Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wonderful live Łódź
Autor Wiadomość
pibro 

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 10:21 pm   Wonderful live Łódź

Witam.

Przeglądam forum i nie zauważyłem wątku o zespole Wonderful live z Łodzi. Czy jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na ich temat?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Gru 13, 2014 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia888 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 10:06 pm   

My się zdecydowaliśmy właśnie na ten zespół. Byliśmy na weselu u mojej przyjaciółki, gdzie grali i to było dokładnie to, czego szukaliśmy.
Zależało nam na zespole grającym wyłącznie na żywo, co mocno ograniczało nasze poszukiwania. Szukaliśmy muzyków grających na wysokim poziomie którzy potrafią zagrać nasze ulubione utwory i największe hity i na ograniczeniu tak zwanej weselnej „siary” do minimum. Grają wszystko, z przewagą największych, sprawdzonych hitów, ale też pojawia się kilka utworów typowo dyskotekowych. Z drugiej strony potrafili co jakiś czas zagrać jakąś piosenkę disco polo, ale tak „z jajem”, że my sami świetnie się bawiliśmy :) Z narzeczonym stwierdziliśmy, że w sumie to dobre rozwiązanie bo mamy też część rodziny ze wsi i im też się spodoba.
Dziewczyny świetnie śpiewają i się wzajemnie uzupełniają, bardzo kontaktowe, sprawnie prowadzące oczepiny i różne zabawy. Ogólnie goście, z którymi rozmawialiśmy byli zachwyceni zarówno poziomem muzycznym, jak po prostu świetną zabawą.
Ja będzie u nas – napiszę za pół roku :)
 
 
Dominika82 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 1:22 am   

Przyłączam się do pozytywnej opinii o zespole :) Grali u nas na weselu 20.06.2014 i wielu gości dopytywało potem, co to za zespół :) Naprawdę się podobali. Są bardzo kontaktowi, prowadzenie całej imprezy było na wysokim poziomie. Dziewczyny śpiewały fantastycznie! Myślę, że najlepszą pochwałą może być fakt, że parkiet cały czas był pełny ;) Mają świetny dobór repertuaru - są to zarówno piosenki polskie, jak i zagraniczne, każdy znajdzie coś dla siebie - tańczyli naprawdę wszyscy, z każdego pokolenia. Co ważne, zespół naprawdę gra - nie robi zbyt częstych ani za długich przerw, wszystko było świetnie wyważone. Dla mnie wykazali się prawdziwym profesjonalizmem :)

Pozdrawiam!
 
 
WeronikaZ89 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 3:49 pm   

My się właśnie zdecydowaliśmy na ten zespół po imprezie zorganizowanej przez firmę, w której pracuje mój narzeczony i oni tam grali. Impreza była w Hiltonie w Łodzi i muzycznie naprawę byli świetni...rewelacyjny wokal, fajna muzyka i prowadzenie - ludzie nie schodzi z parkietu i nawet impreza potrwała dłużej niż wcześniej planowano :) . Jedyne czego się obawiam to to, jak sobie poradzą w takich typowo weselnych sytuacjach - jak na przykład te ludowe przyśpiewki, oczepiny itd, bo też chcielibyśmy mieć coś takiego u siebie...Mógłby ktoś napisać coś więcej na ten temat, jak to u nich wygląda? Oni sami twierdzą, że wszystkie te rzeczy również organizują bez problemu...
 
 
Carinio 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 12:51 pm   

Hej, Wonderful Live grali na naszym weselu i mogę śmiało polecić. Nie dziwi mnie, że grają w Hiltonie, bo faktycznie nie sprawiają wrażenia "typowego" zespołu weselnego :-)
U nas normalnie prowadzili oczepiny, zrobili konkursy dla gości itp. Generalnie całe przyjęcie miało wszystkie stałe punkty wesela, tylko powiedziałabym zrobione tak z klasą.
 
 
KarolinaiMarcin 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 9:48 am   

Chcielibyśmy Wam jeszcze raz bardzo podziękować za oprawę muzyczną wesela i prowadzenie imprezy. Dzięki Wam było naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie. Goście świetnie się bawili całą noc przy Waszej muzyce (nawet bez nas na parkiecie). Wszyscy byli zadowoleni z różnorodności repertuaru oraz chwalili Wasze wykonanie utworów. Z naszej strony wszystko było idealnie tak jak chcieliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalne prowadzenie wieczoru i będziemy Was polecać na przyszłość znajomym :)


Pozdrawiamy,

Karolina i Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl