Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Barek z alkoholem
Autor Wiadomość
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 8:10 am   

fastyna napisał/a:
ja mam jeszcze takie pytanie, ile tak mniej więcej może kosztować alkohol do drinków na ok 150-160 osób??


Nam barman z Drinkshow powiedział,że sam alkohol ok.1500zł na 150 osób.
_________________
 
 
mikello 

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 12:04 am   

kwestia też tego czy ma to być barek jak w prawdziwym barze ze dostaniesz wszystko co chcesz czy moze bardziej ustalone menu.

Jeżeli druga opcja to dogadujesz sie z barmanem np o 20-30 przewodnich drinków, które będą wymienione na karcie tak że kazdy bedzie mógł znaleźć coś dla siebie + opcje standardowe jak chociazby wściekłe, capiroska, mojito, sex on the beach itd, do których nie potrzeba wielu składników. Wino przy barku niekoniecznie musi sie znaleźć, dzięki czemu mozna troche oszczędzić.

Wiadomo że musi się pojawić kilka rodzajów alkoholu, ale ograniczając ilość dodatków ( np. rezygnacja z niektórych likierów które pojawiają się nieczesto ) okroji troche możliwości, ale można to nadrobić innymi przepisami, których są tysiące...

Opcja z ustalonym menu na 150 osób moze wynieść 1500 zł wraz z dodatkami. Opcja jak np kupowanie alkoholu w selgrosie też daje duże oszczędności, gdzie na butelce można dużo oszczędzić.
Ostatnio zmieniony przez mikello Pon Maj 18, 2009 12:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiuuula 

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 1:55 pm   

jako ze to moj pierwszy post witam wszystkich serdecznie !!

co do barku na weselu, bylam na takim i musze powiedzieć ze swietna atrakcja, nie dość ze ludzie się przy nim integrowali to jeszcze pan barman był bardzo otwarta osobą i można było z nim porozmawiac :D

sama mam swoje wesele za jakiś czas, lecz już wiem ze u mnie pojawi się on na 100%.

na tą chwile znalazłam kilka stron z łodzką ekipa i sama nie wiem których wybrać.

Orientuje się ktoś może w cenach z drinkshow? bo widać ze juz troche działają i mają wszystko przygotowane ale pewnie też każą sobie sporo płacić ;/

druga strona na jaką się natknęłam to mobilny-bar, dopiero co powstali, pisalam narazie do nich gdzie działają i okazało się że są z łodzi. Cenny mają całkiem ok ale w galeri zero zdjęc i nie zaduzo informacji ;/ mam nadzieje ze to nadrobią szybko, bo troche czasu jeszcze mam na podjecie decyzji.

Jakieś jeszcze firmy / adresy / mobilne bary znacie z łódzkiego ?
Będe bardzo wdzięczna !!

Pozdrawiam
Kasia



edit: usunęłam linki zgodnie z pkt. 7 zasad ogólnych Regulaminu forum
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Maj 20, 2009 9:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:13 am   

Znacie tych chłopaków z mobilny-bar? Chyba naprawdę działają od niedawna, ale mają przyzwoite ceny i szybko odpowiadają na wiadomości. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat ich usług dlatego czekam na Wasze opinie.



edit: usunęłam linki zgodnie z pkt. 7 zasad ogólnych Regulaminu forum
kryszka
_________________
Sylwia
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Maj 20, 2009 9:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:40 am   

niestety nie znma tch panów, na targach ślubnych też byli jacyś barmani koszt wynajęcia barmana 600 zł plus własny alkohol jak się zapytałam pana barmana to powiedział mi 1500 ale na 80 osób więc stwierdziłam że to wychodzi ponad 2000 zł za taką przyjemność i zrezygnowaliśmy
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 9:05 am   

Madzialenka mówisz o panach z Drinkshow?
Bo nam na targach mówili,że jest kilka opcji.Za 400zl przyjedzie barman ale musi mieć wszystko naszykowane czyli szkło,miejsce,dodatki,alkohol.Za 1600 przyjedzie dwóch barmanów z ich mniejszym barkiem,ze szkłem i dodatkami,alkohol my.Potem było chyba za 2000 tys(albo dwa coś) plus koszt transportu przywiozą swój duży bar tzn ten co był na targach plus szkło i dodatki,alkohol my,barmanów dwóch.
Tak to mniej wiecej wygladało.Nie wiem czy czegoś nie pomieszałam ale chyba nie.Najlepiej jednak dzwonić i pytać (jak ktos jest zainteresowany).
_________________
 
 
kasiuuula 

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:16 am   

Sylwiam napisał/a:
Znacie tych chłopaków z mobilny-bar? Chyba naprawdę działają od niedawna, ale mają przyzwoite ceny i szybko odpowiadają na wiadomości. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat ich usług dlatego czekam na Wasze opinie.


Pytałaś może czy mają jakieś certyfikaty czy tak po prostu wzieli sie z kosmosu i stwierdzili że bedą barmanować na weselach ?
Bo jeżeli nie ma certyfikatów i dopiero wystartowali to mogą się pojawić niemiłe niespodzianki dla nas na weselu jak coś będzie nie tak ;/

Ehh gdyby uzupełnili tą galerie to chyba bym się jednak na nich zdecydowała, bo 300zl za 2 barmanów a od 400 wzwyż za jednego to jest różnica i to spora ;/

Trzeba sie dowiedzieć czemu tak tanio.

W łodzi tylko drinkshow i mobilny-bar ? myślałam że będzie jakiś większy wybór :(
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 2:29 pm   

Ja chyba zaryzykuję - mam nadzieję, że będzie dobrze. Jeśli nie, to przekażę Wam wszystkie moje uwagi (dopiero w październiku, bo wtedy mam wesele).

Kryszka - sorry za te linki.
_________________
Sylwia
Ostatnio zmieniony przez Sylwiam Sro Maj 20, 2009 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 4:03 pm   

Witam,

widze że tu poważna dyskusja powstała na nasz temat :)

Pani Sylwio, na pewno będzie dobrze, nam na tym zależy równiedobrze jak Pani :)

Informacje na naszej stronie ciągle uzupełniamy, proszę o cierpliwość i jestem w pełni zaskoczony że ona już się tutaj pojawiła, gdyż jak narazie poza umieszczeniem jej na serwerze nic z nią nie robiliśmy :D

Pozdrawiam
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 8:51 pm   

Jak już wspomniałam - zdecydowałam się na podpisanie umowy z mobilny-bar. Nie wiem jak będzie wyglądało wykonanie usługi, ale sam kontakt jest bez zarzutu. Szybko odpowiadają na maile, otwarci na propozycje - na razie duży plus. Resztę napiszę po październiku :)
_________________
Sylwia
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 6:09 pm   

Mój brat w prezencie ślubnym załatwia nam pokaz barmański :D Drinki będa wydawane do 1-2 w nocy ;)
_________________
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 2:03 am   

i jak się udało ? :) możemy liczyć na fotorelacje z pokazu ?
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
openbar.waw.pl 
Firma

Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Płock/Sopot/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 11:05 pm   

kasiuuula napisał/a:


Ehh gdyby uzupełnili tą galerie to chyba bym się jednak na nich zdecydowała, bo 300zl za 2 barmanów a od 400 wzwyż za jednego to jest różnica i to spora ;/

Trzeba sie dowiedzieć czemu tak tanio.


za jakosc sie placi :) najlepsi barmani pracujacy w polskich klubach i restauracjach zarabiaja w noc spokojnie 500zl i to jak nie ma duzej imprezy :) dlatego ci najlepsi biora za obsluge wesela wiecej :)

kasiuuula napisał/a:

W łodzi tylko drinkshow i mobilny-bar ? myślałam że będzie jakiś większy wybór :(


zyjemy naszczescie w "mobilnych" czasach :) tak wiec tak jak i nasze bary sa mobilne tak i my barmani :)

dodatkowo co do cen za alkohole :) to jest to bardzo ruchoma kwestia :)
mozna sie bawic wykupujac polowe sklepu monopolowego :) a mozna majac owoce syropy smakowe i mocna nasza wodke czysta ktorej na weselu nigdy nie zabraknie :)
tak wiec menu weselnego baru mozna ulozyc naprawde bardzo bardzo roznie :) i niekoniecznie drogo :) i jak najbardziej pysznie :)



pozdrawiam
Maciek
_________________
dla Was otworzymy bar...
 
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 5:11 am   

openbar.waw.pl napisał/a:

za jakosc sie placi :) najlepsi barmani pracujacy w polskich klubach i restauracjach zarabiaja w noc spokojnie 500zl i to jak nie ma duzej imprezy :) dlatego ci najlepsi biora za obsluge wesela wiecej :)
...
zyjemy naszczescie w "mobilnych" czasach :) tak wiec tak jak i nasze bary sa mobilne tak i my barmani :)
...
pozdrawiam
Maciek


W warszawce za mało zleceń że uderzacie w łódź ? :)

Nie chcę się kłócić ani wam czegokolwiek wypominać, ale określanie się mianem nalepszego to straszny narcyzm, szczególnie bez pokazania jakichkolwiek certyfikatów oraz dyplomów za osiągnięcia w konkursach itd. na waszej stronie.

Jak było mam nadzieje Pani Sylwia się wypowie, gdyż już jesteśmy po wszystkim.

A koszty obsługi ? Zdarzają się promocje w każdej dziedzinie, co nie świadczy o jakości produktu :)

Nie nawiązujmy więcej do siebie nawzajem, gdyż to nie ma sensu :)

serdercznie pozdrawiam i życze sukcesów, tylko nigdy nie oczerniajcie kogokolwiek bezpodstawnie.

Pozdrawiam
Michał

ps.
znalezione u was:

Proste koktaile

WHITE RUSSIAN

Wódka
Likier kawowy
Mleko

...z tego co wiem biały jest robiony na śmietance, nie na mleku ....
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
Ostatnio zmieniony przez MichalW Sro Paź 28, 2009 5:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
openbar.waw.pl 
Firma

Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Płock/Sopot/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 10:58 am   

Cytat:

W warszawce za mało zleceń że uderzacie w łódź ? :)

ahh te kompleksy :)

Cytat:

Proste koktaile

WHITE RUSSIAN

Wódka
Likier kawowy
Mleko

...z tego co wiem biały jest robiony na śmietance, nie na mleku ....


mleko jest substytutem dla smietanki
:)

---

pozatym jak masz sie napinac dalej to pisz na priv bo to forum nie jest do tego

a Pani Sylwii mam nadzieje sie podobalo bo to w interesie wszystkich i gosci o obslugujacych :)


pozdrawiam
Maciek
_________________
dla Was otworzymy bar...
Ostatnio zmieniony przez openbar.waw.pl Sro Paź 28, 2009 11:21 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 8:30 pm   

Jestem już po weselu i mogę się podzielić wrażeniami z obsługi chłopaków z mobilnego-baru. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Chłopaków było trzech (umawialiśmy się początkowo na dwóch, ale że propozycja trzeciej osoby wyszła od mobilnego baru-cena usługi nie uległa zmianie - duży plus!).
Kontakt przede wszystkim mailowy - mnie to bardzo odpowiadało - bardzo szybko odpowiadali na wiadomości. Mailem ustaliliśmy menu drinków i dostaliśmy listę zakupów. Owoce, miętę itp. chłopaki, zgodnie z umową, kupili sami-rozliczyliśmy się z nimi na podstawie paragonów. A my dzięki temu nie musieliśmy jeździć i kupować niczego w piątek czy sobotę (żeby było świeże).
Obsługa miła i sympatyczna, drinki smaczne i kolorowe, ładny bar, chłopaki ubrani w takie same stroje. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę zostali do samego końca wesela - prawie do ostatniego gościa.
Ogólnie polecam!
_________________
Sylwia
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 3:20 pm   

My także będziemy mieć barek alkoholowy. Byłam na weselu gdzie były driny i goście cały czas podchodzili. Myślę że to super sprawa. Sprawdza się 100 % :)
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 5:07 pm   

u nas będzie barek :) jako bonusik, tylko musimy się z barmanem co do zakupu alkoholi umówić :) u siostry K. barek miał wzięcie :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 1:45 pm   

Wynajęcie 2 barmanów to koszt 800 zł, ale dochodzą inne. 300 zł za mobilny bar, 125 za lód, dodatkowo płatne owoce i musy owocowe (ale przecież można sie dogadac co tak naprawde bedzie potrzebne), alkohol ok 650 zł (jak na moje wesele, na 60 osób), jesli soki u nich to 500, ale mysle ze to drogo akurat i soki mozna samemu kupic. ogólnie wystarczy napisac do nich maila co nas interesuje i na ile osob wesele - sa bardzo profesjonalni, wyslalam wieczorem i od razu dostalam kosztorys przygotowany indywidulanie + kartę z drinkami (sa wszystkie jakie mozna sobie zazyczyc, w tym moje ulubione Cosmopolitan, Long Island Ice Tea, Sex on the Beach, Mojito i mnóstwo innych). Dodatkowo można zamówić pokaz flair (dodatkowe 500 zł, 20 min.), ale drinki barmani tez podaja w stylu working flair, czyli widowiskowo, wiec jesli my sie zdecydujemy, to bez tego dodatkowego pokazu. Do tego płaci sie za dojazd jeszcze.

Niestety to nadal niemały wydatek, ponad 2 tysiące razem...Zobaczymy, ale myśle, że to uczynioby wesele naprawde niezapomnianym i goście świetnie by się bawili. U mnie będzie mnóstwo mlodych ludzi, a malo rodziny, wiec tym bardziej się to tłumaczy.
 
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 2:14 pm   

U nas będzie barek ale tylko piwo będzie na nasz koszt. Reszta alkoholi będzie płatna w barze. Byłam kiedyś na weselu gdzie barek był "otwarty" z barmanem. Myslę że Młodzi dużo za to zapłacili ponieważ nikt nie pił wódki tylko drinki. Cóż, u nas tego nie będzie, ale jeśli ktoś ma na to fundusz to jak najbardziej polecam :)
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:42 pm   

no ja wlasnie sie zastanawiam nad taka opcją... :] w sumie urozmaiciloby to wesele :mrgreen:
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 3:07 pm   

Zdecydowaliśmy, że u nas nie będzie barku. Uznalismy, że to przesada płacić prawie 3 tysiące za coś takiego. Za duzo mielibyśmy udziwnień, a poza tym, wolimy dołożyć do podróży poślubnej, żeby tydzień dłużej zostać.
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 2:08 pm   

My nie bedziemy mieli barku ze względów finansowych. Uwazam, ze alkoholu bedzie i tak dużo bo mamy zamiar mieć wina, wódkę, szampan-wiadomo, bimber jakiś koniak i moze coś jeszcze. U mnie barek płatny dla gości by nie przeszedł. Uważam że juz lepiej całkowicie z niego zrezygnować. Ale to tylko moje odczucia. Natomiast jesli chodzi o piwo to również nie bedzie go w ogóle. Boje się mieszanki wybuchowej... :wink:
 
 
szakilka 


Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 3:29 pm   

Kolejny raz, przytoczę przykład wesela mojej siostry gdzie a i owszem był barek z alko, który ona sama kupiła (przy pomocy barmana) a sam barman był wliczony w usługe cateringową niejako w standardzie :) Była zrobiona karta drinków jakie są dostępne i każdy zamawiał taki na jaki miał ochotę. I goście byli bardzo zadowoleni i siostra przy tym nie zbankrutowała. :)
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:00 am   

U nas będzie Drinkshow :smile:
_________________
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 9:05 pm   

Bawiłam się kilka miesięcy temu na weselu w Koluszkach, gdzie była pani barmanka - w średnim wieku, ale doświadczona na maksa - w życiu nie piłam lepszych drinków. Wyglądało to tak, że na stołach z jedzeniem było menu z drinkami i można było podejść do barku i sobie zamówić, po czym kelnerzy roznosili. Co pewien czas były też takie "akcje", że pani robiła kilkanaście drinków, których nie było w karcie (np takie śmieszne zielone) po czym kelnerzy roznosili po sali i dawali chętnym. My akurat siedzieliśmy tuż przy barku i po kilku godzinach pani "dla koneserów" przyniosła nam specjalnego drinka tylko dla nas - takiego śmietankowo-wiśniowego, a la shake. Nie mam niestety kontaktu, ale postaram się zdobyć.

Dwa przykłady tych cudeniek:
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Sro Maj 05, 2010 9:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 5:19 pm   

U nas byli chłopaki z mobilnego baru i sprawdzili się rewelacyjnie! Byli non stop oblegani,drinki robili szybko i bardzo apetyczne, a mojito z miętą i rozdrobnionymi malinami było najlepsze jakie dotychczas piłam! Polecam bardzo,bardzo!
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 8:26 am   

kasia_m85 napisał/a:
mojito z miętą i rozdrobnionymi malinami


mojito z malinami? pierwsze śłyszę, to już chyba nie mojito, tylko wariacja na temat.
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 10:15 am   

Malena napisał/a:
mojito z malinami? pierwsze śłyszę, to już chyba nie mojito, tylko wariacja na temat


ale brzmi smacznie :smile:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 7:44 pm   

Widzę, że Pan Michał z Mobilnego Baru ma czas udzielać się na Forum, a podobno taki jest zajęty :evil:

Zdecydowanie ten Pan nie zasługuje na miano profesjonalisty. Już w styczniu zarezerwowaliśmy telefonicznie u niego termin i przez pół roku, pomimo naszych usilnych próźb, nie znalazł ani jednej chwili na podpisanie z nami umowy. A jak w końcu poprosiliśmy o spotkanie w nieprzekraczalnym terminie 1 tygodnia po prostu przestał odbierać od nas telefon. Ja wiele potrafię zrozumieć: umowy nie mieliśmy, więc wystarczyło powiedzieć: "dostałem lepsze zlecenie" albo "coś mi wypadło" i jest w porządku.

Ale widocznie wymagam jakieś nadzwyczajnej rzeczy: odrobiny kultury i profesjonalizmu.

Nigdy nikomu nie polecę i przestrzegam wszystkich przed tym Panem. Jeżeli trzeba mogę każdemu to powiedzieć prosto w oczy i poświadczyć własnym nazwiskiem.
 
 
ruda 

Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 17
Skąd: xy
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:56 pm   

a jak wyglada wznoszenie toastow przy opcji z barkiem?

planujem na weselu podac gosciom wino na stolach oraz opcje z barkiem, tylko sie martwie, ze goscie nie beda mieli czym wznoscic toastow.

Czy ktos, kto juz mial takie wesele z barkiem moglby opisac jak to wygladalo u niego. czy mieliscie dodatkowo (oprocz barku) wodke na stole??

pozdrawiam
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 2:16 pm   propozycja dla Admina forum!!

mam prośbę do Adminitsratorów o stworzenie podobnej bazy barmanów z Łodzi i okolic na wzór sal weselnych, zespołów i kamerzystów. Łatwiej będzie nam wtedy szukać namiarów. Co Wy na to?? Sama poszukuję barmana i muszę przekopywać się przez całe forum
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 12:08 am   

amazonka napisał/a:
Widzę, że Pan Michał z Mobilnego Baru ma czas udzielać się na Forum, a podobno taki jest zajęty :evil:

Zdecydowanie ten Pan nie zasługuje na miano profesjonalisty. Już w styczniu zarezerwowaliśmy telefonicznie u niego termin i przez pół roku, pomimo naszych usilnych próźb, nie znalazł ani jednej chwili na podpisanie z nami umowy. A jak w końcu poprosiliśmy o spotkanie w nieprzekraczalnym terminie 1 tygodnia po prostu przestał odbierać od nas telefon. Ja wiele potrafię zrozumieć: umowy nie mieliśmy, więc wystarczyło powiedzieć: "dostałem lepsze zlecenie" albo "coś mi wypadło" i jest w porządku.

Ale widocznie wymagam jakieś nadzwyczajnej rzeczy: odrobiny kultury i profesjonalizmu.

Nigdy nikomu nie polecę i przestrzegam wszystkich przed tym Panem. Jeżeli trzeba mogę każdemu to powiedzieć prosto w oczy i poświadczyć własnym nazwiskiem.


Pisałem gdzie się dało, może tutaj wreszcie uzyskam od Pani odpowiedź.
Nie zrezygnowaliśmy ze zlecenia, termin jest cały czas Pani a tydzień limitu ustalaliśmy na listę alkoholi, która została wysłana po otrzymaniu wiadomości.

Proszę o odpowiedź w prywatnej wiadomości czy zlecenie nadal jest aktualne.
Pozdrawiam
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
jejku11 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 2:00 pm   

A ja z czystym sumieniem mogę polecić Mobilny Bar (jeśli się nie mylę, to nasze wesele obsługiwał właśnie Pan Michał)
Po pierwsze - super wrażenie na pierwszym ustalającym wszystko spotkaniu. Jest to osoba [sic!] inteligentna, sympatyczna, [sic!] słowna, a jednocześnie profesjonalna
Po drugie - najważniejsze - super drinki,
Po trzecie - bardzo dobre wrażenie wywarł też na gościach weselnych.
Bardzo miło mieć tak młodego i zachowującego się tak profesjonalnie barmana (który jednak potrafi żartować z gośćmi).

Jeżeli będę jeszcze organizowała większe imprezy to na pewno zdecyduję się na Mobilny Bar!
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 6:04 pm   

A u mnie barman będzie kosztował 500 zł - płatne opcjonalnie extra, sala Adriatico. Barman jest chyba synem właściciela, nie wiem jak z jego umiejętnościami (w najgorszym razie będzie bez podrzucania shakerów ;) ). Jeszcze nie wiem jakie drinki będą serwowane, alko dostarczamy sami. Ja uwielbiam drinki i mam skromną nadzieję, że goście docenią i zarazem nie będą zdziwieni brakim stołu wiejskiego (będzie za to jeszcze fontanna czekoladowa), który jakoś burzył mi całość...
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 8:29 pm   

tomcia byłam niedawno na weselu w Adriatico. Wszystko było super z wyjątkiem drinków właśnie. Jedzenie bardzo dobre,obsługa spisała się bardzo dobrze,ale barman niestety robił kiepskie drinki. Dla mnie drinki muszą być ładne,kolorowe,z owocami,smaczne i takie których nie robie sobie w domu że tak powiem:)A te serwowane w Adriatico nie były ani ładnie podane,ani za specjalnie dobre,po prostu pomieszany alkohol w szklankach i tyle. Pierwszy raz byłam na weselu gdzie barman siedzial i nie miał co robić,bo nie było chętnych na drinki (na początku każdy poszedł na drinka i po spróbowaniu jednego nikt nie wrócił po kolejne).I to też był barman "od właścicieli sali",więc pewnie ten sam bo będzie u Was. Piszę to żebyście zwrócili uwagę na tą kwestię przy ustalaniu,żebyście nie byli zawiedzeni (Wy i goście).
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 4:09 pm   

kasia_m85, naprawde dobrze, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. W tym wypadku będziemy musieli zastanowic się nad sensem barmana. Widać nie ma żadnego profesjonalnego doświadczenia w tej kwestii i nie powinien w ogóle nazywać się barmanem,a "osobą mieszającą alkohole i napoje". Kwestia dodatków do drinków w postaci np parasolek, kawałków owoców to nasze zmartwienie, ale czy on w ogóle wiedziałby jak to wykorzystać?? Czy gdyby nie było dostepnego tego baru to nie byłoby z kolei trochę łyso (w sensie: miejsce jest, ale stoi puste)?
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 1:17 pm   

Nie polecam inwestowania w parasolki, mieszadełka itd.
Współcześnie wystarczą kawałki owoców, garnier jak najmniejszy, ale pasujący kolorystycznie :)
"Dżungla" w szklance to przeszłość :)
Drink ma dobrze smakować i ładnie wyglądać bez dodatków
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Gru 05, 2010 3:37 pm   

Zapraszamy zainteresowanych tematem do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez SlubnyPortal.pl z firmą barmańską z woj. łódzkiego - ZamowBarmana.pl :)

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=78
 
 
Megi Luk 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 11:54 pm   

Wesele odbyło się w Yuce. Zamówiliśmy również stamtąd barmana, z którego goście byli bardzo zadowoleni. Przed weselem podał nam liste alkoholi oraz napojów jakie według niego były potrzebne, dzięki czemu nie musieliśmy sami nad tym zastanawiać się. Goście byli zachwyceni pomysłem barku bo jak okazało się co najmniej połowa z nich wolała drinki zamist wódki z kieliszka.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:41 pm   

Zarówno barman jak i barek na weselu to bardzo fajna sprawa. Co prawda finansowo wychodzi to zdecydowanie drożej,ale oprócz kolorowych drinków goście maja do dyspozycji cały arsenał alkoholi :)
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 2:59 am   

Zapraszam na Targi Ślubne Łódź 2011 w dniach 8-9 stycznia w hali Expo, będzie się działo :)
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
Ostatnio zmieniony przez MichalW Czw Sty 06, 2011 2:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mathys33 

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 12:30 am   Drinkbar to swietny pomysł

Niedawno byłam na weselu mojego kuzyna i była tam firma Drinkshow. Piliśmy fantastyczne drinki, część klasycznych, a część chyba ich pomysłu. Super szkło, w lokalach takiego nigdy nie dostałam. Pracowali na podświetlanym barze ładniejszym niż zazwyczaj w klubach. Bardzo wszystkim się podobało i mogę ich polecić bez wątpienia. Moim zdaniem wesele z barem jest dużo lepsze. Jestesmy z narzeczonym na etapie szukania sali, ale tych barmanów też zamówimy. :wed4
_________________
Ania fff
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 9:29 am   

Z moich obserwacji i doświadczenia generalnie wynika, że zarówno barman jak i barek to dobre rozwiązanie. Czy wybrać jedno czy drugie to kwestia budżetu. Lecz o ile w przypadku barku trudno spodziewać się niemiłych niespodzianek to jak ze wszystkich i również w przypadku barmanów warto sprawdzić i korzystać z referencji. Bo tak jak to napisała tomcia, niektórzy to po prostu "osoby mieszające alkohole i napoje" - na szczęście nie ma zbyt wielu takich osób - rynek to weryfikuje szybko.

Ale dobry barman jest w stanie przyćmić wszystkie pozostałe atrakcje weselne - a takich już miałem okazję u siebie gościć :)
_________________
ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW
 
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:55 pm   

taki barek to super sprawa, my się zdecydowaliśmy nie nie żałujemy - mieliśmy wesele w Portofino, wzięliśmy ich barmana, kt. okazał się super gościem i super profesjonalistą - nazywa się Tomasz Czakiert i jest też sommelierem; opłata za bar wynosiła 1000 zł plus dodtakowo alkohole i soki i owoce itp., ale p. Tomek był nawet z nami na zakupach; goście byli zachywceni, były długie kolejki do baru
Ostatnio zmieniony przez Esmeralda Wto Sie 09, 2011 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 11:55 am   

O tak, barek będzie. Co prawda bez barmana, ale na pewno wypożyczamy stół, gdzie będą ustawione różne alkohole z dodatkami (cytryna, lód, napoje, itd.)
_________________


 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 4:57 pm   

Bardzo polecam chłopaków z Mobilnego Baru ( a w szczególności Tobiasza, który był u nas). Zachęcili nas świetną ofertą na targach oraz drinkami jakie tam robili i był to bardzo dobry wybór. Drinki były przepyszne. Bar był ciągle oblegany przez gości. :smile:
_________________
 
 
sieradzak 

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 12:08 am   

Dla osób, które mają barek ale nie barmana lecz sami organizują - jak rozwiązujecie kwestię lodu??
_________________
Jakby mi ktoś powiedział ponad rok temu, że będę brał ślub...:D
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 7:29 am   

sieradzak, u nas lód i inne dodatki zapewnia sala.
_________________


 
 
gabi.kus 

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 6
Skąd: ..
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 5:45 pm   

Osobiście uważam, że barek jest świetnym pomysłem na dodatek jeśli ma się do niego obsługę- wtedy nie ma się co przejmować alkoholem bo każdy może podejść do takiego barku i zamówić to na co ma ochotę ;) ja miałam u siebie obsługę barmańską FlairBrothers i jestem z nich naprawdę zadowolona. Nie są z Łodzi ale nie było problemu z dojazdem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl