Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
QUATRO z Koluszek
Autor Wiadomość
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:36 pm   Zespół Quatro z Koluszek

Co sądzicie o tym jak grają?Spotykałam się z róźnymi opiniami i nie bardzo wiem którym wierzyć...Pomóżcie...

[ Dodano: Pią Sty 30, 2009 12:33 pm ]
Nie jestem pewna czy myślimy o tym samym zespole,czy to nie zbieżność nazw.
 
 
aniunia19 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: Biała - Skierniewice
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 1:56 pm   

zdecydowanie zbierznosc - zespol ktorego ja szukalam byl z Łodzi
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 8:43 pm   

No to przyszedł czas kiedy mogę już wystawić im opinię :) I będzie ona w 100% pozytywna. Zespół wspaniale bawił gości, wszyscy byli nimi oczarowani. Grali muzykę dla każdego, do tego byli niezwykle komunikatywni, respektowali wszystkie nasze uwagi i wytyczne.
To był zdecydowanie dobry wybór :smile:
_________________
 
 
dorotaW 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: koluszki
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:16 am   

to i ja się wypowiem, bo ten zespół grał u mojej siostry i powiem szczerze ż e n a d a,
1.repertuar ubogi, albo jakieś starocie grają, albo tylko dance
2.blondyn nie umie kompletnie śpiewać
3.trochę za dużo alkoholu
 
 
malwina 88 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 9:46 pm   

zastanawiam się dlaczego pani o loginie dorota W robi anty reklamę zespołowi QUATRO? Byłam kilkukrotnie na imprezach na których oni grali i mogę powiedzie naprawdę szczerze,że chłopaki naprawdę fajnie grają i bawią gości i mogę ze szczerym sercem polecic ich każdemu na wesele.Grają wszystko i dla każdego!!!!!!!!!!!!!!A co do opinii pani doroty W: repertuar szeroki,blondyn-pan grzegorz naprawdę fajnie śpiewa i nigdy nie widziałam ich pijanych.Z pozdrowieniami dla całej piątki z quatro- Malwina :D
 
 
dots44 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 10:45 pm   

gdzie są namiary na ten zespół?
 
 
rymertsy 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: łodzkie
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 8:38 pm   

Najlepszy zespól jaki znamy:). Po tym jak grali i bawili gości na moim weselu,brat mój nie miał wątpliwości i 4 lata później u niego też grali-jak dla nas i naszych gości gwarancja udanej zabawy do białego rana!
 
 
aniatrzy 

Dołączyła: 21 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: ŁÓDZKIE
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 5:54 pm   

super zespół na wesele,zdecydowanie polecam...byłam na dwóch weselach jak ONI grali i naprawdę to była zaje...fajna zabawa ... kto weźmie ten zespół na swoje wesele to na pewno nie będzie żałował . A Pan Grzegorz czyli blondyn hmmm.. same superlatywy :) :) :) ,pozdrowienia dla całego zespołu- Ania :)
 
 
marysienka 

Dołączyła: 29 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 11:07 am   

Zespół ten grał na moim weselu. I wesele było zagrane na 100%. Przerwy króciutkie, zazwyczaj na ciepły posiłek, goście zachwyceni. Zabawy i przyśpiewki przy stołach ekstra. Dali z siebie wszystko. Byłam bardzo zadowolona. Jednak poprawiny całkiem odwrotnie. Nagle Panowie zapomnieli o naszych sugestiach i prośbach. Zaczęło się od przyśpiewek, jak to mojemu mężowi ma „stać” po ślubie, czego miało nie być, konkursy, których miało nie być. Przerwy coraz dłuższe. I alkohol, mam wrażenie w zbyt dużej ilości. Ja wiem, że to wesele i jeśli goście podchodzą, to głupio odmówić, bo być może to potencjalni klienci, ale bez przesady. Nagle zmieniłam o Panach zdanie. Reasumując, jeśli ktoś jasno postawi zasady i wszystko będzie dokładnie spisane na umowie, to zespół może naprawdę zagrać rewelacyjne wesele, jednak zalecam twardą rękę.
 
 
olusienkaaa2989 

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Koluszki
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 6:58 pm   

Polecam wszystkim zespół Quatro ! Zagrali u nas na weselu w czerwcu tego roku. Wesele super goscie bawili sie dzieki nim swietnie:) Maja super wyczucie. Potrafia podkrecac gosci zeby sie wyszaleli. Repertuar bardzi szeroki , garaja czysto, potrafia wyciagnac najwiekszego uparciucha na parkiet. Po weselu rozdalismy chyba 5 osoba ich numer. Naprawde polecam i mam nadzieje ze bedziemy mieli okazje bawic sie jeszcze na weselu gdzie oni zagraja. :)
_________________
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.
- Antoine de Saint-Exupery
 
 
jastrzebowskis 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Bedoń Przykościelny
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 9:34 pm   

My jesteśmy świeżo po weselu (22 luty 2014) i nadal balujemy he he he , jeszcze do siebie nie doszliśmy he he he ... A co do zespołu Quatro - to było super. Wybraliśmy ten zespół z polecenia znajomej ( u niej grali wcześniej ) oraz z polecenia od rodziny ( 2 razy się bawili na weselach gdzie oni grali ) ,..... jak się później okazało to ten sam zespół. Więc się już wtedy w ogóle nie zastanawialiśmy i wzięliśmy ich w ciemno. Jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI. Trudno pisać o szczegółach ich dobrej gry, po prostu ogólnie było super i tyle. GODNI POLECENIA. Jako pan młody żałuje że z nimi nie wypiłem ani jednego kieliszka ..... bo zapomniałem ... sorry panowie. pewnie nie raz jeszcze się na weselach spotkamy to wypijemy. A pan Grzegorz jak to pan Grzegorz - spoko gość , he he he .....
Pozdrawiam .....
 
 
sensi_boo 

Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 8:39 am   

Witam forumowiczów :) Chciałabym wyrazić opinię o zespole muzycznym Quattro z Koluszek. Sprawili oni, że wesele na którym miałam okazję być, zajmuje miejsce nr 1 na mojej liście ! Fenomenalni ludzie, potrafili roztańczyć dosłownie każdego ! Genialne przyśpiewki przy stołach, hity na czasie, dosłownie MIÓD MALINA :) Noo i bardzo przystojny Grzegorz :) Pozdrawiam ! *; Monika Dziewczyna Ratownika (medycznego) :D
_________________
Monika B.
 
 
sikorka 

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: koluszki
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 9:16 pm   

Potwierdzam w 100% komentarz olusienkaaa2989. Byłam na tym weselu, zespół grał rewelacyjnie,dawno sie tak nie wytanczylam i wyspiewwałam. Chłopaki ze zespołu byli na tyle sympatyczni, że nawet podrzucili mnie z poprawin do domu. :lol:
 
 
horcia 

Dołączyła: 04 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 11:17 am   

Jestem w trakcie szukania zespołu na wesele :)
Czy macie numer telefonu do zespołu Quattro? Byłabym wdzięczna za odpowiedź na privie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl