Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki kredyt na dom?
Autor Wiadomość
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 8:24 am   Jaki kredyt na dom?

Będziemy kupowali dom i zastanawiamy się, jaki lepie wziąć kredyt: czy w złotówkach czy jednak walutowy? A jak walutowy, to w jakiej walucie? Jak sądzicie?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 8:47 am   

Czekam na odpowiedź od Aldoknki albo dora11 :smile:
_________________


 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 8:41 pm   

Jako pracownik Banku odradzam kredyty w walucie.
Jako przykład mogą służyć Frankowicze.
Podpisując umowę oświadczasz, że zapoznałaś się z ryzykiem, a ono może być duże.
Jak dla mnie kredyt na lata to tylko w PLN.
_________________
 
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 5:39 am   

W 100% zgadzam się z poprzedniczką. Kredyt w obcej walucie to duże ryzyko. No chyba, ze na jakiś krótki okres, ale banki też bardzo niechętnie udzielają takowych.
Tutaj masz jak coś linka na forum kredytowe (...)tam też o tym pisali. Ewentualnie zapytaj o koszta z tym związane, bo z tego co wiem, to trzeba mieć 2x większą zdolność kredytową niż w przypadku kredytów złotówkowych.

Usunęłam link. Moderatorka Asiek
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lip 15, 2015 6:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 2:41 pm   

Ja miałam frankowy kredyt na samochód. Zdecydowałam się, bo pani z domu kredytowego bardzo zachwalała, i faktycznie w momencie, kiedy kredyt brałam, koszt franka był niezbyt wysoki. To co powyczyniało się później utwierdziło mnie w przekonaniu, że nigdy więcej kredytu w walucie :) Cieszę się, że udało mi się spłacić autko i nie należę już do grona jęczących frankowiczów :)
_________________
 
 
Ajlar 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Lodz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 2:29 pm   

Kredyt w zlotowkach wg mnie jest bezpieczniejszy. Ja sama bym sie nie zdecydowala brac kredytu w obcej walucie - przeciez to logiczne, ze kurs moze sie zmienic - zarowno na lepsze ale i na gorsze przeciez.

Usunęłam reklamę. Kolejna próba przemycenia reklamy, zaowocuje ostrzeżeniem. Pozdrawiam, Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lis 06, 2015 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl