Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup pierścionka zaręczynowego
Autor Wiadomość
kaziu 

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Starowa Góra
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 6:39 pm   Zakup pierścionka zaręczynowego

Witam,

zamierzam, się oświadczyć jednak w moim przypadku wiąże się to z niemałą problematyką. Otóż ojciec mojej dziewczyny zajmuje się wytwarzaniem różnej biżuterii ze złota.

Raczej nie chce udać się do niego. Sam chciałbym zaangażować się w ten zakup i szukam po prostu konkurencji - małych pracowni, które mogą wykonać coś unikatowego, jakości naprawdę dobrej.

Bardzo proszę o zasugerowanie takich miejsc. Do tej pory w Internecie znalazłem dwie takie pracownie u Romana Ochentala przy Legionów oraz u Romana Andrzeja przy Wigury.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 12:07 pm   Re: Zakup pierścionka zaręczynowego

kaziu napisał/a:
Do tej pory w Internecie znalazłem dwie takie pracownie u Romana Ochentala przy Legionów oraz u Romana Andrzeja przy Wigury.


Witaj :)

Znam obie te pracownie - pan Roman Ochental przetapiał mi stary łańcuszek od babci na kolczyki, natomiast pan Andrzej Roman wykonał nasze obrączki ślubne. Obie te pracownie mogę polecić i chyba nie szukałabym dalej na Twoim miejscu - przynajmniej na tym etapie. Tylko z tego co pamiętam, pan Andrzej z Wigury w sierpniu ma urlop :)
_________________

 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 5:07 pm   

Warto się do nich udać i po prostu zapytać o szczegóły,na pewno zaproponują coś sensownego:) Daj znać na forum jaki to będzie ostatecznie pierścionek,czekamy na Twoją odpowiedź:)
 
 
kaziu 

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Starowa Góra
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 11:51 am   

Witam ponownie po długim czasie.
Trochę zajęło mi to przedsięwzięcie. A więc już po zaręczynach. Pierścionek zrobił p. Roman Ochental, tak wybrałem, ponieważ on specjalizuje się w pierścionkach, obsługa wzorowa i widać, że facet zna się na rzeczy doradzając co jest gustowne i estetyczne oraz odradzając pewne moje widzimisie argumentując merytorycznie, popierając fachową wiedzą.
Z wielu wzorów, które zaniosłem do pracowni wybrałem ten:

[tutaj powinien być link, ale administacja wymaga ode mnie 10 postów na forum]

Jak widać wzór nie jest nowoczesny, wymyślny. Wygląd nieco zmodernizowaliśmy. Efekt końcowy wygląda następująco:

[tutaj powinien być link, ale administacja wymaga ode mnie 10 postów na forum]

[tutaj powinien być link, ale administacja wymaga ode mnie 10 postów na forum]

Mam nadzieję, że temat ułatwi wybór odpowiedniego miejsca gdzie można zrobić pierścionek zaręczynowy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 1:09 pm   

Jak widzisz nie ma Twoich linków,wiec proponuję wstawić zdjęcia i wtedy będzie o wiele łatwiej cokolwiek doradzić,tym bardziej że biżuterią zajmujemy się na co dzień,czekamy z niecierpliwością.
 
 
BasikR 

Dołączyła: 01 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 12:13 pm   

Bardzo ładne pierścionki można kupić w salonach firmy A&A. Niesamowity wybór jest na Piotrkowskiej 100. Jeśli chcecie aby Wam wykonano zgodnie z jakimś wzorem można udać się do pracowni na Kościuszki 39.Pracują tam profesjonalne osobyz wieloletnim doświadzczeniem
 
 
helmunda 

Wiek: 75
Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Kartuzy
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 4:31 pm   

@kaziu też nie widzę zdjęć, może po prostu przyłuż się i napisz te 10 postów abyśmy mogli zobaczyć zdjęcia? :eek:

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Maj 08, 2016 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 9:50 pm   

Taaa szczególnie że kaziu, oświadczał się na początku 2015 roku... Jak już chcesz nabijać posty helmunda, to chociaż z sensem... :roll:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl