Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie ubezpieczałyście swoje mieszkanie
Autor Wiadomość
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 9:13 am   Gdzie ubezpieczałyście swoje mieszkanie

Gdzie macie wykupione ubezpieczenia? Sama chciałabym zmienić obecnego ubezpieczyciela. Wprawdzie nie płacę obecnie dużego ubezpieczenia ale wczytałam się w zakres polisy i niestety ale jest bardzo ograniczona, ma tak dużo wykluczeń,że jestem wściekła na doradcę,że coś takiego mi podsunął ( tak wiem,że głupia byłam,że wcześniej się nie wczytałam)
Jakie towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje szeroki zakres ochrony ale w przystępnej cenie?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Mar 06, 2015 10:05 am   

Każde ubezpieczenie posiada jakieś wykluczenia. Jedno większe, drugie mniejsze. Dlatego też przy wyborze cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem.
Myślę,że powinnaś się skonsultować z innym doradcą .Tak aby wysłał Ci na spokojnie na maila listę ubezpieczeń. Sama przejrzałabyś sobie jaki mają zakres.
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Mar 07, 2015 9:23 am   

Aldonka napisał/a:
Każde ubezpieczenie posiada jakieś wykluczenia. Jedno większe, drugie mniejsze. Dlatego też przy wyborze cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem.
Myślę,że powinnaś się skonsultować z innym doradcą .Tak aby wysłał Ci na spokojnie na maila listę ubezpieczeń. Sama przejrzałabyś sobie jaki mają zakres.


Niby tak ale szczerze to nie mam czasu na to aby chodzić po doradcach i się pytać. Z kolei w tym momencie skaczę sobie od strony towarzystwa do strony innego towarzystwa i nic mi to nie mówi . Każdy przedstawia swoją ofertę jako najlepszą :(
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 9:57 am   

jemioła napisał/a:
Aldonka napisał/a:
Każde ubezpieczenie posiada jakieś wykluczenia. Jedno większe, drugie mniejsze. Dlatego też przy wyborze cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem.
Myślę,że powinnaś się skonsultować z innym doradcą .Tak aby wysłał Ci na spokojnie na maila listę ubezpieczeń. Sama przejrzałabyś sobie jaki mają zakres.


Niby tak ale szczerze to nie mam czasu na to aby chodzić po doradcach i się pytać. Z kolei w tym momencie skaczę sobie od strony towarzystwa do strony innego towarzystwa i nic mi to nie mówi . Każdy przedstawia swoją ofertę jako najlepszą :(


Tutaj jest niezależny doradca:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Comperia, zostawisz tam swój kontakt to powinni wysłać Ci listę ubezpieczeń z poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Tylko warto byłoby podać tam więcej danych tak aby mogli dopasować ofertę.
Ofert jest wiele, każda jest inna tak więc warto byłoby ją wybrać indywidualnie.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Mar 10, 2015 9:59 am   

Ja również jak wybierałam sobie ubezpieczenie to korzystałam z pomocy doradcy. Wszystkiego jest tak dużo,że naprawdę ciężko jest się zorientować w konkretnym ubezpieczeniu.
A tak przynajmniej masz kilka najlepszych opcji, zakres oraz ceny i łatwiej jest się zdecydować.
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 8:24 am   

dora11 napisał/a:
jemioła napisał/a:
Aldonka napisał/a:
Każde ubezpieczenie posiada jakieś wykluczenia. Jedno większe, drugie mniejsze. Dlatego też przy wyborze cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem.
Myślę,że powinnaś się skonsultować z innym doradcą .Tak aby wysłał Ci na spokojnie na maila listę ubezpieczeń. Sama przejrzałabyś sobie jaki mają zakres.


Niby tak ale szczerze to nie mam czasu na to aby chodzić po doradcach i się pytać. Z kolei w tym momencie skaczę sobie od strony towarzystwa do strony innego towarzystwa i nic mi to nie mówi . Każdy przedstawia swoją ofertę jako najlepszą :(


Tutaj jest niezależny doradca:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Comperia, zostawisz tam swój kontakt to powinni wysłać Ci listę ubezpieczeń z poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Tylko warto byłoby podać tam więcej danych tak aby mogli dopasować ofertę.
Ofert jest wiele, każda jest inna tak więc warto byłoby ją wybrać indywidualnie.


Ok zostawiłam tam swój nr tel. Jeszcze mój bank ma dla mnie jakies ubezpieczenie ale nie wiem czy skorzystać. Czy warto jest ubezpieczać mieszkanie w banku?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2015 5:30 pm   

Idź na Piotrkowską do Cuk.To jest multiagencja mają oferty wielu firm, to znajdą ubezpieczenie takie jak będzie Ci pasowało.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2015 1:01 pm   

Ja mam w pzu, ale dlatego ze mam znizke pracownicza ;) generalnie ubezpieczenie mamy na wszelki wypadek. Moi rodzice przez 30 lat ubezpieczania mieszkali z odszkodowania korzystali tylko raz, wiecej nie bylo potrzeby ;) w gre wchodzilo ew. zalanie czy pozar. Kradziez nie, bo nie slyszalam o czestych kradziezach na 3 pietrze ;)
_________________
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 10:05 am   

No ja mieszkam na parterze tak więc dla mnie ubezpieczenie było koniecznością .Szczególnie jak wystraszyłam się którgoś dnia bo okradli moją sąsiadkę na 1 piętrze ! Przez balkon - wspięli się po moim. A niby takie bezpieczne osiedle... Brrr. Ubezpieczyłam się od wszystkiego na dość wysoką kwotę.
Mam nadzieję oczywiście, że nikt nie połasi się na moje mieszkanie ale jednak człowiek ubezpieczony jest pewniejszy.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 9:26 am   

Zwykle porównując wszystkich ubezpieczycieli to PZU ma najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych . Odszkodowanie wypłacane jest zawsze wartości nowej bez względu na to ile lat mają rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od starych rzeczy odliczana jest amortyzacja - dostaje się potem groszowe odszkodowanie albo nic.
Oczywiście nie wszystkich tak więc warto jest pogadać sobie o tym z doradcą.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 9:18 am   

dora11 napisał/a:
Zwykle porównując wszystkich ubezpieczycieli to PZU ma najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych . Odszkodowanie wypłacane jest zawsze wartości nowej bez względu na to ile lat mają rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od starych rzeczy odliczana jest amortyzacja - dostaje się potem groszowe odszkodowanie albo nic.
Oczywiście nie wszystkich tak więc warto jest pogadać sobie o tym z doradcą.


A tego to nie wiedziałam. Jak oni wyliczają tą amortyzację? Na jakiej podstawie są w stanie oszacować ile coś jest warte?
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Mar 26, 2015 7:57 am   

Aldonka napisał/a:
dora11 napisał/a:
Zwykle porównując wszystkich ubezpieczycieli to PZU ma najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych . Odszkodowanie wypłacane jest zawsze wartości nowej bez względu na to ile lat mają rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od starych rzeczy odliczana jest amortyzacja - dostaje się potem groszowe odszkodowanie albo nic.
Oczywiście nie wszystkich tak więc warto jest pogadać sobie o tym z doradcą.


A tego to nie wiedziałam. Jak oni wyliczają tą amortyzację? Na jakiej podstawie są w stanie oszacować ile coś jest warte?


Oj tego to już Ci nie powiem,szczerze powiedziawszy to nie mam zielonego pojęcia na jakiej podstawie to wyliczają.Musiałabyś już z nimi dokładniej sobie porozmawiać

Powiem Ci jedno. Zawsze będziesz miała ubezpieczenie drożej jeśli bedziesz to załatwiała jedynie sama. Doradcy mają wynegocjowane z ubezpieczycielami o wiele lepsze kwoty . Dlatego też jest to o wiele tańsze.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
Albercik20 

Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: słupsk
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 1:18 pm   

My ubezpieczamy w commercial union od lat.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 3:53 pm   

Sisska, haha też mam zniżkę pracowniczą :P
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 3:33 pm   

Sajgonka napisał/a:
Idź na Piotrkowską do Cuk.To jest multiagencja mają oferty wielu firm, to znajdą ubezpieczenie takie jak będzie Ci pasowało.

U nas w Łęczycy też jest oddział, ale wiem że nawet przez net można sobie u nich polisę zamówić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl