Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dekoracja kościoła
Autor Wiadomość
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 9:48 am   




Na razie wygrzebalam coś takiego!

A czy coś takiego się podoba,bo jeszcze mam dużo!
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 9:53 am   

Super!!!

Jak masz wklejaj super są, zwłaszcza te z bliska
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 1:03 pm   

Ojej... mnie się niestety nie podoba - totalnie przeładowane i przesłodzone... :?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Sro Wrz 14, 2005 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 1:34 pm   

Kati napisał/a:
Ojej... mnei się niestety nei podoba - totalnie przeładowane i przesłodzone... :?


dekoracje tak, ale mi chodziło gównie o krzesła, bo chcę je ubrać sama :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 7:36 pm   

Też tak chciałam zrobić, a potem pomyślałam :wink: że: przy sukni ecru siedzenie na białym materiale będzie głupio wyglądać, natomiast biała suknia wydaje mi się, że zupełnie wtopi się w tło. :roll:


Ja mam jeszcze takie (tutaj co prawda na weselu, ale do kościoła chyba lepiej pasują):



bluembm0603_10.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 601 raz(y) 24.58 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 9:15 am   

Kryszka! Te dekoracje które Ty wkleilaś są naprawdę urocze! Skromne,ale gustowne!
Kasiu! Warto faktycznie pomyśleć nad czymś kolorowym np. nad kokardą lub czymś takim jak Kryszka wkleila!
Faktycznie może to się zlać z kolorem sukni!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 5:12 pm   

Nasze krzesła w restauracji nie były co prawda obciągnięte płótnem, ale też miały oparcie ozdobione girlandą z białych różyczek :)
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 1:04 pm   

Wczoraj poszłam do kościoła, porozmawiac z siostrą odnośnie dekoracji ławek i krzeseł dla nas. Ławki rozumiem, że głupio dekorowac na mszy i mogę zrozumieć, ze nie ma kiedy przyjść tego zrobić ( chociaż w sobotę nie ma mszy od 6.00 do 19.00 ) no cóż moge to zrozumieć, ale że nie mogę przyjść wcześniej udekorowac sobie dwóch krzeseł np. na zakrysti to już dziwne. NIe bardzo mogłam się z siostrą dogadać. Mówiła cos o pozowleniu od proboszcza :shock: i takie tam, nie mające większego sensu rzeczy.
W końcu zapytałam, co ona proponuje i jaka jest inna możliwość udekorowania ławek i krzeseł. A jej pierwsze pytanie było
- ale czy chce pani dać cos na ofiarę :roll: ??
Powiedziałam, ze tak, a ona na to, że ona może mi udekorować i ławki i krzesła jak będę chciała... :shock:
Powiedziałam, że dobrze, mieszkam blisko więc moge przyjść w piątek wieczorem pomóc siostrze udekorować Kościół a ona na to, że lepiej, zebym nie przychodziła, skoro dam na ofiare to nie mam czego tu szukać. :shock: :roll:

Ech , przykro, u księdza poszło wszystko tak ładnie, zero problemów, no to siostra pokazała na co ją stać. Kurcze, a już myślałam, ze tu tez pójdzie bezboleśnie, no tak, ale za pięknie być nie może, zawsze musi byc to jakieś "ale"...

Teraz nie wiem ile mam jej dac na tą "ofiarę" 20, 50 a może 100 zł, co radzicie.

To ma być dekoracja ławek wstążkami, i przybranie krzeseł, żadnych kwiatków nic specjalnego.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 1:13 pm   

Jestem naprawdę w szoku :shock: !
Sama udekorować nie możesz,ale ona to zrobi za oplatą!
Zdziwiona jestem postępowaniem siostry!
Nie powedziala ile masz dać na ofirę to daj ile uważasz! Ja dalabym nie więcej niż 50 PLN!
_________________
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 1:33 pm   

Ja nie dała bym wiecej niz 30 zł, ofiara to ofiara, nie bedzie dekorowac przecież całego koscioła. Spytaj sie czy nie mozesz uiścić opłaty u proboszcza, jeśli ci powie, ze nie to chyba bedzie wiadomo co jest grane :roll: .
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 1:54 pm   

Calinka napisał/a:
Ja nie dała bym wiecej niz 30 zł, ofiara to ofiara, nie bedzie dekorowac przecież całego koscioła. Spytaj sie czy nie mozesz uiścić opłaty u proboszcza, jeśli ci powie, ze nie to chyba bedzie wiadomo co jest grane :roll: .


dobry pomysł, z tym zapytaniem proboszcza może się do niego wybiorę, porozmawiam z R. najpierw co ile i kiedy dac.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:06 pm   

A moze uzyskasz zgodę od proboszcza to sama sobie udekorujesz :wink: . Bezpłatnie.
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:11 pm   

Calinka napisał/a:
A moze uzyskasz zgodę od proboszcza to sama sobie udekorujesz :wink: . Bezpłatnie.


Kasiu! Warto spróbować!!!!! Może się uda!
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 5:19 pm   

Kasiu, ja bym poszła do propobszcza po prostu zapytać czy jest to możliwe, i jeśli tak, to na jakich warunkach. I w ogóle bym się nie przyznała że rozmawiałam wcześniej z siostrą. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:07 pm   

Kasiu, radziłabym to samo co kryszka, a gdyby sie nie udało i trzeba byłoby dalej rozmawiać z siostrą, to dałabym jej nie więcej jak 50 zł... chociaż to ryzyko, że sie zdenerwuje i spartaczy ze złośliwości dekoracje... w ogóle to co za jakieś wymagania i fochy :shock:
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 8:55 am   

Właśnie chyba trzeba odiwedzić proboszcza. Jak wrócimy po weekendzie to przejde się do niego i zapytam, ciekawe co z tej rozmowywyniknie, na pewno Wam babeczki powiem - tzn. napiszę :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 2:12 pm   

No i co :?: kiedy wybieracie sie na rozmowe z proboszczem :?:
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 4:06 pm   

Pusiak napisał/a:
No i co :?: kiedy wybieracie sie na rozmowe z proboszczem :?:


wczoraj wieczorem wrócilismy od R. z domu od rodziców, więc nie wiem kiedy pewnie w tygodniu, albo ja sama jutro wejdę z nim porozmawiać, na pewno napisze o wynikach rozmów.

[ Dodano: Wto Wrz 27, 2005 08:47 ]
Od proboszcza zostałam odesłana do siostry bo ona się tym zajmuje, no i z nia załatwiłam wczoraj, dałam na "ofiarę" no i dekoracja będzie.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:07 am   

KasiaK ile w końcu cie ta ofiara wyniosła i u kogo uiszczalś :wink: ? Powiedziałaś siostrze jak mniej więcej byś chciała mieć przystrojone, czy zdasz sie na jej gust?
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:11 am   

na ofiare dałam 50 zł ( mam nadzieję, ze mój R. tego nie zobaczy, bo by się zdemerwował), uzgadniałam wszystko z siostra i to ona mi przystroi kościół według moich wskazówek
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 2:38 pm   

u nas dekoracja tez zajmuja sie siostry. wiem, ze dekoracje z zywych kwiatow robia sliczne, wiec jestem spokojna. tylko cennik jest troche nielogiczny - gdy jedna para placi za dekoracje to 250zl, a gdy sie skladaja dwie to 200zl :roll: . My zaplacilismy wczoraj 200 i siostra powiedziala, zeby sie niczym nie martwic.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:18 am   

200 PLN to bardzo dużo! :shock: :shock:
Nie dalo się jakoś zmniejszyć kosztów?
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:38 am   

My zapłaciliśmy 150 :) za kawiaty przy ołtarzu i serduszka z kwiatów na krzesłach Młodych :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:41 am   

Jest to dekoracja zywymi kwiatami więc cena nie jest zbyt wygórowana. W ?w. Wojciechu na prawdę pieknie przybierają kościół.

Gdyby Gambi miała sztuczne kwiaty to pewnie byłoby taniej ale nie ten sam efekt.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 1:51 pm   

w Wojciechu akurat dekoracja mi sie nie podobala, ale na Jutrzenki,czyli tam gdzie mamy slub jest bardzo duza ilosc zywych kwiatow i dekoracja jest przesliczna :wink: . wiec mysle ze 200zl to nie jest straszna kwota, gdy sie patrzy na efekt.
poza tym duzo zalezy od tego jaka jest forma rozmowy o kwiatach i podejscie osoby, ktora sie zajmuje dekoracja. Mam nadzieje, ze tez bede tak chwalila po slubie :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 3:49 pm   

dzwoniłam dziś do pani, która zajmuje się dekoracjami w kościele Przemienienia Pańskiego - koszt takiej dekoracji to 220 złotych

kwiaty są sztuczne, jest duży wybór kolorów, gdybym uparła sie na żywe to cena mogłaby być 2 razy większa

Ja dekoracji kościoła, tzn tego szpalera nie potrzebuję ale moja mam bardzo nalega więc na pewno będziemy mieć te kwiatki :roll:

do przyszłego wtorku najpóźniej musimy podjąć decyzję i ustalić, które kwiatki chcemy
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 6:51 am   

Akurat mi dekoracja się podobała w kościele ?w. Wojciecha zarówno na moim ślubie jak i Dotki. Obie zapłaciłyśmy za żywe kwiaty 100zł.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 9:54 am   

nikogo nie chciałam obrazić :oops: .dekoracja, która widziałam była na ślubie w kwietniu, więc od tego czasu dużo sie mogło zmienić, choćby dostępność kwiatów. A cena bardzo przyjazna :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:44 am   

no cena rewelacyjna jak za żywe kwiaty że też ja muszę tak przepłacać za te sztuczne :hm: ale nie ma wyjścia w kościele ta właśnie pani ma wyłączność na dekoracje :dead:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 4:19 pm   

gambi napisał/a:
nikogo nie chciałam obrazić :oops: .dekoracja, która widziałam była na ślubie w kwietniu, więc od tego czasu dużo sie mogło zmienić, choćby dostępność kwiatów. A cena bardzo przyjazna :wink:

I nie obraziłaś Gambi, każdy ma swoje zdanie. Zresztą masz rację od kwietnia wiele się mogło zmienić.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 11:43 am   

A czy któraś z Was ma może zdjęcia udekorowanego wnętrza kościoła ?w. Wojciecha?
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 11:58 am   

Alma_ wejdź do galerii, tam są między innymi zdjęcia ześlubu Megi i Dotki, które brały ślub w św. Wojciechu.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 1:42 pm   

Kot napisał/a:
Alma_ wejdź do galerii, tam są między innymi zdjęcia ześlubu Megi i Dotki, które brały ślub w św. Wojciechu.

Dotka brała napewno ślub w św. Wojciechu, ale Megi jak dobrze pamiętam w kościele na ul. Jutrzenki. Ja też miałam ślub w św. Wojciechu jak będę miała chwilkę to wstawię zdjęcia.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:01 pm   

Ale na zdjęciach Dotki nie widzę dekoracji...
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:21 pm   

Kati byłabym bardzo wdzięczna!

Zastanawiam się własnie, czy w tak dużym kościele nie trzeba użyć mnósta dekoracji żeby nie zniknęła we wnętrzu.

Mogłabyś napisać jak wyglądał sam proces? Administracja kościoła coś Ci narzucała? Możesz polecic firmę?

Z góry dziękuję :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:40 pm   

W moim kościele było tak:

firmę biorą oni - ja nie mogłam zdecydować nawet jakie bedą kwiatki :? Znałam cenę - ale można było ponegocjować. W rezultacie "targowałam się" o ogólną cenę uroczystości więc nie wiem ile tak naprawdę kosztowała mnie dekoracja - chyba około 150-180 zł

Ale wcześniej niejednokrotnie widziałam dekoracje robione przez tę firmę - ciągle tą samą i podobało mi się. Ja lubię żywe kwiaty, dekorację subtelną - nie zwracającą zbyt dużej uwagi a jednocześnie zapadającą w pamięć.
My mieliśmy różowe goździki i białe lilie wzdłuż kościoła w wysokich wazonach, a przy ołtarzu 3 duże kompozycje w koszach na środku i dwie po bokach.
Nie wiem jak ocenią to inne forumki - mamy baardzo rózne gusta... ale nam się podobało

0544.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 501 raz(y) 88.1 KB

0577.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 498 raz(y) 99.73 KB

_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:46 pm   

Kati, pomęcze Cię jeszcze trochę pytaniami, jeśli pozwolisz ;)

Ile płaciliście za całą uroczystość?
Czy była możliwość przystrojenia dodatkowo czymś ławek, krzeseł, na których siedzieliście, innych elementów, czy też jest to jedyna możliwość?

Kwiaty ogólnie podobają mi się, ale wolałabym zastosować trochę więcej elementów dekoracji i zastanawiam się, czy będzie to możliwe.

Pozdrawiam :D
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:31 pm   

Zdaje się że my się chyba nie do końca dogadujemy :P Ja nie miałam ślubu w Wojciechu... a dodatkowe możliwości były - tyle że ja nie chciałam...

O całej cenie pisałam w wątku o cenach :D ale przypomnę - bllisko 1000 zł za wszystko (ślub, dekor, skrzypce, organista i inne)
:)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:28 pm   

Kati, przepraszam bardzo, nie wiem dlaczego wzięłam wpis Miki za Twój :oops: Wybacz ;)

Mika napisał/a:
Kot napisał/a:
Alma_ wejdź do galerii, tam są między innymi zdjęcia ześlubu Megi i Dotki, które brały ślub w św. Wojciechu.

Dotka brała napewno ślub w św. Wojciechu, ale Megi jak dobrze pamiętam w kościele na ul. Jutrzenki. Ja też miałam ślub w św. Wojciechu jak będę miała chwilkę to wstawię zdjęcia.


Mika, będę wdzięczna, jeśli uda Ci się zamieścic te zdjęcia, z góry dziękuję! :D
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:53 pm   

Tak myślałam, że cosik tu nie pasuje ihihihihih :mrgreen: 8)

nie przepraszaj, nie ma za co :wink:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 6:51 am   

Alma dekoracja kościoła jest zmieniana, w każdą sobotę jeśli są śluby jest inna.

dekoracja 3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 927 raz(y) 48.97 KB

dekoracja 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 833 raz(y) 65.54 KB

dekoracja.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 844 raz(y) 66.04 KB

_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 7:58 am   

Mika, to teraz zasypie Cię pytaniami, OK? ;)

Ile kosztowała Twoja dekoracja?
Czy sama zamawiałas firmę czy tez kościół cos narzucił?
Jaki miałaś wpływ na jakość i ilość dekoracji?
Czy składałaś się na nią z innymi parami biorącymi ślub tego samego dnia?

I (poza protokołem) czy ślub w Wojciechu był z punktu widzenia administracyjno-formalnego dobrym pomysłem czy tez utrudniano Ci jakoś życie i ile kosztował?

Dziękuję za pomoc! :D
_________________
chez alma |
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:18 am   

Na dekorację składały się wszystkie pary, które tego samego dnia miały ślub i wyniosło to 100zł od pary. Płaci się siostrze zakonnej na spotkaniu na kilka dni przed ślubem zamiast nas byli rodzice mojego męża więc nie umiem Ci powiedzieć, czy mogliśmy mieć jakiś wpływ na dekorację, z tego co jednak wcześniej dowiedziałam się od Dotki to siostra proponuje i wszystkich się pyta czy się na to zgadzają.
Przy załatwianiu formalności nie mieliśmy problemów, tak naprawdę to mało tam załatwialiśmy tylko zaklepaliśmy termin a potem spisaliśmy akt ślubu. Zapłaciliśmy za ślub 200zł ponieważ mieliśmy licencję z mojej parafii gdzie wcześniej zostawiliśmy już 150zł. Za organistę zapłaciliśmy 150zł + 100zł za dziewczynę, która śpiewała na ślubie.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
AiD 


Dołączyła: 09 Gru 2005
Posty: 123
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 1:37 pm   











[
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:06 pm   

Czy ktoś wie czy te zdjęcia to z łódzkich kościolów?

A tak w ogóle to marzy mi się na swój ślub kościół bardzo jasny i skromny, nie duży. Może mi ktoraś z Was powiedzieć czy znajdę taki w Łodzi? Póki co mam zarezerwowany termin we własnej parafii no ale może się jeszcze rozmyślę bo dziś widziałam zdjęcia i tak mi się średnio podobalo....... :(

Dajcie znać. A te załączone obrazki kościołów do mnie przemawiają :P

[ Dodano: Pon Sty 02, 2006 12:07 pm ]
i ten..

tw73.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 45.63 KB

 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:10 pm   

Emilka a nie myślałaś o drewnianym kościółku??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:11 pm   

emilkaa napisał/a:
Czy ktoś wie czy te zdjęcia to z łódzkich kościolów?

Raczej nie. 8)
Jeśli chcesz sprawdzić skąd pochodzi zdjęcie kliknij je prawym przyciskiem myszy i przeczytaj adres URL z Właściwości. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:12 pm   

Mnie tez się bardzo podobają takie tiulowo-kwiatowe dekoracje, raczej skromne.

[ Dodano: Pon Sty 02, 2006 12:16 pm ]
Agatka_P napisał/a:
Emilka a nie myślałaś o drewnianym kościółku??

A Ty Agatko myślałaś o takim?
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 9:28 am   

emilkaa napisał/a:


A tak w ogóle to marzy mi się na swój ślub kościół bardzo jasny i skromny, nie duży. Może mi ktoraś z Was powiedzieć czy znajdę taki w Łodzi? Póki co mam zarezerwowany termin we własnej parafii no ale może się jeszcze rozmyślę bo dziś widziałam zdjęcia i tak mi się średnio podobalo....... :(



Zdjęcia widziałaś z własnej parafii? ;)

Z opisu myślę, że kościół M.B. Różańcowej mógłby Ci się spodobać. Malutki, jasny. Tyle, że na końcu świata - na Stokach, Janosika 110
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 12:28 pm   

Alma_ napisał/a:
[ Dodano: Pon Sty 02, 2006 12:16 pm ]
Agatka_P napisał/a:
Emilka a nie myślałaś o drewnianym kościółku??

A Ty Agatko myślałaś o takim?


Tak myślałam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl