Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki prezent na walentynki
Autor Wiadomość
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 4:41 pm   Jaki prezent na walentynki

Dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na walentynki ?? ?
Został raptem tydzień a ja nic nie mam. Macie tutaj jakieś dobre pomysły?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 5:59 pm   

My w tym roku nic sobie nie dajemy - ja przygotowuję obiad walentynkowy a mój przyszły mąż kolacje :) do tego winko i jakiś dobry film - nic więcej mi nie potrzeba :)
_________________


 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 6:03 pm   

Ja zamówiłam balsam po goleniu, który chciał kupic sobie na wakacjach we Włoszech ale ostetcznie okazało sie ze pojemność przekracza 100ml i nie możemy go wnieść do samolotu. Taki drobiazg, mało romantyczny ale jestem pewna, ze bedzie to niespodzianka, z ktorej sie ucieszy.

[ Dodano: Pon Lut 09, 2015 6:09 pm ]
emiiskaa, tak samo jak rok temu, ja gotuje, on kupi wino, oficjalnie powiedziałam ze nic na walentynki sobie nie kupujemy. A tam bedzie miał niespodziankę :)
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 6:37 pm   

My sobie zamówimy sushi :)
a na walentynki kupiliśmy sobie parowar
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 7:58 pm   

Ja mam dla swojego sesję buduarową, którą sama sobie zrobiłam, no i kupiłam nową sukienkę, którą założę w sobotę :) w pewnym sensie to jest połączone z mojego męża urodzinami, które ma w środę :)
A w Walentynki idziemy do restauracji, później na rozgrzewającą herbatę na krakowski Kazimierz i wrócimy do domku obejrzeć jakiś film przy winku ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Lut 09, 2015 8:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 8:04 pm   

My jakoś niespecjalnie przykładamy wagę do walentynek, prezentów sobie nie kupujemy z tej okazji, w ubiegłym roku akurat w walentynki byli u nas znajomi, a w tym roku przyjeżdżają na weekend nasi przyjaciele z córeczką i spędzamy wieczór w piątkę :) A wcześniej w sobotę idę z koleżankami na Greya :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pon Lut 09, 2015 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 9:06 pm   

U nas już od dawna mamy zasadę, że święta dla nas dwoje spędzamy tylko ze sobą i tak od kilku lat w okresie walentynek i w naszą rocznicę chodzimy do naszej ulubionej restauracji na zwał jak zwał romantyczną kolację :wink: Rozwiązanie moim zdaniem jest o tyle idealne bo:
1) kochamy się w sobie i jedzeniu serwowanym przez tę restaurację :mrgreen:
2) nie tracimy czasu na wymyślanie prezentów (no na rocznicę czasami coś od siebie dodamy :wink: )
3) spędzamy ten czas ze sobą w romantycznym klimacie.

Sformułowania "okres walentynek" użyłam nie bez powodu, bo często w tej restauracji robią specjalne menu na 14go, które niekoniecznie mi odpowiada, a w standardowym jest o wiele więcej dań, które połechtają moje podniebienie :cool: Dlatego też często idziemy na kolację innego dnia.
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 11:47 am   

paulinkaaMU napisał/a:
My jakoś niespecjalnie przykładamy wagę do walentynek,

To tak jak ja i mój mąż.
_________________
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 11:57 am   

Kurczę a nam sie nie udało załapać do restauracji ! Mąż obdzwonił kilka miejsc i wszedzie zarezerwowane tak więc będę musiała przygotować coś w domu. Nad kolacją jeszcze się zastanowię ( może zrobię fondue z owocami?).

usunięty link. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Lut 08, 2016 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 6:25 pm   

Asiek napisał/a:
paulinkaaMU napisał/a:
My jakoś niespecjalnie przykładamy wagę do walentynek,

To tak jak ja i mój mąż.


I tak jak my :)
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 9:46 pm   

My nigdzie w tym roku nie wychodzimy. Robimy razem sushi, później jemy pyszną kolację, pijemy wino, oglądamy filmy - czyli cieszymy się sobą bez zbędnego spędu ludzi i bez problemów z rezerwacją miejsc ;-)
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lut 11, 2015 3:28 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Sformułowania "okres walentynek" użyłam nie bez powodu, bo często w tej restauracji robią specjalne menu na 14go, które niekoniecznie mi odpowiada,


O, ja właśnie pamiętam jak jednego roku wybraliśmy się coś zjeść (udało się bez rezerwacji), za to w dobrze znanej nam restauracji zastało nas właśnie takie dziwne menu :roll: dla mnie to kolejny argument za tym, żeby nie traktować tego dnia jakos specjalnie :wink:
_________________


 
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Sro Lut 11, 2015 7:32 pm   

My również preferujemy spędzenie tego dnia w domu, robimy sobie jakąś pyszną kolację, coś czego jeszcze nie robiliśmy, tu na zmianę jednego roku mąż się wysila kolejnego ja, do tego winko (no w tym roku soczek ;) ), świece i jest to czas tylko dla nas. Od walentynkowych prezentów już odchodzimy, wolimy zainwestować właśnie w wymyślną kolację. A inna sprawa, że ja prezent i tak dostanę, bo następnego dnia mam urodziny :razz:
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 9:48 am   

No to ja jeszcze zorganizowałam Greya na jutro po kolacji. Mąż nic nie wie :cool:

Dobre towarzystwo, jedzenie, picie, seks... uuUu :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Czw Lut 12, 2015 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 12:39 pm   

Ja mężowi kupiłam pancerny telefon, na dwie karty sim bo taki potrzebował, ja dostałam dwa komplety bielizny też dlatego, że się przyda. My jesteśmy raczej praktyczni, na kino póki co nie ma czasu ani sposobności, a prezenty staramy się robić sobie takie żeby nam dobrze służyły, a dla przyjemności zwykle była kolacja i wszystko co po niej :P tyle, że tym razem walentynki osobno.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 5:40 pm   

my w Walentynki mamy rocznicę zaręczyn :) nie przykładamy jakoś dużej wagi do tego dnia, nie dajemy sobie prezentów, bo to nie urodziny, ani gwiazdka, ale zazwyczaj 14tego lutego staramy się spędzić czas razem-romantyczna kolacja, kino;
w tym roku, tak jak w poprzednim, wybraliśmy się w góry na narty i w Walentynki postanowiliśmy szusować cały dzień razem :) mamy różny poziom zaawansowania, więc to był impuls dla mnie, żebym w tym dniu postarała się więcej nauczyć i lepiej jeździć, a narzeczony nie bił rekordów szybkości tylko towarzyszył mi cały czas w spokojniejszej jeździe :) a potem poszliśmy do herbaciarni a po powrocie do ośrodka zasnęliśmy jak dzieci :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez herbatnik Pon Lut 16, 2015 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 6:52 pm   

A my mieliśmy sobie nic nie dawać a dostałam jednak kwiatka w takiej pięknej doniczce :p więc i ja szybko poleciałam po coś słodkiego :) ale obiad i kolacja były, zamiast wina piwo :D
_________________


 
 
magdalena55a 

Dołączyła: 17 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 17, 2015 1:04 pm   

mnie mąż zabrał do hotelu z basenem na 3 dni :D
 
 
karol.luksus 

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: gorzów
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 5:42 am   

Ja chciałbym dostać coś drobnego, coś słodkiego, coś własnoręcznie zrobionego.
 
 
LouCphR 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 12:28 pm   

Kolacja+przyjemny hotel
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 12:44 am   

Walentynki tuż tuż, więc odkopuję :smile:
Ja co prawda swój prezent walentynkowy dostałam ponad tydzień przed terminem i dzięki Bogu, bo zainspirował mnie żeby się zrewanżować przyszłemu małżowi - jak zwykle dłuugo myślałam co go ucieszy i wszystko wydawało mi się jakieś takie oklepane. Mój R. bardzo interesuje się fotografią (nie jest to jego zawód, a wyłącznie pasja "po godzinach", jednak traktuje ją dosyć poważnie). Fotografia to jednak nie jest "jedno podwórko", ma swoje dziedziny, a mojego R. najbardziej kręci jej odłam astro - w której obiektem fascynacji są gwiazdy, planety, mgławice itd, a odkąd Mikołaj przytargał do domu teleskop w zasadzie nic innego (oprócz przygotowań do ślubu! :P ) jak dopasowanie sprzętu foto do tego nie spędza mu snu z powiek ;) W tę pasję foto z okazji walentynek postanowiłam wnieść wreszcie tzw. "czynnik ludzki" i kupiłam zestaw dwóch pięknych albumów-poradników foto z artystycznymi kobiecymi aktami - mam nadzieję, że się zainspiruje 8)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Czw Lut 11, 2016 12:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 7:41 am   

LinaMiódMalina, wow! Super pomysł :-D możesz mieć dzięki temu piękne zdjęcia ;-)

My też już nie mogliśmy wytrzymać i mąż wczoraj obdarował mnie poduszką-rogalem do spania <3 jest mega wygodna! Cudownie się wyspałam a ja jemu dałam dwie zgadki logiczne (takie metalowe), dla mnie beznadzieja, ale on je uwielbia i skakał z radości :-) także prezenty zdecydowanie udane :-) Mąż zaprasza mnie w niedzielę też na kolację w jakieś miłe miejsce (ma to być niespodzianka :smile: :smile: ) i ja na wieczór szykuję dla niego jeszcze jedną słodką niespodziankę :lol: :lol: :lol:
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 9:15 am   

upiekę muffinki serduszkowe :)

i zamówiłam takie pudełeczko miętówek z personalizacją - "Areczku, czuję do Ciebie miętę" :smile:

muszę poszukać jeszcze jakieś fajnej kartki i wrzucę do skrzynki na listy :)
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 11:02 am   

Ja mam trochę inny stosunek do świąt typu Walentynki, rocznice związku. Wychodzę z założenia, że to nie są urodziny czy Gwiazdka, żeby dawać wymyślne prezenty. Zazwyczaj w tych dniach robimy po prostu coś razem-spędzamy cały dzień w romantyczny sposób, albo idziemy do kina, na kolację do restauracji. Jeśli już dajemy jakieś prezenty to są to drobiazgi, które bardziej mają się odnieść do naszego związku. Lubię buszować w kuchni,więc są to np. ciasteczka w kształcie serduszek, kiedyś dałam ukochanemu pudełeczko z napisem "20 powodów,dlaczego Cię kocham" i w środku było 20 cukierków,a w środku każdego papierka jakiś komplement :) Ale najbardziej lubię świętowanie, kiedy spędzamy cały dzień razem trzymając się za ręce i idziemy na spacer,na lody/kawę, rozmawiamy :)
Dorotka,pewnie też zrobię muffinki :) Bo w te Walentynki mamy tę trudność, że się remontujemy i nie będzie czasu na romantyczne wypady. Ale gdzieś pomiędzy kładzeniem paneli a skręcaniem mebli znajdzie się czas na kawkę i ciastko.
_________________

Ostatnio zmieniony przez herbatnik Czw Lut 11, 2016 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 11:21 am   

herbatnik, rok temu wpadliśmy z Mężem na ten sam pomysł - zrobiliśmy samodzielnie kupony :wink: np. był tam kupon na masaż, kupon na oglądanie Bridget Jones, a ja wpisałam mężowi kupony na schabowe :smile: wolne od Teściowej ;) i takie tam

śmiechu było co nie miara :)
za to 2 lata temu dostałam 10-stronnicowy list, drobnym maczkiem z pięknym wyznaniem :serce: takie "prezenty" zachowuje się na całe życie i są dużo ważniejsze niż pluszaki z empiku czy inne pierdoły :)
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 12:50 pm   

Super pomysł z tymi kuponami miłosnymi :) też takie robiłam, ale na gwiazdkę xD Na tegoroczne walentynki wyjeżdżamy sobie do Kazimierza Dolnego  a ja zajmę się miła kolacją przy świecach... Takie miłe oderwanie się od rzeczywistości! :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 1:29 pm   

My co roku gotowalismy razem. Romantyczna kolacja we dwoje. Ja pieklam cos a on przynosil kwiatka.
W tym roku nie ma szansy na opcje we dwoje. A moje malenstwo uwaza ze spac mozna tylko przy mamie. A opcja we dwoje to ona i moj cyc.
Moj maz pewnie przyniesie mi roze wiec kupilam mu sexi fartuszek. Jesli zapomni o walentynkach zeby nie robic mu wstydu dam mu go na dzien mezczyzn.
 
 
KasiaKond 

Dołączyła: 16 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Bałuty
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 1:59 pm   

My też zawsze robimy sobie romantyczną kolację przy świecach :) z śniadaniem :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 7:52 pm   

Jako, że mój mąż ma 3 dni przed Walentym urodziny, większość prezentów dostał właśnie na urodziny. Ale nie tak, że "Masz prezent i Wszystkiego Najlepszego", musiał się postarać :razz:

Jako Wiedźmin musiał ubić kilka strzyg, pomóc handlarzowi, znaleźć swój medalion i ot, kilka zagadek (o różnym stopniu trudności) i udało mu się wszystkie prezenty zgarnąć :) Stwierdził, że nie muszę mu nic szykować na Walentynki.

Za to on zabrał mnie w miejsce, które już dawno chciałam odwiedzić :) 10 km od Krakowa z pięknym widokiem na Kraków i pysznym jedzeniem ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Lut 16, 2016 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 17, 2016 6:39 pm   

miś <3 <3 <3 <3
 
 
Inezz 

Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 5:15 pm   

Pomysł z tymi staraniami z Wiedźminem to świetna sprawa:)
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 5:23 pm   

Może to być drobiazg, największym prezentem jest spędzenie wspólnie wieczoru, przy romantycznej kolacji.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2016 2:36 pm   

Kolacja w restauracji, wyjście do kina, na bilard, gdzieś razem :) a w gratisie możesz kupić mu coś co na dany moment potrzebuje - nowa koszula, portfel, perfumy, płyta cd, gra na konsolę :P Fajnym pomysłem są też łańcuszki "dla par", dwie połówki serca/yin yang z Waszymi imiona lub bez ;)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl