Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolor przewodni - jesienne kwiaty?
Autor Wiadomość
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 12:49 am   Kolor przewodni - jesienne kwiaty?

Przyszła pora na wybór dekoracji kościoła. :smile:
Zastanawiam się wciąż nad kolorem przewodnim ślubu a więc i kolorem kwiatów w kościele. Bardzo podoba mi się właśnie taki pomysł, że jeden kolor gdzieś ciągle ale subtelnie by się przeplatał. Myślałam nad wyborem pomiędzy złotym, czerwienią i pudrowym różem ale ostatnio przyszło mi do głowy coś zupełnie innego. Ślub biorę 23 września więc to już prawie jesień choć na drzewach jeszcze nie dominują złote, pomarańczowe i czerwone liście. Obejrzałam kilka jesiennych bukietów i naprawdę mi się podobają. :D
(Chciałam tu wkleić parę zdjęć z internetu ale mam za mało postów i jeszcze nie mogę :( Natomiast po wpisaniu w wyszukiwarkę "jesienne bukiety ślubne" pojawia się dużo fajnych propozycji :) )
Widziałam też kilka zaproszeń ślubnych w jesiennym stylu. Tylko mam wątpliwości... Jesień kojarzy się bardziej z przemijaniem i nie za bardzo mi to pasuje do uroczystości jaką jest ślub. :?
Doradźcie mi proszę jak Wy to widzicie? Czy iść w jesień czy lepiej to sobie odpuścić, a wybrać jakiś inny jeden kolor przewodni?
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 4:47 am   

Uważam, że to bardzo wdzięczny motyw - mnie szalenie się podobają eleganckie bukiety z jesiennych dalii, albo takie bardziej w stylu boho - z dodatkiem złotych kłosów zbóż, ostu ozdobnego itp <3 Bukiety z jarzębiny lub z okraszone kuleczkami owoców czarnego bzu to już ciut inny klimat stylizacji, ale też cudny i bardzo jesienny :smile:
A Tobie jakie kwiaty się podobają? A może oryginalny bukiet z samych jesiennych liści właśnie, hmm? ;)

PS. ja też postawiłam na wrzesień, wybór bukietu będzie ciężki, póki co cierpię na nadmiar internetowych inspiracji :mrgreen:
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 8:12 am   

Be_Mine, rok temu pod koniec września nie było na drzewach złotych liści, zieleń się długo trzymała. Jeśli pójdziesz w złotą stylistykę może się to gryżć lekko. Mnie osobiście do września pasują rumiane czerwone polskie jabłka, dac je dosłownie wszędzie i z tej czerwieni tych jabłek zrobić kolor przewodni. Wtedy mozna do bukietu w kolorystyce jasnej czerwieni i beżu dać rajskie jabłuszka. Kilka przykładów poniżej:



_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 11:41 am   

Ja również podsyłam kilka jesiennych inspiracji :)







Tutaj jeszcze artykuły o jesiennych bukietach, może coś Ci się z tego przyda:

http://www.slubnaglowie.p...y-bukiet-slubny

http://www.slubnaglowie.p...-na-4-pory-roku

http://www.slubnaglowie.p...y-bukiet-slubny

PS. Załóż dzienniczek! :P
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 2:37 pm   

I niech ktoś powie że to wszystko nie jest piekne no! Bajka!LinaMiódMalina, takie dodatki do bukietu jak kłoski zboża, albo jażębina szalenie mnie kręcą :D
mspp, właśnie tego się obawiam. 2 lata temu koleżanka brała ślub też coś koło 20 września i miała piękną letnią pogodę! W ogóle jesieni nie było widać. Motyw z jabłuszkiem mnie zachwycił!
oleczqa002, marzyły mi się zdjęcia w takiej bardzo jesiennej scenerii jednak nie odważyłam się zaplanować ceremonii na październik bo bałam się o pogodę.

Jabłuszko zawróciło mi w głowie! :ura1 [smilie=4.gif]
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 2:40 pm   

Be_Mine, a takie kolory?

_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 7:57 pm   

Dorotka_, o słonecznikach też myślałam w ramach żółci/złota. :) Zawsze lubiłam słoneczniki. :) Dziś jednak jestem zafascynowana jabłuszkiem :D Muszę się nad tym jeszcze zastanowić ale jak na razie to jest pomysł numer 1 :smile:
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Maj 27, 2016 3:31 pm   

U nas (13.09) była brzoskwinia i srebro :)

Tez szukalismy inspiracji w motywach jesiennych i zakochana byłam w pomarańczy oraz bieli, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na cos delikatniejszego.

Co do jabłek - pomysl swietny, sama to rozwazalam, gdzies w moim przedslubnym dzienniczku sa nawet jablkowe inspiracje.
_________________

 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sie 26, 2016 2:39 pm   

Odświeże trochę temat :) Jeśli macie więcej inspiracji to chętnie obejrze. Przekopuje podziemia internetu w znalezieniu jeszcze czegoś fajnego :P

I mam przy okazji drugie pytanie. Wpadł mi do głowy pomysł na motyw przewodni w postaci filmu :P Nie jakiegoś konkretnego tylko ogólnie film i kino. Oboje z narzeczonym uwielbiamy filmy i oglądamy ich na prawdę sporo. Znalazłam już kilka propozycji dekoratorskich - klaps filmowy, klisza, zaproszenia stylizowane na plakat filmu Pan i Pani Smith. Na weselu mogły by od czasu do czasu lecieć kawałki ze znanych filmów. Można by z tego zrobić jakąś fajną zabawę. :D Czytałam o takiej, gdzie każdy stolik miał swój klaps na którym wypisany był jakiś film z piosenką przewodnią i gdy zespół zagrał tę piosenkę to wszyscy ze stolika musieli iść tańczyć. :mrgreen: Sesja ślubna w kinie też mogłaby wyglądać super. Podjarałam się tym pomysłem :hot: Co tym sądzicie? Inspiracje mile widziane :razz:
_________________
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2016 5:51 pm   

Be_Mine, Tutaj znalazłam zaproszenia z motywem filmowym na stronie Ślub&Papier :D


Tutaj link do zaproszeń: http://slubipapier.pl/por.../love-actually/

Jak coś jeszcze znajdę to będę podsyłać :)
Natomiast teraz to już się pogubiłam... W takim razie robicie zarówno motyw jabłuszka jak i motyw filmowy ? ;) Nie lepiej zdecydować się na coś jednego konkretnego ? :D
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sie 26, 2016 7:29 pm   

oleczqa002, dziękuję :D Byłam zdecydowana na jabłuszko, jednak ostatnio wpadł mi ten pomysł z filmem no i teraz nie wiem :P Na pewno zdecydujemy się na jeden motyw tylko jeszcze nie wiem który :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Pią Sie 26, 2016 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 7:47 pm   

Be_Mine, Jeśli chodzi o motyw filmowy to znalazłam takie oto zaproszenie:

:D

A jeśli chodzi o typowo jesienny klimat wesela, to tutaj podsyłam link: http://www.slubnaglowie.p...-slubu-i-wesela - również motyw z jabłuszkiem się przeplata, może coś Cię zainspiruje ;)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 02, 2016 6:24 pm   

oleczqa002, dziękuję :* Znalazłam już sporo fajnych rzeczy do takiego filmowego wesela :D Jednak z zaproszeniami mam kłopot :P Uwielbiam piękne, delikatne, laserowo wycinane, eleganckie zaproszenia a te filmowe ni w ząb mi się nie podobają :D I chyba pomyśle nad tym żeby wymarzone zaproszenia po prostu jakoś ozdobić co by się wpasowały w klimat. Możliwe że zamówię też specjalnie robiony dla nas projekt. :)
Nawet zespół już mi potwierdził że z zagraniem piosenek filmowych nie będzie problemu :D
Ale jabłuszko ciągle mam w głowie. Pewnie zdecyduje się na 100% dopiero jak zacznę coś kupować w dany format. :)
_________________
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 12:29 am   

Mam wrażenie, że w tym roku będzie królował kolor złoty. Zgadzacie się ze mną?
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 12:34 pm   

A skąd taki wniosek?
 
 
Janka93 


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 12
Skąd: Gliwice
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:30 am   

Muszę przyznać, że niektóre te zdjęcia z sesji jesiennych wyszły przepięknie :) Uzyskanie takiego efektu to nie lada wyzwanie, tak samo jak odpowiednie ozdobienie zarówno kościoła jak i sali weselnej. W tym drugim przypadku warto skorzystać z odpowiedniej pomocy, bo dzięki temu efekt końcowy będzie prezentował się o wiele lepiej. Osobiście skorzystałam z pomocy Pani Ewy Szumińskiej z pracowni dekoratorskiej "Dzika Róża". Wyszło cudownie, więc polecam jeśli ktoś wciąż zastanawia się jeszcze, gdzie zamówić dekoracje :)
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 7:20 am   

Jesienne kolory to najczęściej czerwienie, żółcie, pomarańcze, ale tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żebyścioe zrobili sobie zupełnie inne, czyli np. tropikalne wesele jesienią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl