pierwszym spotkaniu i po podpisaniu umowy. Nasze pierwsze wrażenie okazało się być bardzo pozytywne, poznaliśmy przesympatycznych młodych ludzi, pełnych pozytywnej energii. Cudowne trzy wokale, które mieliśmy okazje usłyszeć na żywo podczas próby, robią ogromne wrażenie, na prawdę, pełen profesjonalizm i klasa sama w sobie. Jeśli o nas chodzi, to nie mieliśmy, żadnych wątpliwości co do ostatecznego wyboru.
Dlatego też szczerze polecam i nakłaniam do rozważenia opcji wyboru tego band-u podczas poszukiwań odpowiedniego zespołu, który zajmie się oprawą muzyczną Waszego wesela!
My mamy nadzieję, że nie pożałujemy. Pan Sebastian, lider zespołu jest bardzo kontaktową i zabawną osobą, dlatego uważam, że wraz z pozostałymi członkami band-u perfekcyjnie zajmie się gośćmi weselnymi oraz zadba o super zabawę i odpowiednią atmosferę panującą podczas naszego przyjęcia weselnego :)
Tyle co mogę w tej chwili powiedzieć.
Pozdrawiam :)
 
 
ferenc-adam 

Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:29 am   

Mogę polecić Sebastian Wojtczak Band - głównie dlatego jestem na tym forum haha :D Miałem zakładać temat polecający - sam z siebie chciałem to zrobić, nie przekupili mnie, heh. Tzn przekupili mnie tym... Jak świetnie zagrali na moim weselu :) Bawiliśmy się świetnie. Zespół dobrze rozumie, gdzie gra i że ludzie o prostu... No nie są "do końca" trzeźwi. I zapewnili nam na tym gruncie zabawę iście nieziemską. Wszyscy byli mega zadowoleni.

Serdecznie polecam!
_________________
Sprawdź najlepsze pożyczki bez zaświadczeń !
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 11:01 pm   

To zespół dla osób wrażliwych akustycznie.
Zagrają na naszym weselu. Dlaczego? Piękne głosy - myślę, że nie będę musiała uciekać z sali podczas własnego wesela :D
Charyzmatyczny lider - prawdę powiedziawszy Sebastian chyba nie zmieściłby się w rpg-owej punktacji :wink:
Co można o nich powiedzieć: młodzi, piękni, utalentowani i sympatyczni.
Liczę na dobrą zabawę. :D
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 4:44 pm   Zdecydowane TAK

My również zdecydowaliśmy się na SEBASTIAN WOJTCZAK BAND. Rewelacyjni, uzdolnieni młodzi muzycy. Mega profesjonalni. Zaskoczyli nas występem na żywo. Udzielili odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie musieliśmy się długo zastanawiać, ponieważ wcześniej byliśmy już na dwóch spotkaniach z innymi zespołami i decyzja zapadła od razu po ich występie dla nas.
Rewelacje! Zachęcam do spotkania się z zespołem, a przekonacie się o czym mówię.
Polecam gorąco!
_________________
Balletnica
 
 
Amelia1706 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 11:02 pm   

Cześć,
a moglibyście zdradzić ile kosztuje oprawa muzyczna Sebastian Wojtczak Band na weselu?


Pozdrawiam
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 9:23 pm   

czy ktoś był na weselu z tym zespołem? może coś o nich napisać? jak grają, jak oczepiny wyglądają?
 
 
Amnes 

Dołączyła: 30 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 8:55 pm   

My wybraliśmy Sebastiana z ekipą i grali u Nas w czerwcu tego roku.
Od początku złapaliśmy bardzo dobry kontakt i tak naprawdę mogliśmy zapytać i ustalić wszytko bez żadnego problemu ani spinki. Super oprawa w kościele, aż ciarki przeszły jak pięknie zaśpiewali podczas mszy. Goście byli bardzo zadowoleni i bawili się do rana.
Również oczepiny były w dobrym guście ale zarazem bardzo śmieszne (ja się aż popłakałam ze śmiechu). Nie wspomnę już że na naszym weselu wokalistką była Justyna Panfilewicz która tydzień później wygrała OPOLE Debiuty.

W 101 % możemy ich polecić !! !
 
 
Madziaaa 

Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 10:00 pm   

Drodzy Przyszli Państwo Młodzi, jeżeli chcecie, aby oprawa muzyczna waszego ślubu i przyjęcia weselnego była idealna, śmiało możemy Wam polecić Sebastian Wojtczak Band, wspaniali, bardzo utalentowani i przesympatyczni ludzie. My jesteśmy bardzo zadowoleni, wszyscy nasi goście podzielają nasze zdanie. Zabawa była super i klasą, a oprawa muzyczna w kościele... PRZEPIĘKNA ... Dla nas było idealnie i to właśnie dzięki NIM !! ! Magda i Damian :)
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 11:41 pm   

My z narzeczonym również zdecydowaliśmy się na Sebastiana :) Przesłuchałam mnóstwo zespołów w internecie i byłam totalnie załamana, bo nie podobało mi się zupełnie nic! - nawet zespoły polecone przez pana z sali weselnej, a w Sebastianie zakochałam się od razu! Nie spotkaliśmy się z żadnym innym zespołem, od razu po spotkaniu z nimi podpisaliśmy umowę;) Spotkanie było przemiłe, od razu poznaliśmy cały zespół, wykonali dla nas kilka utworów, a potem cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Zaproponowali też oprawę muzyczną w kościele. Są cudowni! :) Jedyne, co mi przeszkadzało to to, że grają z podkładów, ale mają super saksofonistę i chyba jedną gitarę, a za dodatkową opłatą można mieć pana, który dogrywał im gitarę, no ale przede wszystkim mają trzy cudowne wokale! Mam nadzieję, że po weselu będę równie zachwycona jak teraz, ale jakoś dziwnie spokojna o to jestem;) Za rok dam znać jak było :)
 
 
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 9:41 am   

Kochani! Czy coś nowego w temacie Sebastiana? Ktoś miał już z nim wesele i może opisać jak było? Niestety słyszałam ostatnio niezbyt dobre opinie na zasadzie, że niezbyt dobrze ludzie się bawili, że zespół nie utrzymywał interakcji z gośćmi, nie zapraszał na parkiet, że już praktycznie nie grają disco polo pomimo tego, że na liście z utworami, które grają mają tego sporo, i że ludzie szybko się rozeszli i zespół chciał się zmyć wcześniej. Niezbyt dobrze to brzmiało:/ A mnie się tak podobają wokalnie, ale właśnie się zastanawiam czy nie są zbyt mało "weselni"
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2016 8:04 pm   

Nasze wesele odbyło się na 30.07.16. Jako swój zespół bez wahania wybraliśmy zespół Sebastian Wojtczak band i to był po prostu strzał w dziesiątkę!! Gdy w kosciele usłyszałam wspólne wykonanie Sebastiana i Daniela poczułam dreszcz na całym ciele! Boskie wykonanie. Co do wesela, zarówno Nasi goście jak i My byliśmy zachwyceni tym jak Sebastian je poprowadził. Jego głos oczarował wszystkich. Śpiewali piosenki dla każdego pokolenia łącznie z disco-polo. Oczepiny poprowadzone były na wesoło. Sami właściciele sali na której odbyło się nasze wesele wypytywali nas o zespół. Podsumowując SERDECZNIE POLECAMY SEBASTIANA I JEGO ZESPÓŁ. LEPSZEJ ZABAWY I MUZYKI PODCZAS NASZEGO WESELA NIE MOGŁAM SOBIE WYOBRAZIĆ.
SEBASTIANIE SERDECZNIE CI DZIĘKUJEMY I KŁANIAMY SIĘ NISKO. MAM NADZIEJE ŻE SPOTKAMY SIĘ JESZCZE NIE RAZ!!

Patrycja i Wojtek
_________________
Balletnica
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 4:22 pm   

Nasze wesele odbyło się 13.08.2016
Zespół śpiewał bardzo fajnie, muzyka różnorodna, dla każdego, goście bawili się do końca.
Bardzo dobra współpraca zespołu z obsługą sali oraz nami młodymi. Zespół nie zaczynał nic bez naszej wiedzy, także nasze prośby przekazywane podczas wesela były respektowane.

Jedyna rzecz, która mogła wypaść lepiej to oczepiny, nie odbyły się one tak jak sobie to wyobrażałam. Poza tym odniosłam wrażenie, że Sebastian nie do końca potrafił nawiązać kontakt z naszymi gośćmi.

Ave Maria zaśpiewane w kościele - cudowne.

Ogólnie zespól godny polecenia :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2016 10:14 pm   

Byłam ostatnio na weselu na którym grał zespół Sebastian Wojtczak Band i muszę przyznać, że zostałam tak oczarowana, że aż zaczęłam żałować, że mam już podpisaną umowę z wodzirejem/dj-em :o Jestem osobą dość wrażliwą akustycznie, dlatego też wolałam zrezygnować z zamówienia zespołu na wesele, bo po prostu irytują mnie, często sfałszowane covery znanych piosenek, a to niestety zdarza się często podczas wesel... Jednak TEN zespół jest MEGA profesjonalny! Nawet nie wiedziałam, że mamy takie perełki w mieście Łodzi :)
Zresztą nie bez powodu Sebastian i Daniel, znaleźli się w kolejnym etapie Voice of Poland :)
Wesele było bardzo udane, Sebastian świetnie sprawdził się w roli wodzireja! No i do tego niezły przystojniak z niego (hihi ^^).
Jeśli chodzi o samo prowadzenie wesela, to do oczepin grali głównie muzykę polską i zagraniczną z dawniejszych lat, natomiast po oczepinach w ruch poszło disco polo, aż do białego rana ;) Konkursy odbyły się jedynie podczas oczepin, które były prowadzone krótko, zwięźle i na temat, a jednocześnie z humorem i z klasą ;)
Jestem MEGA oczarowana ! ! !
POLECAM 1000% :]
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Poszukiwacz 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2017 7:02 pm   

Witajcie.
natrafiliśmy z narzeczoną na informacje o tym zespole, stąd moja obecność na tym forum.
Ciężko o nich znaleźć coś "nowego".
Wiecie jak to teraz wygląda u nich?
Skład?
Cena?
Jaką muzykę grają?
Jak ludzie ich odbierają?
Czy ewentualnie macie do polecenia jakieś inne zespoły (które nie skupiają się tylko na disco polo)?

Będziemy wdzięczni za każdą informację :)

Pozdrawiam,
Adam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl