Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
W co zapakować ciasto dla gości?
Autor Wiadomość
nutka85 

Dołączyła: 26 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 2:47 pm   W co zapakować ciasto dla gości?

Na wstępie chciałabym się serdecznie przywitać, gdyż dopiero do Was dołączyłam...

Tak, żeby nakreślić sytuację. Denerwują mnie patery z ciastami na stole (bo galaretka się rozpływa, krem się roztapia...), dlatego chcę mieć osobny stół, gdzie na płaskich talerzach będzie poukładane ciasto.
Nie podoba mi się tort (już pokrojony, na talerzykach, zawsze się rozpaprze), dlatego chce mieć tort babeczkowy.
I nie podobają mi się pudełka z ciastem na wynos dla gości, bo tam też to ciasto się kruszy i robi nieapetyczne. I dlatego pytam: w co można zapakowac ciasto dla gosci? Można byłoby z niego zrezygnowac, ale chciałabym, żeby goście posmakowali wypieków ;)
Macie jakiś pomysł?

PS. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam opisem ciasta czy tortu, nie miałam na myśli nic złego, to są tylko i wyłącznie moje odczucia ;)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 3:02 pm   Re: W co zapakować ciasto dla gości?

Na ostatnim weselu na jakim byliśmy dostaliśmy na pożegnanie cztery rodzaje ciasta zapakowane w pudełko. Wielkość kawałków ciasta była idealnie dopasowana do rozmiarów pudełeczka i nic się nie pokruszyło ani nie rozpaprało. Były to pudełka coś tego typu:


nutka85 napisał/a:
Nie podoba mi się tort (już pokrojony, na talerzykach, zawsze się rozpaprze)


Nie rozumiem za bardzo, wydaje mi się że ukrojony kawałek tortu na talerzyku nie wygląda jak rozpaprany. Ale tort babeczkpowy to akurat ciekawy pomysł i chyba dość oryginalny. Nie miałam okazji być na weselu, gdzie byłby tort babeczkowy.
_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 9:20 pm   

hmm u mojej koleżanki na weselu, które było co prawda w nowym targu to pakowali ciasto w klasyczne przezroczyste pojemniki ( do kupienia w macro czy w selgrosie) i do tego butelka wódki, całość była spakowana w śliczną papierową torebkę z ich imionami i datą ślubu, pomysł myślę, że ciekawy :)

alternatywa może być właśnie pudełko na ciasto, nie jest drogie, a wygląda efektownie

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2015 10:21 pm ]
a może być dać gościom kilka muffinek właśnie w takim pudełeczku, jak zaproponowała alekul89 ?:)
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
patrycjaaa0 

Dołączyła: 16 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 2:46 pm   

O to powinna się martwić sala, a nie wy... ;/
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 6:31 pm   

patrycjaaa0, to zależy kto, jak organizuje wesele ;-)

My dawaliśmy w zwykłych przezroczystych plastikowych opakowaniach z Selgrosu :-)
_________________

 
 
magdalena0000 

Dołączyła: 14 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 9:37 am   

no takie ładne pudełka, to super sprawa; )
nie są też kosztowne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl