Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DEXTER z lodzi
Autor Wiadomość
michal82 

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 7:01 pm   DEXTER z lodzi

Witam
Co myslicie o tej orkiestrze ??
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Kwi 03, 2009 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:44 pm   

czesc Michal ja slyszalam o niej wiele pozytywnych opini,sama nie bylam na weselu z ich udzialem ,ale ponoc sa super.
 
 
Monika Ulanska 

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 6:37 pm   

czesc wszytskim zainteresowanych tym zespolem
naprawde ich polecam sa super, co prawda nie bylam na zadnym weselu na ktorym grali ale mialam okazjie sie pobawic na sylwestrze przy ich muzyce i bylo superowo, umieja zabawic gosci no i dodatkowo zrobili super szol elvisa presleya, wokalista pan krzysztof wygladala prawie jak on ;) w fantastycznym kostiumie z umiejetnoscia spiewania oczywiscie rowniez po angielsku rozbawil i zabawil wszystkich gosci nie zaleznie od wieku a kobitki az piszczaly bylo extra, wiec bez wachania zdecydowalam sie na ich zespol, beda grali na moim weselu 29 maja 2010 takze zdam wam znow relacjie
pozdrowionka
_________________
 
 
dzbania 

Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 2:54 pm   

Witam.

Jaki jest skład osobowy tego zespołu? Na jakich instrumentach grają? Czy ktoś coś więcej może napisać o tym zespole? :) Ten Elvis brzmi ciekawie :)
 
 
Monika Ulanska 

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 3:29 pm   

Jest ich trojka w zespole mowiac szczerze to juz nie pamietam na czym grali I nawet sie ich teraz nie ptyalam ale napewno tak jak wszyscy czyli organy gitara na perkusji, harmoni itp
_________________
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 7:26 am   

szukam strony zespolu, chcialbym posłuchać jak grają.Poszukuję fajnej kapeli.
 
 
Monika Ulanska 

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 2:40 pm   

Czesc marcinek

Zespol ten nie posiada zadnej strony wiec jezeli chcesz ich po sluchac musisz sie zwrocic do nich bez posrednio ale naprawde chlopaki super graja. Ja slyszalam ich tylko raz na tym sylwku na ktorym bylam 3 lata temu a jak przyszlo mi organizowac moje wesele to oni byli jedna rzecza na ktora sie zdecydowalam od razu bez szukania innych
_________________
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 3:20 pm   

Nie brzmi to zachęcająco.Dobry zespół powinien mieć w obecnych czasach stronkę umożliwiającą potencjalnemu klientowi zapoznanie sie z umiejętnościami kapeli.Widocznie albo z menagerem coś nie tak , albo nie ma nic ciekawego do zaprezentowania.
Przy pierwotnym rozeznaniu wśród kapel zwyczajnie nie mam czasu na spotykanie się z każdą kapelą aby dokonać selekcji.
Pozdrawiam.
 
 
Monika Ulanska 

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 1:37 pm   

I tu jestes w bledzie, dobry zespol nie potrzebuje takiej reklamy bo najlepsza reklama sa polecenia przez ludzi I na takiej zasadzie ten zespol dziala, I po to rowniez jest to forum a kazdy wie ze utwory na takich stronkach sa zmodyfikowane aby tylko przyciagnac klientow ktorych brak a odbiegaja od rzeczywistosci, pozatym moim zdaniem nie tylko to sie liczy bo wazne jest tez to aby zespol umial rowniez zabawic gosci a tego na takiej stronie sie nie dowiesz, a ten zespol robi to swietnie no ale sa gusta I gusciki
_________________
Ostatnio zmieniony przez Monika Ulanska Sro Kwi 21, 2010 1:55 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 3:05 pm   

Monika cos podejrzanie mocno ich bronisz a taka reklama to anty reklama
 
 
chadrys 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 5:31 pm   

Witam
Ten zespół grał u mnie na weselu.Potrafią zabawić gości jak nikt inny,wszyscy wspaniale sie bawili.Goście byli zachwyceni.Po naszym weselu wystąpili nawet w radiu ale to już inna historia..Polecam każdemu,jęsli chce mieć fajną zabawę bez żadnego ale.
_________________
chadrys
 
 
orzech82 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 5:49 pm   

Cześć,
Dexter grał u mnie na weselu 1 sierpnia 2009. Widziałem ich wcześniej na weselu mojego przyjaciela i bez zastanowienia się z zdecydowałem. Po moim weselu jeszcze kilkoro moich znajomych się zdecydowało się skorzystać z ich usług. Przede wszystkim to co wyróżnia zespół od innych to świetny głos wokalisty. Na żadnym jeszcze weselu nie słyszałem tak dobrego wokalu. W zależności od pojemności portfela polecam wziąć za opłatą dobrego gitarzystę. Ja bardzo cenię ten instrument, a ten facet po prostu wymiata! Szczególnie to widać przy kawałkach rock 'n' rollowych. Świetny także jest p. Tadek, który gra prawie na wszystkim (akordeon, klawisze, saksofon...). U mnie grali w składzie 4-osobowym: wokal, perkusja, klawisze(akordeon, saksofon), gitara ale także w 3 dają sobie świetnie rade.
O Elvisie nie będę nic pisał, niech to zostanie niespodzianką :) Po moim weselu absolutnie nikt na zespół nie narzekał, potrafią dogodzić każdemu z bardzo szerokim repertuarem. Mam nadzieję, że moja opinia była pomocna. Pozdrawiam
 
 
joanna82 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 6:49 pm   

Witam. Dexter grał u mnie na weselu 5 lat temu, byli fantastyczni! przez ten czas byłam na kilku weselach u kuzynów i znajomych którzy byli pod ich wrażeniem. Krzysztof świetny i doświadczony wodzirej. Rozrusza najwiękrzego ponuraka! :) Jeśli chcecie mieć pewność udanej zabawy i obejść się bez złośliwych komentarzy rodzinki :wink: to gorąco polecam :!:
 
 
b-magda 

Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 9:38 pm   

Cześć
Wszystkie pozytywne posty, są jak najbardziej prawdziwe. Ten zespół nie ma sobie równych. Na moim weselu większość gości była w wieku 40-60 lat i obawiałam się, że zamiast wesela będzie posiadówka. A tu miłe zaskoczenie Krzysiek (wokalista zespołu) tak rozruszał towarzystwo, że trzeba było ich siłą namawiać aby choć na chwilę usiedli do stołu. Goście ciągle chcieli tańczyć.
Po weselu nasi goście otrzymali od nas płytę z wesela. Jak się okazało stała się bardzo popularna. Nasi goście pożyczali swoim znajomym naszą płytę, żeby pokazać jaki mieliśmy świetny zespół. W efekcie ciągle mieliśmy telefony z prośbą o namiary na ten zespół.
Moja koleżanka z pracy ostatnio zwierzyła mi się, że często sobie włącza naszą płytę zamiast słuchać muzyki np. z radia, albo TV.
Gdybym miała ponownie wybierać zespół na wesele to tylko ten i żaden inny, gotowa byłabym czekać nawet kilka lat, żeby tylko mogli u mnie zagrać.
 
 
izacze 

Dołączyła: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 8:31 pm   

Polecam
U mnie grali na weselu 3 lata temu i jestem pod ogromnym wrażeniem, niesłyszałam lepszego zespołu
 
 
dagmara łódź 

Dołączyła: 31 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 9:44 pm   

witam wszystkich ,u nas zespol Dexter gral 29.09.2007r i powiem szczerze bylo super!!!goscie w ogole nie siedzieli przy stolach tylko non stop sie bawili.Potrafia zabawiac przy stolach,grac muzyke od rocka po disco polo:)-w zaleznosci od wymagan gosci.Glowny wokalista Krzysiu jest przewspanialym czlowiekiem,nie dosc ze jes show menem 1 liga a do tego potrafi rozbawic towarzystwo do bolu nog:)moja babcia zarzekala sie ze na poprawiny nie da rady isc ale stwierdzila ze orkiestra tak super grala ze na poprawinach piersza byla i ost wyszla tanczac do nocy:)z czystym sumieniem POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM zespol na prawde fajnie gra i co najwazniejsze Wasi goscie beda zadowoleni!!!Pozdrawiamy Dexterkow
_________________
22111
 
 
Rafi89 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 4:37 pm   

Witam
Dexter grał na naszym weselu w lipcu 2010 roku i powiem wszystkim że zgadzam się ze wszystkimi wpisami.
Powiem szczerze , zespół poprostu wymiata !! ! Byliśmy na weselu naszych znajomych gdzie grali i było super !! !! po miesiącu znów ich widzieliśmy u kuzynki i też było extra i podpisaliśmy z Dexterem umowe dwa dni później. I podjeliśmy słuszną decyzję bo wszyscy goście byli pod wrażeniem wokalisty Krzysztofa a powiem że mam w rodzinie kilku muzyków i wszyscy naprawdę zachwalali wokalistę , bo głos to chłopak naprawdę posiada niezwykły. Repertuar mają naprawdę bardzo szeroki i grają to co w danej chwili jest potrzebne , a do tego świetnie zabawiają gości
jak śpiewał utwór Krawczyka to zakładał okulary i perukę , potem jakiś kapelusz.a to sie gościom bardzo podobało.
Biesiada przy stołach w ich wykonaniu poprostu rozbawiła wszystkich a piosenka CIPULEŃKA tak rozśmieszyła że musieli bisować jeszcze tym utworem ze 3 razy przy stołach.
Wszystkie obietnice jakie deklarował Krzysztof , zrealizował.
co najważniejsze grają , grają i jeszcze raz grają.
Krzysztof to człowiek orkierstra i jako wodzirej wprawiał gości w zdziwienie ze potrafił tak szybko zachęcić do tańca.
Do tego Krzysztof panuje nad wszystkim co sie dzieje , mieliśmy trochę kłopot z obsługą i kuchnią a zespół wszystko poukładał tak że nikt sie nie zorientował a jak było trzeba Dexter grał nawet półtorej godziny bez przerwy i nikomu nie chciało sie zchodzić z parkietu.Kolejka ustawiała sie po wizytówki do zespołu aż w koncu ich zabrakło.
Napiszę jak na Allegro. POLECAMY NAPRAWDĘ SUUUUUUPER ZESPÓŁ !! !!!!
_________________
Rafi&Ania
Ostatnio zmieniony przez Rafi89 Sro Wrz 01, 2010 4:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agata5555555555 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 7:18 pm   

Witajcie!! Polecam gorąco zespół DEXTER z Krzyśkiem na czele. Wokalista (Krzysiek) potrafi zdziałać cuda, na naszym weselu, które było 15 sierpnia 2009r., poderwał do tańca nawet babcię 80-letnią. :) Goście byli zachwyceni, my (czyli para młoda)po prostu nie mogliśmy wyjść z zachwytu. Zespół bowiem, widać, że żyje muzyką, granie i śpiewnie dla ludzi, to nie tylko sposób na życie. Chłopaki radość i humor przekazują gościom. Doskonale Krzysztof nawiązał kontakt z gośćmi od samego wejścia!! Mimo, że wielu gości nie znało się wcześniej, dzięki niemu poznali się, co potem owocowało wspaniałą zabawą, dowcipami, oczepinami. My nie ustalaliśmy z Krzyśkiem repertuaru, on sam doskonale wiedział, obserwując gości, przy jakiej muzyce będą się bawić. Jest to szczególna zdolność biorąc pod uwagę fakt, że na tego typu imprezach średnia wieku jest 30-60 lat :) Dodatkowo występ jest urozmaicany "różnymi" efektami, nie będę Wam zdradzać wszystkiego, rzucę tylko hasłowo: Elvis, Krzysztof Krawczyk...ZESPÓŁ DEXTER warty jest zaufania. My im zaufaliśmy, a znaliśmy ich jedynie, a raczej aż z polecenia. Cóż cenniejszego jest od "Polecenia", żadna reklama, czy też strona internetowa.
 
 
pafcio1971 

Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:58 am   

Szanowni Nowożeńcy, jeżeli poszukujecie orkiestry która zagwarantuje wszystkim gościom zaproszonym przez Was na uroczystość dobrą zabawę, a Wam satysfakcję i dużo radości, nie szukajcie więcej... DEXTER jest to zespół który grał jakiś czas temu na moim weselu - powiem Wam, że zimne zakąski ze stołu pozostały nienaruszone gdyż nie było czasu na konsumpcję :) Nie wiem czy to dobra reklama dla DEXTERA ale Oni naprawdę potrafią profesjonalnie grać wesele, co dla mnie najważniejsze BEZ PLAYBACK'a !! Krzysztof to rewelacyjny wodzirej - teraz już mój przyjaciel. Orkiestra bez nałogów!! U mnie gdy podawali ciepłe posiłki, muzycy robili przerwę, w tle puszczali podkład muzyczny, a że goście byli przez Nich tak nakręcenie to i wtedy bawili się na parkiecie i... DEXTER zamiast konsumować stawał do instrumentów i grał dalej... ze strony DEXTERA wiele zaskakujących niespodzianek. Bardzo gorąco polecam ten zespół, jeśli chcecie więcej informacji zapraszam na GG . Krzyś, pozdrawiamy Cię gorąco !! A Wam, Nowożeńcy życzę wraz z żoną wszystkiego najlepszego na nowej drodze !! !! Bawcie się dobrze.
 
 
 
kaba 

Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:56 am   

Witam!
Zespół Dexter wybraliśmy z polecenia i była to trafiona decyzja. U nas zespół grał w trzy osoby - perkusja, klawisze/akordeon (na zmianę) i wokal. Goście do dziś (prawie pół roku po weselu) wspominają zespół, mnóstwo znajomych i rodzina pytają o kontakt do Panów. Jedna ze "znajomych znajomych" po obejrzeniu płyty z naszego wesela też się zainteresowała :)
Oprócz świetnej zabawy i muzyki, Pan Krzysztof wspierał nas również organizacyjnie (podziękowania, pierwsza piosenka itp.) za co do dziś jesteśmy baaardzo wdzięczni, bo stres robił swoje.
Zespół jest świetny i serdecznie polecam.
 
 
kasia_82 

Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 5:41 pm   

Witajcie forumowicze :)

Zaczynaliśmy pytaniem o zespół Dexter a teraz sami możemy Wam powiedzieć co sądzimy. Zespół uczynił z naszego wesela niezapomnianą i wzruszającą uroczystość. Z czystym sumieniem polecamy każdemu z Was, kto jest w trakcie poszukiwania oprawy muzycznej swojego przyjęcia. Lepszych nie znajdziecie!!!
Jeżeli potrzebujecie namiary to piszcie najlepiej na adres mailowy devil82@tlen.pl

PS. Może akurat kiedyś ktoś z członków zespołu Dexter dotrze do naszego posta dlatego chcielibyśmy powiedzieć już ze łzami w oczach, bo nie wiadomo kiedy znowu się spotkamy,

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA !! !
 
 
angelailukasz 

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Newark, England
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 11:04 pm   

Witam wszystkich forumowiczow i forumowiczki :razz:
Nasz slub odbyl sie 31 lipca czyli juz 2 miesiace temu a ja wciaz dzien w dzien wspominam ten dzien jak zaden inny w moim zyciu i powiem zupelnie szczerze ze nie mozna bylo wobrazic sobie go lepiej. Jestem pewna ze gyby nie zespol Dexter, nasze wesele nie byloby tak udane. Ddzieki temu ze chlopcy tak kochaja to co robia nasi goscie byli ogromnie zaskoczeni ich mozliwosciami, pomyslowoscia i umiejetnoscia zabawiania. Wszystkie dziewczyny te starsze i te mlodsze powyskakiwaly z butow z powodu bolu nog, a przedewszystkim nie trzeba bylo namaiwac nikogo do zabawy. Moi dziadkowie ( bardzo schorowani) dzieki Krzysiowi az podrywali sie do tanca, nie mowiac juz o babci ktora ze lzami w oczach tanczyla Gdy Krzysiek spiewal jej piosenke. Bylo naprawde wspaniale, zabawnie, wzruszajaco i juz kurcze nie moge doczekac sie plyty z wesela by na spokojnie przypomniec sobie Ten dzien ... Jeszcze raz bardzo dziekujemy za to co dla nas zrobiliscie !! !!!!!!!!!!!!

Goraco polecamy!!!!!!!
 
 
emsi 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:40 am   

Witam wszystkich.Mój slub odbył się 19.09.2009.Był to niezapomniany dzień.Piękna pogoda,wspaniali goście i to wszystko czego można sobie wymarzyć.Zabawę weselną poprowadził pan Krzysztof,czyli Zespół DEXTER.Są naprawdę świetni.To co pisza forumowicze nie jest przereklamowane dlatego dołączam do nich.Wcześniej w jednym z postów przeczytała,ze dobry zespół powinien mieć swoją stronkę,ale przecież dobrze wiemy,że nic tak wspaniale nie działa jak poczta pantoflowa.Jeśli chcecie wiedzieć jak się bawiliśmy na naszym weselu zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć i przeczytania kilku słów od moich gości na moim profilu Nasza-klas.Szukajcie Magdalena Pacyniak Łódź.Pozdrawiam wszystkich, zespół DEXTER również. :P
_________________
emsi
 
 
sfooneczko 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:46 pm   DEXTER z lodzi

Witam
Przed Wami trudna decyzja wybory oprawy muzycznej na przyjęcie weselne. Serdecznie polecam zespół DEXTER. My właśnie na ten zespół się zdecydowaliśmy. I to był strzał w dziesiąte. Lider zespołu gwarantuje świetną organizacje imprezy. Dbają o najdrobniejsze szczegóły, uzgadniają z kamerzystą i organizatorami najważniejsze momenty wesela, typy podziękowania rodzicom, krojenie tortu itd. Robią naprawdę krótkie krótkie przerwy podczas których również zapewniają delikatną muzyczkę w tle. Prezentują różnorodną muzykę wiec na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadają utwory z lat 80 a także najnowsze hity z aktualnych list przebojów. Lider zespołu Krzysiek jest bardzo kontaktowa i otwarta osoba. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z gośćmi, dostosowując muzykę do ich upodobań i sugestii. Kończąc muszę dodać ze głos wokalisty jest nieprawdopodobnie podobny do głosu Elvisa Presleya. Krzysztof jest mistrzem w naśladowaniu jego ruchów i w wykonywaniu jego utworów.
Oj troszkę się rozpisałam, ale podsumowując jestem pewna ze decydując się na zespól DEXTER będziecie mieć swietną zabawe do białego rana.
_________________
Pozdrawiam
 
 
adaru 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 10:08 am   

Zespól DEXTER grał na naszym weselu 1.05.2010. Z czystym sumieniem mogę napisać, że każda para, która zdecyduje się na NICH, będzie zadowolona:):):) Grają REWELACYJNIE!!!! Repertuar Dexterków:) porywa do zabawy każdego gościa. Krzysztof, świetny głos:) jak rasowy wodzirej, przeprowadził nas przez całe wesele bez żadnych zakłóceń, służył radą, pomocą i byliśmy całkowicie spokojni:)
Zespól jest naprawdę godny polecenia:)
A Elvis.... uuuuu tu się działo....:):):) to już szał totalny!!!!!!
Jeśli chcecie zagwarantować sobie i waszym gościom udaną zabawę do rana to Zespól DEXTER Wam to zapewni:)
Pozdrawiam
 
 
Kasia22031982 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 6:11 pm   

Na moim weselu także grał zespół Dexter. I z czystym sumienie mogę go polecić wszystkim. Nasi gości mieli od 90 lat do 3 lat i wszyscy się świetnie bawili.
Poza tym można się z nimi dogadać odnośnie tego co chcecie usłyszeć na własnym weselu.
Pełne 10 punktów na 10. :D
_________________
Katarzyna Jablonska
 
 
agnes pabianice 

Wiek: 47
Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: pabiaqnice
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 11:19 pm   

Zespół DEXTER i żaden inny....na moim weselu wprowadzili świetny klimat, świetnie grali, Krzysiu świetnie spiewał, dzięki DEXTEROWI goście bawili się super.Bardzo bardzo polecam.....
_________________
agnieszka
 
 
 
sylwik13 

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 9:37 am   

Polecam wszystkim. Grali na naszym weselu 21.08.2010r. Wszystkim bardzo się podobało. Orkiestra na weselu jest najważniejsz, a ten zespół was nie zawiedzie. Grają wszystko i dla każdego. Zabawiają również gości przy stole w przerwach między tańcami.
Pełen profesjonalizm. Polecam :-)
 
 
fachowa 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 12:22 pm   siemka

ja znalazłam Krzyśka przez ciocie, bo grał u nich na imprezie. Naprawde polecam, facet jest genialny. Umie sie dogadac, oczywiscie rozsadnie:))) i co najwazniejsze gwarantuje świetna zabawe, grał u mnie na weselu i ja sie swietnie bawialam. Może dlatego ze uwielbiam tanczyc i sie wygłupiać. ale muzyka i prowadzenie imprezy bardzo mi się podobało, moje oczekiwania zostały spelnione:))) polecam, jesli ktos zyczy sobie informacje to chetnie odpowiem na kazde pytania i moge rowniez pokazac wlasne zdjecia. Serdecznie polecam wszystkich co są zainteresowani:))))
 
 
maggdalenna 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 1:16 am   

Polecam wszystkim zespół DEXTER którego wokalistą jest Krzysiek. Grał u mnie na weselu 04.10.2008 r. Ja szukając zespołu pytałam wśród znajomych z różnych stronkoleżanki podsuwały mi numery telefonów i namiary na zespoły przy których miały okazję sie pobawić. jak wszystko uporządkowałam okazało się że nr do Krzyśkadostałam kilkakrotnie od osób ktore sie nie znały. Uważam, że ten człowiek potrafi grać dla każdego. U mnie na weselu było towarzystwo wiekowo bardzo pomieszane i wszyscy się świetnie bawili. Powiem Wam że choć dekoratorka i obsługa sali mnie zawiodły to co do zespołu nie miałam żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam ten zespół na wszelkie okazje :) ACiebie Krzysiu jeśli to czytasz Gorąco pozdrawiam :*
 
 
 
marekmoleda 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 6:35 pm   

Witam,
A ja Pana Krzysia znalazłem przez przypadek. Pewnej niedzieli kiedy już mieliśmy ustalony ślub trzeba było się umówić orkiestrę. Teściowa się uparła bo w Konstantynowie Łódzkim była na weselu gdzie grał fajny zespół. Dzwoniła całą niedzielę i znalazła. No to ja jako przyszły Pan Młody :cool: śmiało pojechałem się umówić. Dogadaliśmy się od razu bo Pan Krzysiu to naprawdę kontaktowy człowiek z którym interesy to prawdziwa przyjemność. Zawiozłem płytę z jakieś tam imprezy Pan Krzysztofa włączamy ją u Teściowej. A ona patrzy w telewizor jak w słup. Pytam się co nie dobry? Mi się podoba! Taki miał być przecież od Teściowej dostałem telefon a Ona mówi, że to nie ten. Na to ja: No jak nie ten jak ten. No i tak przypadkiem poznaliśmy się z Panem Krzysiem. Dalej to już nie chcę cukrować bo gra super, nie tylko na ślubach ale także ostatnio na imprezach firmowych. Brat rodzony i cioteczny powiedzieli, że innej orkiestry w życiu nie wezmą na swoje śluby. No po prostu to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Chyba nie muszę go polecać bo kto go zna sam wie, że nie ma lepszego wodzireja i orkiestry niż on a jak ktoś go nie zna to na pewno się o tym przekona.
Pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony przez marekmoleda Czw Paź 07, 2010 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamcia0802 

Dołączyła: 08 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 9:52 pm   

Polecam wszystkim serdecznie zespół DEXTER :) , grali u nas na weselu 18.09.2010r.
Wokalista Krzysiu :) potrafi baaardzo dobrze śpiewać jak i również fantastycznie poprowadzić oczepiny :) rozbawił wszystkich gości do łez. Uważam że potrafi zagrać dla każdego,wielkim plusem jest to że robią bardzo mało przerw i naprawdę dają z siebie 100% :) . Goście do dziś dzwonią do nas i proszą o kontakt. Mieliśmy występ ELVISA, coś nowego , ciekawego super niespodzianka dla gości, każdy był zdziwiony i zafascynowany tak wielka podobizna i śpiewem :) Polecam ten zespół pełen profesjonalizm :) pozdrawiam
 
 
Wawrzyniec 69 

Wiek: 54
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 2:48 pm   

marcinek, Szkoda kolego że nie masz czasu, strony www kłamią, a płyta z wesela i opinie ludzi nie. a jak szukasz zespołu z managerem, to szykuj dużo kasy.

[ Dodano: Wto Paź 12, 2010 2:57 pm ]
A skoro już się tu pojawiłem, to powiem wam tak: jako muzyk z 30 letnim doświadczeniem mam nie najlepsze zdanie o zespołach weselnych, z różnych powodów, ale fakt, Dexter jest inny, na ich "występie" byłem jako os towarzysząca, czysty przypadek. Dobry repertuar, dobrze słychać, czysto śpiewane, trzeźwy skład- a to ważne ok 3-4 rano, fajne niespodzianki jak np. Elvis, i dużo grają . Było miło i polecam wszystkim. Ja mam wesele za sobą, ale gdyby coś to Dextera w ciemno polecam.!! :wink:
_________________
Wawrzyniec
 
 
Iza i Maciek 

Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 7:13 pm   

My również polecamy zespół Dexter:). Wyobrażcie sobie, że wesele trwało ok. 12 godzin a chłopaki cały czas grali, przez całe wesele trwał szał. Wszyscy goście świetnie się bawili do białego rana, do 6 rano:):). Każdemu życzę takiego wesela jakie my mieliśmy. Dali z siebie wszystko, widać, że lubią to co robią, a to przecież ważne!! Nie ukrywajmy, że przeglądaliśmy wiele stron intrnetowych z różnymi kapelami i słychaliśmy wykonań, ale to nie jest miarodajne. Chłopaków z Dextera można brać w ciemno:). Jesli ktoś potrzebowałby jakiejś pomocy to służe swoją osobą:). Bardzo serdecznie pozdrawiamy chłopaków i dziekujemy za wspaniałą noc:):).
Ostatnio zmieniony przez Iza i Maciek Pią Paź 22, 2010 7:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Anita i Jacek 

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:33 pm   

Bardzo serdecznie polecamy zespół DEXTER, który grał na naszym weselu 9 października 2010. Już po pierwszym spotkaniu z Krzysiem wiedzieliśmy, że jest to "nasz człowiek" i to z nim będziemy działac :) Jest bardzo pozytywnym człowiekiem, którego od razu darzy się sympatią. Nasze wesele było w dośc trudnych warunkach - 3 sale polączone ze sobą - i mimo to dali radę - a przede wszystkim Krzysiek, który jest świetnym wodzirejem i ma rewelacyjny wokal. Do tego Tadek,który z akordeonem wychodził do stołów i biesiadował razem z goścmi. Goście byli bardzo zadowoleni, nawet kilka par pytało o kontakt z chłopakami. Repertuar super - dla każdego coś miłego, oczepiny na wesoło - ja się prawie popłakałam ze śmiechu. A najważniejsze jest to, że my jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz serdecznie dziękujemy chłopakom za cudowne chwile :)
 
 
Dosia i Dorian 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 10:50 am   

Zespół DEXTER grał również na naszym weselu:) 23.10.2010 r. Jeśli szukacie zespołu, który poprowadzi wesele tak, żeby wszyscy byli w wyśmienitych nastrojach i super zadowoleni, to jest właśnie ten zespół. Chłopaki zadbali o każdy szczegół. Ze 120 osób bawiących się na weselu zdarzyło się, że 3 siedziały przy stole. Reszta, jak tylko grała muzyka, to się bawiła. Rzadko zdarza się na weselu, żeby niemalże cały czas wszyscy goście byli na parkiecie. Nie wiem, jak Oni to robią, ale tak właśnie jest. Nasi goście byli baaardzo zadowoleni z zespołu, my oczywiście również. Weselicho udało się suuper. Kilka par wzięło namiary od nas na ten zespół i z tego, co wiem, również są zainteresowani tym, żeby to właśnie DEXTER grał u nich na weselu. To chyba najlepsza rekomendacja. Warto również dodać, że chłopaki grali bardzo często i długo. Miałam okazje być na kilku weselach, gdzie orkiestra miała przerwy znacznie dłuższe, niż momenty grania. W tym przypadku nie macie się czego obawiać. Zespół doskonale dobierze repertuar do gości..wiadomo, że każde wesele, to inne wesele..inni goście, inne upodobania. Chłopaki naprawdę świetnie znają się na swojej robocie. My jesteśmy baaardzo zadowoleni z ich występu i serdecznie polecamy !! !
_________________
_dorianek i dosia_
 
 
madziuja 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 8:44 pm   

My również polecamy z całego serca Dexter-ków.Oni dopiero będa grali na naszym weselu we wrześniu tego roku ale mieliśmy okazje bawić się u przyjaciół przy ich muzyce.To była rewelacja.goście cały czas tańczyli, prawie nikt nie siedział przy stołach.Wtedy też zdecydowaliśmy,że nie wyobrazamy sobie naszego wesela bez tego zespołu.Dodam jeszcze,że cała data wesela wyznaczana była właśnie pod termin orkiestry.Serdecznie pozdrawiamy Dexter-ków i z niecierpliwościa oczekujemy naszego weselicha :D
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 1:53 pm   

mam wrażenie, że większość opinii napisał sobie zespół sam o sobie ( bo nie sądzę, że tyle osób zarejestrowało się tylko po to, żeby napisać opinię o tym zespole o czym świadczy tylko jeden post ) więc podbijam temat.
 
 
livia2 

Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 12:03 pm   

cześć.. też tak uważam chyba za dużo imprez nie mają..
 
 
madziuja 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:51 pm   

MOja opinia jest jak najbardziej prawdziwa:))) Będą u nas grali 10 września więc potem zdam relacje czy nic sie nie zmieniło od czasu jak bawiłam sie na weselu przyjaciół z ich udziałem.
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 10:14 am   

czekamy :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 10:36 am   

zastanawia mnie bardzo fakt że większość opinii napisali użytkownicy, dla których byl to jeden jedyny post na forum. Czyżby nie chcieli się z nami podzielić innymi elementami składającymi się na ten Wielki Dzień? Dziwnym trafem wszystkie te opinie są jak najbardziej pozytywne, absolutnie bez żadnych zastrzeżeń
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
martyna piotr 

Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 4:53 pm   

Dexter grał u nas 22 lipca na weselu,Polecamy każdemu , zabawa była super , Pan Krzysztof czuwał nad wszystkim od początku do końca , zabawiali przy stołach i spiewali z gośćmi , repertuar bardzo szeroki , goście zachwyceni wodzirejem , Pan Krzysztof rozruszał wszystkich do szaleństwa , my akurat Elvisa nie chcieliśmy bo robili tou mojego brata rok wcześniej , ale Zespół trzyma poziom ichetnie wybralibyśmy ich poraz klejny.
Co do postów że ktoś pisze tylko raz ...hmm Pan Krzysztof zaproponował nam że jeśli możemy to abyśmy napisali nasze odczucia , co w tym złego że ktoś sie tu loguję tylko po to aby wyrazić opinie o zespole DEXTER , jedni to czytaja inni nie , a opinia to w końcu opinia ,
my POLECAMY
_________________
martynapiotr
 
 
karda1 

Dołączyła: 30 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 8:57 pm   

Zespół dexter grał u nas 20.08.2011r. pan Krzysztof to profesjonalista. Przy jego muzyce nauczyliśmy się tańczyć :D . Podczas imprezy czuwał nad wszystkim - nad życiem panny młodej również (błyskawicznie wyeliminował pijanego gościa z parkietu), profesjonalne oczepiny(kulturalne i zabawne), a wytypowane przez nas utwory zostały wykonane. Gorąco polecamy!!!
Zdecydowaliśmy się tu zarejestrować i dodać naszą opinie ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu sami nie wiedzieliśmy który zespół wybrać i może jakiejś parze tą opinia pomożemy w tym trudnym wyborze.
 
 
karolka504 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:49 am   

Wesele poprowadzone w pelnej klasie! zespol swietnie dopasowal sie do naszej konwencji weselnej, bardzo cieszymy sie ze zdecydowalismy sie na ich granie.
Tance prawie do bialego rana, wszyscy goscie sie wytanczyli.
Goraco polecam! Dla dociekliwych - wesele mielismy 14.05.2011, zespol odwalil kawal niezlej roboty! Dziekujemy! ;)
 
 
madziuja 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 11:04 pm   

A wiec w sobotę 10 września odbyło się nasze wesele. Potwierdzamy zdecydowanie ,że ten zespół to strzał w 10.Taj jak pisałam wcześniej- bawiliśmy się jakiś czas temu u przyjaciół gdzie grał "Dexter" i to po ich wolny termin wybieraliśmy datę wesela i teraz wiem ,że to była słuszna decyzja.Poprostu to była rewelacja.Krzysztof poprostu jest wodzirejem z prawdziwego zdarzenia.Zawsze wie kiedy ,co i jak.Wesele zaczęło sie o godzinie 19-tej ,a o 20:30 nikt nie siedział przy stołach-i tak przez całą noc z przerwami na jedzenia i zabawy przy stołach.Świetnie poprowadzone oczepiny,świetne konkursy i super zabawy przy stołach. Goście do dzis dnia są pod wrażeniem wodzireja.W czerwcu Dexter znowu zagraja u naszych znajomych a my już z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Dexterkiem.Z czystym sumieniem polecamy to przesympatyczne trio i z całego serca ich pozdrawiamy i dziękujemy za tak wspaniale poprowadzone wesele!!!!
Ostatnio zmieniony przez madziuja Pią Wrz 16, 2011 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Millena 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 12:02 pm   

Byłam niedawno na weselu, na którym grał zespół Dexter. Z ciekawości weszłam na forum w celu weryfikacji moich odczuć co do tej grupy. Większość z Was pisze - "orkiestra rewelacyjna". Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii więc przedstawię swój punkt widzenia. Skład zespołu: pan w białych porteczkach – wokalista, wodzirej cały mózg operacyjny, drugi brzdękający na harmoszce (nic nie ujmując w tym akurat był faktycznie bardzo dobry) no i ten trzeci tajemniczy don Pedro pojawiający się od czasu do czasu celem pomachania tamburynem (serio nie widziałam go przy wielu czynnościach). Instrumenty: keyboard, laptop, akordeon, tamburyn.
Początek wesela zapowiadał się całkiem nieźle. "Białe porteczki" nawet fajnie zaczął zabawę witając się ze wszystkimi gośćmi. Później były tańce. Zgodzę się z tym że głos wokalisty nie był najgorszy. Ale blok taneczny nie trwał zbyt długo. Za to przerwy już tak. I tak do oczepin nie nagrali się za dużo chłopaki. W trakcie jednej z tych ciągnących się przerw goście sami zaczęli biesiadę. Zespół włączył się dopiero po chwili. Cóż, biorąc pod uwagę częstą wymianę buteleczek na stole orkiestry, widać panowie byli zajęci czym innym.
Inne minusy – repertuar składający się z samych największych "przebojów" disco polo (tak ja wiem, że wszyscy się przy tym najlepiej bawią ale uważam że od czasu do czasu można wpleść coś ponad to). Oczepiny bez rewelacji pierwotne przyśpiewki których już daaawno na żadnym weselu nie słyszałam (a kilka miałam okazję ostatnio zaliczyć).
Po oczepinach prym zaczęło wieść nieco wstawione „kółko gospodyń wiejskich” z jakimiś mało znanymi biesiadnymi starociami a zespół się do nich przyłączył. Młodsza część wesela nieco znudzona zaczęła opuszczać „zabawę”. Zresztą wcale się nie dziwię bo zespół część gości po prostu olał.
Ogólnie klimat wesela – takie wczesne lata 90 czyli czas w którym całkiem spora część weselników się rodziła. Co dziwne Państwo Młodzi też dość młodzi dlatego nieco zdziwił mnie taki repertuar i styl prowadzenia wesela. Uważam że dobry zespół powinien łączyć pokolenia. Ale co kto lubi...
 
 
madziuja 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 5:18 pm   

U nas też grał Dexter i powiem szczerze,że to co przeczytałam mija sie z prawdš(bez urazy) .
Millena napisał/a:
Cóż, bioršc pod uwagę częstš wymianę buteleczek na stole orkiestry, widać panowie byli zajęci czym innym.

to jest całkowita bzdura ponieważ zespół nie pije na weselach - wiem bo byłam panna młoda a nie goœciem.
Millena napisał/a:
Po oczepinach prym zaczęło wieœć nieco wstawione „kółko gospodyń wiejskich” z jakimiœ mało znanymi biesiadnymi starociami a zespół się do nich przyłšczył

to co mieli zrobic???
U nas 80% to była młodzież i wszyscy œwietnie się bawili przy tym
Millena napisał/a:
największych "przebojów" disco polo
.
Dla zainteresowanych wyborem Dexterków - (a polecam bo byłam już na 2 weselach gdzie grali i teraz jeszcze po naszym weselu dwie pary się na nich zdecydowały) aby moje słowa nie były pustym gadaniem służe płytkš(jak jš odbiore:P) i foteczkami aby można zobaczyć jak "czarno" było na parkiecie i jaki był repertuar.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 1:16 pm   

Nie znam tego zespołu, ale co mi się rzuciło w oczy
Millena napisał/a:
Inne minusy – repertuar składający się z samych największych "przebojów" disco polo (tak ja wiem, że wszyscy się przy tym najlepiej bawią ale uważam że od czasu do czasu można wpleść coś ponad to). Oczepiny bez rewelacji pierwotne przyśpiewki których już daaawno na żadnym weselu nie słyszałam (a kilka miałam okazję ostatnio zaliczyć).

Repertuar akurat ustala się wcześniej z Parą Młodą, zakładam, że skoro się na ten zespół zdecydowali to słyszeli jak i co grają i ustalili wcześniej z nimi co mają grać a co nie.
Nie wzięłaś pod uwagę, że może Młodzi chcieli takie pierwotne przyśpiewki oczepinowe? albo chcieli je ze względu na Rodziców bądź Dziadków?
Smutne jest to, że ludzie nie biorą pod uwagę tego, że może Para Młoda coś chciała albo ze względu na siebie albo na starszych gości wesela. Poza tym wybacz, ale musieli być kiepscy goście skoro nie potrafili się bawić tylko "nieco znudzeni" zaczęli wychodzić. Grunt to bawić się przy każdej muzyce, a nie wybrzydzać jak starsi chcą się pobawić :roll:
_________________
 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 4:06 pm   

do " Milena " Przypomnę że Dexter grał na naszym weselu co też opisaliśmy nnieco wyżej , więc jestem porażona tym co przeczytałam w tym poście !! !

Millena napisał/a:
Z ciekawości weszłam na forum w celu weryfikacji moich odczuć co do tej grupy. Większość z Was pisze - "orkiestra rewelacyjna". Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii więc przedstawię swój punkt widzenia.

Uważam że użytkownik Milena wszedł na forum celowo aby zaszkodzić zespołowi Dexter !! !

Millena napisał/a:
Skład zespołu: pan w białych porteczkach – wokalista, wodzirej cały mózg operacyjny, drugi brzdękający na harmoszce (nic nie ujmując w tym akurat był faktycznie bardzo dobry) no i ten trzeci tajemniczy don Pedro pojawiający się od czasu do czasu celem pomachania tamburynem (serio nie widziałam go przy wielu czynnościach). Instrumenty: keyboard, laptop, akordeon, tamburyn.

Otóż ...
Nie rozumiem dlaczego celowo pisze pani rzeczy które mijają się z prawdą , a przede wszystkim obraża pani zespół , bo jak inaczej nazwać to co pani pisze , a więc dla sprostowania - pan Krzysztof czyli wokalista jest w białym garniturze a nie w białych porteczkach , to zasadnicza różnica ( dla użytkownika " Milena " to jednak bez znaczenia a szkoda ) Myślę że to troche obraźliwe określenie , pan Krzysztof ponadto do kompletu zakłada kapelusze , raz czarny , raz biały , i na naszym weselu wszyscy zwrócili na to uwagę komentując to w sposób jak najbardziej pozytywny. Co do akordeonisty , jak to " Milena " ujęła pan na harmoszce , to zastanawia mnie fakt wypowiedzi nie do konca zrozumiałej bo albo brzdękający albo faktycznie bardzo dobry , podejżewam tu równiez forme prześmiewczą a nawet obraźliwą , oraz odnośnie trzeciego pana , a więc pani " Milena " nazywając go tajemniczym Don Pedro chyba nie zauwazyła że to perkusista zespołu Dexter i dodam że bardzo dobry perkusista , więc z uporem dodam że to równiez forma obrazliwości miedzy ludzkiej , nie rozumiem że uzytkownik " Milena " pisząc o skaładzie zespołu zauważyła laptop a nie zauważyła na scenie perkusji ?? ? to daje do myślenia !! !! podobnie to że nie zauwazyła również na scenie saksofonu ? to już kompletnie niezrozumiałe i zakrawające o celowe zaszkodzenie opini zespołu. mam takie odczucia że użytkownik " Milena " chyba w ogóle nie był na tym weselu ( bez urazy ) :?
Millena napisał/a:
Ale blok taneczny nie trwał zbyt długo

Bardzo dziwne ... ponieważ na naszym weselu oraz na weselu mojego brata w zeszłym roku muzyki było bardzo dużo a przerwy były krótkie , dostosowywane przede wszystkim do gorących posiłków , jak widać kolejny argument bez pokrycia aby oczernić chłopaków , którzy naprawde graja z pasją i zadowalaja gości.

Millena napisał/a:
Cóż, biorąc pod uwagę częstą wymianę buteleczek na stole orkiestry, widać panowie byli zajęci czym innym.

Bzdura proszę pani , i jeszcze raz BZDURA !! zespół nie pije !! !! jak widac podobne odczucia ma również użytkownik " madziuja " twierdzą tak samo jak ja skoro grali tez u niej na weselu i też nie pili. na naszym weselu i weselu brata zespół równiez nie pił , więc mam podstawę twierdzić że pani po prostu kłamie ( bez urazy )

Millena napisał/a:
Inne minusy – repertuar składający się z samych największych "przebojów" disco polo (tak ja wiem, że wszyscy się przy tym najlepiej bawią ale uważam że od czasu do czasu można wpleść coś ponad to). Oczepiny bez rewelacji pierwotne przyśpiewki których już daaawno na żadnym weselu nie słyszałam (a kilka miałam okazję ostatnio zaliczyć).

Dziwne bardzo , ponieważ zespół gra rep disco-polo bardzo zadko a nawet głównie na wyraźne zalecenia i sugestie ze strony Młodej Pary , najwidoczniej takie zalecenia dostali i tak grali , no ale ... użytkownik " Milena " widocznie tego nie wzięła pod uwagę.Podobnie z oczepinami , pan Krzysztof ustala szczegóły oczepin od poczatku do konca z młodymi , tak było w przypadku naszym i weselu mojego brata.

Millena napisał/a:
Po oczepinach prym zaczęło wieść nieco wstawione „kółko gospodyń wiejskich” z jakimiś mało znanymi biesiadnymi starociami a zespół się do nich przyłączył. Młodsza część wesela nieco znudzona zaczęła opuszczać „zabawę”. Zresztą wcale się nie dziwię bo zespół część gości po prostu olał.

No proszę , jak widać zespół zna więcej piosenek biesiadnych niż standardowe " Szła dzieweczka itp " więc uważam że to powinno wpłynąc na plus zespołu a nie na minus
Nie wyobrażam sobie jak to możliwe że inni goście czuli się " olani " to że nie uczestniczyli w biesiadzie nie oznacza że czuli sie olani , zreszta skąd pani wie że takie były ich odczucia ?? a fakt że zaczęli opuszczać zabawę , hmm no proszę jacy znudzeni , pamiętajcie dla każdego coś miłego a bedzie dobrze.
jak napisała "madziuja" broniąc zespół przy biesiadzie bawili sie wszyscy , na naszym też bo pan Krzysztof rozruszał wszystkie stoły , jak widać znudzeni musieli być bardzo dużymi ponurakami , ( bez urazy )

Millena napisał/a:
Ogólnie klimat wesela – takie wczesne lata 90 czyli czas w którym całkiem spora część weselników się rodziła. Co dziwne Państwo Młodzi też dość młodzi dlatego nieco zdziwił mnie taki repertuar i styl prowadzenia wesela.

jak widać użytkownik " Milena " woli zabawę przy DJ -u , muzyka na wesele jest dostosowywana do gości , tak było w naszym przypadku , osobiście uważam że najlepsza muzyka to lata 80-te 90-te , wesele to wesele a nie hity z najnowszych list przebojów...

To chyba tyle co chciałabym dodać na temat tego zespołu , rozumiem że każdy ma prawo do swoich odczuc ale poraziło mnie to że wypowiedzi " Mileny " to głównie kłamstwa ,!!! jak widać nie tylko ja bronie zespół , a to oznacza że pani Milena bezpodstawnie obraża zespół Dexter , my ten zespół polecamy wszystkim i wiemy że zabawa z nimi to zabawa na najwyższym poziomie , Zespół gra i dla młodych i dla nieco starszych , każdy ma czas aby pobawić sie na parkiecie przy ich muzyce ,
chetnie podeprę swoje argumenty płytą ze swojego wesela albo mojego bnrata a dodam że oba te wesela były bardzo udane choc bardzo inne , a to jak widać argument że zespół potrafi połączyć nie tylko pokolenia ale i różne gusta !! !
_________________
martyna piotr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl