Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszyczki ratunkowe
Autor Wiadomość
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 5:28 pm   Koszyczki ratunkowe

Mam taki mały dylemat chciałabym bardzo zrobić koszyczki ratunkowe, ale mój narzeczony nie poparł mnie w tym zamiarze :( Powiedział że to bez sensu, że się nie przydadzą, że Nas obgadają, że jakieś tanie rzeczy tam są ( chciałam "markowe" rzeczy zastąpić czymś trochę tańszym np. Isaną czy Facelle- firma Rossmann ) i teraz nie wiem czy zrealizować swój plan czy jednak sobie odpuścić bo będzie jak mówi mój R :( A wy jak sądzicie poradźcie mi proszę :(
_________________

 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 6:12 pm   

Ja uważam, że taki koszyczek jest świetną sprawą i jako gość na pewno bym się uśmiechnęła i była wdzięczna, bo na każdym weselu, na którym byłam zdarzała się sytuacja, w której bym skorzystała z wdzięcznością.

Co do "markowości"...nie sądzę, aby to miało znaczenie. Coraz częściej się mówi, że firmowe nie znaczy lepsze. Jak ktoś będzie potrzebować czegokolwiek z koszyczka, to na prawdę nie będzie zwracać uwagi na firmę, bo po prostu będzie Ci dziękować, że wpadłaś na taki pomysł. A jeśli ktoś Was obgada, trudno, zawsze znajdzie się taka osoba, przynajmniej dasz jej jakiś powód, który i tak by znalazła :D

A tak sobie teraz pomyślałam, jeśli dla Was "markowość" produktów jest ważna, to może zamiast etykietek na produktach zrobić swoje, z zabawnymi napisami...? Wiem, że macie już mało czasu, ale zawsze jest to jakieś rozwiązanie. Goście nie będą mogli Was obgadać, bo nie będą wiedzieli, że właśnie używają kosmetyki marki Rossman, a nie Adidas :wink:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

Ostatnio zmieniony przez Muszkowa Sob Maj 30, 2015 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 11:31 am   

emi87, a ja Ci powiem, że jak się zaczęłam głębiej zastanawiać to nigdy bym nie użyła nieznajomego pochodzenia antyperspirantu, lakieru do włosów czy chusteczek. I tu nie chodzi o zły zamiar państwa młodych, tylko po prostu miałabym wrażenie, że te rzeczy mogły być przed chwilą użyte przez kogoś niezbyt czystego. Może mam obsesję, ale tak czuję. Ja zrezygnowałam z tego pomysłu (ze Względu na brak miejsca w toaletach przede wszystkim) i jak patrzę na to z perspektywy czasu to nie zmieniłabym zdania, gdyby takie miejsce się znalazło. Moim zdaniem i tak każdy przynosi ze sobą niezbędne kosmetyki, a jeśli komuś czegoś zabraknie to zawsze można od znajomego/rodziny pożyczyć :-)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 11:56 am   

Zastanów się czy twój narzeczony nie zna lepiej swojej rodziny. Może patrzy z perspektywy osób, które na 100% będą miały pożywkę z tego. Możliwe, że tych osób jest nawet sporo.
Ja zrezygnowałam z koszyczka. Każdy wiedział, że mam rzeczy w schowku, ale nikt nie poprosił mnie, mamę, czy świadkową o cokolwiek. Panna Młoda zawsze ma ze sobą mnóstwo rzeczy i każdy o tym wie. Jakby ktoś potrzebował, spytałby. Byłam na 2 weselach, gdzie ktoś miał potrzebę i nie było problemu żeby spytać matkę Młodej lub Młodego. Raz nawet wujek pożyczył spodnie od innego gościa (mieszkającego na przeciwko sali), bo tak szalał.
A umieszczanie antyperspirantu uważam za żenujące. To wygląda jakby ktoś nie wiedział, że się go używa przy przygotowaniach. A perfumy swoje ma każda kobieta. Mężczyzna o tym nawet nie pomyśli. Za to kobiety mają większość potrzebnych rzeczy.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 6:54 pm   

emi87, ja nie przewiduję takiego koszyczka. Wesele to co prawda duża impreza, długo trwająca i na dużo osób i nie wiadomo, co się komu może przydać. Ale w związku z tym, wiele wiele osób skrupulatnie się do niej przygotowuje, biorąc mnóstwo rzeczy ze sobą. Jeśli już komuś czegoś braknie-dezodorantu, chusteczek czy innych artykułów higienicznych, zawsze się znajdzie ktoś, kto ma zapas.
Poradź się może kogoś, kto będzie u Ciebie na weselu-mamy, rodzeństwa, może coś doradzą. Bo my tu możemy podać tylko swój punkt widzenia, ale Ty lepiej znasz swoich gości :)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 1:56 pm   

Terry napisał/a:
Panna Młoda zawsze ma ze sobą mnóstwo rzeczy i każdy o tym wie. Jakby ktoś potrzebował, spytałby.

Dokładnie tak! Ja też jestem zdania, że koszyczki można sobie odpuścić. Często goście są przygotowani na różne "wypadki", a jak nie to można poprosić kogoś z najbliższego otoczenia młodej.
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 1:59 pm   

Najpotrzebniejsze rzeczy jak np. chusteczki czy plastry raczej każdy przynosi ze sobą. Ja odpuszczam koszyczki, ale sama pewnie będę miała niezły zestaw ze sobą. W razie czego goście mogą poprosić mamę czy świadkową o jakąś potrzebną rzecz.
_________________


 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 10:04 pm   

Czyli będziemy miały koszyczek Panny Młodej :D z możliwością użyczenia jego zawartości innym gościom :)
_________________


 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 10:52 pm   

Mnie osobiście takie koszyczki ratunkowe się podobają, sama się nad tym zastanawiałam :) chociaż, szczerze mówiąc nigdy nie skorzystalam ponieważ tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze rzeczy większość z kobiet ma przy sobie a gdyby się naprawdę coś takiego stało powaznego to myślę że każda PM poratuje gościa czymś ze swojego koszyczka ratunkowego :p a kolejna sprawa jest taka ze właśnie zdanie Narzeczonego jest bardzo ważne ;) ja jak mój W. cos odradza to na siłę go nie przekonuje :) a ten koszyczek nie jest czymś KONIECZNYM, może się będzie źle czuł ze właśnie tam będą gorsze marki, może jego rodzina ma jakieś inne podejście do tego.. w takiej sytuacji ja bym odpuscila:)
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 5:32 am   

Terry napisał/a:
Zastanów się czy twój narzeczony nie zna lepiej swojej rodziny.


nie chodzi tu o rodzinę, a o znajomych :-?

Ale macie rację może lepiej to sobie odpuścić jak to mówią co za dużo to nie zdrowo i faktycznie wszystkie rzeczy z koszyczka będę miała ze sobą także będę mogła wybawić gości z opresji gdyby coś ;) Dziękuję bardzo za Wasze opinie :*
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 9:20 am   

my mieliśmy koszyczki, i wszyscy byli zachwyceni tym pomysłem, na poprawinach rozmawiałam z kilkunastoma osobami, które mi dziękowały (np. Panowie, bo w aptece przed ślubem, kupiłam chyba z 7 czy 8 zestawów 2kc :P ) ale przydały się plastry, igła z nitką, zestaw kobieco-higieniczny, rajstopy w spray'u. A antyprespirant był miniaturą isany i nivei, też się przydał. Ja skorzystałam z wsuwek do włosów na poprawinach. No i paracetamol na ból głowy następnego dnia :D

Właścicielce tak się spodobał ten pomysł, że teraz koszyczki są już w standardzie na weselach u niej.
_________________


 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 11:32 am   

Będę musiała to podpowiedzieć siostrze która również wkrótce ma ślub i wesele.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 6:09 pm   

Ja pierwsze słyszę o takich koszyczkach ;)

Nie wydaje mi się to konieczne. Jak idę gdzieś na imprezę, nawet całonocną (no powiedzmy np na Sylwestra) to jakoś muszę się przygotować i upchnąć do kopertówki wszystkie rzeczy, które mogłyby się przydać ;) Więc goście też dadzą radę na weselu.

Nawet nie wiem, skąd goście mieliby wiedzieć o istnieniu takiego koszyczka?
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 6:21 pm   

kamejka, takie koszyczki stoją w łazience:) mnie tam często się przydawaly rzeczy z takiego koszyczka :)
_________________


 
 
Cicia 

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 7:24 pm   

Mi o tych koszyczkach powiedziała siostra cioteczna. Osobiście podoba mi się ten pomysł podoba chociaż tez o nich nigdy nie słyszałam. Powiedziała mi ze na weselu na którym była, były w nich rajstopy, plastry i dezodorant. A wy co byście do niego jeszcze włożyły.
_________________


 
 
kajab 
Firma

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Sopot
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 1:32 pm   

Niektore sale weselne same przygotowuja takie koszyczki. Antyperspirant moze byc w sprayu, a artykuly higieniczne moga byc pakowane po sztuce.

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Gru 21, 2015 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl