Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pią Lis 21, 2014 3:04 pm
Wakacje 2014
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 4:26 pm   Wakacje 2014

Jak tam forumki, plany na wakacje?
Już jakieś skonkretyzowane?

Ja jako belfer, wychodzę z założenia, że jak nie ruszę tyłka spoza obszaru miasta w którym mieszkam, to tak jakbym wakacji nie miała - a co za tym idzie, odpoczynku.

No dalej, chwalcie się - gdzie jedziecie odpoczywać (czynnie, biernie - wszystko jedno!!!) :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Sro Cze 25, 2014 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 4:40 pm   

u nas w tym roku wakacji brak :( moze weekend na dzialce i to wszystko :(
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 6:49 pm   

U nas już były-tydzień na Zakhyntos-polecam.
_________________
malinka1984


 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 9:48 pm   

My mamy termin urlopu w pracy zaklepany, ale póki co zero pomysłów i konkretów co dalej. A został tylko miesiąc :(
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 9:19 am   

Nie potraficie nic ciekawego znaleźć, czy dojść do porozumienia w sprawie lokalizacji? Ze swojej strony polecić mogę greckie lub hiszpańskie wyspy, a jeżeli jesteście trochę bardziej żądni przygód to Maroko, choć w sezonie letnim jest tam pewnie okropnie ciepło (ja byłam w marcu).
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 3:25 pm   

Maroko jest piękne, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy:)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 8:59 am   

U mnie miało nie być - ale że mąż miał ostatnio dość ciężki okres i chciał się zrelaksować - to spontanicznie zdecydowaliśmy się na wyjazd - mąż kilka dni nurkował a my się z Marią byczyłyśmy :smile:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 2:09 pm   

Niestety, nie planujemy :(

Do ślubu raczej nie znajdziemy czasu, a po ślubie uderzamy do "Remontowa Wielkiego"...
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 11:21 am   

ithanielle, nas sporo osob pytalo o podroz poslubna i zawsze odpowiadalismy, ze krazylismy miedzy Castorama, Leroy Merlin i czasem Bricomanem :lol:
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 11:23 am   

Sisska napisał/a:
ithanielle, nas sporo osob pytalo o podroz poslubna i zawsze odpowiadalismy, ze krazylismy miedzy Castorama, Leroy Merlin i czasem Bricomanem :lol:



Sisska, podążymy zatem Waszym śladem :D
W tym roku naszym priorytetem jest jednak jak najszybsze zakończenie remontu - wakacje sobie zaplanujemy za rok :D
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 12:03 pm   

My w zeszłym roku darowaliśmy sobie wyjazd. Oczywiście ze względu na wesele i remont. Ale po weselu musimy wyjechać. To może ostatnie wakacje bez dziecka i "nie w ciąży".
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 1:56 pm   

A u nas w związku z ogromnymi zmianami wyjazd w tym roku sobie odpuszczamy. Trochę żałuję, że w weekend majowy nie udało nam się nigdzie wyskoczyć, ale kiedyś na pewno sobie to odbijemy.
_________________


 
 
nalewajk 

Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 8:22 pm   

Polecam weekendowy wyjazd do Kopenhagi, piękne miasto, nowoczesna architektura i zabytki, wspaniali ludzie. Lepiej dolecieć samolotem niż płynąć promem - który znacznie wydłuża czas podróży.
_________________

 
 
Misia2405 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 8:50 pm   

My w tym roku po raz trzeci Egipt ;) Lubimy to beztroskie wylegiwanie się na plaży z opcją all inc ;) ) czego chcieć więcej...;)
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 7:55 pm   

A my właśnie wróciliśmy z Ustki :) Lepszej pogody nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć... (powiedziałabym nawet że było trochę za gorąco :) )
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 1:49 pm   

Misia2405 napisał/a:
My w tym roku po raz trzeci Egipt ;) Lubimy to beztroskie wylegiwanie się na plaży z opcją all inc ;) ) czego chcieć więcej...;)

No my jako turyści lubiący czynny wypoczynek, narazie do Egiptu mamy ambiwalentne odczucia. :) A poza tym Afryka...w sezonie strasznie gorąco :smile:


My w tym roku wybraliśmy Kretę, wylot z Łodzi, planujemy oczywiście pozwiedzać. Dla mnie 2-3 godziny plaży dziennie to maks, inaczej się po prostu nudzę.... echhh.
A basen przy hotelu (może z raz korzystaliśmy w czasie kilku różnych wakacji).. nie... ble!
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 2:03 pm   

Egipt przy pierwszym wyjeździe też daje możliwość zwiedzania: Luxor, Kair, góra Synaj, rafy koralowe, Blue Hole, kłady na pustyni. My byliśmy 2 razy dla rafy koralowej. Moglibyśmy codziennie snurkować.
Kreta też jest fajnym miejscem na urlop, gdy chcesz pojeździć na własną rękę.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 2:56 pm   

Potwierdzam,Egipt to znakomita sprawa i idealny kraj na wakacje ,jednak nie w pełni sezonu bo temperatury jakie tam panują mogą być po prostu nie do zniesienia dla przeciętnego turysty. To tak bardziej październik-listopad:)
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 10:38 pm   

Wreszcie, trochę na ostatnią chwilę podjęliśmy decyzję i jedziemy do Czech (okolice Mikulowa i Czeskich Budziejowic). Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lip 21, 2014 9:23 pm   

Obecnie Grzybowo :mrgreen:
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 7:58 am   

My jesteśmy właśnie na Krecie w miejscowości Plakias. Pobyt dwutygodniowy więc dużo zwiedzamy, chodzimy po górach, wąwozach, kąpiemy się w morzu (bo baseny hotelowe omijamy zawsze z daleka). Jest super ♥
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 8:55 am   

jeśli tani urlop-to tylko u rodziców(i teściów) :D a takie wakacje na poważnie, to dopiero pod koniec sierpnia, poczciwy polski nadmorski Władek :)
_________________

 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 2:27 pm   

A my już po tygodniowym pobycie w Kuźnicy - szybko zleciało :( , za to piękna pogoda, puste plaże...chciałoby się jeszcze :buja w oblokach:
Przede mną i dzieckiem (bo mąż już nie da rady) jeszcze tygodniowy pobyt u teściów, dla mnie pełen relaks i odpoczynek a dla Tośki dziadkowie dostępni 24 godziny na dobę :razz:
_________________


 
 
 
kazimierznoga 

Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 0
Skąd: konin
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 8:25 am   

Witam,
Ja niestety te wakacje spędzę w pracy takie życie po prostu brak urlopu. :)
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 3:36 pm   

Ja wakacje mam wyjątkowo obfite w wyjazdy w tym roku :) Zaczęło się w maju - 4 dni w Wilnie, potem podróż poślubna w Hiszpanii, weekend nad Sielpią i weekend w Pieninach :) Pierwszy taki rok mi się zdarzył :)
_________________

 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 8:13 pm   

My w tym roku cos nowego chcemy sprawdzic nad morzem,tam gdzie nas jeszcze nie bylo.Ale wcale nie jest latwo znalesc cos na dluzej niz tydzien nawet w sierpniu.
Ostatnio zmieniony przez Blue Wto Lip 29, 2014 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 9:12 pm   

Blue, podpisuję się pod tym obiema rękami :razz:
Przy decyzji we wtorek, że wyjeżdzamy w sobotę, musiałam wykonać na pewno ponad 200 telefonów o dostępność pokoju :P Na szczęście znaleźliśmy super miejscówkę także Wam też się uda :wink:
_________________
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2014 9:46 am   

My uznaliśmy, że podróż poślubna musi być wyjątkowa i pojechaliśmy na północ. Samochodem przejechaliśmy Danię i Norwegię. Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział: "Kompletnie się nie opłaca, ale warto!" Drogo tam koszmarnie, ale widoki, wspomnienia i doświadczenia - na całe życie. :)
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2014 6:38 pm   

A my caly czas czekamy :) Wakacje dopiero za miesiąc, a pojedziemy tam gdzie będzie coś fajnego w rozsądnej cenie :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 10:13 pm   

A my już po ;) 4 dni we Władysławowie rewelacyjnie jedzie się nowa autostradą. Plaże pełne, ale urok polskiego morza :serce: "Gotowana kukurydza"
Poza tym tydzien na Peloponez na spontanie :)
_________________

 
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Sie 06, 2014 12:03 pm   

my juz po górach, niestety połowa pobytu słonecznie a druga połowa deszczowo.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Sie 11, 2014 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 8:03 pm   

My w tym roku miasteczko Monschau. :) Byliśmy już w zeszłym tygodniu kilka dni i tak nam się spodobało, że w środę tam wracamy na dłużej. :lol:
_________________
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 9:09 pm   

My w tym roku Kołobrzeg, Karkonosze (Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra), Praga, za kilkanaście dni będzie jeszcze południe Szwecji (Karlskrona, Kalmar, Olandia, Ronneby, Mörrum) i narzeczony chce Paryż (ale wszyscy mówią, że jest przereklamowany - więc się jeszcze zastanowimy) :)
_________________


 
 
xcomaa 

Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 10:42 am   

ja bylem w tym roku w Łebie :)

jakby ktos chciał moge podac kontakt do bardzo miłych ludzi w centrum Łęby
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 1:22 pm   

Asiek napisał/a:
My w tym roku miasteczko Monschau. :) Byliśmy już w zeszłym tygodniu kilka dni i tak nam się spodobało, że w środę tam wracamy na dłużej. :lol:


Też tam byłam! :) Jest urokliwe :smile: Mimo że byliśmy tam jak padał deszcz to i tak zrobiło na nas duże wrażenie :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 1:32 pm   

Karolina84- w piątek jedziemy znowu. :smile: Mój mąż ma tam rodzinę i jedziemy na urodziny (z noclegiem). W sierpniu mieliśmy kilka dni słonecznych i kilka pochmurnych - w obu przypadkach warto, choć oczywiście przyjemniej się spaceruje (a jest gdzie chodzić, bo są trasy o różnym stopniu trudności) jak nie pada deszcz. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Wrz 17, 2014 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 1:56 pm   

Fajnie,że masz tak blisko...ale kiedyś pewnie jeszcze tam pojadę :) przy okazji odwiedzin u rodzinki :) Póki co mam inną misję :wink:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl