Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenia Ślub&Papier
Autor Wiadomość
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 8:36 pm   Zaproszenia Ślub&Papier

Upatrzyliśmy sobie zaproszenia poznańskiej firmy Ślub&Papier. Baaaaaardzo w naszym stylu, cena zachęca, ale niestety nie znalazłam praktycznie żadnych opinii na temat tej firmy, oprócz kilku artykułów na portalach ślubnych. Ktoś zamawiał może i zechce się podzielić spostrzeżeniami? :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 8:43 pm   

Niestety nie znam nikogo kto korzystał z ich usług, ale jeśli zaproszeń nie zrobię sama to na 100% zdecyduję się na tę właśnie firmę, bardzo w moim guście i cena też rozsądna jak tego typu produkcje 8)
Jakby ktoś miał już przyjemność współpracy to też z chęcią przeczytam opinie :)
_________________

 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 9:00 pm   

Szczerze przyznam, że skusiłam się w ciemno, w poniedziałek zamówiłam i czekam na przesłanie projektu :) oczywiście jest możliwość zamówienia próbnego druku, jak już zaakceptujemy projekt, papier i wszystko, tylko zastanawiam się, czy jest sens. Cała procedura się przedłuży - zanim mi wyślą i w ogóle, to pewnie będziemy trochę czasu w plecy. Na facebooku mają kilka pozytywnych komentarzy, na zdjęciach zaproszenia wyglądają super. Masz upatrzone te jedne jedyne? My wybraliśmy ślubny wianek :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 11:00 pm   

Fajnie, też czytałam o nich dobre opinie. Jeśli możesz to zdaj po wszystkim relację, czy zamówienie spełniło Twoje oczekiwania :)
Co do wybrania konkretnego wzoru to tak - ponieważ mamy jako motyw przewodni imprezy motyw astronomiczny, to upatrzyłam sobie u nich projekt "Gwieździste niebo", biorę jednak ślub dopiero za rok, więc może mnie natchnie na własnoręczne robótki, ale to na pewno byłaby duża inspiracja :)
_________________

 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:43 pm   

No dobra, mamy to! :) Zaproszenia przyszły wczoraj :)
Może zacznę od samej realizacji zamówienia. Szybko, sprawnie, wszelkie nasze uwagi były uwzględniane i na bieżąco podsyłano nam poprawione projekty. Zamówiliśmy 3 wersje: zaproszenia, zawiadomienia i zaproszenia dla rodziców ze specjalnym tekstem. Nie było problemu z przygotowaniem dodatkowego, ponadprogramowego projektu. Co prawda, początkowo napisano nam, że minimalna ilość zaproszeń z danego projektu, to 6 sztuk i za tyle zaproszeń nam policzą, chociaż dla rodziców potrzebowaliśmy 2 sztuk, ale ostatecznie nic takiego nie miało miejsca. Od momentu dokonania zamówienia do przesłania pierwszych projektów minęły 3 dni, także super :) Myślę, że warto, przy dokonywaniu zamówienia, dopytać o cenę. Niby jest na stronie internetowej, ale nie jest to do końca jasne. Pierwotnie wydawało mi się, że skoro zamawiam łącznie pomiędzy 50 a 100 sztuk, to zapłacę 3,75 za jedno. Okazało się, że policzono projekty osobno: zaproszeń ponad 50 sztuk po 3,75, zawiadomień 30, czyli po 4 zł, dla rodziców 2 też po 4. W ostatniej chwili zamówiliśmy łącznie kilka więcej (nie przekraczając nadal łącznie 100) i policzono nam wszystko po 3,75, także trochę magia :P przesyłka błyskawiczna - od momentu nadania paczki i poinformowania mnie mailowo o tym, do momentu dostarczenia, nie minęła nawet doba:)
a co do efektów - polecam, polecam i jeszcze raz polecam! :D zaproszenia są bardzo dobrej jakości, całkiem spore, wyglądają super. Przesyłka przyszła do pracy, więc naturalnie tam ją otworzyłam i wszystkim znajomym się bardzo podobały. Bo takie inne, ciekawe, ładnie wykonane :) niektórzy nawet poprosili o namiary na firmę, bo też mają w planach ślub :) Uważam, że to dobrze wydane pieniądze, zaproszenia są dokładnie takie, jakbym chciała. A cena, mimo tych ilościowych zawirowań nadal bardzo atrakcyjna, na targach ślubnych widziałam zaproszenia tego typu po przynajmniej dwa razy tyle :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 23, 2016 10:13 am   

misiol, dzięki wielkie za info, bo też jestem na nich napalona 8) I też uważam, że za standard który prezentują w przykładowych wykonaniach cena jest uczciwa i rozsądna, przy Twojej rekomendacji to już chyba nie będę nawet próbek zamawiać, bo do tej pory nie znalazłam nic innego ciekawego z motywem, który mnie interesuje, a te projekty wpadły mi w oko już parę miesięcy temu. Dzięki raz jeszcze za opinię! :)
_________________

 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 9:36 am   

Kurczę piekne mają te karteczki! :smile: Wzór folklor jest cudny. A wiesz może czy można u nich zamówić próbnik np. po jednej sztuce z paru wzorów?
_________________
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2016 5:20 pm   

Wydaje mi się, że można :) na stronie internetowej mają cennik, podają tam cenę za próbki zaproszeń :) chociaż ja sama nie zamawiałam i nie pożałowałam, że tak zaufałam tej firmie :) zaproszenia identyczne jak w projektach przesyłanych w trakcie realizacji, odcienie się zgadzały, nie było żadnych przykrych niespodzianek. A papier więcej niż ok. Oferują jeszcze jakąś specjalną powłokę na papier, za dodatkową opłatą, ale uważam, że nie ma potrzeby. Papier jest wystarczająco gruby, sam w sobie. Rozdajemy nasze zaproszenia i słyszymy same zachwyty :) że śliczne, że inne, niestandardowe, bardzo ciekawe i takie klimatyczne :) Widziałam przez chwilę, że mają nowy wzór - takie szare z motywem gipsówki. Niestety, nie widzę już tego posta na facebooku, na stronie internetowej też nie mają, ale ponieważ motyw gipsówki jest teraz bardzo modny - jakby kto szukał, pytajcie Ślub&Papier :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2016 5:09 pm   

http://slubipapier.pl/portfolio-item/gipsowki/ tutaj jest to wspomniane wcześniej zaproszenie z gipsówką :D ale musze przyznać, że robią piękne te zaproszenia ! Może i My się na nich zdecydujemy ...? :D tylko nie do końca rozumiem cennika w przypadku stworzenia własnego projektu ...
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez oleczqa002 Czw Cze 23, 2016 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2016 8:38 pm   

Tak! Właśnie dziś wrzucili znów te zaproszenia z gispówką :) Z indywidualnym projektem nie pomogę, my zamówiliśmy gotowy, jak już pisałam - ślubny wianek. Ale! Chyba im się firma rozkręciła, bo jak my zamawialiśmy zaproszenia, to ten cennik był trochę inaczej rozpisany. Przede wszystkim, nie było tam zastrzeżenia, że indywidualne projekty realizują bardzo rzadko z uwagi na duże zainteresowanie gotowymi. Nie było też tematu odstąpienia od wykonania takiego projektu bez podania przyczyny. I cena była podana wprost - 200 zł za indywidualny projekt. My się nie zdecydowaliśmy, bo ten gotowy nam się podobał, a do tego uznałam, że wolę oszczędzić te 200 zł, akurat na tym, bo kurczę, i tak nam wyszło 450 zł za same zaproszenia. Niemniej, ja będę ich polecać wszędzie, bo jesteśmy szczerze zadowoleni z efektów. Mam też chyba jeszcze kupon na zniżkę 50 zł na przygotowanie indywidualnego projektu, przysłali mi w paczce z zaproszeniami. Nie wiem, czy jeszcze obowiązują, ale jeśli się ktoś się dopyta i będzie chciał skorzystać, to mogę udostępnić :)
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:41 pm   

Zdecydowaliśmy się na zaproszenia od Ślub & Papier :) Podoba nam się wszystko - projekty, cena, możliwość drobnych modyfikacji (my będziemy zmieniać kolor liter ze złotych na miedziane) i możliwość zamówienia reszty papeterii do kompletu.

Będziemy składać zamówienie w przyszłym tygodniu :smile:

[ Dodano: Nie Paź 14, 2018 10:19 pm ]
Zaproszenia już do nas dotarły. Jesteśmy bardzo zadowoleni - Ślub & Papier szybko odpisuje na maile, szybko wprowadza wszystkie poprawki i nie robi z niczym problemów :-) W poniedziałek zapłaciłam za zamówienie, a w środę rano było już u mnie!

Jedyna uwaga z mojej strony dotyczy uszlachetnienia folią, które niestety w kilku miejscach jest niedokładne i widać odpryski.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl