Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza podróż poślubna

Czy jedziecie/pojechali?cie w podró? po?lubn??
tak, zaraz po ?lubie
59%
 59%  [ 77 ]
tak, ale pó?niej (1-3 miesi?ce po ?lubie)
26%
 26%  [ 34 ]
nie, mieli?my podró? "przed?lubn?"
5%
 5%  [ 7 ]
nie
9%
 9%  [ 12 ]
Głosowań: 115
Wszystkich Głosów: 130

Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 2:02 pm   Wasza podróż poślubna

Czy wybieracie/wybrałyście się w podróż poślubną?
Jeśli tak - to jak szybko po ślubie? Umówmy się, że jako typowo podróż poślubną traktujemy wyjazd w przeciągu trzech miesięcy od ślubu. :wink:

Jeśli nie - to co w zamian?

Zachęcam do oddania głosu w ankiecie. :)
Przypominam, że oddać głos w ankiecie można tylko raz, więc niezdecydowani lepiej jak się wstrzymają, bo nie będą mogli poprawić oddanego głosu. :wink:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 2:11 pm   

Pojedziemy zaraz po... to znaczy w tydzień po ślubie, po zakończeniu roku szkolnego :D
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 3:04 pm   

Właśnie za dwa tygodnie pojedziemy sobie z mężem w podróż poślubną, będzie to ponad dwa miesiące po ślubie. :D

Asiek czemu nie głosowałaś w Swojej ankiecie? :wink: :mrgreen:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 3:32 pm   

pipi napisał/a:
Asiek czemu nie głosowałaś w Swojej ankiecie? :wink: :mrgreen:

Już głosuję. :P
My nie byliśmy w podróży poślubnej (czyli bezpośrednio 3 miesiące po ślubie), bo nie liczę jako podróży poślubnej trzech dni w hotelowym apartamencie po ślubie. :wink:
Trochę było żal, ale naprawdę nie mogliśmy w tym czasie wyjechać... :(
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 3:51 pm   

A my się wybieramy jeszce nie wiemy gdzie, bo chciałam jakieś last minute więc będziemy załatwiac pod koniec września, ale w każdym razie gdzieś gdzie jeszcze w październiku jest ciepluśko, może Gracja albo Tunezja (tu troche strach) 8)
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 6:54 pm   

Mamy zamiar od razu :) a co!!! ale nie weimy, jak to dokładnie będzie :)
na razie marzymy sobie zwiedzając honeymoon stroki sheratona, hmm albo seszele ale wirtualnie eh te marzenia....
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 8:20 pm   

My jedziemy w grudniu, czyli troche wiecej niz trzy miesiace, ale to wlasnie bedzie nasz Honeymoon. Bilety juz zarezerwowane, bo wiadomo to goracy okres. Na dwa tygodnie.
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 10:14 pm   

A my wyjechaliśmy trzy dni po ślubie do Chorwacji. 8)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sob Sie 28, 2004 6:48 pm   

My we wtorek po ślubie wyjechalismy na 5 dni do Wilna. Czyli taka mała podróż poślubna się odbyła i bardzo fajnie. Bardzo na to czekalismy. I po raz pierwszy na urlopie ani razu nie zadzwoniła moja służbowa komórka bo........... po prostu przekazałam ją do firmy. I takie urlopy lubię :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 7:20 pm   

Od razu po slubie czyli jakies 4 dni po slubie pojechalismy do warszawy do mojej kuzynki i od razu na lotnisku wykupilismy last minut na drugi dzien. :) Bylo cudownie i bardzo cieplo. Bylismy w Egipcie :)
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 1:19 pm   

My pojechaliśmu od razu po ślubie. To znaczy po weselu i poprawinach - w poniedziałek z samiutkiego rana. Tak z biegu jest najcudowniej. Nie zdąrzy się zapomnieć atmosfery ślubu i "zabiera" się ją ze sobą w podróż. Tylko kwiatami, które otrzymałam, nie zdąrzyłam się nacieszyć :( , za to rodzice mieli pięknie udekorowany domek :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 12:21 pm   

my nigdzie nie jedziemy, będziemy sobie meblować mieszkanko i cieszyć się z wspólnie spędzonych chwil - bo owszem urlop bierzemy :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 1:53 pm   

Mi R. obiecał Włochy, ale jako że będzie październik, więc nie wiem czy pojedziemy od razu, czy na wakacje,a le i tak się cieszę. A jeśli na "włochy" mam czekac do wakacji to na pewno pojedziemy w góry,a lbo nad morze tak na pare dni...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Rene 


Wiek: 44
Dołączyła: 31 Sty 2005
Posty: 74
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:09 am   

My chyba nigdzie nie pojedziemy. . .
co prawda przyszły teść zaproponował nam wyjazd ale nie wiem czy się zdecydujemy.
Chociaż bardzo bym chciała pojechać nei koniecznie gdzieś za granicę ale jednak.
Taki wyjazd dobrze by nam zrobił zważywszy na fakt, że od kilku lat mieszkamy razem.
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 2:51 pm   

My napewno gdzieś pojedziemy tylko jeszcze nie wiemy gdzie, ale ważne, że wiemy z kim :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 5:12 pm   

a u nas plany sie zmieniaja :lol:
bylam przekonana, ze nie pojedziemy w podroz poslubna z powodu oszczednosci, ale moje kochanie zaczyna coraz czesciej wspominac o wyjezdzie. mamy w planach Gran Canarie, bardzo sie ciesze i juz nie moge sie doczekac :D :D :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 5:52 pm   

U nas plany tez się zmieniają... moje kochanie rozpoczęło nową pracę i nie dostanie urlopu... więc podróż się nieco przesunie w czasie :roll: :cry:
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 7:37 pm   

Kati napisał/a:
U nas plany tez się zmieniają... moje kochanie rozpoczęło nową pracę i nie dostanie urlopu... więc podróż się nieco przesunie w czasie :roll: :cry:


To przykre, ale co sie odwlecze, to nie uciecze :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:39 am   

koleżanki z pracy mi cały czas powtarzają że ja źle robię że nie nalegam na podróż poślubną i cieszę się że będziemy sobie chodzić po salonach meblowych żeby jakoś dokończyć użądzanie mieszkanka z tej kasy co dostaniemy w prezencie :(

sam już nie wiem :cry: a tak się cieszyłam z tych naszych planów
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 12:18 pm   

Fajnie jest pojechać w podróż tak po slubie, ale jeśli są inne ważniejsze wydatki to cóż, podróż można przełożyć, a lepiej fundusze przeznaczyć na to co potrzebne do życia.
Ale może dostaniecie na weselu kasę i może wtedy uda Wam się jakoś wygospodarowac na podróż, zobaczysz , będzie dobrze... :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 8:48 pm   

Kot - spoko. :D My nie byliśmy i wcale nie żałuję. Mogliśmy ten czas i pieniądze poświęcić na wykończenie mieszkania. To było po prostu dla nas ważniejsze. Co mi po podróży skoro bym nie miała na czym spać albo jak się wykąpać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 7:48 pm   

kryszka napisał/a:
Kot - spoko. :D My nie byliśmy i wcale nie żałuję. Mogliśmy ten czas i pieniądze poświęcić na wykończenie mieszkania. To było po prostu dla nas ważniejsze. Co mi po podróży skoro bym nie miała na czym spać albo jak się wykąpać.


No też tak sobie tłumaczę. Przynajmnie kupimy stół i jakieś krzesła żeby móc przyjąć gości i pewnie kuchnie będzie można troszkę podreperować :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 8:38 pm   

A my mamy w planach już tyle miejsc do zwiedzenia, także remont , który zaczniemy dopiero po ślubie, bo teraz po prostu nie mam do tego głowy...., i tylko dwa tygodnie mojego urlopu... obawiam się, że wyjdzie z tego jedynie remontowy bałagan i spędzę te dwa tygodnie na wybieraniu kafelków, tapet czy innych ustrojstw łazienkowo - kuchennych.... :roll:
_________________


:)
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 12:14 pm   

A my ślub mamy 17.09.2005 a 20 już będziemy w samolocie..............już się nie mogę doczekać.........zawsze marzyłam, aby właśnie tak wygląda moja podróż poślubna......prawie od razu po uroczystości.....tak romantycznie :)
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 2:12 pm   

Soleil a gdzie się wybieracie w podróż poślubną?
_________________
 
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:12 am   

A my Dotko wybieramy sie na Wyspy Kanaryjskie :)
 
 
 
Gniesia 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 123
Skąd: Pilawa
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 10:27 am   

My planujemy wyjechać we wtorek zaraz po ślubie. Najpierw na jakiś tydzień sami tylko we dwoje a później jeszcze na kilka dni ze znajomymi nad morze. Jeszcze do końca nie wiemy gdzie pojedziemy sami w góry lub na mazury. Niestety w Polsce. Chcialiśmy jechać za granicę ale cóż kaski nie starczy.
Ale nie martwię się tym w końcu ważne z kim a nie gdzie :P
_________________
::: 23 lipca 2005r. :::
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 6:34 pm   

Soleil:
Wyspy Kanaryjskie...? Suuuuper!!!!! Jak możesz to napisz na priv ile kosztuje taki wyjazd na osobę ( i co wchodzi w cenę).

Ja chciałabym wyjechać z Misiem do Hiszpanii, ale chyba jedank kaski zabraknie na taką podróż, a po drugie chyba pod koniec sierpnia/początek września jest tam strasznie gorąco, a ja nie wytrzymałabym.

Agniesia :graba: nam też zostanie wtedy nasze polskie morze i to w dodatku dopiero od 29 sierpnia (to już nie za ciepło bedzie).
Cytat:
Ale nie martwię się tym w końcu ważne z kim a nie gdzie
_________________
 
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 6:14 pm   

Dotko, Hiszpania jest super :D Mój ukochany tam właśnie mi się oświadczył i moze dlatego podchodzę tak sentymentalnie do tego miejsca, ale ludzie tam są tacy super wyluzowani, uśmiechnięci, niekonfliktowi.........naprawdę rewelacja!! Polecam Gorąco :)

Buziaczki

soleil :D
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 11:23 am   

amy własnie po. wczoraj wrocilismy. było super. ale byłam lekko chora , ale to sie wytnie. bylismy nad morzem w mielnie, jezdzilismy po roznych nadmorskich miastach. robilismy wszystko na co przyszla ochota. Z poczatku myslalam dalej w swiat, ale jade w sierpniu, wiec to byla taka szybka, podroz, odpoczelam pojadlam gofrow i kebebow. :lol:
_________________

 
 
Daffodil 

Dołączyła: 31 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 1:57 pm   

a my bęziemy mieli tylko tydzień wolnego bo mój wybranek niedawno dostał pracę. Musimy znaleźć jakieś fajne mało gwarne miejsce:)i pobyczyć się we dwójkę:)Macie jakieś pomysly?Może gdzieś nad morzem?
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 10:59 am   

A my właśnie dziś lecimy do Tunezji
Strasznie się cieszę


Nareszcie razem sami!
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 11:55 am   

Powierdziło się że nigdzie nie pojedziemy. Ale bedziemy się cieszyc sobą i wolnym dniami przez tydzień po ślubie :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 3:19 pm   

Kotku zawsze ważne, że będziecie we dwoje :lol:

A nasze plany się zmieniły, wyjeżdzamy na tydzień 19.10 na Majorkę. Planowaliśmy pojechać, gdzie indziej, ale okazało się, że spóżniliśmy się z zarezerwowaniem 2 dni i wszystkie fajne oferty wykupiono, a te co zostały sa swietne, ale cena tez jest "swietna", dlatego wybralismy wersje bardziej ekonomiczna, choc mam nadzieje, ze tez fajna :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 7:23 pm   

Dziewczynki nie wazne gdzie, to taki magiczny czas i kazde miejsce stanie sie magiczne gdy bedziecie tam razem swiezo po slubie, zakochani ach..... u nas bylo cudownie wam tez tego zycze!!!!!
PS/ napewno bedzie niesamowicie ;)
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 8:53 am   

Gambi, a na ile wyjeżdzacie tydzień czy 2?
i jeśli możesz zdradzić ile ta przyjemność WAS kosztuje? Po ślubie byliśmy tylko 8 dni w Krynicy Morskiej tak troche odpocząć sobie od tych przygotowań weselnych, ale w listopadzie chcielibyśmy na podróż poślubną udac się właśnie na Majorkę, ale nic "ekonomicznego" znaleźć nie mogę :?
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 9:52 am   

wyjeżdzamy na tydzień, reszte szczegółów na priv :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:50 am   

My byliśmy w Tunezji, i chociaz tylko tydzień, było cudownie. Naparwdę odpoczęlismy, trochę się wykurowalismy, pozwiedzalismy, bylismy tylko dal siebie, super, naparwdę przez tydzień można też niexle wypocząć. Aż żal było we wtorek wracac do Polski, ale cóż zrobić, ważne, że wspomnienia pozostaną już na zawsze :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 6:23 pm   

KasiaK napisał/a:
Aż żal było we wtorek wracac do Polski, ale cóż zrobić, ważne, że wspomnienia pozostaną już na zawsze :mrgreen:


Zgadzam się w zupełności, wspomnień ci nikt nie odbierze bo pozostają pamiątką na całe życie. A tak na marginesie zazdroszcze wam wszystkim tych zagranicznych wojaży :) :)
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 3:38 pm   Kraków

my w poniedziałek po ślubie pojechaliśmy na tydzień do Krakowa i było cudownie, pieknie, niesamowicie :) Bardzo dużo zwiedziliśmy, nie tylko w Krakowie ale i w okolicach, powłóczyliśmy się po knajpkach, po wąskich uliczkach, podwórkach, piwnicach, mieszkaliśmy w samym centrum, 10 min pieszo od rynku...
To był najpiękniejszy wyjazd w moim życiu.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 2:59 pm   Re: Moja podróż poślubna

Moja podroz poslubna....na razie moge napisac co bym chciala :) a jak bedzie?? to wielka niewiadoma, chcialabym choc raz wyjechac z tej naszej "przepieknej" Polski :)
Do jakiegos pieknego ..cieplego kraju...
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 4:46 pm   

Ja marze zeby pojechac do Egiptu w podroz poslubna tylko nie w lecie - bo chyba bym sie tam ugotowała tylko jakis inny , w mniej upalny okres. Moze ktos wie kiedy tam najlepiej pojechac?
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 5:07 pm   

Karmelciu, polecam wczesną wiosnę (przełom marca i kwietnia) - temperatury w miarę przystępne i jest to jedyny okres, kiedy jest tam choć odrobina zieleni...
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:56 am   

Alma_ napisał/a:
Karmelciu, polecam wczesną wiosnę (przełom marca i kwietnia) - temperatury w miarę przystępne i jest to jedyny okres, kiedy jest tam choć odrobina zieleni...


Musze namowic mojego T. na wlasnie taka podroz
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:11 am   

I ceny są wtedy dużo przystępniejsze ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 01, 2005 2:57 pm   

Moj M zawsze chcial sie wybrac w podroz pociagiem do Mongolii. chcial to zrobic jeszcze przed slubem, sam. ale czasu cos nie stalo na wykonanie tego planu i ostatnio zaproponowal, ze moze wybralibysmy sie do Mongolii w podroz poslubna. ma sie zajac organizacja, ale wlasnie zadzwonil do mnie, ze w sumie o tej porze roku (koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika) bedzie zimno, wiec na razie decyzja nie zapadla.

1. albo jako podroz przedslubna
2. albo co innego zaraz po
3. albo Mongolia w 2007

pozyjemy, zobaczymy :)
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 11:04 am   

Ja mam nadzieje, ze nam sie uda zaraz po slubie. Slub w czerwcu, wiec to juz sezon wakacyjny. I mam wielka nadzieje, ze bedzie to Sycylia na 2 pelne tygodnie. Wszystko bedzie zalezalo od urlopu mojego L. To, ze teraz jestesmy tutaj w Londynie, i ze on zostanie pewnie dluzej niz ja :( wszystko nam komplikuje.... Ale moze sie uda.
Sporo bedzie zalezalo od finansow, Sycylie sobie wstepie juz zaplanowalismy, ale jesli okaze sie, ze finansowo mozemy sobie pozwolic na wiec, to ja bym chciala Malediwy, Bali... cos "innego"
Ale poki co mamy wielka nadzieje, ze w ogole sie uda zaraz po slubie....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 11:48 am   

My jak już gdzieś wspominiałam jedziemy 2 dni po slubie do Maroka na 2 tygodnie - 1 obijania, i 1 zwiedzania:) Optymalne rozwiazanie:) A źe to bedzie Maroko - to wiedzieliśmy od początku naszej zanjomosci.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:52 pm   

adriannaaa napisał/a:
My jak już gdzieś wspominiałam jedziemy 2 dni po slubie do Maroka na 2 tygodnie - 1 obijania, i 1 zwiedzania:) Optymalne rozwiazanie:) A źe to bedzie Maroko - to wiedzieliśmy od początku naszej zanjomosci.


Ale faaaajnie !! !
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:56 pm   

podróż przedślubna była.
w czwartek ruszamy z Michała bratemi kuzynkami do Zakopanego na 4 dni.
a w następny czwartek do Tokaja na festiwal wina. też na 5 dni.
:D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl