Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent na 40-te urodziny..
Autor Wiadomość
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 7:43 pm   Prezent na 40-te urodziny..

Hej Dziewczyny,
Jak w temacie-mam dylemat co kupić czterdziestolatce na urodziny :-) Nie chcę czegoś spersonalizowanego typu koszulka z nadrukiem; wolałabym coś przydatnego,a jednocześnie wyjątkowego.. Może macie już taką imprezę za sobą i większe doświadczenie w tym temacie? :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 8:52 pm   

Hm, to zależy zarówno od charakteru imprezy (wystawna i na serio, czy raczej przypominająca wieczór panieński, a może jak "zwykłe" urodziny) oraz od jubilatki (co lubi, co jej się podoba, czy ma jakieś hobby, jaką jest osobą).
Jeśli to jakaś "lekka" impreza "z jajem" to kupiłabym coś zabawnego, ale jeśli to uroczystość typu białe koszule :wink: , tort piętrowy, itd. to poszłabym w kierunku jakiegoś pamiątkowego prezentu, ale jednocześnie nawiązującego do "40-tki". Ale tak jak wspomniałam - wszystko zależy od tego co lubi i co się podoba jubilatce.
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 9:06 pm   

Asiek, impreza jest "działkowa"...ale obawiam się,że jubilatka nie ucieszy się z prezentu "z jajem", chyba,że będzie to dodatek.


Asiek napisał/a:
.. ale jeśli to uroczystość typu białe koszule :wink: , tort piętrowy, itd. to poszłabym w kierunku jakiegoś pamiątkowego prezentu, ale jednocześnie nawiązującego do "40-tki".


no właśnie,ale jakiego.. :roll:
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 11:37 am   

Zależy jaką kwotą dysponujesz. :wink:

I co jubilatka lubi.
Jedna ucieszy się z biżuterii, a inna nie nosi, więc pieniądze wyrzucone w błoto. :roll:
Jesteś z nią blisko? Masz wspólne zdjęcia z różnych lat? Może stwórz jakiś album albo fotoksiążkę. :)
Ale piszesz, że chcesz coś przydatnego - czyli może coś AGD? Dla mnie osobiście to byłby prezent-porażka, bo mikser czy żelazko mogę sobie sama kupić :wink: , ale każdy jest inny i jeśli kobieta jest z tych praktycznych to pewnie jej się przyda.

Zawsze też możesz jej dać żarówkę 40 W :razz: - jako dodatek nawiązujący do 40-tki.
Albo 40 róż. :mrgreen: Z kwiatów raczej każda się ucieszy, nawet te bardzo praktyczne babki.

W ogóle możesz iść w liczbę 40 - czyli jeśli nie kwiaty to np. 40 sadzonek (małych), jeśli mają ogród, działkę, itd.
Nie chce mi się teraz wymyślać, bo nie wiem co to za osoba, ale Ty ją znasz więc przysiądź i pomyśl :wink: - prezenty tradycyjne możesz jej dać w przyszłych latach, a 40-tka jest jednak szczególna.

Powodzenia i daj znać co wymyśliłaś. :)
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 1:49 pm   

Dzięki Asiek :) Niestety nie jestem z nią aż tak blisko,więc nie wiem co chciałaby dostać,a jednocześnie nie chcę podpytywać ani jej, ani najbliższego otoczenia :-)
Zastanawiam się czy voucher do SPA nie byłby dobrym pomysłem.. :roll: Co myślicie o tym? Znacie jakieś fajne tego typu miejsca, najlepiej w Łodzi ? (nie chciałabym zmuszać jubilatki do podróży :wink: )

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 11:23 am   

Fajny pomysł z żarówką:)
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 6:17 pm   

Spa to nie każdy lubi, ja nie przepadam...
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 8:36 pm   

Mam podobny problem, lecz są to 50 urodziny taty... Nie mam bladego pojęcia.

Jeśli chodzi o prezent dla 40 latki, to może sesja zdjęciowa ?

Ostatnio robiłem podobną sesję Pani w wieku 60 lat - świetnie się bawiła :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 8:53 pm   

może jakeś dobre perfumy albo alkohol
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2016 5:01 pm   

Też mam teraz ten dylemat. Na 40 urodziny fajnie kupić coś, co upamietni ten jubileusz. Myśleliśmy z mężem o winie rocznik 1976, ale tysiąc złotych za butelkę trochę nas przeraża :)
_________________

 
 
nelka66 

Dołączyła: 19 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 4:52 pm   

o a czym konkretnym tata się interesuje? Bo na przykład mój lubi gry strategiczne, no to zazwyczaj kupuje mu jakaś nową na avans.pl na komputer. Grywa w sieci, ewentualnie kupuje mu kolejny gadżet do jego hobby - łowienie ryb
 
 
jopek91 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 5:38 pm   

Moim zdaniem trochę dziwne pytać tak w necie. Przeciez nie znamy tej osoby, nie wiemy co lubi. :kwasny:


Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lis 03, 2016 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 3:01 pm   

Wydaje mi się, że najlepiej to właśnie Ty powinnaś wiedzieć co wypadałoby zaproponować na 40 urodziny osobie, którą znasz. Ja zaproponowałabym zabiegi w spa, choć nie każdy może za nimi przepadać. Przychodzi mi do głowy jeszcze wspólna wycieczka. Wydaje mi się, że jest to coś niezwykłego, co zostaje w pamięci na dłużej, nie jak koszulka z nadrukiem, która po dniu urodzin ląduje w szafie.
 
 
annadekiel 

Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 0
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 4:35 pm   

Na 40tkę to bym sobie chyba chciała sprawić coś, co mogłoby zostać ze mną na dłużej; przeżycie jakiejś chwili też nie jest złe, ale chyba coś jednak materialnego.
 
 
Pati76 

Dołączyła: 17 Gru 2016
Posty: 0
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 9:19 pm   

ja w takim wypadku stawiam na jakiś masaż lub bilet do teatru
 
 
Marta23 


Dołączyła: 10 Lip 2017
Posty: 12
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 11:50 am   

Mój małżonek marzył o motorze. No i dostał na 40 :)

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 20, 2017 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
patka50 

Wiek: 49
Dołączyła: 23 Lis 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2018 5:36 pm   

a może wycieczka zagranicę?
 
 
oats333 

Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Sty 02, 2019 9:46 am   

Jakiś karnet na siłownię ?
 
 
lilia002 

Dołączyła: 10 Sty 2019
Posty: 0
Skąd: wroclaw
Wysłany: Nie Sty 13, 2019 11:54 am   

może jakiś ładny zegarek ? :) )))
 
 
petronela 

Dołączyła: 13 Cze 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2019 12:19 pm   

ide do mojej siostry na urodziny w weekend,kupiłam jej lokówkę do włosów babyliss taką złotą, widziała u mnie podobny model i bardzo jej sie spodobala, w kręconych włosach jej do twarzy, myślę ze się z prezentu ucieszy.
 
 
mariusleg 

Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 0
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob Lis 30, 2019 10:54 am   

Ja mam problem z kupowaniem prezentów dla osób, których nie znam. Jeśli jestem z kimś blisko to pozostaje jedynie kwestia budżetu. A jak nie znam to sprawdzam po profilach społecznosciowych ;)
 
 
kama99vv 

Dołączyła: 28 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 10:21 am   

Fajnym pomysłem może byłoby wykupić pakiet do spa. Myślę, że ta osoba na pewno by się ucieszyła takim prezentem. Mogę zasugerować hotel Magellan nie daleko Łodzi. Świetne miejsce.
 
 
JaninskaAnna 

Dołączyła: 12 Mar 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 12, 2020 11:09 am   

może zaproś na jakieś warsztaty
 
 
Idalia 

Dołączyła: 16 Paź 2020
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Paź 16, 2020 6:51 pm   

Może voucher do SPA?
 
 
bartok90 

Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 19, 2020 11:49 am   

Wybierz cokolwiek związanego z hobby - niech to bedzie prezent praktyczny, a nie jakiś "śmieć"
 
 
Haplesszqz 

Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 12, 2021 12:31 pm   

Wiem że to ciężki temat :) ale może jakiś fajny zegarek z dodatkami? etui, grawer czy cos podobnego?:)
 
 
skriv 

Dołączyła: 06 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 06, 2021 5:40 pm   

Coś, co pasuje do jej zainteresowań. Może rzeczywiście jakiś voucher do spa albo np. na jakąś podróż?
_________________
tłumacz niemiecko polski
 
 
Olek55 

Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 0
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Mar 18, 2022 1:06 pm   

drogi fajny zegarek
 
 
boom 

Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 0
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lip 30, 2022 9:25 pm   

Może coś związanego z hobby?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl