Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka wódka na wesele?
Autor Wiadomość
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 12:13 pm   

Nawiązaliśmy kontakt z panią z lubelskiej gorzeli i ma w dobrych cenach Żołądkową gorzka-wszystkie rodzaje, Lubelską trzy zboża i Stocka. Po głosowaniu domowym padło na Lubelską ale będzie jeszcze raz degustowana ( jak mój N. degustował to poprawił ją cytrynówką i śliwowicą i nie bardzo wie jakie miał wrażenia) Na propozycje Stocka był bunt młodego pokolenia (rodzeństwa) a Żołądkowa odpadła pierwsza, po czym ta pani bardzo nas do niej chce przekonać. Padła propozycja wódki OZONE, była na weselu u znajomych i chwalili, ale jest tak rzadko spotykana, że chyba bym się bała reakcji gości.
 
 
bakero 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 12:11 pm   

Hej,

mam prośbę jeśli ktos miałby informację o promocjach wódki w makro lub selgrosie to będę wdzieczny za podzielenie się tą wiedza :)

intersuje mnie np wyborowa, stock, luksusowa czy smirnoff

dzieki :)
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 3:24 pm   

My bierzemy Stocka- już zakupiony w hurtowni w Koninie natrafiliśmy na fajną promocję- do jednego kartonu flaszka gratis , kupując 12 kartonów dostaliśmy cały jeden za darmo.
_________________

 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 6:17 pm   

bakero napisał/a:
Hej,

mam prośbę jeśli ktos miałby informację o promocjach wódki w makro lub selgrosie to będę wdzieczny za podzielenie się tą wiedza :)

intersuje mnie np wyborowa, stock, luksusowa czy smirnoff

dzieki :)

Z doświadczenia mogę napisać,że warto też zwrócić uwagę na sklepy typu Lidl, Biedronka czy Netto, bo nie rzadko wódka jest tam tańsza niż w Makro :-?

U nas była Żubrówka Biała, kupowana w Selgrosie w niby promocji na tydzień przed ślubem,a w Makro była to cena regularna :lol:
Nacięliśmy się na winach i wermutach- kupione w Makro,a po fakcie się okazało,że w Biedronce i Aldi są tańsze :evil:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 8:22 pm   

Jeżeli ktoś niekoniecznie patrzy na cenę to polecam J.A. Baczewski w sklepach jest po ok. 45.00zł 0.5L, ale Carrefour ma promocję chyba za 39.99 za 0.7L w kartonie.
A tutaj recenzja http://szotyszociki.pl/baczewski/
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Wto Lip 02, 2013 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 8:31 pm   

my kupiliśmy Stocka 0.5l za 18,50 zł
_________________


 
 
arek_Łask 

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 7:27 pm   

Witam
my kupiliśmy Pana Tadeusza (w makro była przecena 21zl za 0,5l) i powiem jedno:
jak normalnie na weselu jest słaba wódeczka to idzie multum bimbru... u nas poszła maaaaaaaaasa wódy i chyba z niecały litr bimbru :) to mówi samo za siebie :) polecam, wiem że jest troszkę droższy ale jak widać można wyrwać okazyjnie. Wygląda mega świetnie i super smakuje, my jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru
 
 
Martali 

Dołączyła: 23 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 12:29 am   

Witam

My na swoim weselu mieliśmy wódeczkę Jarzębiak Czysty:)
Wódeczka bardzo dobra goście byli bardzo zadowoleni, my tez bo kupiliśmy ją po 16,50 za 0,5l:)

pozdrawiam
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:41 pm   

hej, planujemy ślub na 2014 rok, podobno ma wzrosnąć akcyza, a co za tym idzie cena alkoholi. Zastanawiamy się, czy sensowny jest zakup wódki jeszcze w tym roku. Jak myślicie?
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 12:48 pm   

Jeżeli będzie miała termin ważności na kilak lat do przodu,to oczywiście warto bo wyniesie Was to taniej. Tylko jedyny problem gdzie ją trzymać przez rok czasu... Ale na pewno coś sie znajdzie.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:22 pm   

My kupiliśmy Stumbrasa chlebowego :)


Wszystkim bardzo smakował i dziwili się co to za wódka, podobno z lekkim posmakiem bimberku :) Nie wiem, bo nie piłam :) Ale przestraszyliśmy się nie na żarty jak o 23 podszedł do Nas kelner i powiedział, że z 9 kartonów zostały nie całe 4... Ale całe szczęście starczyło :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 5:42 pm   

Wczoraj i dwa tyg. temu miałam okazję pić Wyborową. Przyznam, że gdybym teraz miała kupować wódkę na weselę to nie miałaby ona sobie równych. Dobrze schłodzona jest jak woda - a mówi to ktoś kto alkohol pije bardzo rzadko i raczej nichętnie :wink:
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 11:47 am   

My kupiliśmy Premium od Wyborowej :)
_________________

 
 
Tiger 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 6:32 pm   

Jesli potrzeba pomocy z zakupem wodki, sluze pomoca (na priv), mam dostep do hurtowni.
Co do akcyzy... Raczej lepiej kupic teraz jesli jest ja gdzie trzymac. Wodka ma podrozec o ponad 1zl na butelce, a istnieje szansa, ze wraz ze wzrostem akcyzy producenci beda chcieli "przemycic" swoja podwyzke...
Ostatnio zmieniony przez Tiger Pią Paź 04, 2013 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 10:29 pm   

My kupowaliśmy wódkę w 2010 i wtedy też było gadanie, że cena będzie wyższa w docelowym 2012. Okazało się, że nic takiego nie miało miejsca... Jak chce ktoś rozłożyć koszty to ok, ale jeśli tylko po to by zaoszczędzić to raczej nie ma sensu :)
_________________
 
 
Tiger 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 9:56 am   

M4rcysi4 napisał/a:
My kupowaliśmy wódkę w 2010 i wtedy też było gadanie, że cena będzie wyższa w docelowym 2012. Okazało się, że nic takiego nie miało miejsca... Jak chce ktoś rozłożyć koszty to ok, ale jeśli tylko po to by zaoszczędzić to raczej nie ma sensu :)

To zalezy od Polmosu. Polmos Lublin standardowo drozeje mniej wiecej co kwartal (ostatnio na koniec sierpnia). Oczywiscie jakis czas po podwyzce znajdzie sie jeszcze wodke w starych cenach, ale z reguly jesli zdozeje to nikt nie trzyma niskiej ceny nie wiadomo jak dlugo.
Krupniki, Soplice, Zubrowki i inne nie drozaly od baardzo dawna.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 3:22 pm   

My kupowaliśmy Stocka (Polmos) i cena do tej pory się nie zmieniła, więc mocno dziwi mnie taka teoria.
_________________
 
 
Tiger 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 10:09 am   

M4rcysi4 napisał/a:
My kupowaliśmy Stocka (Polmos) i cena do tej pory się nie zmieniła, więc mocno dziwi mnie taka teoria.

Moge pokazac Ci nowy cennik zakupowy dla hurtowni Polmosu jesli jestes zainteresowana, wraz z wykazem co ile drozeje :)
Siedze w tym to wiem.
A cena moze sie nie zmieniac i nawet 5 lat jesli ktos sprzedaje na lewo...
Ale to nie jest reczej miejsce na takie tematy...
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 12:20 pm   

U nas po 3 latach po ślubie, z zakupionych 300 butelek, zostały 4 kartony :D ale nie zmarnują się :)
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 7:43 pm   

My wybieramy się niedługo na zakupy, właśnie po to by zdążyć przed podwyżką akcyzy. Na początku myśleliśmy o Stocku, ale po rozmowie z koneserami ( :D ) stwierdziliśmy, że kupimy o wiele tańszą i niewiele różniącą się w smaku Żubrówkę białą :)
_________________
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 2:54 pm   

Bols Premium - Ładne butelki, cena znośna, smaczna nawet na 'ciepło'
Tylko myśleliśmy, że ma zaworek a niestety nie ma.
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 6:41 pm   

Ponieważ tak chwaliłyście Bolsa Premium, spróbowaliśmy jej. Butelka ładna, ale co z tego jeśli miałam po niej odruch wymiotny. Nie chcę nikogo urazić, nie jestem koneserką, ale dla mnie była paskudna. Dobrze, że ją spróbowaliśmy.
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 9:31 pm   

A co sądzicie o nowej odsłonie wódki Premium ??
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 11:54 am   

Kingulinka, my mamy własnie Premium - trafiła w gust naszych rodziców, ładnie się prezentuje i nie straszy ceną :)
_________________

 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 2:30 pm   

Kingulinka, w sierpniu na weselu przyjaciół była Premium. Było strasznie gorąco i nie było klimatyzacji a i tak nie najgorzej smakowała
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 2:41 pm   

No dziekuje dziewczyny wiec chyba sie zdecydujemy bo cena atrakcyjna .
Pilismy u znajomych i była całkiem niezła;))
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
getmarried 


Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 17
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 12:40 am   

Ostatnio widzę, że sporo ludzi się na wesele decyduje na wódkę Premium. Smakuje Wam? Weszła dopiero w lutym tego roku, a widzę ją już kolejny raz.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 1:36 am   

http://www.2drink.pl/wodk...ion_object_map= ;)
_________________
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 7:39 am   

My za rada forumowi-czek i degustacji ze znajomymi będziemy mieli PREMIUM

Producent pisze o niej :

Nie inaczej jest teraz - wódka PREMIUM to produkt skierowany do konsumentów, którzy cenią jakość i estetykę w atrakcyjnej cenie. Swój delikatny, gładki smak zawdzięcza starannemu i precyzyjnemu wyborowi zbóż, z których jest produkowana.
Butelka nabrała bardziej wyraźnych, ostrych, męskich kształtów i poprawiła się jej ergonomia, dzięki przewężeniu w dolnej części butelki.
Dodatkowo atrakcyjna cena Premium może spowodować, że stanie się ono czarnym koniem największego i najszybciej rozwijającego się segmentu wódki w Polsce.
Produkt dostępny w pojemnościach: 200, 500 i 700ml.


Zgadzam sie w 100% ! ;D
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:15 am   

Ładny opis, ale mnie paliła. Czułam ostry, palący posmak. Ale koniak i bimber, też u mnie powodują taki sam efekt.
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:26 am   

Ja odnoszę wrażenie, że to jak smakuje wódka to jest zależne od fazy księżyca, biorytmu, kondycji fizycznej, psychicznej, stanu żołądka, itd.. sama nie wiem jeszcze od czego :roll:

Ja dwa razy próbowałam tego Bolsa Premium co kupiliśmy i za pierwszym razem smakował mi (o ile wódka może smakować), a jak piłam go tydzień później to już mnie wykręcało. Tak samo miałam kiedyś z Finlandią.
To jest wódka.. trucizna.. lepiej się nie zagłębiać w walory smakowe :-)
_________________

 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:42 am   

[quote="iduczek"]Ja odnoszę wrażenie, że to jak smakuje wódka to jest zależne od fazy księżyca, biorytmu, kondycji fizycznej, psychicznej, stanu żołądka, itd...

Mam nadzieje ze wszystko dopisze...:P
ale na 100 gości ciężko będzie wszystkim dogodzić;)
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 11:49 am   

Może tylko ja jako gość nie jestem zbyt marudna (za to, jako organizator okropnie), ale wydaje mi się, że większość ludzi nie zwraca na to aż takiej uwagi. Nie marudzi i nie komentuje po weselach. Jeśli jakieś komentarze, to 90% z nich była bardzo pozytywna, tycząca się rzeczy, które szczególnie się ludziom podobały.

Np. ja nie pamiętam jaką wódkę piłam na weselach. Żadnej nie przytoczę. Za to pamiętam barmana, jakieś super danie, jedyny tort, który mi smakował, albo fajne zabawy weselne. Wódka na 100% była. Ale jaka?
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 11:32 pm   

No my właśnie też myślimy o zakupie wódeczki przed akcyzą i mamy promocję w hurtowni do końca tygodnia na Pana Tadeusza za 19zł i zastanawiamy się czy warto brać na zapas.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 2:16 pm   

W końcu i u nas zapadła decyzja :)
A jutro odbieramy zamówioną wódeczkę, czyli Bols Platinum
_________________
 
 
Oksii 

Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: olsztyn
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 9:07 am   

Żołądkowej nigdy nie podałabym na weselu, dla mnie to okropna wódka, nie wchodzi mi żadna jej wersja -czy to czysta czy miętowa czy inna. Ale wiadomo, gusta :)
_________________
allianz.pl/ubezpieczenie-na-wypadek-choroby,43960.html
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 1:58 pm   

A uważacie, że bardziej opłaca się kupić w hurtowni, Selgrosie, czy może istnieje możliwość zakupienia od samego producenta i jest to najbardziej ekonomiczna opcja? Bo my zupełnie nie wiemy, jak się do tego zabrać, a chyba będzie kupować już teraz zanim akcyza wzrośnie.
_________________

 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 7:53 am   

Julia_ja, my przed zakupem śledziliśmy wszystkie możliwe oferty zarówno hurtowni jak i producenta. W końcu kupiliśmy w Selgrosie bo ta wódka, którą chcieliśmy była akurat tam dostępna w najniższej cenie. Wg mnie (może dziewczyny się ze mną nie zgodzą, ale ja mam takie doświadczenia z zakupem alko) szybciej trafi się na promocje w hurtowni niż wynegocjuje tańszą cenę z producentem, przynajmniej w naszym przypadku tak było.
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 8:18 pm   

No wlasnie my tez myslac o podwyzce akcyzy wódeczkę kupilismy juz teraz, choc wesele dopiero w planach na przyszly rok. Wybralismy Pana Tadeusza, bo bardzo dobra promocja byla w hurtowni. Wyszlo nam niecale 19zl za butelke. Oczywiscie opinie podzielone jak zawsze. Sprobujemy jutro czy nie jakach licha ;)
_________________
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 8:49 pm   

cześć dziewczyny:) możecie polecić sprawdzone hurtownie które nie "ograbią nas do ostatniego grosza".
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 10:07 pm   

mała miii, my zamówiliśmy w Alkohole za Grosze i jesteśmy zadowoleni. Tym bardziej, że powiedzieliśmy o naszych pertraktacjach z Galerią Sobieski i zgodzili się na nasze warunki :)
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 1:58 pm   

Juska napisał/a:
my zamówiliśmy w Alkohole za Grosze i jesteśmy zadowoleni.


My także w Alkohole za Grosze :)

U nas wybór padł na Luksusową .

_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 2:35 pm   

My wybralismy Stocka. Przedewszystkim ze wzgledu na dozownik. Kupiony w makro na karte koncesyjna :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 3:58 pm   

U nas wybór padł na Wratislavie :) zakupiona u producenta :smile:
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 4:02 pm   

My kupiliśmy Palace :) jakoś ze wszystkich wódek ta nam najbardziej smakowała, Stumbrasa z kłosem jeszcze próbowaliśmy... Pałacowa najlepsza :)
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 7:52 pm   

u nas będzie stumbras z kłosem :smile:
_________________
 
 
Nicreme 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Opoczno
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 6:12 pm   

U nas będzie weselna Polanin
Niestety nie mogę jeszcze wstawić zdjęcia:) ale zrobię to jak tylko się "sprawdzę':P
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 9:53 pm   

my kupiliśmy żubrówkę białą ;)
_________________
 
 
Sabrina 

Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:19 pm   

a my się zastanawiamy nad absolwentem,nie ukrywam mamy dylemat :(

z własnego doświadczenia co możecie polecić ?? :P
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 9:09 am   

Z własnego doświadczenia odradzam absolwenta-w smaku jeden z najgorszych alkoholi,o ile jakiś w ogóle jest dobry;) Polecam Wyborową,u nas była i jakoś nikt nie narzekał,podobno dobra jest także Pan Tadeusz.

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl