Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sztuczne rzesy
Autor Wiadomość
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 8:49 am   Sztuczne rzesy

A czy ktoras z was mysli o sztucznych rzesach?
Czy ktoras to probowala?

Ja sie zaczelam nad tym wlasnie zastanawiac.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 9:12 am   

Raczej nie... moje własne rzęsy są tak długie, że po umalowaniu opierają się o górną powiekę... Sztuczne w tym przypadku to chyba byłoby za duzo.
P.S. Dziewczyny przyklejały sztuczne rzęsy przed występami, ale z bliska efekt był, cóż, taki sobie... :roll:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:15 am   

Kati napisał/a:
moje własne rzęsy są tak długie, że po umalowaniu opierają się o górną powiekę...

:graba: Mam tak samo. Pan Bóg rzęs mi nie poskąpił. :wink:
Sztucznym rzęsom mówię nie - co za dużo to niezdrowo. :lol:
Nigdy nie próbowałam przyklejać sztucznych rzęs, ale tak jak pisze Kati - efekt może być teatralny. W dniu ślubu ma się bliski kontakt z ludźmi i te sztuczne rzęsy mogą wyglądać zbyt ... sztucznie?
_________________
 
 
becia 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:33 am   

Ja nie mam za długich rzęs, ale tez nie będę przyklejać sztucznych. Myśle, że tusz wydłużający i pogrubjający w zupełności mi wystarczy. A co bym zrobila, jakby mi się odkleiły.



ślubuję 25.09.2004
 
 
 
edmunda 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2004
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:48 am   

moja koleżanka miał na ślubie sztuczne rzęsy. wygladała przepięknie:) efekty są szczególnie widziane na zdjęciach. ale ona ma taki typ urody - blondynka i oprawa oczu raczej jasna - że bardzo pasowały. z tego co sie orientuję w tym temacie, nie trzeba wcale przyklejać całej "firanki", można wspomóc naturę paroma włoskami. ale to zalezy co kto lubi..
 
 
monicleo 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 11:10 am   

edmunda napisał/a:
moja koleżanka miał na ślubie sztuczne rzęsy. wygladała przepięknie:) efekty są szczególnie widziane na zdjęciach. ale ona ma taki typ urody - blondynka i oprawa oczu raczej jasna - że bardzo pasowały. z tego co sie orientuję w tym temacie, nie trzeba wcale przyklejać całej "firanki", można wspomóc naturę paroma włoskami. ale to zalezy co kto lubi..


A masz może zdjecia tej koleżanki?
Jestem ciekawa jak to wyglada...
;)
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 11:46 am   

ja też mam swoje rzęsy wystarczająco długie i geste i na ślub nie planuję użyć żadnych dodatkowych, ale na jedną z imprez firmowych przykleiłam sobie dodatkowo sztuczne :) i powiem Wam że efekt wcale nie był teatralny ani groteskowy - wszystko zależy od tego jakie to sa rzęsy , jak sie je założyło i jaka jest oprawa całosci ,że sie tak wyrażę.
Mam w domciu ze 4 różne rozmiary rzęs - całe takie ciągi co się przykleja do powieki oraz pojedyncze kępki które mozna np "wpiąć" w zewnetrznych kącikach oczu i robia sie takie " księżniczkowe oczęta" - jak mówię wszystko zależy od tego co się chce uzyskać i od umiejetności . Mam tez np rzęsy które mają ze 3 cm długości i te sa juz typowo wariackie , na przebieranki , wymagaja super mocnego makijażu , piór i sceny rewiowej :) :)
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 5:06 pm   

To ja zrobie eksperyment, bo mnie te "księżniczkowe" jelonku zainteresowały:)

Chce byc Ksieżniczka w tejedna noc:) hihi
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 9:10 am   

No ja wlasnie tez slyszalam o tych kepkach. Ze wygladaja rewelacyjnie i trzymaja sie dobrze. W sobote mam probe fryzury i makijazu i chyba poprosze o te kepki.
Pozniej zdam Wam relacje.
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 1:47 pm   

Bylam,ale mi nie przykleila. Powiedziala ze dopiero na slubie. Gdyz najpierw musze zrobic henne,pozatym nie wiadomo czy bys ie wszystkie odkleily.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 5:49 pm   

Scorpionko, a co makijażystka mówiła na temat sztucznych rzęs, czy Ci je polecała? Czy byłaś zadowlolona z makijażu?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 11:40 am   

Tak, makijazystka polecala mi je bardzo. Szczegolnie kepki.
Powiedziala ze do miesiaca potrafia sie trzymac jak ktos jest ostrozny. Poniewaz sa przyczepiane kepki wiec jesli ktoras odpadnie to nie ebdzie to wygladalo nienaturalnie.
W najgorszym wypadku bede miec 17 kepek. Cena tych 17 to 30 zl.
Ale makijazystka sadzi ze mniej bedzie mi potrzeba.
W makijazu bylo mi dobrze.
Moj mezczyzna pial z zachwytu.
Makijaz mialam bezowo-rozowy.
Jak tylko zrzucoe fotki z aparatu to zarz je tutaj wkleje.
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 6:11 pm   

Jesli chodzi o sztuczne rzęsy to bardzo ładnie wygląda jak masz 2 lub 3 doczepione w konciku oka. Tylko musi Ci to zrobić profesjonalistka. Nie próbuj jak masz bardzo krótkie rzęsy, bo nie wygląda zbyt dobrze.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 10:10 pm   

Mam dosyć długie i geste rzęsy. Ale oczywiście "apetyt rosnie w miarę jedzenia" i jak ktoś ma coś ładne to chce mieć jeszcze ładniejsze. Kurcze, dałyscie mi do myślenia tymi kepkami :? . No cóż, pomyślę nad tym, a przede wszystkim pogadam z jakąś dobrą kosmetyczką.
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 9:32 am   

Anion więc jak masz w miarę długie i ładne rzęsy to nie ma co sie zastanawiać.jak w konciku przykleisz 2 góra 3 rzęsy sztuczne efekt jest piorunujący.Wcale nie widać, że masz przyklejone, no chyba że będą żółte :mrgreen: taki zabieg bardzo podkreśla oczy, a więc polecam.Ale musiCi to zrobicz dobra kosmetyczka żeby sie w dniu wesela nie okazało że na jednym oku masz rzęsy dłuższe a na jednym krótsze boCi spadną.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 2:01 pm   

Hmm... nigdy nie nosiłam sztucznych rzęs, więc chyba przed ślubem musiałabym zrobić próbę jak się w tym czuję. A potem można je w miarę normalnie odkleić po jednym dniu, czy jest z tym jakiś problem? No cóż... nie znam się na tym... :oops:
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 2:24 pm   

Proponuję iśc do kosmetyczki i spróbować.Może się okazać, że źle się z tym czujesz. Mawiają, że dopóki nie spróbujesz to się nie przekaonasz :P
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
agnieszkacabaj 

Wiek: 51
Dołączyła: 13 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: 3729678
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 4:25 pm   sztuczne rzeski

Ja natomiast dziewczynom ktore nie maka zbyt dlugich lub naturanie pieknych rzes polecam rzesy w kepkach. 100%moich dziewczyn ktore malowalam w dzien slubu chcialo takie miec i mialy:)
Nie polecam rzes na pasku bo sa tetralne i wygladaja raczej jak oprawa oka Lady Dark:)
Co do techniki to wszystko zalezy od kleju i odtluszczenia specjalnym plynem rzes naturalnych.Nie polecam uzywania kleju ktory dolaczony jest do takich rzes zakupionych w salonach kosmetycznych gdyz moze pozniej byc problem z odlepieniem.
Rzesy ktore maja trzymac sie tylko na dzien slubu i ewentualnie na poprawiny nalepia sie tuz u nasady naturalnych rzes na te wlasnie swoje rzesy.Rzesy ktore maja trzymac sie ok. tygodnia nalezy odtluscic specalnym plynem i tym samym klejem (ja nazywam go sylikonowym)naklejac je ma powieke "wchodzac" kepka sztuczna pomiedzy anturalne rzesy. Natomiast takie ktore maja trzymac sie znacznie dluzej nalezy naklejac na odtluszczone rzesy na calkiem inny klej ale te rzesy moge odlepic pozniej tylko ja specjalnym odklejaczem.To nie jest prawda ze moga zle wygladac gdyz:
1.sa dostepne w 3 dlugosciach:krociutkie, srednie i dlugie i nalepia sie je od najkrotszych od nosa do najdluzszych w zewnetrznym kaciku powieki
2. po naklejeniu rzesy sie degazuje po to aby zachowaly naturalny luk jak rzesy naturalne
3.klej jest calkowicie niewidoczny gdyz uzywa sie tylko malenka kropelke i po wyschnieciu jest calkowicie przezroczysty
4. z reguly rzes sztucznych sie nie maluje bo sme z siebie sa ciemne wiec nie ma efektu groteskowego.
UWAGA:
na serio uwazam ze takie rzesy powinna nalepiac tylko osoba do tego przeszkolona gdzy zawsze istnieje mozliwosc dostania sie kleju do oka i bedzie to malo przyjemne
I to tyle o rzesach
pozdrawiam aga
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 6:45 pm   

Czasem dobrze posłuchać profesjonalistki :graba:
_________________

 
 
 
agnieszkacabaj 

Wiek: 51
Dołączyła: 13 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: 3729678
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 9:29 pm   

dzieki ale pisze tak zeby nikt sobie nie zrobil krzywdy:)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 12:07 pm   

wizażystka proponowała mi doklejenie pojedyńczyć kępek rzęs ale mam chyba uczulenie na klej bo oko mi bardzo łzawiło
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 6:35 pm   

Hm, spodobał mi się ten pomysł :D

Co prawda moje rzęsty są całkiem - całkiem (na codzień nie maluję, a i tak mi nikt nie wierzy ;) a jak mi się zdarzy pomalować to zahaczam o okulary :lol: ), ale po prostu uwielbiam dłuuugie rzęsy :D

Chyba wypróbuję te kępki na próbie :D
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:11 pm   

A mi jakośs kępki sztucznych rzęs przeszkadzają w noszeniu, dziwnie się z nimi czuję, niekomfortowo i sztucznie.
Dlatego wolę pomalować moje rzęsy niż przyklejać sztuczne. :lol:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:25 pm   

Edi, a próbowałaś? I jak to wyglądało?
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:30 pm   

Alma_ napisał/a:
Edi, a próbowałaś? I jak to wyglądało?


Wyglądało ładnie ale jakoś źle się z tym czułam. Tak nieswojo.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:32 pm   

To pewnie kwestia przyzwyczajenia... Muszę spróbować :D
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 7:18 pm   

na początku byłam bardzo przeciwna sztucznym rzęsą ale jak byłam na próbnym makijażu, kosmetyczka dołożyła mi kilka kępek w kąciki oka i... No i zdecydowałam się :) Wyglądały pięknie, trzymały się długo i wcale nie wyglądały sztucznie. Polecam
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 7:26 pm   

Jaki jest koszt takiej "dekoracji "oka?
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 9:54 pm   

ja zapłaciłam 3 zł za kępkę Wyszło 5 kepek na oko czyli 30 zł Myślę że może gdzie indziej być taniej
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 2:08 pm   

ja MUSZE to wyprobowac.
Az sie zmieje,jak sobei to czytam. ja jestem taka nieuwazna, ze na 100% cos bym zlego z tym rzesami zrobila. Ale wyprobuje na bank. takie dlugie, geste, zawiniete pieknie mi sie marza :-D Na krotkie specjalnie rzesy nie moge narzekac, sa chyba ok, ale takie wzmocnienie mogloby fajnie zadzialac.
Chyba sobie kupie takie sztuczne, ktore samemu mozna zainstalowac, to tez pewnie bedzie fajna zabawa :-) napisze jak bylo. Az chyba dzisiaj nawet to zrobie jak tylko uda mi sie jakis taki sklep kosmetyczny po drodze do domu zaliczyc :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 3:12 am   

Miałam :D wyglądało suuuper :ok:
Ponieważ też nie narzekam na rzęsy (posiadam dość długie) miałam przyklejone po trzy kępki w kącikach oczu. Efekt był rewelacyjny. W ogóle rzęs nie malowałam w tym czasie :D Trzymały się około 1 tygodnia, a potem stopniowo odpadały przy demakijarzu twarzy.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 9:30 am   

Na szczęście mam długi i dosć gęste rzęsy dlatego wystarczy zwykły tusz :D
Ale moja przyjaciółka korzysta z kępek i efekt jest naprawdę fajny
 
 
ewnik 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 10:03 pm   

wyprobowalam te kepki na sobie i efekt faktycznie niesamowity! ilosc kepek uzalezniona jest od wyjsciowej dlugosci rzes, czasem tylko 4 kepki wklejone od zewnetrzenej strony oka w zupelnosci wystarczaja ...oczka robia sie na prawde duze, troche jak lalki;)
nie widac w ogole ze cos jest doklejone, nie odklejaja sie i przy odpowiednim zmywaniu oka mozna je nosic nawet ok 2 tyg.
jest jeszcze jeden zabieg 'zageszczajacy rzesy' wtedy przedluzane sa nie kepkami ale pojedynczymi wloskami..trzymaja sie ok 8 tyg.firma oferujaca zabieg to wimperwelle, maja tez fantastyczne wydluzajace i pogrubiajace tusze..
jestesmy wlasnie na etapie szukania przedstawiciela tych produktow i miejmy nadzieje ze niedlugo juz bedziemy mogli wykonywac te usluge u nas w salonie.


Post został zmodyfikowany ze wzgledu na niedozwoloną reklamę.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lip 03, 2007 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:10 pm   

a ja sŁyszaŁam, że przy krótkich rzęsach, jak się ich nie podkręci zalotką to takie doklejone kępki są wyraźnie widoczne i nie wygląda to zbyt dobrze. Sama chciaŁam wypróbować na ślub ale baŁam się fatalnego i nieodwracalnego (w tym momencie) efektu
 
 
ewnik 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:39 pm   

a myslalas o trwalej na rzesy? fajna sprawa, efekt jak po zalotce, no i utrzymuje sie ok 2 mcy
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:46 pm   

Ewnik nie myślaŁam bo po pierwsze nigdy o czymś takim nie sŁyszaŁam :lol: a poza tym mam wrażliwe oczy, noszę soczewki kontaktowe i baŁabym się dodatkowego podrażnienia
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 11:05 am   

ewnik napisał/a:
a myslalas o trwalej na rzesy? fajna sprawa, efekt jak po zalotce, no i utrzymuje sie ok 2 mcy



Nie słyszałam o tym :D możesz coś więcej na ten temat powiedzieć?
_________________
 
 
Exotic 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź - Chojny
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:37 pm   

Hihi latem to ja bylam uzalezniona od sztucznych rzes o sredniej dlugosci a dlugiena zewnetrznej stronie oka tak wystopniowane byly kupowalam je w anglii w tesco i to byly rzesy w kepkach mniej wiecej pierwsze kepki zaczynaja wypadac po tygodniu ale nie widac tego w ogole ;) i latwe w obsludze;) na slubie musze je mieć.
_________________
:(
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 5:02 pm   

Ja chyba poprosze moja wizazystke o naklejenie na probnym, pochodze, wyprobuje i zdecyduje - uwielbiam dlugie "cielece" rzesy :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 3:19 pm   

Ja też chcę!!!! Klu mojego makojarzu chcę żeby były oczy, więc takie fikuśne rzęsy w zewnętrznych kącikach to jest to :D
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 12:21 am   

Zdecydowałam się na takie "upiększenie" ;) na ślubie i efekt był świetny. Miałam właśnie takie pojedyncze kępki przyklejane.
Warto zwrócić uwagę na jedno. Noszę soczewki kontaktowe i z powodu drobnych kropelek kleju na krawędzi rzęs miałam problem ze zdjęciem soczewek po weselu. Rzęsy trzymały się jeszcze parę ładnych dni (nie dały się skubane wyrwać) i w tym czasie byłam zmuszona zrezygnować całkowicie z soczewek.
_________________
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 8:28 am   

miałam robiona trwała na rzęsy i polecam dziewczynom, ktrore maja grube nie podatne na wywijanie się podczas tuszowania rzęsy. Koszt ok 45 zł. Kępki również sobie zafundowałam po 3 w końcikach oczu i wyglądało to wszystko razem fantastycznie :)
Nie miałam problemu z zakładaniem czy zdejmowaniem soczewek
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 11:38 am   

katarynka napisał/a:
Nie miałam problemu z zakładaniem czy zdejmowaniem soczewek

Szczęściara :)
Może u mnie było to spowodowane tym, że rzęsy mam raczej skierowane w dół niż do góry :/ , a trwałej nie miałam robionej. Makijażystka musiała je tak bardziej od wewnątrz przyklejać. Przez to ciężko to szło zwłaszcza na początku i użyła więcej kleju. Głównie te pierwsze kępki (a raczej kropelki kleju) drażniły oko, gdy się je dotykało. Cały ślub i wesele nie było z tym problemu, bo nie dotykałam oczu (jeszcze bym zepsuła makijaż i dopiero byłby problem ;) )
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 12:26 pm   

a ja mam zamiar sobie przedluzyc i zagescic rzesy przed slubem :)
trzyma sie to ok 2-3mcy, moja fryzjerka sobie cos takiego zafundowala i wyglada bosko !
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 8:23 am   

Tris a o tym to nie słyszałam :) fajne może być.
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 9:54 pm   

Ja słyszałam o zagęszczaniu rzęs... wygląda to bajecznie... Ale cena też jest bajeczna :( ... Ja jednak będę chciała kępki. Moja koleżanka założyła takie na swój ślub efekt był zaskakujący ... :) I nic mnei nei obchodzi, ze mam długie rzęsy... Kępki mają być :P
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 1:25 pm   

zestaw 50 kępek z klejem marki InterVion kosztuje w drogerii ok. 11 zł i wystarczy jedynie odrobina dobrych chęci żeby sobie zrobic firany rzęs, bo klej jest zaskakująco dobrej jakości i trzyma całą noc (a bywa, że i następny dzień). Efekt jest bardzo naturalny jeśli się użyje w sumie 4 kępek. Nawet z bardzo bliska nie widac, że coś jest dolepione, za to wszyscy zachwycają się efektem "kociego oka". W moim ślubnym makijaż na 1000% będą sztuczne rzęsy w kępkach.
Na profesjonalny zabieg przedłużania mnie nie stac- 500zł to jednak straszna cena dla większości tutaj obecnych, dlatego kępki są niezłą alternatywą.

[ Dodano: Sro Paź 01, 2008 2:25 pm ]
zestaw 50 kępek z klejem marki InterVion kosztuje w drogerii ok. 11 zł i wystarczy jedynie odrobina dobrych chęci żeby sobie zrobic firany rzęs, bo klej jest zaskakująco dobrej jakości i trzyma całą noc (a bywa, że i następny dzień). Efekt jest bardzo naturalny jeśli się użyje w sumie 4 kępek. Nawet z bardzo bliska nie widac, że coś jest dolepione, za to wszyscy zachwycają się efektem "kociego oka". W moim ślubnym makijaż na 1000% będą sztuczne rzęsy w kępkach.
Na profesjonalny zabieg przedłużania mnie nie stac- 500zł to jednak straszna cena dla większości tutaj obecnych, dlatego kępki są niezłą alternatywą.
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 8:39 pm   

spray, w jakiej drogerii..?
_________________
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 8:56 pm   

kupowałam je dwa razy, zawsze w tym samym sklepie. Była to drogeria w przejściu podziemnym na ul. Piłsudskiego (Galeria Łódzka). Widziałam je tez w drogerii na rogu Limanowskiego/Piwna.
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 7:25 am   

Ostrzegam przed zagęszczaniem rzęs u niesprawdzonych kosmetyczek. Znajoma zagęściła sobie rzęsy na moje wesele. Wyła potem. Dziewczyna, która jej to robiła pokleiła jej te rzęsy strasznie, klej był bardzo mocny, nie miała do niego rozpuszczalnika, żeby te rzęsy potem zdjąć, klej jakoś tak wysechł i zrobiła jej się skorupa na powiekach. Koszmar. Poszła na zdjęcie do profesjonalnego salonu i nawet tam mieli problemy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl