Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
bransoletka na komary
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 12:30 pm   bransoletka na komary

Latem dużo przebywamy poza miastem na działce. Niestety zmorą są dla nas komary i meszki. Nie lubię za bardzo preparatów do psikania i smarowania się, bo mam wrażenie, że cała się lepię, a w upalne dni przykleja się do mnie niemalże wszystko :) Ostatnio w Rossmannie znalazłam takie bransoletki:

Nie powiem, żeby była to tania atrakcja (ok. 15 zł) tym bardziej, że jak zapewnia producent działają skutecznie do 4 godzin... Czy faktycznie? Któraś próbowała? Przetestowała? Warto zainwestować?
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 12:46 pm   

Nie wiem jak bransoletka, ale zainwestuj w olejek wanilinowy. To może być nawet aromat do ciasta. Co prawda działa godzinę czy dwie, ale nie brudzi, ma przyjemny zapach i co najważniejsze - jest skuteczny. A koszt aromatu jest śmieszny.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 3:57 pm   

Terry, ale jak to użyć... jak perfum na przykład - skropić się delikatnie? czy nasmarować skórę?
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 4:25 pm   

Posmarować odkryte miejsca. Mi to doradziła kuzynka rok temu i od tej pory nic innego nie używam. Nie próbowałam skrapiać nim ubrań, ale w miejscach gdzie smarowałam się, a które dotykały np kołnierzyja, nie było plam.
Na kleszcze to pewnie nie działa, ale komary przelatują obok i nie siadają.
 
 
Chochliczek 

Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: miasto
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 7:40 pm   

Kolegi syn ma tą bransoletkę. W ogóle nie pomogła.. ;/
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 7:58 pm   

no tak myślałam.
Z nowości zakupiłam w aptece plasterki Mosquiterum - też nie działają :) Podobnie, jak płyn w areozolu. Zaraz po spryskaniu faktycznie komary nie siadają, ale trwa to dosłownie przez 15 minut... Nie wiem, może ja mam taką krew, że przebija wszystkie odstraszacze... :/
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 8:10 pm   

Juska napisał/a:
Nie wiem, może ja mam taką krew, że przebija wszystkie odstraszacze...

Juska, no chyba :smile:

Nie przejmuj się, mój mąż też przyciąga komary.

Ja w zeszłym roku kupiłam Młodemu Para'Kito http://pl.parakito.com/wristband i teoretycznie mogłabym napisać, że działa, ale... jak kilka razy zapomniałam, to też go nie pogryzły, a mnie tak, więc w sumie nie wiem :wink:
_________________

 
 
Ania1234 

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 3:04 pm   bransoletka na komary

u mnie nie działają te bransoletki, teraz stosuję Off, ale i tak te bestie pogryzły moją córeczkę, że aż opuchła na czole

W aptece kobieta poleciła mi Calendeel (córeczka jest alergikiem, a ten specyfik jest w 100% naturalny, dlatego kupiłam) - no i faktycznie działa; mała przynajmniej się tak nie drapała jak kiedyś
 
 
nalewajk 

Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 8:15 pm   

bransoletki to taka lipa, służą bardziej do ozdoby niż są skuteczne, najlepsze są preparaty typu off albo siatki / moskitiery albo tradycyjna łapka lub gazeta ;) - ciach ;) a jak wleci do mojego mieszkania jakiś komar usuwam go bezdotykowo odkurzaczem
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 12:16 pm   

Bardziej od bransoletek polecam spirale :) Są najbardziej skuteczne, a tu jeden filmik http://www.youtube.com/watch?v=RypZvC6NtrU. Warto obejrzeć :)
_________________
 
 
patrycjans27 

Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 9:09 am   

Bransoletki nie pomagają przynajmniej w moim przypadku ;(
 
 
zu_za 


Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 11
Skąd: Zimny Wschód
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:11 am   

Mam znajomą która przetestowała chyba wszystko co możliwe- bransoletki, oklejanie się jakimiś plastrami i inne cuda. I okazało się, że najlepiej działa olejek waniliowy do ciasta ;)
 
 
anastazial 

Dołączyła: 01 Gru 2018
Posty: 12
Skąd: łódz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sob Gru 01, 2018 5:20 pm   

yyyyyy a że niby na jakiej zasadzie ma to działać? Przecież taka bransoletka to totalna ściema
 
 
RafalK 

Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 05, 2019 2:56 pm   

Są w ogóle takie cuda jak bransoletka na komary ?!
 
 
magnez 

Wiek: 29
Dołączyła: 30 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Maj 30, 2019 2:39 pm   

Nie słyszałam o takich opaskach i nigdy zarazem nie stosowałam ich. Ciekawe rozwiązanie na wypad nocny. Jestem ciekawa czy to działa.
_________________
https://elway.biz/33-posciel-3d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl