Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Totalny brak ochoty na seks
Autor Wiadomość
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Cze 04, 2015 8:30 am   Totalny brak ochoty na seks

Cześć dziewczyny. Jestem w związku niecałe 2 lata ale totalnie straciłam ochotę na seks. Seks jest tak ok 1-2 razy w tygodniu ale sama nie mam na niego ochoty i tak :( Mąż zaczyna się denerwować. pyta się co się stało a ja zmuszam siebie dla świętego spokoju bo przecież obowiązki małżeńskie trzeba spełnić. Nie wiem co się dzieje. Czemu tak się stało bo jeszcze rok temu czułam do meża duże pożądanie.

Jak na nowo rozpalić ten ogień? I czy któraś z Was może tak miała?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 04, 2015 9:28 am   

Jeśli bierzesz tabletki, to czas je odstawić. Moje koleżanki tak miały, gdy nie odstawiały tabletek od 3 lat w górę. Co jakiś czas powinno się robić przerwę w hormonach.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 11:29 am   

U mnie tabletki też miały kiepskie działanie na libido. Przez nie zupełnie mi sie nie chciało tak więc autorko ja równiez jestem zdania,że jeśli bierzesz tabletki to powinnaś zastanowić się nad czasowym odstawieniem.
No i jeszcze czy próbowaliście różnych gadzetów? Powiem Ci,ze takie gadżety erotyczne potrafią bardzo podgrzać atmosferę w łóżku. Proponuję na przykład jakieś kajdanki .Ewentualnie wypróbować sobie Sex Elixir - jest to hiszpańska mucha. Sama ostatnio wypróbowałam i ma świetny wpływ na libido.
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 12:05 pm   

Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Nigdy nie brałam. Nie mam zaufania do leków i jednak wolę tradycyjne metody. Muszę przyznać.że atmosfera u nas w związku trochę pada w ostatnim czasie :( Nie ma już takiego ognia jak był wcześniej. A czy ta hiszpańska mucha nie miala efektu placebo ? W sensie,że wiedzialaś co bierzesz i automatycznie byłaś bardziej podniecona?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 1:06 pm   

Może chodzi o atmosferę. Romans powinno się budować cały dzień, a nie tylko w chwili wejścia do łóżka. Może potrzebujesz romansu.
Możecie też spróbować różnych przebrań, czy odgrywania ról. Bawić się jedzeniem. Albo porozmawiać z partnerem czego chciałoby się spróbować, jak być dotykanym. Czasem trzeba przerwać rutynę.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 6:25 am   

Terry napisał/a:
Może chodzi o atmosferę. Romans powinno się budować cały dzień, a nie tylko w chwili wejścia do łóżka. Może potrzebujesz romansu.
Możecie też spróbować różnych przebrań, czy odgrywania ról. Bawić się jedzeniem. Albo porozmawiać z partnerem czego chciałoby się spróbować, jak być dotykanym. Czasem trzeba przerwać rutynę.


Atmosfera jest bardzo ważna. I to nie tylko przy samym zblizeniu wieczorem.Warto jest ją budować cały dzień . Czasami ludzie zapominają o czułościach, nie przytulają się, nie całują i jest to duży błąd. Warto jest na co dzień okazywać tej drugiej osobie uczucie. Niech wie,ze nam na niej zależy.
Melka , sex elixir w połączeniu z atmosferą to super sprawa. Nie dowiesz się dopóki sobie tego nie przetestujesz.
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 7:20 am   

Oj atmosfera to faktycznie przydałaby się trochę lepsza... Oboje pracujemy bardzo długo. Często on wraca zdenerwowany do domu z pracy, ja tak samo. Nie jesteśmy w stanie się wyluzować. Za tydzień jedziemy nad morze na wyczekane wakacje tak wiec może wtedy nastrój będzie lepszy ( przynajmniej mam taką nadzieję). Ogólnie zauważyłam ostatnio,że zaczęliśmy się powoli od siebie oddalać. Jeszcze rok temu potrafiliśmy sobie dawać buziaki codziennie bez powodu, teraz raczej nie. Buziak na dobranoc i do łóżka. Może dlatego stałam się taka.... zimna?
Aldonka a gdzie można to kupić?
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Cze 16, 2015 6:58 am   

Melka33 napisał/a:
Oj atmosfera to faktycznie przydałaby się trochę lepsza... Oboje pracujemy bardzo długo. Często on wraca zdenerwowany do domu z pracy, ja tak samo. Nie jesteśmy w stanie się wyluzować. Za tydzień jedziemy nad morze na wyczekane wakacje tak wiec może wtedy nastrój będzie lepszy ( przynajmniej mam taką nadzieję). Ogólnie zauważyłam ostatnio,że zaczęliśmy się powoli od siebie oddalać. Jeszcze rok temu potrafiliśmy sobie dawać buziaki codziennie bez powodu, teraz raczej nie. Buziak na dobranoc i do łóżka. Może dlatego stałam się taka.... zimna?
Aldonka a gdzie można to kupić?


Znajdziesz na przykład tutaj: (...)- chociaż powiem Ci,że widziałam je w wielu sklepach tak więc możesz sobie porównać ceny bo wydaje mi się,że mogą się jednak trochę różnić.

Usunęłam komercyjny link. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lip 10, 2015 7:11 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 09, 2015 9:57 pm   

Aldonka, może przeczytaj wiadomość od Asiek i zobacz, że wstawiasz na forum coś co łamie regulamin? W każdym swoim poście, razem z jemioła i dora11, cały czas coś nachalnie promujecie.
_________________


 
 
kamila12345 

Dołączyła: 15 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 10:27 am   

Może przeżywasz za dużo stresu w pracy. W moim przypadku tak to się własnie objawiało. Ale odkąd zaczęłam chodzić na siłownie ochota na igraszki wróciłam! POLECAM!

Usunęłam reklamę u podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 23, 2015 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Pon Sty 16, 2023 1:31 pm   

A nie lepiej sprobować jakichś innych metod? Na przykład na https://lovita.pl/ zamówić sobie bieliznę erotyczną i troszkę "urozmaicić" to co się dzieje w sypialni?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl