Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pon Maj 23, 2016 11:50 am
prosze o pomoc co i jak jestem zielony
Autor Wiadomość
hostorider 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 0
Skąd: zary lubuskie
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 11:03 am   prosze o pomoc co i jak jestem zielony

witam mam 23 lata a partnerka 21 bierzemy ślub cywilny (ponieważ chcemy) ślub jest dnia 21 maja 2016

lecz nie wiemy co i jak czy mógł by ktoś pomoc ??

co kopić, jak się przygotować, co kupić dla gości jako prezent ze przybyli



co mamy ( sale, narzeczona ma wszystko na siebie + stylistyka)

mała notka co i jak (miałem wypadek miesiąc temu autem, uszkodziłem cały bok naprawa kosztowała 7.500 zl to były pieniądze na ślub :( do wczoraj było wszystko nie pewne, lecz wczoraj dostałem kredyt 8 tys zł, i proszę pomóżcie co kupić
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 12:16 pm   

Jeśli nie masz pomysłu to dobrze trafiłeś bo forum jest kopalnią pomysłów na organizację ślubu i wesela. Nie wiem jaką macie wizję na ten dzień, co już macie a z czego rezygnujecie. Poczytaj nasze dzienniczki a na pewno znajdziesz tam wiele pomysłów i inspiracji.
_________________


 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 12:41 pm   

Najlepiej załóż dziennik i w nim pokazuj to co masz/ co jeszcze potrzebujecie itd. Na pewno z chęcią wiele osób Wam pomoże.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
hostorider 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 0
Skąd: zary lubuskie
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 10:24 pm   

witaj jaki dziennik ?? ? ja nic nie mam a potrzebuje wszystko a nawet nie wiem co potrzebuje :( to moj 1 x wiec nie mam doświadczenia i i nie stać mnie aby ktoś to zrobił za mnie :(
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:07 am   

Dzienniczek to taki temat na forum jak np. ten, z tym ze w innym dziale, w ktorym opisujesz swoje przygotowania.
A macie juz zarezerwowany termin w USC? Bo od tego trzeba byloby zacząć.
Później wybrane zaproszeń, zaproszenie gości...
Piszesz, ze macie juz sale, planujecie wesele czy tylko obiad? Na ile osob?
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
hostorider 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 0
Skąd: zary lubuskie
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:06 am   

tak mamy sale z barem i kuchnia oraz lazieka


gości 32-36

termin 21 maj w usc (cywilny) pisałem do firmy jakiejś co sprzedaje akcesoria do strojenia sali ale nie wiem jak się za to zabrać oraz co zrobić na tym weselu i co kupić dla gości na pamiątkę (nie jesteśmy ludźmi którzy zarabiają nie wiadomo ile wszyscy sobie żyją w polsce z skromnych pieniędzy


po obrączki jedziemy w poniedziałek koszt ich to 2100 białe złoto z zlotem żółtym 585(bez żadnych diamentów cyrkonu takie jakie nam sie podobają

[ Dodano: Pią Kwi 08, 2016 10:07 am ]
hostorider napisał/a:
tak mamy sale z barem i kuchnia oraz lazieka


gości 32-36
oraz mamy 2 kucharki starsze panie po 200 zl za jedna które bd gotowały( co polecacie aby ugotowały i co powinno znaleźne się na stole a co kupić już jako gotowe ??


termin 21 maj w usc (cywilny) pisałem do firmy jakiejś co sprzedaje akcesoria do strojenia sali ale nie wiem jak się za to zabrać oraz co zrobić na tym weselu i co kupić dla gości na pamiątkę (nie jesteśmy ludźmi którzy zarabiają nie wiadomo ile wszyscy sobie żyją w polsce z skromnych pieniędzy


po obrączki jedziemy w poniedziałek koszt ich to 2100 białe złoto z zlotem żółtym 585(bez żadnych diamentów cyrkonu takie jakie nam sie podobają
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 9:52 am   

A zaprosiliście już gości? Jest wiele rzeczy, które można kupić na wesele.
Zaproszenia, winietki, kwiaty, alkohol, czym będziecie jechać do ślubu, wybraliście już świadków, macie skompletowane stroje, fryzjer, makijaż? Jakiś kolor lub motyw przewodni? Planujecie pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców? Prezenty dla gości mogą być przeróżne. Wpisz w internecie "Prezenty na podziękowania dla gości weselnych" a zobaczysz wiele pomysłów. A Twoja narzeczona ma jakąś wizję i plany na ten dzień czy Ty się wszystkim zajmujesz?
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 11:59 am   

hostorider, witaj :)

Po pierwsze przeglądając forum, nawet dział Organizacja ślubu możesz zerknąć na tematy i zobaczaysz co ludzie załatwiają.
Później zastanówcie się z narzeczoną z czego możecie/ chcecie zrezygnować.
Zróbcie listę rzeczy które macie i których Wam brakuje. A później zaglądaj już do wątków które musisz załatwić.

Najważniejsze do załatwienia:
1. sala (czy jest z cateringiem czy nie?)
2. alkohol (jeśli sala nie zapewnia, a chcecie mieć)
3. tort (j.w.)
4. sprawy w urzędzie (zaklepanie daty, załatwienie dokumentów itp)
5. muzyka (zespół ? dj? )
6. samochód do ślubu (chyba, że jedziecie swoim)
7. fotograf (?)
8. kamerzysta (?) - może być jedna firma z fotografem
9. suknia ślubna PM (Pani Młodej) + dodatki (buty welon itp)
10. fryzjer i kosmetyczka (makijaż) dla PM
11. garnitur/smoking
12. kwiaty (jeśli sala nie zapewnia to weź w pakiecie sala+urząd+ bukiet dla PM)
13. świadkowie
14. zaproszenia ślubne
15. piosenka na pierwszy taniec

Z podstaw to chyba tyle... oczywiście fajnie jeśli wiecie w jakim stylu chcecie mieć wesele no i kwiaty i kolorystyka zaproszeń są np zgrane.

Z dodatkowych pierdół:
pudełko na koperty od gości
podziękowania (np cukeirki) dla gości ślubnych
podziękowania dla gości weselnych
winietki
zawieszki na alkohol
barman
wiejski stół
podziękowania dla rodziców
szkoła tańca
strzelające tuby
i pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy o któych nie pamiętam a są dostępne w biznesie śłubnym
_________________
Tosinka
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:54 am   

Prezenty dla gosci to nie must have. Skoro piszesz, ze malo zarabiasz, to daruj sobie pierdoly i nie dodawaj dlugu w kredycie.
Mozna udekorowac sale samemu lub wynajac firme.
Mozna wynajac dj lub stworzyc wlasna skladanke. Jesli planujecie tance.
Jesli sala nie zapewnia obslugi to potrzebujecie cateringu lub kucharki z obsluga.
Samochodem mozna jechac swoim czy znajomego i tylko kupic ozdoby na samochod.
Mam nadzieje ze juz zaprosiliscie gosci.

Ale powinie es zaczac od napisania co planujecie. Ile ma trwac wesele. A moze to przyjecie? Czy bedzie muzyka? Czy sami wszystko robicie czy chcecie firme?
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2016 6:47 pm   Skromny USC

Zajrzyj do mojego dzienniczka. My bierzemy skromny, ale elegancki USC. Dlatego nie żałujemy kasy na obrączki (mamy tradycyjne złoto, nie stać nas na białe), stroje, fryzjerki, manicure (tylko paznokcie u mnie) czy fotografa (ale tylko USC, max 2 godziny imprezy). Dla gości tylko obiad, muzyka z wieży. Najpierw było mi troszkę smutno, że nie stać nas na wypasy... ale ktoś mi powiedział że pamięta się tylko zdjęcia i jest w tym trochę racji. Na suknie nie wydałam tysiąca, buty kupiłam nie białe - bo kolorowe mogę wykorzystać w innych strojach. Planując ślub nie pracowałam. A i prezenty dla gości - u mnie będą to ciasteczka cynamonowe z wydrukiem na drukarce... dziękujemy wam w tym szczególnym dniu. Wyniesie nas to niecałe 20 zł. Zaproszenia - robię sama (jestem grafikiem), winietki robię sama, etykiety na wódkę i wszelakie dekoracje - również. Dekoracja auta - chyba zrezygnujemy. Te które są nie podobają nam się. Praca się znalazła, pieniążki również :) - ale dopiero wtedy jak zaczęłam POZYTYWNIE MYŚLEĆ. Wierzę że wyjdziesz na prostą, głowa do góry!
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Nie Maj 22, 2016 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 11:49 am   

Już po planowanym ślubie, użytkownik hostorider po napisaniu ostatniego posta więcej się nie logował, więc temat go pewnie już nie interesował.
Dlatego temat zamykam i przenoszę do "Archiwum".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl