Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon ślubny Damaris
Autor Wiadomość
olusiaK 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 1:03 pm   Salon ślubny Damaris

Cześć dziewczyny,
Była któraś z was może w salonie Damaris na Narutowicza?
Jest to nowo powstały salon i nigdzie nie moge znaleźć opinii na jego temat w necie a jako chyba jedyny w Łodzi ma suknie Pronovias.

Pozdrawiam ;)
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 1:13 pm   

Ja byłam. To pierwszy salon, który odwiedziłam i byłam mile zaskoczona. Pani bardzo sympatyczna, doradziła w czym mi będzie dobrze, a co powinnam sobie darować i przede wszystkim dała mi do przymierzenia tyle sukien ile chciałam bez słowa sprzeciwu :wink:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
olusiaK 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Gru 19, 2014 1:07 pm   

Dzieki za odpowiedź, ja też już byłam i wrażenia mam podobne a te suknie to są po prostu cudne!! W ogóle to zakochałam sie w sukni której nawet nie brałam pod uwagę ale pani mnie przekonała ze ten fason będzie dla mnie najlepszy tak więc chyba tam zakupię swoją wymarzoną suknię :lol:
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Sro Sty 07, 2015 9:24 pm   

a ogólnie jak kształtują się tam ceny? przejeżdżam tamtędy często i wypatruje sukni na wystawie :)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2015 2:36 pm   

Byłam tam raz przymierzałam dwie suknie. Jedna kosztowała 3 tys druga 5 tys
 
 
guziczek 

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 4:19 pm   

W salonie Damaris byłam dwa razy.

Pierwsza wizyta:
Bez umawiania, miałam mało czasu między zakupami i zajęciami na uczelni. Pani nie speszona niezliczoną ilością siatek i pampersów, profesjonalnie podeszła do sprawy. Przejrzałyśmy katalogi, powybierałyśmy suknie - nie chciałam nic z koronką, więc nie było łatwo. Przymierzałam kilka, w końcu i tak zapisałam nazwy i ceny koronkowych :roll:
Druga wizyta:
Umówiona na sobotę, z mamą i babcią. Spory ruch, kilka dziewczyn tylko oglądało suknie na manekinach. W około 30 min wybrałyśmy welon, biżuterie, bolerka do obu, w obu kompletach potańczyłam na podeście. Następnie zakupiłam swoją wymarzoną :razz:

Ceny w zależności od modeli, ja przymierzałam od 2,5 do 5 tys. Wystawowe są sporo tańsze, moja prawie o 2 tys, dodatkowo mają wyprzedaże.

Podobało mi się to, że Panie miały modele również w rozmiarze 38/40, mam spory biust 70K (karmię piersią synka) i to były pierwsze suknie, w których w ogóle się dopięłam na tym poziomie. Było miło, sympatycznie, doradzały w czym lepiej pod figurę.

Ślub w sierpniu, po nim dopiszę, jak wyglądała dalsza współpraca, póki co, jestem bardzo zadowolona.
_________________


 
 
olusiaK 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 3:11 pm   

Umowiłam się na drugą wizytę, poszłam z rodzinką i kupiłam moja wymarzoną suknię:-D

Też trafiłam na wyprzedaże i zapłaciłam prawie 2 tys. mniej:-)
Pani się chyba trochę ze mną umęczyła bo nie mogłam się zdecydować i przymierzałam dwie suknie chyba z trzy razy ale pani była bardzo miła i wyrozumiała
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 12:20 pm   

Salon Damaris przeniósł się z ulicy Narutowicza na Jaracza 7.

Byłam w nim z przyjaciółką. Weszłyśmy ot tak, z ulicy, bez wcześniejszego umawiania się. Przyjaciółka chciała przymierzyć suknie Pronovias. Salon jest przestronny, garderoby duże i wygodne. Suknie są piękne ;) (chociaż to oczywiście kwestia gustu :wink: ), duży wybór. Sprzedawczyni była uprzejma. Co się nam nie spodobało - to, że suknie wydawały się być ważniejsze od potencjalnej klientki. W salonie było zimno (koniec listopada, być może ogrzewanie jeszcze nie działało?), po zdjęciu sukni koleżanka musiała czekać aż sprzedawczyni zapakuje suknię w pokrowiec, odwiesi na miejsce i przyniesie kolejną. I tak za każdym razem. Zdążyła niestety zmarznąć.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl