Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrowe potrawy z grilla
Autor Wiadomość
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 11:36 am   Zdrowe potrawy z grilla

Znacie może jakieś przepisy na zdrowe potrawy z grilla? Czy można to w ogóle jakoś połączyć? Nie idą mi tłuste karkówki, kiełbaski czy szaszłyki...
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 12:58 pm   Re: Zdrowe potrawy z grilla

jemioła napisał/a:
Znacie może jakieś przepisy na zdrowe potrawy z grilla? Czy można to w ogóle jakoś połączyć? Nie idą mi tłuste karkówki, kiełbaski czy szaszłyki...


W takim razie proponuję przyrządzić sobie tradycyjnego wołowego steka. Nie jest to takie tłuste danie. My równiez preferujemy chudsze dania z grilla. Bardzo lubię warzywa. Papryka czy też bakłażan.

Wiesz,ze smaczna jest rówież chińszczyzna z grilla? Możesz dodać do mięska trochę sosu teryjaki i od razu zyskuje fajny posmak.

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lip 10, 2015 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 10:56 am   

Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju warzywa z grilla. Z odpowiednimi przyprawami są naprawdę świetne. Mam tu na myśli cukinię, bakłażana, pietruszkę, paprykę, pomidory, ziemniaki.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 11:02 am   

Ja często robię na grillu ryby- najczęściej łososia, ale również pstrąga czy dorsza. Zazwyczaj dzień wcześniej, lub rano przygotowuję marynatę - sos sojowy, jakieś zioła, czasami dorzucę warzywa, oczywiście przyprawy do smaku. Każdy kawałek oddzielnie zawijam w folię aluminiową i wstawiam na kilka godzin do lodówki, a potem takie gotowe paczuszki na grilla :) Ryba jest ładnie uduszona i smaczna, bo przygotowana z dodatkiem warzyw i ulubionych przypraw :) Mój mąż wyjmuje rybę z folii i opieka ją bezpośrednio na ruszcie :) Też bardzo dobra :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl