Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
oprawa muzyczna a organista kościelny
Autor Wiadomość
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Cze 12, 2016 7:46 pm   oprawa muzyczna a organista kościelny

Mam pytanie jak to u Was wyglądało lub będzie wyglądać. Czy na ślubie macie organiste który jest na stałe w kościele? U mnie w parafii organista strasznie fałszuje i chciałabym go zastąpić najchętniej jakąś wokalistką. Tylko czy sama wokalistka wystarczy? Czy można powiedzieć księdzu że nie chcemy organisty i sami zadbamy o oprawę muzyczną?
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 9:26 am   

Pewnie możesz sobie zorganizować swojego organiste i śpiewaczkę, natomiast musisz być świadoma tego że jeśli organista przypisany do kościoła nie będzie brał udziału w uroczystości to tak czy tak może wziąć od Ciebie opłatę ponieważ jest to jego miejsce pracy. Temat wałkowany był też w innych postach ;/

U mnie akurat nie ma problemu, organista gra ok, ma znajomą z którą często współpracują na ślubach i ona śpiewa. Tak więc my będziemy mieć organiste przypisanego do kościoła i dodatkowo śpiewaczkę.[/list]
_________________
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Cze 25, 2016 9:10 am   

kasik91, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli muszę dokładnie się zoriętować jak to jest u nas w kościele. Choć przyznam, że to co napisałaś przekonuje mnie jeszcze bardziej do tego zeby po prostu wybrać inny kościół.
_________________
 
 
juliabak 

Dołączyła: 12 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2016 9:08 pm   

Można również zapytać czy może zagrać inny organista, często osoby które śpiewają na ślubach mają 'swoich' organistów którzy są sprawdzeni. Więc jeśli zależy na miejscu, można tak to rozwiązać. Mogę dać namiary do takich osób. Pozdrawiam i życzę powodzenia
_________________
Julia
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 5:40 am   

U nas grał i śpiewał organista na stałe pracujący w kościele, bo bardzo mi się podoba to,co robi. Mogłam sama wybrać repertuar i chociaż momentami sugerował inne pieśni, to i tak zagrał wszystko, co chciałam :)
Raczej nie ma problemu,żeby zorganizować własną oprawę muzyczną w dniu ślubu, chociaż czasami organista życzy sobie drobnej opłaty za "wypożyczenie" organów.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl