Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Anna Sokołowska Make up Artist
Autor Wiadomość
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 10:08 pm   

martula_87 napisał/a:
Makijaż zawsze wygląda inaczej na żywo niż na zdjęciach i na filmach.


Zdjęcia są zawsze podrasowane - fakt, ale w tym przypadku nawet PS tutaj nie pomógł. Makijaż filmowy i fotograficzny musi być wyrazisty, musi go być widać. Zarówno w dniu ślubu jak i w plenerze (bo to są zdjęcia pamiątkowe), więc rozumiem sytuację Dorotki_ :* Sama bym była lekko wkurzona, gdybym zauważyła taką różnicę (i to na filmie i zdjęciach ślubnych!).

Klient płaci - klient wymaga. Tutaj, nie wiem czy to była wina niezrozumienia, czy światła w trakcie robienia makijażu, aczkolwiek efekt jest... blady.

Sama, jak robię sobie czy też komuś makijaż okazjonalny, zawsze robię próbne zdjęcie, by sprawdzić, czy makijaż jest wystarczająco wyraźny.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 02, 2015 10:53 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 10:28 pm   

Catylyn89, masz rację. Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz co do joty :)

Ale już mleko się rozlało, gdybym jeszcze kiedyś umówiła się do Ani, to wiem że muszę dopilnować odpowiedniego koloru podkładu i poprosić o konturowanie.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:43 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, masz rację. Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz co do joty :)


:* mam tylko skromną nadzieję, że swoją szczerością nie uraziłam nikogo.

Cytat:
Ale już mleko się rozlało, gdybym jeszcze kiedyś umówiła się do Ani, to wiem że muszę dopilnować odpowiedniego koloru podkładu i poprosić o konturowanie.


Myślę, że Anna weźmie to do serca i popracuje nad tymi błędami, bo to tylko wpłynie na jej rozwój :) Czasami warto przyjąć konstruktywną krytykę, niż wysłuchiwać samych pochwał :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Wrz 03, 2015 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
samanta12 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 26
Skąd: łodź
Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 11:49 am   

a mi sie podoba :)
 
 
myriads 

Dołączyła: 21 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 1:21 pm   

Jakieś nowsze opinie? :)
 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 9:33 pm   

myriads, mogę Ci powiedzieć, że Ania nadal świetnie maluje. Jak potrzebuje makijażu na większe imprezy to zawsze do niej :wink:
_________________

 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2020 11:48 am   

Ja też serdecznie polecam Anię Sokołowską. Mega sympatyczna, pozytywna osoba! Bardzo utalentowana i otwarta, bywanie u niej w salonie to prawdziwa przyjemność. Ja akurat w zeszłym roku w czerwcu zapisałam się do niej na kurs makijażu osobistego i stąd znam jej talent i osobowość. Kurs trwał kilka godzin, ale naprawdę super spędziłam tam czas. Jej makijaże są trwałe, dopasowane do urody i naszych predyspozycji. Stara się, żeby makijaż był naturalny i wydobył z nas piękno.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl