Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dekoracja kościoła
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 12:59 pm   

Proponuję kontynuować ewentualną dyskusję na ten temat tutaj, żeby nie krzywić wątku ;)
_________________
chez alma |
 
 
ismena 

Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 9
Skąd: radomsko
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:49 pm   

najpiękniejsze dekoracje są w małych kościołach

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 2:36 pm ]
np takie

[ Dodano: Sro Lut 08, 2006 2:43 pm ]
jeszczeobraz

Dsc05590a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1181 raz(y) 39.49 KB

 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 10:55 pm   

Nasz wystroj Kosciola to: bukiety zywych bialych kwiatow ( mieczyki, gerbery i gozdziki ), tiulowe kokardy, swieczniki ( co druga lawka) i bordowy dywan :buja w oblokach:
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 10:14 am   

ja jeszcze nie wiem jak bedzie u nas bo musze sie zapytac ksiedza c oni maja "w standardzie" ale mysle ze bedzie trzeba tylko ustroic lwaki jakims tiulem bo zywe kwiaty na ołtarzu to zawsze sa
_________________
Hanusia



 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:02 pm   

wlasnie dzis bylismy w kosciele i okazalo sie ze nie mozemy miec swojej dekoracji tylko taka jak zrobi zakonnica.nie mozemy nawt koloru sobie wybrac.ta zakonnica byla straszna.nie dala do slowa dojsc.chcielismy jej zaplacic za dekoracje ale zeby jej nie robila tylko zamowimy u florystki.tez sie nie zgodzila.chce nam jakies sztuczne porozstawiac.feeee
na koniec wyrzucila nas z kosciola.po tym jak nas potraktowano chyba zmienimy kosciol.a propo to kosciol jezuitow na sienkiewicza
 
 
Vanice 

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 7:56 am   

Może jeszcze inne...

06.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1080 raz(y) 76.65 KB

01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 998 raz(y) 81.94 KB

 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 8:00 am   

Te ostatnie nie podobają mi się - kojarzę je raczej z pogrzebem :?
Oczywiście - kwestia gustu ;)
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 7:36 am   

w moim kosciele (Radogoszcz Wschod) istnieje kolko charytatywne.

Pani na czele tego kolka dekoruje sale, bierze 50 zl na cele charytatywne kolka, reszta zalezy od nas, czyli my decydujemy jaki przybranie, za jaka cene, sami nawet mozemy je kupic, albo podpowiedziec z jakiej kwiacirni- lub poddac sie Jej gustow.


Sadze ze jest to uczciwe rozwiazanie.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 7:54 am   

fiona masz rację - na tych ze świeczkami brak tylko nieboszczyka :? :zdziwko:
_________________

 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 5:29 pm   

Nie zaczyna się zdania od "no więc..." ale co tam :hyhy:

No więc, własnie zabrałam się za swoją dekorację kościoła!

Nie zamówiliśmy żadnej firmy która się tym zajmuje ale sami postanowiliśmy sie tym zająć.

Kupiłam dziś tiul i wstążkę z organtyny i sama zabrałam się za wykonywanie kokard na ławki.

Wyszły super...choć na razie mam 3 zrobione...

Nie trudno samemu zrobić takie kokardy, a ile kasy się zaoszczędzi.

Brat wejdzie wcześniej do kościoła , poprzyczepia je do ławek i juz.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 8:25 pm   

Super Misiu na pewno wyjdzie pięknie :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 10:54 pm   

misiu amoże fotki? ja mam dwie kuzynki uzdolnione wieć może one też bedą nam stroić sale i kosćiół może coś podejrzymy :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 8:57 am   

Zrobiłam już 12 kokard...zostały mi jeszcze dwie.
Przymocuje się po 6 kokard na brzegu ławki, co drugą ławkę. Dwie kokardy pójdą najprawdopodobniej na krzesła dla nas.

Niestety nie mam chwilowo aparatu przy sobie i zdjęcia nie mogę zrobić.
Naszkicowałam w paincie jak to mniej więcej wygląda... Choć na żywo jest 100 razy ładniejsze.
No i w rzeczywistości tiul nie jest szary (jak na rysunku tylko biały).

Ale mnie jwięcej o to chodzi
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 11:43 am   

Nawet szkicowane na szybko w Paincie wygląda super :) A wobec tego na żywo musi wyglądac super bajecznie :)
_________________

 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 11:50 am   

Misia_Zdolniacha :-)

Gdybym miala jakiekolwiek zdolnosci plastyczne, tez chcialabym sobie sama pewne rzeczy zrobic. Ale nie mam, wiec moge tylko pozazdroscic.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 5:58 am   

Teraz mogę wam pokazać te kokardy które zrobiłam.

Na tym zdjęciu mniej więcej widac je ... choć z daleka i mało wyrażnie.

Ale mniej więcej widac efekt końcowy.

Co drugą ławkę przypięta kokarda...

Z bliska były ładniejsze... bo z daleka, na zdjęciu nie widać tej wstążeczki w środku...
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 10:35 am   

Ale i tak wyglądają ślicznie :)
_________________

 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:26 pm   

Dzwoniłam do kwiciarni która dekoruje kościoły i zażyczyła sobie Pani minimum 1500 za dekoracje ale to i tak było skromna dekoracje bo taka,żeby była ładna to tak 2000, chyba kobita na glówę upadła ,żeby tyle kasy wołać no ja nie dam tyle napewno wole cos sobie do domu kupić :kwasny:
_________________
Nasz Ślub 06.10.2007
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:33 pm   

1.

2.

3.

4.

5.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:40 pm   

Te gałęzie całkiem ciekawe, pasują mi do zimowego ślubu.
_________________
chez alma |
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 9:44 am   

A ja wlasnie bylam niedawno w naszym kosciele, zeby sie wszystkiego dowiedziec, m.in. o dekoracje. I nasz proboszcz po dluzszej rozmowie nt. tego gdzie, jak i kiedy udekorowac dostal olsnienia. "Darujcie sobie dekoracje". Przeciez bierzemy slub w Wielkanoc wiec caly kosciol jest udekorowany najpiekniej w roku. Wiec my nawet gdybysmy chcieli to i tak niewiele bysmy tam mogli dolozyc.

Wiec jak sie okazuje slub w Wielkanoc to nie byl wcale taki zly pomysl :lol:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 1:23 pm   

My z kolei 2 dni po Bożym Ciele - też coś powinno być ;)
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 4:17 pm   

Dobre.. o tym nie pomyslalam :-) Mam nadzieje, ze nie zwiednie "to co bedzie" i ze "to co bedzie" będzie ładne :-D
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 5:25 pm   

sylwia napisał/a:
chyba kobita na glówę upadła ,żeby tyle kasy wołać no ja nie dam tyle napewno wole cos sobie do domu kupić :kwasny:


A juz myślałam, że to ze mna cos jest nie tak, że sknera jestem :lol: Ja też nie mam zamiaru wydawać kasy na cos takiego. Co poniektórzy nie zwrócą nawet uwagi czy kwiatki były czy nie. :D
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 10:39 pm   

dymocha zgadzam się z tobą w 100%.Zaproponowano mi 300 zł za kościól i to jest jeszcze suma warta.Ale 1500 lub 2000 to nie wiem co tam ma byc za dekoracja: no chyba,że ławki nowe daja to może być ta cena i jeszcze dekoruja je :wink:
_________________
Nasz Ślub 06.10.2007
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 4:11 am   

Jeśli ktoś ma ochotę na nietuzinkową i niedrogą dekorację kościoła, auta, sali i co tam jeszcze potrzebne(cena kwiatów zależy też od pory roku), mogę gorąco polecic moją koleżankę. Jest świetną florystką i wielokrotnie juz sprawdzoną. W sprawie namiarów zapraszam na priv, bo nie chcę żeby zabrzmiało to jak reklama, ale dziewczyna naprawdę jest godna polecenia. Naturalnie robi też wiązanki ślubne. Dla naszej koleżanki wymysliła pod suknie w stylu retro mała koronkową parasolkę pieknie zdobiona kwiatkami. Naprawdę ma oryginalne pomysły.
 
 
zaslubiona 

Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 12:46 pm   Kosciol M.B. Zwycieskiej

Moje drogie dekoratorki :D , ja mialam slub w kosciele M.B. Zwycieskiej przy Lakowej. Poniewaz moja mama zna tamtejsza siostre obylo sie bez problemow, tym bardziej, ze tylko my bralismy slub w tym dniu. Moi rodzice z siostra pojechali na gielde kwiatowa i kupili kosze koreanek do dekoracji i jeszcze troche kwiatow do wazonow, byly tez swiece przy oltarzu z mojej i mezusia strony. Wyszlo naprawde ladnie, ale jak pisalam, moja mama zna siostre. (oczywiscie jeden szczegol zostal niedopatrzony takze zwracam uwage- KONIECZNIE dowiedzcie sie co z krzeslami, nasze byly zwykle i nieudekorowane :cry: ), ale w sumie "zginely" wsrod dekoracji i tak nie przeszkadzalo.
Natomiast bylam na slubie tydzien przed naszym, wlasnie zeby zobaczyc dekoracje i byla katastrofa. sztuczne kwiaty, kilka koreanek poprzywiazywanych do lawek, sterczace badyle normalnie!!! Dlatego polecam przejsc sie na slub dwa-trzy tygodnie przed waszym, jesi dekoracje powierzacie siostrze i zobaczyc czy wam sie podoba. 8)
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 3:04 pm   

Zdjęcia widziałaś z własnej parafii? ;)

Z opisu myślę, że kościół M.B. Różańcowej mógłby Ci się spodobać. Malutki, jasny. Tyle, że na końcu świata - na Stokach, Janosika 110[/quote]


Stoki to nie jest koniec świata !! ! :-)
To moja parafia i tam będziemy brali ślub. Nie jest "przeładowany" (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi)
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 9:25 am   

ja sie tak zastanawiam odnośnie dekoracji kościoła - co z ołtarzem? :?: Firma dekorujaca ubiera drogę do ołtarza, krzesła....a wiązanki na ołtarzu? :?
Mój Kościół jest dopiero w trakcie rozbudowy i nie ma zbyt pięknego , bogatego ołtarza. Dlatego też chciałabym postawić piękne bukiety z żywych kwiatów, no może sztucznych o ile byłyby na prawdę takie ładne......
Problem tylko w tym, ze Firma ubierająca Kościół weźmie sobie za usługę 200-350 zł. a bukiety będę musiała sama sobie kupować i takie duże piękne wiązanki będą bardzo drogie. :roll:
Poradzcie jak to u Was było. Może źle do tego podchodzę. :zalamany:
_________________


 
 
 
elza1977 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 2:03 pm   

kiciucha napisał/a:
ja sie tak zastanawiam odnośnie dekoracji kościoła - co z ołtarzem? :?: Firma dekorujaca ubiera drogę do ołtarza, krzesła....a wiązanki na ołtarzu? :?
Mój Kościół jest dopiero w trakcie rozbudowy i nie ma zbyt pięknego , bogatego ołtarza. Dlatego też chciałabym postawić piękne bukiety z żywych kwiatów, no może sztucznych o ile byłyby na prawdę takie ładne......
Problem tylko w tym, ze Firma ubierająca Kościół weźmie sobie za usługę 200-350 zł. a bukiety będę musiała sama sobie kupować i takie duże piękne wiązanki będą bardzo drogie. :roll:
Poradzcie jak to u Was było. Może źle do tego podchodzę. :zalamany:



może poszukaj innej firmy. Ja mialam ubrany kościol z ołtarzem za 400 zł (naprawdę slicznie) coprawda bez krzeseł ale wiem ze za krzesla brali 25zł
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 4:06 pm   

ja szukałam firm, ale niestety.. jak juz jest cos co mi sie podoba to niestey.. cena jest za wysoka
_________________


Buziaki Gość
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:15 am   dekoracja

Mama z 2 tyg ślub i nie wiem jak poradzić sobie z dekoracja kościoła. Chciałam aby wzdłuż ławek były zawieszony kotyliony, jakieś kokardy.,,, ale kościół nie ma takich ozdób w swoim wyposażeniu i jeśli już chce to sama musze kombinować, gdyz w tym dniu to jedyny ślub w kościele. Może któraś z was ma jakiś pomysł gdzie moge dostać takie ozdoby .. ?
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:48 am   

ja tez zaplanowalam sama dekorowac beda to szcztuczne biale kwiaty pojade na gielde rano porobie kokardy z kwiatami i w sobote rano ktos podjedzie je przywiescic
 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:47 am   

Gebka,

A jakie kwiatki bedziesz łączyła z kokardką.... które są w miare trwałe tak aby przetrwały? Ja chyba też sama zajme się ozdobą koscioła... nic innego mi nie pozostaje.
Powiedz na jakiej giełdzie planujesz kupno ozdób?
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:59 am   

ja chce sztuczne kwiatki zeby sie nie martwic czy zwiedna ajakie nie wiem musze zobaczyc a jeszcze mam czas a gieldy sa dwie jedna na Teresy a druga przy szpitalu Matki Polki
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 11:52 am   

jest tutaj zdjecia ze swiecami...wszystko fajnie ale przeciez co bedzie przechodzil jakis gosc to moze ja zgasic...dobrze mysle??
powiem wam szczerze ze mnie sie nie podobaja ozdoby na zdjeciach...na zywo jakos bardziej jestem przekonana...nie wiem zupelnie czemu tak jest...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 7:41 pm   

u nas kościół będzie dekorowała znajoma, ławki bedą ubrane tiulem i kwiatkami (1 lub 2 na lawke) prawdopodobnie kalie...niestety zdjecia nie mam, tylkow glowie :-)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:44 pm   

Orientujecie się ile wcześniej trzeba zamówić dekorację kościoła?
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 4:35 pm   

u mnie wolaja 250 zl za dekoracje kosciola... ale zastanawiam sie nad opcja full tzn., dekoracja, sali, auta, kosciola, wiazanka , butonierka i jakis efekcik na pierwszy taniec tzn para, banki, itp za wszystko chca 2000zl, kazda firma tyle chce... :roll:
 
 
Magda_M. 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź-Bałuty
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 9:22 am   

Dziewczyny a jak się skontatktowałyście z parami które maja ślub po was czy przed wami? My wczoraj bylismy w kancelarii i usłyszeliśmy od pani ktora tam pracuje ze nie może nam dać telefonu do pary majacej ślub po nas bo oni mogą sobie tego nie życzyć i nie dała choć wcześniej to obiecała brr Planowaliśmy się dogadać z tą parą co do dekoracji i nie ukrywam podzielić kosztami ale nic z tego i teraz to się zastanawiam czy w ogóle dekorować dodatkowo kościół bo u nas dekoracja przy ołtarzu jest w cenie ślubu.
_________________
16 Sierpień - to juz tak niedługo :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:30 am   

A ja chciałam się zapytać, czy któras z Was orjentuje się czy w kościele jezuitów na Sienkiewicza cos się zmieniło w sprawie dekoracji kościoła? Czy nadal jest ta zakonnica, z która nawet nie da się dyskutowac :? My planujemy tam ślub w przyszłym roku, a ja się boję że jak tak będzie to się z nia ostro zetne :zly: , niestety do potulnych nie należę. ;)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 1:00 pm   

Magda_M. napisał/a:
Dziewczyny a jak się skontatktowałyście z parami które maja ślub po was czy przed wami?


W tym samym dniu co my ślub maja jeszcze dwie pary(jedna na pewno, druga jeszcze nie wiadomo). Przy spisywaniu protokołu przedślubnego ksiądz sam dał nam numery telefonów do tej pary, kótra ma na pewno ślub,zeby się skontaktować z nimi w sprawie dekoracji. Ale ksiądz powiedział też,że tak normalnie to kwiaty na ołtarzu będą więc to dotyczy jakiś dodatkowych dekoracji, które jeśli chcemy mieć to możemy ale nie musimy.
_________________
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 2:19 pm   

My nie planujemy jakichś dodatkowych dekoracji kościoła- wystarczą nam te dekoracje, które są "w cenie" ślubu- tzn. jakieś skromne pokrowce na krzesła i klęczniki (nie są za piękne, więc być może jakieś ładniejsze pożyczę od pani, która bedzie mi dekorować salę- sama to zaproponowała) oraz kwiaty ustawione wzdłuż przejścia i przy ołtarzu (co prawda sztuczne, ale co tam- moim zdaniem nie są złe). Na profesjonalną dekorację zdecydujemy się tylko jeśli okaże się, że jakaś para bedzie miała ślub w tym samym dniu i bedzie takiej dekoracji bardzo chciała. Tylko obawiam się trochę takiej właśnie sytuacji- tzn. chodzi mi o to, że ta inna para może mieć zupełnie inną koncepcję dekoracji niż ja- np. bedzie chciała coś co mi się w ogóle nie podoba. No ale liczę na to, że bedziemy jedynymi nowożeńcami tego dnia, bo to kościół na wsi, więc nie jest oblegany.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 11:17 am   

Wczoraj byłam na ślubie koleżanki i kościół był przybrany .. przy każdej ławce od strony głównego wejścia miał przyczepione po jednej dużej białej gerberze wraz z zielonym dodatkiem. Bardzo ładnie to wyglądało, nie było chyba bardzo drogie bo kwiatów było po jednym na ławkę a dawało uroczy widok.
Panna młoda nie miała wiązanki połączonej stylem do wystroju kościoła bo chyba zrzucali się wspólnie z drugą parą ...
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 3:58 pm   

Trochę propozycji dekoracji kościoła:

http://wedding.w8w.pl/DEK...5%81/index.html
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 5:40 pm   

poszukuje namiarów na firmę dekorującą kościoły oczywiście nie chodzi mi o jakieś wybitne koszty , najlepiej żeby była ładna i niedroga :) tutaj jest sporo zdjęć ale nie ma namiarów na konkretne firmy.... więc uprzejmie prosze o podanie namiarów na wasze firmy dekoratorskie które ubieraja/ubierały kosciół... chodzi mi o aktualne dane i ceny...
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 5:51 pm   

Kwiaciarnia Galeria Kwiatów na retkini robi dekoracje kosciołów nasza kosztowała 450 zł i wyglądała tak:




417.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 742 raz(y) 61.49 KB

414.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 751 raz(y) 60.69 KB

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 04, 2008 5:54 pm   

olciap6, oprócz tego wątku, o dekoratorach mowa byŁa w następujących wątkach:
cena za usŁugę... ;
big-screen ;
dekoracja samochodu i kościoŁa ;
dekorator sal poszukiwany ;
Piątek ;
oraz ewentualnie
dekoracja kościoŁa świeżymi kwiatami ;
dekoracje sal .

Zaznaczam od razu, że firmy dekorujące sale mogą również zajmować się dekoracją KościoŁa.
Prośbę o namiary wysyŁamy do konkretnych osób na prw i na prw wysyŁamy te namiary - nie publicznie

Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki :]
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 6:09 pm   

ja korzystam z wyszukiwarki :] i owszem w tych wątkach byłam,ale...tak jak mówię nie inetresuję mnie same zdjęcia tylko konkretne namiary,zdjęcia i ceny w komplecie.... tych osób,które ostatnio korzystały z usług firm dekoratorskich i maja obecne dane :)

ale dzieki za te linki....
 
 
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 9:54 pm   

mam pytanie odnosnie dekoracji kosciola .Czy ktos z was dekoruje kosciol przez forme dekoratorska mieszczaca sie na il organizacji WiN?
jezeli nie ten watek to przepraszam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl