Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odbitki - niedrogo i dobrej jakości
Autor Wiadomość
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 19, 2004 1:49 pm   Odbitki - niedrogo i dobrej jakości

Gdzie wykonujecie odbitki zdjęć, żeby nie było drogo i żeby miały dobrą jakość tzn. ładne kolory?

Wiadomo, że będzie dobrze jak zrobi się je w renomowanych punktach np. Agfy, tylko że przy tej ilości którą trzeba zrobić po ślubie cena ma znaczenie. Może macie sprawdzone trochę tańsze miejsca.

pipi
która dawno nie zamawiała papierowych zdjęć :D
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 2:07 pm   

Polecam więc Agfę (Fokal na Narutowicza), o której wspomniałaś - jeśli wykupisz kartę to będziesz miała rabat 10%.
Pipi, chyba nie warto za bardzo oszczędzać (np. 10 gr na odbitce), a być naprawdę zadowoloną, że biały jest biały, ecru-ecru, a nie jakieś bure niedoświetlone kolory.
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:47 pm   

Dzięki Asiek
akurat wiem, że tam wszystko robią dobrze i obsługa jest wyjątkowo miła - jednak ceny są chyba te najwyższe.
Z dawnego doświadczenia wiem że są punkty gdzie potrafią zrobić równie dobre odbitki sporo taniej - jednak zanim się na taki punkt trafi to z reguły przeprowadza się sporo nieudanych eksperymentów z innymi po drodze :?
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 19, 2004 5:58 pm   a może fotojoker ?

ja zawsze wywołuje zdjęcia w Fotojokerze

http://www.fotojoker.pl/

ale polecam punkt np. w gean na włókniarzy a nie w galerii (mniej miła obsługa).
Mają papier do wyboru i wcale nie takie drogie odbitki, dodatkowo mają różne promocje o które trzeba pytać (bo jest tego dużo i nie wszystko piszą dużymi literkami :) ), np. ostatnio(do końca sierpnia) format duży 20X30cm za 3zł ! - zresztą wszystko to znajdziesz na ich stronie :)

ponadto mają teraz usługę nagrywania na CD (mówie o normalnych kliszach) - ostatnio korzystam..

ponadto jak to zdjęcia cyfrowe to możesz złożyć zamówienie on-line :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 6:32 pm   

pipi napisał/a:
Dzięki Asiek
akurat wiem, że tam wszystko robią dobrze i obsługa jest wyjątkowo miła - jednak ceny są chyba te najwyższe.

Hm, w Empiku (Kodak) jest drożej, byłam bardzo zadowolona z odbitek analogowych tam zrobionych.
W Agfie cena za odbitkę analogową 9x13 - 0,75, cyfrową - 0,95, 10x15 a.: 0,90, c.: 1,10. Jeśli dołoży się do tego rabat 10% to wcale nie jest tak sporo drożej niż gdzie indziej.
Dla zainteresowanych - cennik

W Fotojokerze robiłam odbitki raz - i nie było najlepiej. :(
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 7:22 pm   

A ja robię odbitki na papierze kodaka w moim osiedlowym sklepiku. Koszt 10x15 na papierze błyszczącym wynosi 60 groszy, wywołanie 4 zł, a index jest gratis :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Czw Sie 19, 2004 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 7:24 pm   

W medianarkt maja do 22.08 super promocje 29 gr za odbitke cyfrowa 10x15 , wczoraj zanioslam 250 zdjec do wywolania :D , i 2 zl za 20x30
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 8:54 pm   

W MediaMarkt w M1 jest bardzo dobry lab, bodajże jeden z najlepszych w Polsce.

Ale prawdę powiedziawszy dużo i tak zależy od osoby ustawiającej parametry. Wywoływaliśmy w Media w Galerii z różnicą kilku dni te same zdjęcia i różnica jest ogromna!
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 9:59 pm   

Tak, tak M1 dobre odbitki. kierownikiem labu jest nasz znajomy i to on robi nam zdiecia na ślubie i w plenerze iwszytkie odbitki. fachowa obsługa i jakoś tez ok:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 9:43 am   

Dzięki dziewczyny za informacje - też co nieco mi się o uszy obiło że w MediaMarkt robią w miarę dobre odbitki, Kryszka mówi że różnie to bywa może sobie zastrzec że mają być ładne :D .
Asiek a ile kosztuje ta karta stałego klienta? :roll:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 9:53 am   

pipi napisał/a:
Asiek a ile kosztuje ta karta stałego klienta? :roll:

W linku, który podałam jest napisane, że karta kosztuje 5 zł, czyli staniała, bo ja płaciłam 10 zł.
_________________
 
 
ingga 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 11:07 pm   

Ja zdjęcia ślubne (dodatkowe odbitki) wywoływałam w Studio 54 na Piotrkowskiej 54.

Zdjęcia robione amotorsko podobnież obrabiają cyfrowo żeby np. poprawić kolory i jest to już w cenie.
 
 
marcinzar3 

Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 2:26 pm   

Ja jako stary żonkoś robię wszystko w jednym miejscu robiłem tam ślub, dwa chrzty i teraz będzie komunia oczywiście zdjęcia amatorskie też tam - ceny umiarkowane a jakość jak dla mnie bardzo dobra tym bardziej że teraz odwiedzam ich tylko raz bo zdjęcia wysyłam internetem zajżyj na plusfoto.pl
pozdrawiam
 
 
ingga 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 11:26 pm   

Czy ktoś wywoływał odbitki w empiku?
czy linia standard bardzo różni się jakością od linii premium?
Na jakim papierze wywołujecie najczęściej zdjęcia - błyszczącym czy jedwabistym/matowym
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 9:07 pm   

najlepiej robic na jedwabistym , ja osobiscie polecam kodak endura jedwab uwazam ze to jeden z najlepszych papierow, oczywiscie mat bo na glossie zostaja odciski palcow co dla mnie dyskwalifikuje ten papier
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
Agnieszkaaa 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 7
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 6:52 am   

Cześć, gdzie drogie forumowiczki wywołujecie zdjęcia.
Chciałam trochę odbitek zrobić i nie bardzo orientuje się gdzie w Łodzi można wywołać w dobrej jakości i cenie na poziomie.

Pytanie nr2. :)

Chciałabym zrobić fotoksiążke jaką firmę polecicie???

Pozdrawiam, życzę dużo słoneczka :*
_________________



 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 3:54 pm   

Ja wywoływałam zdjęcia w Vertis (internetowo) - absolutnie nie ma się czego przyczepić. Bardzo dobra jakość, szybko i część odbitek gratisowo. Z fotoksiążką nie pomogę - fotoalbumy robił dla nas Pan Grzejszczak z Fotofive (Łodź).
_________________
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Paź 11, 2014 11:18 am   

Agnieszkaaa napisał/a:

Chciałabym zrobić fotoksiążke jaką firmę polecicie???



Przeglądałam oferty foto książek na Allegro i w innych serwisach. W końcu znalazłam ciekawą ofertę z firmy Krukbook. Niestety, oni współpracują tylko z fotografami, więc nie ma możliwości by zamówić książkę indywidualnie (chyba że zdjęcia zamówisz u fotografa który z nimi współpracuje). Jak dla mnie to trochę dziwne, ale każdy sam najlepiej wie, jak prowadzić biznes. :roll:
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 2:00 pm   

wiesz co nasi paparazzi polecili taki lab na cieszkowskiego omega studio, ceny podobne jak z allegro a jakość super, myśmy pobrali program z ich strony i potem żeśmy przesłali fotki netem, pojechaliśmy dopiero bo odbiór
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
violinka86 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 12:18 pm   

no się właśnie omega studio popsuło, dawniej na endurze kodakowskiej robili fotki a teraz na jakimś noname... niby się wiele nie zmieniło, ale zieleni więcej i różu...
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 10:09 pm   

fotohit com pl wg mnie bardzo dobre ceny jakosc rowniez. Oczywiscie najlepiej papier kodak endura
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Sro Lut 21, 2018 8:44 am   

Empik Foto. Zarówno jeśli chodzi o fotokalendarze, jak i odbitki zdjęć.
Jakościowo jest w porządku, a cenowo w zasadzie nieosiągalnie dla pozostałych.
Tak więc kwestia taka, jakie macie do tego tematu podejście i co dokładnie jest dla was niezbędne.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 5:25 pm   Fotografia

Nie zgodzę się ze punkt labo w sieci Rossmann jest ok. Jest kiepski jakościowo. Dawno przestałam robić tam odbitki, polecam stronę fotofachman.pl - piękna jakość i duży wybór papierów. Tylko on-line i o połowę taniej niż w rossman.

Siedzę w zdjęciach długo, nawet prowadzę fotograficznego bloga na blogspocie. Nazywa się kobaltowa-sowa, do którego odwiedzenia was zapraszam.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Pią Maj 18, 2018 7:38 am   

Nigdy nie korzystałam z tego, nie wiem.
Z Rosmana ostatni raz bardzo dawno temu. Ale Empik Foto dosyć często.
Wywołaj sobie kiedyś czysto testowo.
Rekordowo 10x15 robiłam u nich po 17 groszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl