Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sro Gru 30, 2015 9:31 pm
Święta Bożego Narodzenia 2015
Autor Wiadomość
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
  Wysłany: Pon Lis 23, 2015 1:10 pm   Święta Bożego Narodzenia 2015

Hej Dziewczyny i Chłopaki,
zakładam zbiorczy wątek dotyczący nadchodzących Świąt. Jestem ich absolutną maniaczką, mogłyby dla mnie trwać cały rok.

W tym temacie możemy pochwalić się dekoracjami, potrawami świątecznymi, wypiekami, pomysłami na prezent, a może i wymarzonym prezentem.

Wybaczcie mi, że tak wcześnie, ale już jestem na haju świątecznym przez padający we Wrocławiu śnieg :newy
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 1:22 pm   

O tak :) Też uwielbiam święta Bożego Narodzenia :newy Już nie mogę doczekać się choinki i całej świątecznej atmosfery, dekoracji w sklepach, światełek na ulicach i "Last Christmas" w radiu :smile:
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 1:27 pm   

alekul89, my będziemy mieć swoją choinkę dużo wcześniej, bo te święta będziemy w rozjazdach :) no i staram się przekonać Męża, że moje wariactwo może być dla Niego przyjemne :)

Wczoraj mi się zachciało pierogów z kapustą i grzybami i zrobiłam 70 sztuk :) dla przyjemności, bo wigilijnych się doczekać nie mogliśmy :smile:
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 1:29 pm   

Ja już mam pierwsze prezenty pokupowane. :)
Cieszę się na te święta, bo będą inne (niestety, nie jedziemy w tym roku do Polski, ale w ramach "rekompensaty" :wink: wyjeżdżamy do pięknej świąteczno-zimowej okolicy - zawsze marzyłam o takich świętach! :) ).
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Forumowiczki zapraszam do tematu : http://forum.wesele-lodz....p=829626#829626

Pomożecie? ;) Przyłączycie się? :)

Od kilku lat był zawsze duży odzew na forum :mrgreen:


P.S. Dorotka_ - myślałam, że tylko ja jestem taka zakręcona w tym roku na święta - i nie chciałam się wychylać. :oops: Dzięki, że mnie uprzedziłaś. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Lis 23, 2015 1:32 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 1:41 pm   

Asiek, ja już mam połowę ozdób świątecznych kupionych, pierogi wczorajsze to kolejny kaprys manii mej. Mąż tylko wzdycha z politowaniem, a ja fruwam pod sufitem testując lampki choinkowe. :smile:

od rana sobie słucham RMF na Święta, polecam każda chandra dzięki temu nastrojowi przejdzie :wink:
_________________


 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 2:36 pm   

A ja się sobie dziwiłam, że już od rana cały dzień słucham piosenek świątecznych i kolęd :) Widzę, że nie jestem sama :) Coś chyba w powietrzu musi być :) :lol3: :lol3:
U nas prezenty były już praktycznie wszystkie kupione kilka tygodni temu :) Zostały nam już tylko małe drobiazgi ale to zostawimy chyba na sam koniec :) Więc jeśli chodzi o upominki jestem spokojna :)
Marzyły mi się święta z wielką prawdziwą choinką już w nowym domu, ale niestety marzenie się chyba nie spełni. Chociaż jeszcze iskierka nadziei się tli :) :) Zobaczymy jak to będzie :) :newy :newy :newy
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 2:44 pm   

aguuuunia44, no to trzymam kciuki za to marzenie :wink:
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 3:03 pm   

My z prezentami jeszcze w proszku, ale od 1 grudnia zacznę polowanie :) Nie miałam jeszcze czasu na wymyślanie podarków, mam nadzieję, że pomysły pojawią się niedługo. Mąż już podobno wymyślił, co mi kupi a ja umieram z ciekawości :D
W tym roku Wigilia u moich rodziców, u teściów drugi dzień Świąt, a potem zaraz uciekamy w góry na ferie zimowe aż do 3 stycznia.
Nie mogę się doczekać właśnie pierogów :D I chciałabym, żeby w tym roku Wigilia była wreszcie biała, bo ostatnio jest zazwyczaj pluchowata.
Nie mamy własnego mieszkania, tylko wynajmujemy, więc nie mamy swojej choinki, ale lampki i drobne ozdoby jak najbardziej :)
Mam nadzieję, że przyszłoroczne Święta spędzimy już na "swoim", to będę pierwsze święta we trójkę :)
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 3:46 pm   

o matko, uwielbiam to forum!!!! :-)
pierogi? No u nas w domu rodzinnym tradycja Świąt Bożego Narodzenia jest naj, naj, naj, naj i w ogóle :-P

W ten weekend lepiłyśmy pierogi z kapustą i grzybami - 240 wyszło :-)

Za dwa tygodnie zaczynamy wpiek ciasteczek bożonarodzeniowych!!!! To nie zwykłe pieczenie, to muzyka świąteczna, grzane wino i cała sobota w kuchni!!!! Bosko, już się nie mogę doczekać :-) Jak tylko będę w domu (bo niestety jestem jeszcze w pracy) podzielę się z Wami przepisem na ulubione ciasteczka :-)

U nas w domu Święta trochę bardziej ubogie niż co roku, bo mąż nie ma pracy :( ale staramy się cieszyć tym, co uda nam się zrobić no i po raz pierwszy Pierwszy Dzień Świąt u NAS!!!! Będą moi rodzice, teściowie, męża brat z żoną i synem, mój brat z dziewczyną, obie babcie i najlepsi przyjaciele, którzy są dla nas jak rodzeństwo!!!!

Już się nie mogę tego wszystkiego doczekać :-)

A to wspomnienia z tamtego roku (nasza pierwsza choinka i prezenty):


_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 4:21 pm   

Julia_ja, jaka piękna choinka :smile:
nie tylko ja lepiłam pierogi w takim rsazie :wink:

a święta bogate czy skromne, zawsze będą piękne, bo ważne, że jesteśmy z najbliższymi :wed5
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 6:14 pm   

Dorotka_, masz rację, to jest najważniejsze, więc też się cieszymy bardzo :D

Umieszczam przepis na moje ulubione ciasteczka bożonarodzeniowe z marmoladą (robimy je w moim domu odkąd pamiętam, już jako 4-letnia dziewczynka wykrawałam je literatką, choć mama nie pozwalała mi jeszcze ich sklejać, bo robi się to na gorąco ;-) )

Ciasteczka Bożonarodzeniowe

360 g mąki pszennej przesianej
2 opakowania cukru wanilinowego (lub własnej roboty - taki lubię najbardziej :) )
150 g cukru
250 g Ramy (margaryny)
125 g zmielonych orzechów laskowych

Wszystkie składniki razem wyrabiamy dość szybko i ciasto w folii wkładamy do lodówki na 1 h.

Po godzinie rozwałkowujemy i wyciskamy szklanką literatką (taką mniejszą). Pieczemy w 180 st. z termoobiegiem na pergaminie przez około 15 minut (muszą się lekko zarumienić)

Gorące natychmiast smarujemy marmoladą różaną i sklejamy po dwa kółeczka. Obtaczamy w cukrze pudrze i odstawiamy do ostygnięcia.

Smacznego :)

To tylko jedne z trzech rodzajów. Jak będę robiła ciasteczka za dwa tygodnie to cyknę fotki :)

Oprócz tego oczywiście ja z moją mamą (dwie maniaczki kuchenne) już od dwóch tygodni sporządzamy listę potraw świątecznych, która właśnie wczoraj została całkowicie zaakceptowana :)

Dorotka_, nie wiem, czy nie będziesz żałowała, że założyłaś ten temat, bo ja jestem walnięta na punkcie świąt i generalnie nie myślę o niczym innym od miesiąca :-P
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 6:20 pm   

Julia_ja, chyba żartujesz :smile:
ja jestem zachwycona, bo mi rodzinka mówi, że chyba za wcześnie się nakręcam...

ooo nie :wink:
a dla nas to będą wyjątkowe Święta, ale o tym kiedy indziej
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 6:23 pm   

Dorotka_ napisał/a:
a dla nas to będą wyjątkowe Święta, ale o tym kiedy indziej


O nie nie kochana, żadne tam "kiedy indziej". Zaintrygowałaś, zaciekawiłaś więc mów szybko ;)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 6:23 pm   

U nas obowiązki w pracy tak przytłaczają, że marzymy już o Świętach :smile: Kevin, grzybowa, wieeelka choinka i cudowna świąteczna muzyka. Ah ;)

Prezenty dla dzieciaków kupione, dla rodziców też, został brat męża i sam mąż. Ale przesyłka z prezentem dla J. już w drodze, więc można śmiało go "odhaczyć" :razz:
Tak btw. kobitki. Co dajecie w prezencie swoim mężom? :wink:

W tym roku Święta będą w rozjazdach od 23 do 25 grudnia u teściów i od 25 do 27 grudnia u rodziców. Stwierdziliśmy, że tak będzie sprawiedliwie. Tylko przeraża mnie wizja 4h jazdy od jednych do drugich.

Wymarzony prezent? Hm... Własna toaletka z wbudowanym oświetleniem :serce: Ale to dopiero za rok w naszym mieszkanku :razz:

Dorotka_ napisał/a:

a dla nas to będą wyjątkowe Święta, ale o tym kiedy indziej


Wtajemniczeni wiedzą 8)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Lis 23, 2015 6:25 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 6:56 pm   

Catylyn89, u nas jest 8 godzin :wink:
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 7:10 pm   

Catylyn89, niewtajemniczeni mogą się domyślać :P
_________________

 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 7:32 pm   

Ja też już nie mogę doczekać się Świąt ;)

Zostawiliśmy sobie właśnie powiadomienie rodzinki o naszym szczęściu na Boże Narodzenie :razz:
_________________

 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 8:03 pm   

Dorotka_ napisał/a:
a święta bogate czy skromne, zawsze będą piękne, bo ważne, że jesteśmy z najbliższymi :wed5

Święte słowa!! :)
Julia_ja, Super przepis :) Jak będę miała czas na pewno wypróbuję :)
Catylyn89 napisał/a:
Co dajecie w prezencie swoim mężom? :wink:

Ja mojemu na jego życzenie kompletuje narzędzia do nowego garażu :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



Miłego dnia Gość :)
Ostatnio zmieniony przez aguuuunia44 Pon Lis 23, 2015 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 10:18 pm   

A ja rodzę na święta więc będę pocięta z młodym przy cycu, w dresach i młodą przyklejoną do mnie pewnie - mega :D
_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 11:10 pm   

Jeszcze nie zaprosimy rodziny do nas na święta, ale cieszę się, że będziemy mieć mega wielką choinkę :D Do tej pory musieliśmy się zadowolić drzewkiem max 150cm, a teraz można szaleć :)

Żonie chyba kupię rower na gwiazdkę, natomiast sam nie wiem co ja bym chciał dostać.... Wszystko co bym chciał to albo mega drogie albo niemoralne ;)

A dla tych co nie wiedzą co sprawić drugiej osóbce, mogę podpowiedzieć, że wydaliśmy całkiem ładne zaproszenia na sesje fotograficzne :) Gdyby ktoś chciał poznać szczegóły prośba o priv :)

Ale i tak najważniejsze, by śnieg był ! Bo co to za święta bez śniegu !
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 11:23 pm   

No nie mogę... 3 godziny temu jeszcze śniegu w Krakowie nie było. Wyglądam teraz i wszędzie biało :smile:
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 8:41 am   

W Łodzi w nocy delikatnie przyprószyło :smile: Też marzą mi się wreszcie białe święta... Ale znając życie i nasz klimat to znowu będzie ciepło i ciapa.
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 9:51 am   

ja mimo wszystko wolałabym, żeby było ciepło, żeby nie było ślisko na drogach ;)
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 2:47 pm   

Ja o wrzesnia mysle o prezentach, bo wiekszosc uroczystosci rodzinnych mamy od wrzesnia do grudnia. Niestety na mikolajkach skonczyly mi sie pomysly. Nie wiem co kupic mezowi, a ma urodziny,imieniny i jeszcze gwiazdka w jednym czasie. Na pewno perfumy, ale co dalej?. Moze macie jakis pomysl?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 2:51 pm   

Terry, może jestem infantylna, ja Mężowi kupiłam komplet klocków Lego Technic :wink: uwielbia je składać i zamienia się w małego chłopca jak je układa :smile:
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 2:57 pm   

Moj tez czasem wzdycha, jak widzi je. Ale chyba zostawie mu to na zabawy z chrzesniakami, u nich. Inaczej bedzie sie wsciekal, jak mu rozbiora cos.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 3:29 pm   

Terry, no i o to chodzi, kupiłam dla Męża, żeby sam się pobawił. Nie z Chrześniakami, nie z moim Siostrzeńcem. Dla Męża szczęścia i dumy, już się kurzy kilka instalacji u nas w domu, ale za to jak widzę Jego radość :smile:
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 5:07 pm   

Dorotka_ napisał/a:
ja Mężowi kupiłam komplet klocków Lego Technic
Ooo tak, marzy mi się pokój, gdzie będzie zbudowane miasto z klocków :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 5:10 pm   

Dla nas te święta będą wyjątkowe, pierwszy raz w 3 :) ... No i lecimy do Polski!
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 8:10 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Terry, może jestem infantylna, ja Mężowi kupiłam komplet klocków Lego Technic :wink: uwielbia je składać i zamienia się w małego chłopca jak je układa :smile:


Świetny prezent, też się do takich przymierzam dla męża :)
Rok temu kupiłam mu Monster Trucka, do tej pory ma z niego radochę :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 9:39 pm   

ithanielle, no przecież nasi Mężowie zawsze będą w środku słodkimi urwisami :) zaszalałam kupiłam trochę drogi zestaw, ale co tam. Wiem, że będzie przeszczęśliwy 8)
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 9:57 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Terry, może jestem infantylna, ja Mężowi kupiłam komplet klocków Lego Technic :wink: uwielbia je składać i zamienia się w małego chłopca jak je układa :smile:
jakie kupiłaś ? też o tym myślałam ale wymyślił sobie takie za 800zł :?

[ Dodano: Wto Lis 24, 2015 9:58 pm ]
Dorotka_ napisał/a:
Julia_ja, chyba żartujesz :smile:
ja jestem zachwycona, bo mi rodzinka mówi, że chyba za wcześnie się nakręcam...

ooo nie :wink:
a dla nas to będą wyjątkowe Święta, ale o tym kiedy indziej
czy chodzi o moje przepowiednie czy masz lepsze asy w rękawie :smile:



ja nie mam ani prezentów, ani jednej dekoracji póki co :/ i strasznie nie chce mi sie na święta nigdzie jechać , poleniuchowałabym w domku :P ale klimat lubię :D tylko jakoś czasu brak o czymkolwiek pomyśleć
_________________
Ostatnio zmieniony przez lovinlizard Wto Lis 24, 2015 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 10:19 pm   

lovinlizard, no właśnie ten zestaw ciężarówkę... Przepowiednie też :wink:
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 8:24 am   

Ja na poprzednie Święta kupiłam mężowi helikopter zdalnie sterowany :D Radości nie było końca, brał go nawet do pracy, żeby kolegom pokazywać :) Ale w tym roku może coś bardziej praktycznego dostanie, elektryczną maszynkę do golenia albo portfel.
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 9:44 am   

To ja jestem totalnie nieprzygotowana bo nie mam jeszcze ani prezentów ani nawet pomysłów :?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 9:58 am   

alekul89, spooookojnie, pomożemy :smile:
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 10:00 am   

herbatnik napisał/a:
Ja na poprzednie Święta kupiłam mężowi helikopter zdalnie sterowany :D


Mój Małż, o takim marzy... :razz: Co przechodzimy obok sklepu z gadżetami, to te helikoptery podziwia. Niestety musimy odkładać na mieszkanko, więc w tym roku dostanie na gwiazdkę dodatek do Wiedźmina 3 z kartami ;) W tym roku nie szalejemy z prezentami.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Lis 25, 2015 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 11:26 am   

Catylyn89, Mój już ma dodatek i nawet sobie raz zagraliśmy w gwinta :)
alekul89, ja mam często trudności z wymyśleniem prezentów, najgorzej dla rodziców. Zawsze chciałabym podarować coś zaskakującego, czego się obdarowywany nie spodziewa, a jednak się cieszy :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 12:23 pm   

Herbatnik, może sprawdź zastawę stołową rodzicom. Ja zawsze po cichu myszkuję rodzicom po szafkach kuchennych i w kosmetykach. Dzięki temu wiem, czego im brakuje. Np. w zeszłym roku kupiłam mamie paterę do ciasta. Wygląda jak ręcznie malowana. A w tym roku tata dostał od nas zestaw słuchawkowy. Kupujemy coś większego z bratem, bo tata ma urodziny i imieniny razem.

[ Dodano: Sro Lis 25, 2015 1:08 pm ]
Podzielę się z wami moim pomysłem na Mikołajki. Wymyśliłam, że zrobimy sobie sami prezent. Zamówię dla nas bombki. Małej jakąś księżniczkę, albo balerinę. Ewentualnie zwierzaczka. A mężowi i mi, chyba kolibry (jeden z symboli naszego wesela). Jak pojawi się kolejne dziecko, też dostanie swoją, wyjątkową bombkę.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 3:34 pm   

Terry, rewelacyjny pomysł! :)

śliczne kolibry były w Almi Decor chyba 15 zł sztuka.
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 3:37 pm   

Terry super pomysł :) Bardzo mi się spodobał.
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 5:58 pm   

Teraz mam dylemat, bo miałam wszystkie z tej strony zamówić http://a-z-decor.pl/produ...m-AZ02089-.html . Ze względu na duży wybór lalek na choinkę. Ale polecane przez Dorotę kolibry też sa piękne.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 7:00 pm   

Terry, tam są też wróżki i elfy - dziewczynki - więc może być jako Wasza Córcia :)
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 7:16 pm   

Jednak zamówimy z a-z-decor.pl. Pierwsza myśl często jest najlepsza. :)
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 9:31 am   

Jeszcze nie miałam czasu sie zatrzymać i pomyśleć dłużej o nadchodzących świętach :-?
W tym roku narzeczony dostanie w prezencie lot w tunelu aerodynamiczny. Niech sobie chłop polata trochę :smile: Myślę, że będzie zaskoczony ;)
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Lis 27, 2015 9:04 pm   

dziewczyny, może któraś z Was ma sprawdzony przepis na grzańca świątecznego? ;)

Będę baaaardzo wdzięczna :smile:
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2015 9:42 pm   

U mnie jest gluewein z Lidla, do tego dodajemy goździki (około 8-10), cynamon (pół łyżeczki), gałka muszkatałowa (pół łyżeczki), kardamon (pół łyżeczki) i odrobinę startego imbiru. Podgrzewamy w garnku i na sam koniec dodajemy ćwiartki pomarańczy.
Propocje są na 750 ml wina i nie wolno go zagotować :-)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 11:02 am   

Julia_ja, dziękuję ;) dziś wypróbuję... Mamy dziś w planach obejrzeć sobie jakiś film, opatuleni w koc i ciepłe bluzy z kubkiem grzańca w dłoniach :razz:

[ Dodano: Sob Lis 28, 2015 9:21 pm ]
dałam wszystkiego na oko, zamiast normalnego czerwonego wina dałam Choyę i wyszedł pyszny grzaniec :razz: dziękuję Julia_ja :smile:
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 10:03 pm   

Świetny wątek, również uwielbiam ten magiczny, świąteczny czas! W tym tygodniu będę piekła świąteczne kruche ciasteczka (uwielbiam!) i zacznę myśleć nad prezentami dla najbliższych! A, i wymyśliłam sobie, że na drugi dzień świąt kupię sobie jakiś sweterek z Mikołajem bądź reniferem;d haha:))) moja siostra podłapała pomysł i będziemy ciekawie wyglądać ;p
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 9:03 am   

Catylyn89, nie ma za co, mi też bardzo smakuje, choć w tym roku raczej pieczenie ciasteczek bez grzańca ;-)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl