Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COSTA BRAVA
Autor Wiadomość
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:44 pm   

O zespole Costa Brava słyszałam z dwóch niezależnych źródeł.Ponoć Iza jest świetną wokalistką ,oprócz tego bawi gości, potrafi "rozkręcić imprezę" a to jest równie ważne jak poziom muzyczny wykonawców :)


Ja jednak nie polecę zespołu z jednej prostej przyczyny.Pan Jacek zachował sie w stosunku do nas bardzo nie fair.Powiedział nam ze termin jest wolny,zaoferował( mimo iż nikt tego nie oczekiwał od niego) ,że podrzuci nam kasetę do domu i wystawił nas....Rodzice kilka razy dzwonili do niego z pytaniem o której godzinie przyjedzie.Wykręcał się , że musi załatwić kilka rzeczy, aż po którymś telefonie stwierdził , że właśnie jest u klientów którzy podpisali z nim umowę na NASZ właśnie termin!

Faktem jest , że wszystko działo się w ciągu jednego dnia, ale dla mnie to był a
bardzo ważny dzień.Obecnie przebywam w Anglii i uwierzcie mi -poszukiwanie zespołu weselnego nie jest rzeczą łatwą. Tego dnia wylatywałam z Polski z przeświadczeniem, że juz nie muszę się martwić o zespół.Kaseta była właściwie formalnością.Moi rodzice mieli ją obejrzeć i podzielić się swoimi wrażeniami.Niestety następnego dnia,mój entuzjazm został ostudzony wiadomością ,że "sprawa jest nieaktualna".
Poczułam się oszukana tym bardziej , że w rozmowie z Izą usłyszałam, że w tej chwili "zaklepuje termin"Klient dzwoniący po mnie miał usłyszeć, że jest para, która interesuje się zespołem ,ale decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.... niestety stało się inaczej:(


Być może nie roztrząsałabym tego tematu na forum ,ale nie dalej jak wczoraj przeczytałam post p .Jacka z którego wynikało ,że to nie pierwsza taka sytuacja...Nie pierwszy raz wystawia swoich klientów za co ponoć został obrzucony wyzwiskami. Uważam że takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne i lekceważące..Dlatego radzę Wam upewnijcie się ,że Wasz termin jest faktycznie wolny i macie do niego pierwszeństwo...

P.Jacku proszę przemyśleć to i wyciągnąć wnioski...Ludzie decydując się na wybór zespołu na wesele kierują sie różnymi motywami...Nie zawsze jest to kwestia muzyki....Nie mniej ważni są LUDZIE, nasze pierwsze wrażenie, podejście do klienta...
W tym wypadku to chyba nie klient był na pierwszym miejscu , lecz pieniądze.
...Bardzo mi przykro z tego powodu , gdyż liczyłam na milą współpracę.. :zalamany: .


Serdecznie pozdrawiam,
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 7:03 am   

Ja tez liczylem na mila wspolprace ALE PROSZE PISAC PRAWDE!
po twoim telefonie zadzwonila mam i faktycznie umowilem sie z nia na popoludzie ze przywioze plytke.Ok godz 17 zadzwonilem do mamusi i powiedziale ze za jakies 40 minut moge byc u niej z plytka bo wczesniej musze jechac do banku i poprosilem o adres gdzie mam ta plyte podrzucic.NA TO MAMA:zmienily mi sie plany i nie ma mnie w domu ja do pana zadzwonie za chile doslownie 5 minut bo moze wezmie ja maz jak bedzie wracal z pracy.NO OK. MINELO 1.5 godziny telefonu od mamy nie bylo natomiast zadzwonil inny klient ktory byl zdecydowany wiec pojechalem podpisalem umowe.Po ok 3 godzinach zadzwonil do mnie tatus ze ma zabrac jakas plytke i generalnie nie byl zorientowany o co chodzi.Takze moja prosba zanim zaczniesz takie rzeczy to moze dowiedz sie najpierw jaka byla prawda bo widze ze rodzice przedstawili Tobie troszke inna wersje wydarzen
Malo tego mama dostala ode mnie kilka namiarow na zespoly nie jednokrotnie lepsze i podczas rozmowy powiedziala ze nie ma do mnie pretensji bo to oni zawalili .
Mozecie byc pewni ze gdyby ta plytka dotarla do was i pojawilby sie kolejny klient no napewno wykonalbym telefon do was jaka jaka jest decyzja.
LUDZIE PISZCIE PRAWDE JA ROZUMIEM ZE COS SIE MOZE NIE PODOBAC ALE KAZDY KIJ MA DWA KONCE I POWIEM WAM ZE PRACUJEM NA RYNKU OK 14 LAT I JAK DWOJE KLIETOW MA ZASTRZEZENIA TO RACZEJ NIE PO NASZEJ STRONIE JEST WINA JAK TO LADNIE POWIEDZIELISCIE ZLEJ OBSLUGI KLIENTA z powazaniem JACEK

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 8:32 am ]
Aha i jeszcze jedno mowisz ze nie liczy sie klient tylko pieniadze to ja ci dam przyklad prowadzisz sklep przychodzi klient i mowi poprosze odlozyc mi ten towar (np.telewizor ktory jest tylko jeden) na 5 minut i klient ma byc za 5 minut po czym klienta nie ma przez kolejne 1.5 godziny a po ten telewizor przychodzi inny klient z gotówką-CO ROBISZ?
sprzedajesz telewizor czy szukasz poprzedniego klienta ktory nie wiadomo czy ten telewizor nadal chce pozdrawiam
 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 9:02 pm   

Nie zamierzam wiecej dyskutowac na ten temat.

Zawiodła komunikacja nie tylko pomiędzy panem a moimi rodzicami ale również
pomiedzy członkami zespołu ( rozmawiałam równiez z wokalistka)

Pozostaje mi tylko wierzyc ze nastąpił nieszczesliwy zbieg okolicznosci ,że w ciagu pótorej godziny oczekiwania na nasz telefon zadzwonili akurat inni klienci ktorzy tego samego dnia umowili sie z Panem na spotkanie i podpisali umowe.
Moim zdaniem po prostu zabrakło chęci do komunikacji.Rozumiem Pana w pewnym sensie.Biznes to biznes nie ma miejsca na sentymenty...Skoro znalezli sie chetni to czemu nie podpisac umowy....Byłoby miło jednak ,aby choc poinformował nas Pan o zmieniajacych sie planach...

Prosze mi nie zarzucac kłamstwa.Moim celem nie jest zniechecenie ludzi, czy robienie Panstwu anty-reklamy.Nie mam w tym zadnego interesu.
Forum jest miejscem gdzie ludzie swobodnie wyrazaja swoje mysli i dziela sie subiektywnymi odczuciami....Kazdy ma prawo do swojego zdania.

Zycze sukcesów i jak najmniej nieporozumien tego typu.
Z powazaniem
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 27, 2008 9:36 am   

ByŁam ostatnio na weselu, na którym graŁ zespóŁ. Jeśli chodzi o muzykę to super. Bardzo fajnie grali, goście się świetnie bawili i jak by mogli to by caŁy czas tańczyli. Chociaż mam wrażenie, że czasami zespóŁ zupeŁnie nie panowaŁ nad koordynacją wesela. Fakt, że w lokalu sala weselna byŁa dzielona i zespóŁ nie miaŁ dobrego kontaktu z siedzącymi przy stoŁach. Jednak nawet Państwo MŁodzi czasem wogóle nie wiedzieli o co chodzi orkiestrze. A do podziękowania dla rodziców większość gości wogóle nie odeszŁa od stoŁów bo po prostu nie wiedzieli, że po drugiej stronie sali coś się dzieje. Chaos. Chociaż jak mówię, muzykę grają dobrą i można się świetnie bawić przy ich kawaŁkach.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 12:58 pm   

w ubiegłą sobotę na naszym weselu grała zgodnie z planem Costa Brava. i duuuuuuuże brawa dla nich! spisali się na medal, goście są zachwyceni, parkiet wciąż był pełen i wszyscy cudnie się bawili (mnie nogi bolą do tej pory).
polecamy z mężem gorąco Costa Bravę i pozdrawiamy pana Jacka! :lol:
_________________
 
 
Ania121181 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: retkinia
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 10:09 pm   costa-brava

Witam wszystkich!!!

Zespół poleciła mi koleżanka. Kontakt był z Panem Jackiem bardzo dobry. Grali u nas na weselu 2. sierpnia 2008. Nie mam żadnych zastrzeżeń , świetnie grali i śpiewali. Oczepiny krótkie (takie chcieliśmy) ,ale śmieszne. Polecam ,jestem bardzo zadowolona , moi goście również. Nawet dwie pary planują zamówić sobie u nich termin, bardzo im się spodobali. Gdybym miała jeszcze jedno wesele :) )))))))))))))))))))) oni by u mnie grali.

Pozdrawiam wszystkich

ps. Jeśli macie jakieś pytania, to ja juz jestem po.... piszcie

Wesele było w łodzi pod dzikim gołębiem
_________________
Ania
 
 
 
mada1 

Dołączyła: 15 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 7:25 pm   zespół do banii !!!!!

Nie polecam ! bylismy na weselu na którym grali , porażka , repertuar tragiczny, same starocia , lata 60 itd , zero kontaktu z goścmi , zero zabawiania przy stołach, co chwila przerwy , nie polecam , to nie tylko moja opinia ale wielu osób z tego wesela !
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 7:29 pm   Re: zespół do banii !!!!!

mada1 napisał/a:
same starocia , lata 60 itd


A zależy kto co lubi :wink: dla mnie to NAJLEPSZE kawałki :smile:
_________________

 
 
 
anckaaa 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 7:09 pm   

U nas zespół grał na weselu 14.06.2008. Z całą pewnością możemy ich polecić. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, a my tym bardziej. Repertuar był ok, dostosowany do każdego wieku. ?piewy przy stołach też były. Członkowie zespołu cały czas utrzymywali kontakt z gośćmi. Fajne było jeszcze to, ze potrafili nie tylko bawić gości, ale sami też się przy tym bawili. Jeżeli chodzi o kontakt z Jackiem to tez było wszystko w porządku, razem uzgadnialiśmy wszelkie sprawy. Sami więc widzicie, że nie możemy w żadnym wypadku na nich narzekać.
_________________
Anckaaa
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 12:03 pm   

U nas było dokładnie tak samo, a dobry kontakt z gośćmi to podstawa. Największy atut tego zespołu to wg mnie właśnie wchodzenie w interakcje z uczestnikami wesela, a nie tylko stanie z boku i przyśpiewywanie, gdy oni się bawią.
_________________
 
 
 
ar-tu 

Wiek: 43
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 12:13 am   

super super super panie Jacku i Dziewczyny 25.10.2008
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 2:48 pm   

strasznie podzielone te wszystkie opinie, nieprzyjemne nieporozumienia i bardzo niepokojące komentarze samych członków zespołu ..... Teraz mamy jeszcze więcej wątpliwości .... A poza tym - jakieś nowe opinie na temat zespołu ?? Czy ktoś niedawno widział jakąś impreze w ich wydaniu ?? Prosze o pomoc i komentarze
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 1:07 pm   

witam serdecznie z tej strony zespol costabrava z lodzi i prosze nie mylic z takim zespolem ktore ma taka sama nazwe tylko ze jest z Poznania i my nie mamy z tym nic wspolnego i moja goraca prosba sprawdzajcie z jakiego miasta sa posty bo my jako zespol mamy bardzo duzo telefonow z poznania takze tyle co do wyjasnienia pozdrawiam
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 1:42 am   

U nas również będzie grał zespół Costa Brava. Bardzo się cieszę i jestem pełna pozytywnych myśli. Wszak nigdy nie słyszeliśmy zespołu "na żywo" ale wybraliśmy podpierając się opiniami na forum i po odsłuchaniu i obejrzeniu materiału na płytkach. poza tym Jacek to bardzo sympatyczny człowiek, z którym można się ze wszystkim dogadać. Myślę ze będzie OK :D
_________________

 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 12:59 pm   costa brava

czy ktoś może podzielić się opiniami o tym zespole? szukam 'świeżych' opinii:)
podobno mają wokalistkę?
czy chodzą do stołu bawić gości?
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 8:54 pm   Re: costa brava

Wife-to-be napisał/a:
czy ktoś może podzielić się opiniami o tym zespole? szukam 'świeżych' opinii:)
podobno mają wokalistkę?
czy chodzą do stołu bawić gości?


Wczoraj byłam na weselu w "Borynie", gdzie na weselu kolegi grał ten zespół i moim zdaniem wyszło dobrze :) Wokalistka i zespół bez zarzutu :)
_________________

 
 
tabaluga 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:02 pm   

w zeszlym roku bylam na weselu na ktorym grali costa brava
oczepiny za dlugie nudne, biesiada przy stolach moze proba byla ale nieudana
generalnie sa gorsze zespoly, ale kilka par na parkiecie nie wrozy nic dobrego.
poczatek niezly ale pozniej bylo juz coraz gorzej.
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 11:34 am   

w ub.roku na wiosnę.... byłem na weselu gdzie bawiła COSTA BRAVA i nie grali do stołów (aczkolwiek mnie to nie przeszkadzało bo nie przepadam za tym), muzyka znośna, dwie wokalistki na średnim poziomie; repertuar dość bogaty, choć niepotrzebnie podkręcali tempo podczas gdy goście już mieli dość i schodzili...

zabawa oczepinowa z dźwiękowym jedzeniem banana i taniec na rurze były bardzo śmieszne, choć mogłyby być lepiej zorganizowane ;-)
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 5:59 am   

ludzie poltora roku temu byliscie na weselu a teraz wam sie przypomina jaki byl zespol przeciez przez te poltora roku wszystko sie moze zmienic zarowno na lepsze jak i na gorsze zgodzicie sie ze mną?
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:20 am   

jacek napisał/a:
ludzie poltora roku temu byliscie na weselu a teraz wam sie przypomina jaki byl zespol przeciez przez te poltora roku wszystko sie moze zmienic zarowno na lepsze jak i na gorsze zgodzicie sie ze mną?


Owszem, może być już troszkę nie aktualna, ale chyba lepiej taka opinia niż żadna ;) poza tym chyba zespół jak gra dłużej to dochodzi do większej wprawy, rozszerza repertuar itd wiec zmiany powinny być na lepsze :) no chyba, ze komuś przestaje się chcieć...
_________________
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 2:37 pm   

tak jasne ze tak ale roznie bywa tylko ze i tak uwazam ze jak goscie sie sie nie beda chcieli bawic to zeby nie wiem jak kapela grala to i tak wesele bedzie do dupy a potem pisze sie ze co? ze orkiestra byla do bani ja tu mowie ogolnie o wszystkich zespolach sorki ze tak pisze ale niestety taka jest prawda od gosci tez zalezy bardzo duzo pozdrawiam
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 7:37 pm   

Czesć
COsta brava będzie grała u mnie na weselu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat zespoły. Ja myslę, że przeważa jednak iliość pozytywów, i nie musze się martwić ze cos będzie nie tak. Pani Iza śpiewa bardzo fajnie i mam nadzieje, że moi goście będą również zadowoleni :)
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 11:29 am   

Witajcie,
Jakiś czas temu słuchaliśmy zespołu na żywo. Nam nie podpasowało zupełnie. Podkłady zespołu trochę przypominało łupankę, nie bardzo można było rozpoznać piosenkę.
Zaletą zepsołu jest wokalistka, spiewała nawet niezle. Perkusista udawał ze gra, słyszelismy jak tuż przed wejsciem na scenę mowił, ze nie jest podłączony i ze bedzie tylko uderzał bez nagłosnienia. Zupełnie nieprofesjonalnie.

Ale oczywiście to jest nasza opinia. Innym może się podobać.
Zycze udanego wesela z Costa Bravą
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 3:11 pm   

tak macie racje janusz nie podłączyl po nagłośnienie tylko werbla bo j jest to nie potrzebne jak jesteśmy na małej sali a zresztą ja nie rozumiem jak można udawać grę na perkusji skoro są blachy itp no nie wiem

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 3:34 pm ]
dodam tylko ze to ze werbel nie jest podłączony bylo mowione zanim zaczelo sie wesele i nie bylo gosci a pani ktora zarzuca perkusiscie udawanie prosze o kontakt i zaprosze chetnie na probe naszego zespolu. Wesele o ktorym jest mowa bylo w ADRIATICO a to tak dla jasnosci ze wiem o ktorym weselu mowa i zeby byla jasnosc nie tlumacze sie poniewaz faktycznie jednemu sie moze podobac drugiemu nie nasze granie ale prosze nam nie zarzucac ze nie potrafimy grac to to jest poprostu nie prawda a wiec albo ktos chce nam zaszkodzic albo nie wie o czym pisze, a jak ktos by mial ochote na obsmarowac ze gramy z podkladami to bedzie mial racje gramy z podkladami i dogrywamy do nich pozdrawiam wszystkich naszych klientow zarowno tych co mieli juz wesele jak i tych co dopiero beda mieli .
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:18 pm   

Panie Jacku,
Ja nikogo nie chce obsmarwać, ani zaszkodzic. To forum jest po to, aby różne opinie umieszcac. Przykro mi, że moja jest dla Pana niewygodna.
Wcale nie napisałam, że nie umiecie grać. Nie zarzucam, że gracie z podkładów, bo mi to osobiście nie przeszkadza. Wyraziłam jedynie swoja opinię, że podkłady mi sie niepodobały. Biorę to na siebie, może jestem wybredna.
Dodam tylko, że to nie było wspomniane przez Pana wesele, czyli zdarzyło sie to nie raz. Ja nie powiedziałam, że sie da udawac grę na perkusji. Mam wykształcenie muzyczne i wiem jak wydobywa sie dźwięk z tego instrumentu i rzeczywiście byłoby kiepsko. Wyraziłam jedynie swoje przekonanie, że to dośc nieprofesjonalne zachowanie, tym bardziej, że perksuji w ogóle nie było słychac, a jedynie widać.
Jak wspomniałam na początku, nikomu nie chcę zaszkodzić, wyrażam jedynie swoją opinie. Wiem, że macie swoich klientów, którzy Was chwalą. Ale prosze też zrozumieć, że nie wszystkim musicie sie podobać:)
Uważam watek za zamknięty.
Pozdrawiam
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:40 pm   

O rany, jak czytam te wszystkie opinie to przyznaję, ze naprawdę zaczynam panikowac. moje wesele jest we wrzesniu wiec juz chyba nie zmienie orkiestry... a te opinie są naprawde rózne, mam nadzieje że na moim weselu się postarają bo w przeciwnym razie nie będzie wesoło:(:(
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:09 pm   

prosze sie nie denerwowac zapewniam Pania ze z naszej strony nie bedzie zadnych uchybien. Opinie wystawiane sa przez osoby trzecie ktore nie sa strona w sprawie. W naszych umowach jest zapis ze jezeli usluga bedzie wykonana wadliwie zleceniodawca ma prawo nie wyplacic wynagrodzenia. Takiej sytuacji jeszcze nie bylo! Pozdrawiam Jacek Miroslaw
 
 
qumani 

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 11:51 pm   

Aneta,Janusz i Darek the best byłem teraz 26 czerwca na weselu minęły 4 dni a ja ciągle nie mogę mówić i chodzić ten zespół po prostu mnie zamęczył ale to nic ja was jeszcze kiedyś spotkam:):):) <łysy>
 
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:13 am   

A Pani Iza śpiewa jeszcze w zespole?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 6:45 am   

Zdaje się że przy dwójce maluszków ma mniej czasu.
_________________

 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:50 pm   

A ja z tego co wiem śpiewa nadal... nawet w tą sobotę śpiewała..
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 8:51 pm   

Martita napisał/a:
A ja z tego co wiem śpiewa nadal...
a to były takie tam moje domysły. Kontaktu już od dawna nie mamy :)
_________________

 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 4:32 pm   

Witam z tej strony zespół COSTABRAVA. Iza śpiewa nadal ale ponieważ dziewczyny są dwie to sie wymieniaja a klienci maja prawo wyboru ktora z nich bedzie u nich spiewala. Faktycznie w zeszlym roku Iza miala przerwe bo sie drugie dziecie pojawilo a le juz spiewa z powrotem i ze tak powiem powraca stery sklad + perkusja i sax pozdrawiam
 
 
Aga i Sławek 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Rożental
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 6:12 pm   

Witam cały Zespół Costa Brava
Dzisiaj mija miesiąc od naszego ślubu, a wszyscy miło wspominają tą chwilę.
Byliście niesamowici goście świetnie się bawili i dziękowali nam, a wszystko to za waszą sprawą. Super prowadzicie całą imprezę i do tego macie świetny kontakt z gośćmi, potraficie sprawić że cała sala jest pełna ludzi. A po za tym dziękujemy Wam że się zgodziliście przyjechać do nas przez prawie pół Polski, a do tego nie narażaliście nas na dodatkowy stres i byliście dużo szybciej. Spełniliście każde życzenia, nawet te które zestresowana przyszła Panna Młoda wymyśliła, za co serdecznie dziękujemy. 8)
Jesteście fantastycznym zespołem.
DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY CAŁY ZESPÓŁ :)
Aga i Sławek
14.08.2010
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 12:58 pm   

U nas również na weselu grał zespół Costa Brava. Wszystko wypadło jak najbardziej pozytywnie, goście byli zadowoleni, zespół grał zróżnicowany repertuar i dzięki temu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. My zamówiliśmy oprócz samego zespołu także kamerzystę i fotografa w pakiecie, z których również jesteśmy bardzo zadowoleni. Film bardzo pomysłowo zmontowany i foto reportażowe i plenerowe ładnie obrobione. Uważam ze całą usługę wykonali profesjonalnie. Mogę cały zespół polecić z czystym sumieniem.
_________________

 
 
asisMarti 

Wiek: 44
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 10:45 pm   OPINIE - pilne

:arrow: Czy teraz ktoś ostatnio miał ten zespół lub był na weselu gdzie grał zespół Costa Brava :?: :?: :?:
_________________
AS + MG = W.N.M.
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 3:32 pm   wesele 27.08.2011

Witam,

W dniu (nocy) 27.08.2011 grał u nas na weselu zespół Costa Brava z Łodzi i chciałabym się podzielić opinią.

Od pierwszego spotkania Pan Jacek przypadł nam do gustu, ponieważ jest bardzo miłym, sympatycznym i przezabawnym człowiekiem. Ponadto jest otwarty na wszelkie propozycje młodych. Już po pierwszej rozmowie zdecydowaliśmy, że to jest zespół na nasze wesele i nie zawiedliśmy się. Wykupiliśmy cały pakiet czyli fotografię, wideofilmowanie i zespół.
Według mnie zespół jak najbardziej sprawdził się na weselu, grali bardzo fajnie, różne kawałki dla dla młodych i starych. Goście rewelacyjnie się bawili do samego rana i to zarówno młodzi jak i starsi. Bałam się, że ludzie nie będą tańczyć bo było strasznie gorąco, ale zespół potrafił porwać ludzi do zabawy. Zespół grał 10 godzin i przez 10 godzin nie było pusto na parkiecie:) Grali też przy stołach, goście śpiewali i świetnie się bawili. Przerwy w muzyce nie były za długie, zespół miał z nami cały czas dobry kontakt i spełniał nasze prośby. Pozwolili nawet wujkowi zagrać na perkusji :) (i perkusja była podłączona:)). Bardzo fajnie zorganizowali oczepiny, nie były ani za długie ani nudne, poradzili sobie też z nieco "trudnymi" gośćmi którzy nie do końca wiedzieli o co tak na prawdę w oczepinach chodzi:) Wokalistka Iza bardzo ładnie śpiewa i jest jak to określiła moja mama "wulkanem energii" - tak fajnie bawi się śpiewając, że jak się na nią patrzy to aż też chce się bawić.
Od wielu gości po weselu słyszeliśmy, że zespół był SUPER.
To, że nasze wesele było takie udane jest w bardzo dużym stopniu ich zasługą i na pewno będziemy wspominać ich z sentymentem. DZIĘKUJEMY ZA SUPER WESELE!

P.S. Na temat wideofilmowania i fotografii napiszę w odpowiednich wątkach. Tutaj tylko nadmienię, że także jesteśmy zadowoleni, szczególnie ze zdjęć, które robiła żona pana Jacka i są naprawdę śliczne a ona sama jest przemiłą osobą
_________________
karolka
 
 
LiK 
Firma

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 9:36 pm   

Siemka.
Byłem na weselu z Costa Brava i mogę powiedzieć jedno
wspaniali ludzie, wspaniała muzyka, wspaniała atmosfera
co tu więcej pisać. Utwory na życzenie nawet Biały Miś :)
_________________
STUDIO LiK
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 2:47 pm   

Przyznam szczerze że jestem w szoku co tu się wypisuje na forum o tym zespole... Nie wiem czy to złośliwość ludzka czy prawda... wiem jedno... Grał u nas na weselu ten zespół i osobiście byłem bardzo zadowolony. Goście trochę marudzili, że robią za długie przerwy... ja jako pan młody tego nie odczułem :) co do muzyki to było wszystko OK!! Nie macie się co martwić o muzykę. Jedynie co im można zarzucić to mieszanie z wokalistkami ;) Oni wiedzą o co chodzi. Wybierzcie tą lepszą a nie tak kombinujecie :)

jedyny minus to taki, że mogli zagrać na weselu i poprawinach trochę dłużej "tak od siebie", a nie zwijać się co do sekundy, chociaż by ze względu na przyśpiewki zespołu Świniczanki :)

Pan jacek, jest bardzo sympatyczną osobą i fajnie się z nim dogaduje.
Powtórzę jeszcze raz.. nie macie się czego obawiać !! Wesela wam nie spitolą :!:

PS.
Zespół nie jest moją rodziną ani znajomymi z przedszkola... po prostu wiem co słyszałem :)
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 4:42 pm   

Witam dziękuję za obiektywny opis . Jesli chodzi o dziewczyny to jest tak ze one są dwie i zeby było sprawiedliwie raz gra jedna a arz druga jesli natomiast jest konretne wskazanie czy ma spiewać Iza czy Aneta to napewno tak będzie. Pozdrawiam Jacek Miroslaw
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 7:39 pm   

A jak z graniem nowych utworów dla trochę młodszego targetu? Na moim weselu będą osoby w różnym wieku i chciałabym żeby każdy mógł się bawić i repertuar był zróżnicowany (i dla jednych i dla drugich).
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 12:26 pm   

kisskiss, uwierz mi będą się świetnie bawić... są i nowe i stare utwory. Zawsze możesz samemu wybrać repertuar, ale jest to zbędne. Zespół ma doświadczenie i wie co robić. Ja powiem szczerze, że byłem w szoku że tyle osób bawi się na sali a nie siedzą przy stole jak to często/gęsto bywa.. :) a na 140 osób 70% to młodzież :) Co nie znaczy że starsi się nie bawili.
 
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 2:49 pm   

Morfii, to super :) Dzięki za odpowiedź. Jestem już umówiona na spotkanie z zespołem, widziałam film z wesela i jestem nastawiona bardzo pozytywnie.
 
 
Anita i Michał 

Dołączyła: 05 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 6:12 pm   Costa Brava

Witam

Czy ostatnimi czasy u kogoś z Was grali na weselu?

Będę wdzięczny za świeże opinie :)

Pozdrawiam
 
 
mariopce 

Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Cze 19, 2012 11:01 pm   Costa Brava

Cześć,
ostatnio z Costa Brava bawiłem się na weselu w maju 2012r. na sali Paloma ( Pomarańczowa) w Pabianicach.
Costa Brava została polecona przez właścicielkę Palomy.
Właścicielka Palomy zadzwoniła do 2 orkiestr i DJ i wytargowała rabaty - mieliśmy do wyboru 2 orkiestry. Rabaty prawdziwe, bo gdy poszliśmy na spotkanie z orkiestrą i dostaliśmy cenę musieliśmy przypominać, że jesteśmy od Palomy z Pabianic.
Byłem na kilku weselach i widziałem różne orkiestry i bałem się, żeby na moim ślubie:
- orkiestra będzie ch_amska dla gości ( tak byłem na takich co byli ch_amscy )
- orkiestra będzie więcej odpoczywała niż grała
- nie będzie pamiętała o moich prośbach

Costa Brava pozytywnie nie spełniła te wszystkie warunki - wzorowo !! !
O ch_amstwie nie było mowy, Pan Mirosław - człowiek bez nazwiska :) bardzo sympatyczny !!
Orkiestra więcej grała niż odpoczywała - w Palomie jest ogródek - był taki czas, że prawie wszyscy wyszli na ogródek - orkiestra nie zrobiła sobie przerwy - dla mnie wielki pozytyw za to, bo zachęcali do powrotu i do tańca. :D
- Pamiętała o moich prośbach: Chcieliśmy dużo Disco polo & dance - było disco polo & dance - chcieliśmy przeboje cichutko puszczone w trakcie ich przerwy - mieliśmy nasze przeboje. chcieliśmy żart z małymi flaszkami, mieliśmy - dało się dogadać ze wszystkim.
Dodatkowo orkiestra śpiewała super, bez fałszowania - wiem bo byłem trzeźwy prawie do samego końca - do 4 rano.

To miłe usłyszeć od gości, że bawią się dobrze, że jest super, że to ich najlepsze wesele na jakim byli, że orkiestra gra super. Goście nawet opowiadali mi, że Costa Brava pokazywała to co śpiewała - tzn ja tego nie zauważyłem bo wiecie trzeba było tańczyć :) . Jak śpiewali o wodzie/falach to rękami pokazywali fale, jak śpiewali o okularach to pokazywali okulary palcami. Przeboje były dla wszystkich dla starszych i młodych.
Polecam Costa Brava.
Ostatnio zmieniony przez mariopce Wto Cze 19, 2012 11:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 10:05 pm   

grał u kogos ten zespół ostatnio wiem ze graja w 3 albo 4 albo 5 ,jakieś opinie proszę
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 5:49 pm   

U nas miał grać w czerwcu tego roku. Umowę podpisaliśmy na ponad rok wcześniej, po czym okazało się na 2 miesiące przed weselem, że głównego wokalisty i wodzireja NIE BĘDZIE na naszym weselu. O sprawie wiedział dużo wcześniej, ale z premedytacją powiedział o tym dopiero na 2 miesiące przed, byśmy już nie zmieniali zespołu. Oczywiście i tak zmieniliśmy i jesteśmy mega zadowoleni, choć ile nas to kosztowało stresu oraz czasu to szkoda słów. Nikomu na pewno tego zespołu nie polecimy i radzimy omijać z daleka.
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 9:02 pm   

faktycznie ja nie mogłem być na tym weselu i dałem za siebie zastępstwo reszta zespołu miała normalnie grać. Jestem tylko człowiekiem a umowy podpisywane są na rok wcześniej a ja nie wiem co wydarzy się za rok. Takie sytuacje się zdarzają bardzo rzadko a prawie wcale ale nie poczuwam się do winy bo w umowie jest zapis ze mamy obowiazek dac zastepstwo jezeli ktoremus z czlonkow cos wypadnie a dokladnie jezeli nie bedzie mogl wystapic z przyczyn losowych. Mimo tego ze to Wy zrezygnowaliscie oddalem Wam zaliczke i wzieliscie inny zespol, a prawda jest taka ze to wy zrezygnowaliscie z zespolu i powinniscie poniesc koszty kary umownej bo ja z umowy sie wywiazalem. Pozdrawiam Jacek Miroslaw.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 12:27 pm   

Oczywiście, że było zastępstwo, ale jeśli mielibyśmy je zaakceptować i świadomie się na nie zdecydować, to wypadałoby chociaż Pana, który ma zastępować zaprosić na spotkanie byśmy mogli chociaż posłuchać jak śpiewa, a nie postawić nas przed faktem dokonanym na 2 miesiące przed imprezą.

To czy jest to zachowanie fair niech już ocenią pary, które mają swoje wesela, czy chciałyby znaleźć się w takiej sytuacji. Zaliczka akurat nie jest tu kwestią najważniejszą, bo wesele jest raz w życiu i jest to bardzo ważne wydarzenie, dlatego właśnie kwestie bardzo istotne, takie jak zespół załatwia się nawet z wyprzedzeniem 2 lat.
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 13, 2013 10:10 pm   

Bardzo dłłłłługo szukaliśmy zespołu który zagra na naszym weselu.Poszukiwania w internecie z polecenia,słuchanie zespołów na żywo,na próbach.słyszeliśmy zespoł NA ŻYWO,COMIX,MASTERS,BEAT,I INNE reszta płyty z wesel i demo w internecie.wkońcu pojechalismy na impreze zamkniętą gdzie grał zesppół COSTA BRAVA i wystarczyła jedna zwrotka pierwszej piosenki i wiedzieliśmy że to będzie zespół który zagra na naszym weselu!
byliśmy w 6 osób w tym koleżanka która śpiewa na weselach.I było 6 razy TAK !! !
polecam ten zespół
rada dla wszystkich żeby jeździć i słuchać zespołów na żywo bo demo jest mylne!!!!

ps no i cena barzo przystępna w porównaniu do konkurencji :)

oby nasza współpraca przebiegała pomyślnie 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl