Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka biżuteria?
Autor Wiadomość
mlodadama 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 11:02 am   Jaka biżuteria?

Jaka biżuteria jest najlepsza do sukni ślubnej, a może lepiej bez?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 9:01 pm   

zależy jaką masz suknie ;)
_________________

 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 4:27 pm   

Daj zdjęcie sukni, to będzie łatwiej doradzić.
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 10:34 am   

Dokładnie tak,bez zdjęcia sukni ślubnej i jej koloru ani rusz i ciężko będzie cokolwiek doradzić,więc czekamy na szczegóły:) Jeżeli jesteś przesadna to unikaj pereł :P
Ostatnio zmieniony przez E-kwiaty Czw Paź 16, 2014 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tarunpahwa 

Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Poland
Wysłany: Sob Lut 14, 2015 6:21 pm   

Dlaczego nie spróbować następującej stronie internetowej - Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 7:28 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Mar 27, 2015 1:42 pm   

Ja jestem zdania,że biżuteria powinna być.Chociaż jeden element. Jeśli suknia jest strojna można kupić sobie na przykład tylko kolczyki.
Pięknie moim zdaniem prezentują się srebrne kryształy Swarovskiego Na przykład:


Zamawiałam je w Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Możesz sobie zerknąć ponieważ mają tam dział biżuterii ślubnej a ceny są znacznie niższe niż w tych większych biżuteryjnych sklepach.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinasikora 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 4:24 pm   

Oczywioście że powinna byc biżuteria, delikatna ze smakiem ale powinna byc
_________________
blef
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 5:27 am   

Ja również jestem zdania,że biżuteria powinna być. Nawet najdelikatniejsza ale i tak stanowi bardzo dobre dopełnienie ślubnej sukni. Sama nie wyobrażam sobie aby nie mieć czegoś na szyi albo uszach. Jeśli sukienka jest wydekoltowana to po prostu czegoś na szyi brakuje.

Proponuję srebro - bardzo ładnie komponuje się z bielą. Podobają mi się na przykład kolekcje Pandory:
- to jest ich najnowsza z serduszkami.
Piękny jest również ten naszyjnik:


Tutaj jest cały katalog: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Mają salony w większych miastach ( w Łodzi również).
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia0409 

Dołączyła: 13 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 3:17 pm   

Szeroki wybór biżuterii ślubnej jest w Yvette Jewelry w warszawie.
Jakość jak w sklepach jubilerskich, natomiast cena o połowę niższa.
 
 
Mirka90 

Dołączyła: 10 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:48 am   

Najbardziej klasyczny wybór to srebrna.
 
 
mapower 

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 9:03 pm   

spróbuj biżuterie z jakiś zniżek znależć, czasami mają świetne ofert
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 1:15 pm   

Z motywem serduszek jest świetna kolekcja Love Love apart, jest bardzo subtelna dlatego mi się podoba.
 
 
annimka 

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 3:55 pm   

wg mnie największego stylu nadają perły :)
 
 
Ola92 

Wiek: 32
Dołączyła: 23 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Wraszawa
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 11:45 am   

Jasne, że wszystko zależy od odcienia i fasonu sukni, ale myślę, że tak czy inaczej najlepiej wygląda delikatna, subtelna biżuteria. Do bieli pasuje srebro... ja się chyba zdecyduje na suknię ecru i drobną złotą bizuterię.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 8:33 pm   Nie ma mi kto doradzić co do wyglądu - ślubne przygotowania

Otóż... nie ma mi kto doradzić w kwestii ślubu. Czasem czuję się taka samotna. Owszem, niby się cieszy cała rodzina, siostry, ale tak naprawdę to mam wrażenie że jestem sama.

Dziś miałam zaplanowane poszukiwanie bielizny... udało mi się zdobyć XS (pas w innym sklepie i stringi w innym sklepie) i tak jak ją przymierzałam zrobiło się mi mega smutno. Jak siostry wychodziły za mąż, ja biegałam i pomagałam im w wyborach. Teraz - przy zakupach przedślubnych nikt mi nie towarzyszy. Siostry nie mogą, bo bawią dzieci - rozumiem to, ale jest mi tak bardzo smutno z tego powodu dziś, bo nie ma mi kto doradzić przy zakupach. Zaczynam mieć obiekcje co do sukni, stroju i wyglądu. Pereł nie lubię, bo źle mi się kojarzą.

Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam, kupując grzebyki do koka? Ponieważ miałam mieć żywe kwiaty - ale stwierdziłam że co zrobię jak w sierpniu będzie mega upał i klapną lub nie będzie jasno błękitnych? Coś musi być, więc stwierdziłam że taki grzebyk będzie pasował.

_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Sob Maj 14, 2016 8:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 12:04 pm   

Biżuteria jest bardzo ważna. Popatrz sobie na internecie na przykładowe zdjęcia panny młodej w biżuterii i bez. Moim zdaniem bez porównania ładniej jest z biżuterią :) A co najlepsze w tej kwestii nie trzeba wcale przepłacać. Zajrzyj do salonu Jennifer Vaiano w Warszawie tam mają bardzo duży wybór dodatków oraz biżuterii za całkiem przyjazną cenę.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 5:11 pm   

Dzięki styska, ale ja już dawno po ślubie :) a i biżuteria się znalazła.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
BasiaK 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 3:07 pm   

trudno tak wskazać co jest dobre a co złe, wszystko zależy od własnego stylu, osobiście uwielbiam białe złoto.
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 6:08 pm   

Krysztalki Svarowskiego - uwielbiam :wed2
_________________

Ostatnio zmieniony przez KasiaStel Pią Sty 20, 2017 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 9:46 pm   

Wszystko zależy jaka jest suknia i co pasuje do urody. Ogólnie uważam, że lepsze jest srebro niż złoto. Lepiej wygląda przy białej sukni. Ja będę szukać długich pokaźnych kolczyków. I chyba tylko to. Do długiego rękawka bransoletki nie ma co zakładać. Gorset będzie raczej bardzo strony więc i naszyjnik byłby przesadą. Do tego delikatna ozdoba we włosy która zostanie po zdjęciu welonu i chyba pyknie. :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Pią Sty 20, 2017 10:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 8:56 pm   

Biżuterię trzeba dodać do sukni :-) jeżeli gorset jest bogato zdobiony kryształkami/koralikami to delikatne kolczyki i bransoletka powinny wystarczyć, moim zdaniem naszyjnik jest zbędny. Do sukni zabudowanej z długimi rękawkami kupiłabym jedynie kolczyki. Fajnie wyglądają kryształki swarovskiego lub srebrne dodatki, złoto żółte nie każdemu pasuje :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
medyczeprawo 

Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lut 2017
Posty: 5
Skąd: Poznania Łodzi
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 8:06 pm   

Ubiór i uroda uzależnia biżuterię. Na pewno musi być skromna, bo to nie jest okazja do tego. Zgadzam się z koleżankami, że białe złoto jest najlepsze

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 17, 2017 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
muffinka 

Dołączyła: 22 Cze 2017
Posty: 9
Skąd: Ornontowice
Wysłany: Czw Cze 22, 2017 1:32 pm   Re: Jaka biżuteria?

mlodadama napisał/a:
Jaka biżuteria jest najlepsza do sukni ślubnej, a może lepiej bez?


Trudno powiedzieć, wszystko zależy od sukni. Jeśli jest bardzo ozdobna, to z biżuterią nie należy już przesadzać, a jeśli to gładka biała sukienka np. bez pleców, to już można poszaleć :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl