Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dekoracja kościoła
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 3:00 pm   dekoracja kościoła

to teraz może parę rad na temat dekoracji kościoła!!!!????
napiszcie skąd miałyście firmę, jakie są mniej więcej ceny??
aha no i ewentualnie podajcie wszystkim przyszłym pannom mlodym adresy godne polecenia
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 7:42 pm   

U nas albo ma się dekorację kościelną albo nie ma się w ogóle dekoracji.
Impreza pod tytułem rozstawienie wazonów ze sztucznymi kwiatami wzdłuż ławek kosztowała zdaje się 100 zł albo 150.
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 8:45 pm   

my nie dekorowalismy kościoła w te koszta juz nie chcielismy sie wpędzać bo i tak za wszystko płacilismy sami ale w Warszawie dekoracja koscioła kosztuje 300 zł :?
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 11:57 pm   

hmmm ja wiem ze w lodzi tez sa bardzo drogie dekoracje, ale ze tylko 100 czy 150zl?? zaskoczona jestem. no w sumie zalezy co sie wybiera
mnie podobaja sie kokardki przy lawkach
ale no kto wiek na co sie kiedys zdecyduje
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 3:10 pm   

Edyta jak Ty uważasz, że koszt porozstawiania wazonów ze sztucznymi kwiatami wzdłuż ławek to tylko, to ja dziękuję bardzo. Przecież to kupa kasy. Te wazony to standard, dla każdej pary. takie same dla wszystkich, o każdej porze roku. Przed nami było z 4 śluby (albo i lepiej). Od każdego skasowali powiedzmy po 100 zł co daje 500 zł za jedną sobotę. To mało?
Jeszcze wam coś powiem. Przed naszym ślubem panie zaczęły zbierać te wazony. Jak to zobaczyłam to zakasałam kiecę i leciałam do nich. Któraś z ciotek mnie powstrzymała. Wazony wróciły na swoje miejsce po awanturze jaką zrobiła nasza znajoma i mój wujek.

A generalnie to wyglądało tak jakby wszyscy zapomnieli z "władz kościelnych" że jeszcze jeden ślub jest. Ksiądz to nas nawet przepraszał za zamieszanie i opóźnienie.

A już dobiła mnie poprzednia para, która przyjmowała życzenia na środku Kościoła i my nie mieliśmy jak podejść do ołtarza. Dopiero po zwróceniu uwagi przez księdza (przez mikrofon) usunęli się.

Wiecie jak to koszmarnie wyglądało.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 5:38 pm   

no przykro mi maju ze tak to u ciebie wygladalo

a co do tych 100zl to nie mialam na mysli ze taka kwota to malo!!!
chodzilo mi raczej o to ze bylam pewna ze dekoracje kosciolow sa znacznie wyzsze!!
_________________

 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 11:40 am   

W małych Kościołach, gdzie nie ma hurtu ślubnego pewnie tak jest. Kupujesz kwiaty dajesz je siostrze zakonnej, komuś znajomemu albo firmie dekoratorskiej, które zajmują się już wystrojem.[/list]
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 4:58 pm   

http://bellisima.fm.interia.pl/zdjecia_k.htm

DEKORACJE
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 3:29 pm   

właśnie znalazłam dekorację, która marzy mi się na moim ślubie
moim zdanie jest troszkę tutaj zadużo kwiatków, ale ogólnie ślicznie to wygląda

co sądzicie????








_________________

 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 3:39 pm   

dekoracja bardzo ładna ale bałabym się, że młodzi się z nią "zleją"
dobra do dużego kościoła
ja też zastanawiam się nad jakąś dekoracją może dzisiaj pojadę zobaczyć ofertę jednej z kwiaciarni do której dzwoniłam i mają w miare cenę za dekorację
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 11:26 pm   

Dekoracja na pierwszym zdjeciu bardzo mi sie podoba. :spoko: Ale na dwoch pozostalych ilosc kwiatow, bialego sukna - to juz przesada. W takiej ilosci bieli nie bedzie widac sukni Panny Mlodej. Moim zdaniem przewaga formy nad trescia - zbytnie bogactwo oltarza. :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 11:37 pm   

Moim zdaniem za dużo białego materiału na klęczniku i krzesłach.
Ołtarz przypomina stół weselny... :roll:
Wcale nie wygląda to ładnie (wg. mnie).
Tak trochę "szpitalnie". :wink:
_________________
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 6:56 pm   

Dziewczynki a wogole to ile mniejwiecej placilyscie albo bedziecie placic za dekorację? I czy wogole bedziecie dekorowac kosciol?
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 6:58 pm   

Ja nic nie płaciłam, samodzielnie nie dekorowałam dodatkowo kościoła.
_________________
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 11:37 am   

Ja bym bardzo chciała mieć udekorowany kościół
z tego co się orientowałam to ceny wynoszą od 150 zł. w górę
ale myślimy o tym, żeby złożyć się z kimś kto ma przed nami ślub lub za nami na taką dekorację wyjdzie taniej i nie będzie zabierania dekoracji przez firmy dla par które za nią nie zapłaciły ( byłam na takim ślubie wyglądało to strasznie)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 5:36 pm   

Ja planuję tylko takie białe wazony z kwiatami i kokardy przy ławkach. Nie wiem ile to kosztuje. Podobna dekoracja jest na 2 zdjęciu Edyty
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 8:25 pm   

U mnie było bardzo fajnie bo spotkały się wszystkie pary które miały tego dnia ślub i razem wymyśliliśmy dekorację z żywych kwiatów. I myślę że warto się dogadać bo sprzątanie i rozstawianie dekoracji przed każdą parą jest jakimś koszmarem. Poza tym dzień przed moim ślubem była pielgrzymka i cały kościół był pięknie ubrany.
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 9:48 pm   

Wydaje mi sie, ze czesto pary majace w danym dniu slub, spotykaja sie wczesniej, uzgadniaja jaka chca miec dekoracje kosciola i dziela sie kosztami. Przynajmniej ja bede chciala tak zrobic, bo np. 150-200 zl od kazdej pary za dekoracje, to troche duzo, a nie sadze, aby tak naprawde byla ona zmieniana przed kazdym slubem.
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:51 pm   

moja kuzynka zaplaciła za dekorację kościoła 230zł (kilka wazonów z kwiatami - sztuczne czerwone róże)

ale wyglądalo to naprawdę sztucznie :roll:
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:24 pm   

Ja dekoracji w kościele nie miałam bo nie chcielismy, ale powiedziano mi 350 zł
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 10:55 pm   

Mówie wam żywe kwiatki złożyć się w kilka par i cudo. Nas wyniosło to coś koło 100,-
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 12:48 pm   



_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 10:40 pm   











_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:21 pm   





podobają mi się tiulowe dekoracje

bardzo bym chciała miec tak przybrany kościółek, ale w Naszym kościele ławki są różne i pewnie zdecydujemy się na jakieś wysokie wazony z kwiatali (oczywiście połączone tiulową dekoracją!!)
_________________

 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 9:40 am   

Myślicie, że można sie umówić z parami, które mają ślub tego samego dnia? Inaczej to chyba nie da rady... Trochę licze na to, że mój proboszcz i tak sam z siebie wydaje ogromne sumy na kwiaciarnie, może to wystarczy ;) A tydzień po Bożym Ciele będą już chyba świeże kwiaty przy ołtarzu
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 11:45 am   

Ja też liczę na to że standardowa dekoracja kościoła wystarczy. Mamy ślub parę dni po święcie15 sierpnia(wniebowziecie) więc z tej okazji zawsze jest mnóstwo kwiatów i ładna dekoracja kościoła. Jeśli miałabym sama organizować jakąś dekorację to raczej tylko na pierwszych kilka ławek. Nasz kościół jest dosyć duży więc chcąc mieć kwiaty wdłuż całych ławek musiałabym wydać majątek.
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2004 12:24 am   

gosiaczek napisał/a:
Myślicie, że można sie umówić z parami, które mają ślub tego samego dnia? Inaczej to chyba nie da rady...


Nie powinno byc z tym problemu, wręcz przeciwnie, w końcu jak kilka par ma przystrojenie zamówione u tej samej firmy (lub w kościele) to nie ma tego całego zamieszania ze zmianą dekoracji po każdym ślubie...

My mieliśmy tak jak Dagmara, żywe kwiaty, całe mnóstwo przy ołtarzu, przy klęczniku i przy ławkach. :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Wrz 25, 2004 10:46 pm   

Mój optymizm w sprawie wystroju własnego kościoła troszkę osłabł :| Czy firmy dekoratorskie mają też swoje krzesła?
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 9:12 pm   

gosiaczek napisał/a:
Myślicie, że można sie umówić z parami, które mają ślub tego samego dnia? Inaczej to chyba nie da rady...

Na pewno :D
My właśnie tak robimy :D :wink:
Jak byliśmy się umówić co do terminu i godziny, to ksiądz wziął od Nas numery tel. i sam coś takiego zaproponował. Okazało się jednak, że ślub po Nas ma moja koleżanka, a przed Nami jakiś ich znajomy :lol: Tak więc w trójkę damy radę :D :) :P Dekorację Kościoła zamówiliśmy w kwiaciarni, gdzie będziemy wszyscy zamawiać "kompleksową usługę", więc liczymy na dodatkowy rabat :D :) :lol: :lol: :lol:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 9:20 am   

Zamierzam brac ślub w kościele, który jest malutki (miejsc siedzacych około 80). Przejście przez środek też jest dość wąskie. Obawiam się czy takie wazony w ogóle się zmieszczą i czy przypadkiem nie będziemy musieli sie później przeciskać do ołtarza pomiędzy tymi wazonami :wink:
Raczej myślałabym o kokardach przypinanych do ławek- czy wiecie moze czy któraś łódzka firma proponuje takie rozwiązanie?
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 10:33 am   

szoko, mnie się wydaje, że każda firma dekorująca kościoły powinna mieć tą opcję wśród swoich propozycji, zgodnie z regułą - klient nasz pan. :wink:
Ja mogę ci polecić kwiaciarnię Rokoko na Rzgowskiej (pisałyśmy o niej w temacie o bukietach ślubnych), wiem, że dekorują kościoły i myślę, że podejmą wyzwanie. :D
My mieliśmy właśnie w ten sposób udekorowany kościół, ale niestety w naszym przypadku dekoracja była przypisana do kościoła (przygotowały ją siostry z parafii)

Powodzenia.
Kate
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 12:25 pm   

Też myślę że każda firma która zajmuje się dekoracjami ma takie przybranie w swojej ofercie. Ciekawe tylko po ile.

Szoko, a nie myślałaś sama o zrobieniu takich kokard? Przecież to nic trudnego. :) Trochę wstążki i tiulu:



tw72.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1178 raz(y) 20.34 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 4:42 pm   

Kryszka, ale kto i kiedy ma je powiesić w kościele? To w sumie miejsce użytku publicznego i chyba trudno sobie zarezerwować na cały dzień na wyłączność?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 31, 2004 6:44 pm   

Ależ to była tylko propozycja. :) Zawsze można się dogadać z parami ślubującymi tego samego dnia żeby dekorację zrobić wspólnymi siłami.
A jeśli chodzi o techniczne możliwości przypięcia dekoracji to chyba nie ma znaczenia czy robi to firma czy np. jakaś kuzynka. Czasu przed danym ślubem i po będzie tyle samo. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Sty 01, 2005 4:04 pm   

A tak to tak :) Patrzę z własnego punktu widzenia, że nie śmiałabym angażować gości w pracę.

Swoją drogą - taka skromna dekoracja z wstążki i tiulu, ale jak pięknie się prezentuje
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 01, 2005 7:31 pm   

gosiaczek napisał/a:


Swoją drogą - taka skromna dekoracja z wstążki i tiulu, ale jak pięknie się prezentuje


Prawda? :) Mnie też się ta dekoracja bardzo podoba, i w ogóle nie są potrzebne kwiaty.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 9:36 am   

just_Kate napisał/a:
gosiaczek napisał/a:


Swoją drogą - taka skromna dekoracja z wstążki i tiulu, ale jak pięknie się prezentuje


Prawda? :) Mnie też się ta dekoracja bardzo podoba, i w ogóle nie są potrzebne kwiaty.


Zgadzam sie z Wami. Mnie również niezmiernie sie podobają takie dekoracje z kokardami- tym bardziej ze właśnie takie przewidziane są w moim kosciele w czasie pierwszych komuniii i bardzo ładnie sie prezentują.
Tak sobie myślę, że przy najbliższej okazji po prostu porozmawiam z siostrami zakonnymi czy nie mogłyby wywiesić tegorocznej dekoracji komunijnej- w sumie firmy dekoratorskie też używają kokard i kwiatów na kilku lub kilkunastu uroczystosciach, prawda?

Aha z innymi parami nie mam się co dogadywać bo w moim kościele ślub brany jest co... pół roku, albo i rzadziej.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 10:27 am   

szoko napisał/a:
Tak sobie myślę, że przy najbliższej okazji po prostu porozmawiam z siostrami zakonnymi czy nie mogłyby wywiesić tegorocznej dekoracji komunijnej

Jeśli faktycznie wykorzystują taką dekorację przy komuniach to nie widzę przeszkód żeby ci ją wypożyczyli na ślub. Byłoby super jakbyś miała dokładnie to co chciałaś. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lily 


Dołączyła: 11 Mar 2005
Posty: 19
Skąd: Canada
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 7:37 pm   

Swietnie to wyglada. Czy ktos zna namiar na firme ktora to zrobi?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 11:33 pm   

Lily napisał/a:
Swietnie to wyglada. Czy ktos zna namiar na firme ktora to zrobi?

Dekoracje pochodzą z tej strony: http://www.dekorowanie.com/ - znajdziesz tam wszystkie namiary.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 6:25 pm   

Mam lekkiego fijola na punkcie kwiatow, tak wiec stanowia jeden z powazniejszych punktow budzetu:-) Bedziemy dekorowac kosciol kremowymi rozami i bluszczem. Kute stojaczki do kwiatow juz zamowilismy, sprezentujemy je potem kosciolowi, beda sluzyc kolejnym parom. Kosciolek jest maly, wiec 12 stojaczkow wystarczy... Plus dekoracja na bocznych oltarzach i pod oltarzem glownym. Zajmie sie tym mila pani, ktora ze smakiem dekoruje kosciol na wszystkie uroczystosci. Przewidujemy 200 roz na kosciol, 100 roz na dekoracje stolikow w namiocie (przyjecie w plenerze). Miejce pod namiot zostalo juz wybrane, obsadzimy je mnostwem kwiatow, wedlug jednego klucza - tez maja byc biale. Do tego jeszcze wianek z bluszczu. A na sukience mam haftowane listki... Nie przewiduje wiazanki slubnej jako takiej - wezme pare kwiatow w reke, wystarczy :-) Przepraszam, ze tak wszystko w temacie dekoracji kosciola, ale to wiaze sie ze soba...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 9:14 pm   

Basiu - bardzo mi się podoba to co już napisałaś o swoim ślubie. Zapowiada się naprawdę niesamowicie. :D Jestem bardzo ciekawa jakie jeszcze "niespodzianki" się szykują. O zdjęciach PO już nie wspomnę... :oops:

Może przedstawisz nam się pokrótce (oczywiście w odpowiednim dziale :wink: )? Ciekawską babę interesuje zwłaszcza ten Reykjavik. :wink: :oops:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 8:06 pm   

W sobotę byłam cos załatwić w kościele, gdzie mamy ślub i był on udekorowany właśnie na ślub. PI?KNIE !! ! Już wiem, czemu ta dekoracja jest 250 zł :roll: Do dekoracji użyto gerberów w kolorze bladożółtym oraz tulipanów tej samej barwy. Gerbery były piękne - na środku pod ołtarzem była okazała kompozycja z gałązkami wierzby japońskiej. Wzdłuż głównej nawy ustawiono wysokie wazony z wiązaneczkami mniejszych rozmiarów, no i na ołtarzu u góry były jeszcze dwie po bokach takie większe.

Powiem wam, że jak dotąd to najelegantsza kompozycja jaką widziałam (nawet w tym kościele - a już dawno stwierdziłam, że mają świetną kwiaciarnię :hm: , choć cenią się...)
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 1:27 pm   

Mi ksiądz w rozmowie na temat slubu powiedział, że w cenie która płaci sie jako ofiarę jest dekoracja Kościoła. Czyli jest czerwony dywan i świeże kwiaty na ołtarzu. Powinno być ładnie, więc nie wiem, czy będziemy brali dodatkowa dekorację...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 5:27 pm   

A ja jestem cokolwiek zniesmaczona. Biorę ślub w Katedrze i szybko pożałowałam swojej decyzji. Sam ślub (bez marsza weselnego) kosztuje 500 zł. Wystrój kościoła najtańszy ze wstążek 600 zł. Z kwiatami wpuszczają tylko Skrzydlewską - wystrój z różami 2000 pln. Razem z nami są 4 śluby i chcą mieć róże. 500 zł za wystrój to jakiś obłęd !! !!!!! Szkoda, że tak późno się zorientowałam. Gdzie teraz znajdę termin na 9 lipca? I zaproszenia prawie wszystkie rozdane. Po prosty finansowa kaszana i już. :cry:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 6:24 pm   

Ceny :shock:


Marti napisał/a:
Gdzie teraz znajdę termin na 9 lipca?

Myślę że w każdym mniejszym i mniej obleganym kościele. Musisz po prostu podzwonić albo pochodzić i się dowiedzieć.
Choć z cenami to może być różnie, bo skoro śluby w takich mniej obleganych kościołach są rzadko to mogą sobie więcej żądać, żeby "nadrobić" na tej samej zasadzie co pensjonaty nad morzem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 7:06 am   

Marti napisał/a:
Gdzie teraz znajdę termin na 9 lipca?


Nie wiem Marti gdzie mieszkasz , ale np. w Kościele na pasjonistów, na Teofilowie niedaleko CH Teofil jest Kościół MMBolesnej i tam ślub kosztuje 300 zł z dekoracją, a terminy na pewno mają wolne, bo to bardzo mało oblegany Kościół.
Nie wiem czy mogę, ale podaję Ci numer do kancelarii 652-76-50.
A jak nie tu na pewno gdzies znajdziesz jakiś inny.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 8:57 am   

babeczki - help- musze jakoś przydekorowac krzesła, które u nas w Kościele nie sa najładniejsze. Macie jakis pomysł, oprócz prześcieradła??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 9:17 am   

Kasiu! Krzesla dla Was czy dla gości?
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 9:42 am   

?aneta napisał/a:
Kasiu! Krzesla dla Was czy dla gości?


krzesła dla młodych czyli dla nas
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl