Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AMADEUSZ - DOM WESELNY ŁÓDŹ
Autor Wiadomość
billyrap 

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:36 pm   

Gratuluję wyboru na pewno będziesz zadowolona :lol:
Pozdrawiam i uważam temat za wyczerpany
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 9:53 am   

billyrap napisał/a:
Zgadzam się z Tobą co do wyrażania swoich opinii,lecz nie moim zadaniem jest robienie reklamy komukolwiek :razz:


Cieszy mnie, choć moim zastrzeżeniem było nie robienie reklamy, ale ton, ktorego używasz w rozmowie z innymi Forumowiczami.

billyrap napisał/a:
myślę że ten o którego się spieralismy będzie ''filmował '' Twoje wesele Szczerze życzę powodzenia


Nie wiem, czyje wesele miałeś na myśli.... słonko Ci odpowiedziała, a JA jestem dawno po weselu :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:35 pm   

A ja wierzę w inteligencję forumowiczów i ich ocenę co do osoby, która pisze tylko i wyłącznie w jednym wątku, do tego używając niecenzuralnych i obrażliwych słów, atakując każdą wypowiedź o przeciwnym zdaniu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 10:33 pm   

Witajcie,
wiem, że jestem nowa i że powinnam zacząć od działu powitań, ale zależy mi na czasie. 2 tygodnie temu zdecydowaliśmy się wziąć ślub i na rok 2008 już prawie nie ma terminów w Łodzi. Zainteresowaliśmy się Amadeuszem - bardzo proszę osoby , które tam miały swoje wesela o szczerą opinię. Czy 100 - 110 osób wg Was się tam zmieści? Jak działa klimatyzacja i najważniejsze - jak wyglądają oczepiny? W jaki sposób wodzirej bawi gości weselnych? Czy są te biesiady przy stołach?

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli tylko macie jakieś info. Pozdrawiam serdecznie! :)
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 1:20 pm   

Witaj! Klimatyzacja działa świetnie, poprawiny - bardzo fajne (dość krótkie, tradycyjne przyśpiewki Oj Dana, potem wykupowanie butów i wykonywanie zadań za flaszeczkę - ja tańczyłam na rurze :] , potem rzucanie welonu i muchy), przyśpiewki przy stołach - są i goście się wtedy dobrze bawią, ale uważam, że 100-110 osób sie nie zmieści. Na weselu, na którym ja byłam było niecałe 80 osób i sala była pełna, i nie chodzi mi o tą część do tańca, ale tą ze stołami - nie mam pojęcia gdzie upchnęliby jeszcze 20-30 osób :wink: . Najlepiej wybrać się na salę i samemu ocenić.
_________________
 
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 6:33 pm   

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź. Mam w takim razie jeszcze jedno pytanie - czy kelnerzy tam dbają o gości? W sumie widziałam rozmieszczenie stołów na 130 osób i nie było źle :) ale rewelacja to też nie była... Chcemy się zdecydować na Amadeusza, ze względu na to, że wnętrze jest ciepłe i przyjemne. Nieco obawiam się podjęcia decyzji ze względu na tak sprzeczne opinie...
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 7:13 pm   

Nie miałam zastrzeżeń do obsługi, a resztę swojej opinii wyraziłam już wcześniej.
_________________
 
 
 
aspirynka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź-Widzew
  Wysłany: Wto Cze 10, 2008 10:51 pm   

Witam wszystkich Forumowiczów:)

Za rok w sierpniu mam ślub i wesele :) i z Narzeczonym wybraliśmy właśnie Amadeusza. Czy ktoś może mi napisać jakieś aktualne informacje na temat organizacji wesel w tej sali ?? naczytałam się już bardzo dużo tu na forum, ale są to nieraz tak sprzeczne informacje,że ciężko jest obrać jakiś punkt widzenia.... Nam sala się bardzo podoba, ale żeby wesele było wyjątkowe musi "grać"wszystko, nie tylko zespół :) proszę więc o aktualne spostrzeżenia na temat tej sali.. Może ktoś był tam niedawno na weselu?? albo organizował swoje....?
Pozdrawiam :)
 
 
Kanu 


Wiek: 45
Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 3:31 pm   

byłem na tej sali na weselu całkiem niedawno, jako gość oczywiście :cool:

ze swojej strony powiem tak, sala faktycznie nie za duża, teren do tańczenia też niezbyt duży, sala jest na piętrze, kibelki na dole... parking na kilka aut i jeszcze kilka może stanąć za ogrodzeniem ;)
_________________
http://one.sexxxy.biz
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Mar 09, 2010 11:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 10:44 pm   

Ja bedę miała tam wesele w październiku 2010. Sala wydała mi sie ładna i taka w sam raz na wesele dla takiej przecietnej liczby gości czyli dla 90 osób.
Bardzo proszę o opinie osób które miały z ta salą do czynienia w ostanim czasie ;)
Pozdrawiam
 
 
kaśka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: łodz
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 7:56 pm   

anett.k napisał/a:
Ja bedę miała tam wesele w październiku 2010. Sala wydała mi sie ładna i taka w sam raz na wesele dla takiej przecietnej liczby gości czyli dla 90 osób.
Bardzo proszę o opinie osób które miały z ta salą do czynienia w ostanim czasie ;)
Pozdrawiam





czesc ja mam tam wesele w lipcu i też jestem ciekawa jak wyjdzie również szukam ludzi którzy byli tam lub sami wyprawiali wesele w niedługim czasie pozdrawiam.
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:51 pm   

Mojej mamy koleżanka bawiła się tam na weselu, coprawda już dawno, niemniej jednak powiedziała ze nalezy zwrócić uwagę na to czy obsługa dokłada przystawek na talerze, bo o ile na ciepło było pod dostatkiem, to jak coś znikneło z talerzy na stole to już nie dołozyli, pomimo ze obiecywali ze bedzie tego dużo.
Myslę ze powinnysmy zwrócić na to uwagę.
 
 
kaska83 

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 6:25 pm   

anett.k napisał/a:
Mojej mamy koleżanka bawiła się tam na weselu, coprawda już dawno, niemniej jednak powiedziała ze nalezy zwrócić uwagę na to czy obsługa dokłada przystawek na talerze, bo o ile na ciepło było pod dostatkiem, to jak coś znikneło z talerzy na stole to już nie dołozyli, pomimo ze obiecywali ze bedzie tego dużo.
Myslę ze powinnysmy zwrócić na to uwagę.



Witam!ja jestem właśnie po weselu w Amadeuszu i polecam tą salę z czystym sumieniem super sala jedzonko cudny zespół i wspaniali właściciele!Polecam wszystkim!Pozdrawiam wszystkie panny ale i mężatki do których grona właśnie dołączyłam;)
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 3:43 pm   

No to super. Mam nadzieję że będę tak samo zadowolona jak ty ;)
 
 
kmj 

Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 7:26 pm   Opinia

To było jak piękny sen :) :) Sala ładna, skromnie i gustownie przybrana, stoły też bardzo fajnie przybrane, kolorowo, naprawdę zrobiły bardzo przyjemne wrażenie. Wszelkie sprawy dot. sali ustalaliśmy z panem Andrzejem. Byl bardzo wyrozumialy i otwarty na nasze propozycje, jak również sluzyl dobra rada:) poświecil nam tyle czasu, ile było potrzeba. Orkiestra po prostu suuuuper, grają utworki i nowoczesne i starsze, biesiada przy stołach, a ten „skrzypek na ziemi” był niesamowity!!!! Nie wiemy skąd się biorą te złe opinie, my możemy zapewnić, że spełniły się nasze oczekiwania co do organizacji wesela. Dziękujemy właścicielom i orkiestrze raz jeszcze :) Pozdrawiamy serdecznie :) Agnieszka i Andrzej J.
 
 
kaśka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: łodz
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 3:34 pm   

[quote="kaska83"]
anett.k napisał/a:
Mojej mamy koleżanka bawiła się tam na weselu, coprawda już dawno, niemniej jednak powiedziała ze nalezy zwrócić uwagę na to czy obsługa dokłada przystawek na talerze, bo o ile na ciepło było pod dostatkiem, to jak coś znikneło z talerzy na stole to już nie dołozyli, pomimo ze obiecywali ze bedzie tego dużo.
Myslę ze powinnysmy zwrócić na to uwagę.



Witam!ja jestem właśnie po weselu w Amadeuszu i polecam tą salę z czystym sumieniem super sala jedzonko cudny zespół i wspaniali właściciele!Polecam wszystkim!Pozdrawiam wszystkie panny ale i mężatki do których grona właśnie dołączyłam;)Dziękujemy właścicielą orkiestrze oraz całej obsłudze za tak piękne wesele które odbyło się 17.07.2010.Pozdrawiamy Kasia i Krzysiek;)
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:16 pm   

Ja wczoraj byłam ogladac salę na kilka godzin przed weselem. Widziałam ubrane stoły i jedzenie na nich. Wszystkiego sporo. Sala aktualnie jest po remoncie i wyglada jeszcze ładniej a ładna była tez i przed ;)
Pani właścicielka miła, odpowiadała na wszystkie pytania i co najważniejsze cierpliwa,
pomimo, że mamy przyszłych Panien Młodych na prawde mogą dac sie we znaki ;)
 
 
rob.mar 

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Aleksandrow Łódzki
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:02 am   

Witam wszystkich

anett.k napisał/a:
Ja wczoraj byłam ogladac salę na kilka godzin przed weselem.


To byłas przed moim weselem :-) wlasnie minal mi kac i napisze pare slow o sali. Przeczytałem wszystkie wiadomosci i zastanawiam sie czemu niektorym tak bardzo sie nie podobalo ? Oczywiscie wiem kwestia gustu :-) ja bylem tam na 1 weselu zona na 3 (oczywiscie oprocz naszego :-) ) i moge z czystym sumieniem powiedziec ze wlasciciele biora pod uwage zdanie klientow. Ktos zarzucal ze nie ma widoku na sale taneczna - u mnie byl podglad na telebimie z kamery umieszczonej nad sala taneczna. Fakt ta kolumna po srodku jest nie za specjalna ale jak ktos pomysli to moze sie nawet przydac :-) ja wykorzytalem to przy pierwszym tancu :-) Co do samego wlasciela (tylko o nim pisze bo z nim wszystko uzgadnialem) to bardzo fajny czlowiek. Sam zaproponowalem zabawy na oczepiny - nie robil zadnego problemu. Jako pierwszy taniec wybralismy Nothing Else Matters i orkiestra koniecznie chciala to zaspiewac - nie bylo zadnego problemu zeby przyjechac o 22 wieczorem i posluchac jak spiewaja i wyprobowac pierwszy taniec. Przedstawil tez wszystko o uroczystosciach co jak ma wygladac i co beda robic. W czasie wesela ktos z orkiestry podchodzil i pytal czy juz jestemy gotowi i mozemy zaczynac.

I musze oczywiscie napisac cos o orkiestrze. W zespole spiewa syn wlasciciela i spiewal nam Metallice i napewno nie dal ciala przy tym wystepie. Mi osobiscie bardzo podobal sie glos wokalistki. No i jest oczywiscie wodzirej - lepszego jeszcze nie spotkalem na zadnym weselu.

W czasie tanca pytalem partnerki z ktorymi tanczylem co sadza o weselu - wszyscy byli pod ogolnym wrazeniem choc mowili mi tez co im sie nie podoba - pare osob np uwazalo ze za glosna byla muzyka. Innym natomiast nie podobaly sie efekty z dymem. Ale to nam akurat wlasciciel pokazywal ze cos takiego stosuja i zdecydowalismy z zona zeby jednak bylo. Orkiestra gra zroznicowana muzyke i bylo cos dla starszego pokolenia jak i mlodszego :-)

Co do jedzenia to za duzo nie moge powiedziec bo caly czas tanczylem i pilem :-) Ale nie zauwazylem zeby nie bylo czegos z menu. I zeby nie bylo nie jadlem dlatego ze nie bylo dobre tylko bylo tyle atrakcji ze nie bylo czasu jesc :-)

Dobra bo sie za bardzo rozpisalem :-) jak ktos sie wiedziec cos o jakis szczegolach to prosze pisac na maila jak bede mogl napisze jak bylo u mnie :-)

Pozostaje mi jeszcze pozdrowic wszystkich uzytkownikow forum bo jest to moj pierwszy i
chyba jedyny post bo wiecej slubow nie planuje :-)

Pozdrawiam, Robert
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 7:56 pm   

Jestem juz po weselu na tej sali i trzeba przyznać, ze jest na prawdę godna polecenia. Nie pisze tego dlatego, ze moje wesele się tam odbyło, tylko dlatego, ze maja tam na prawdę dobra organizację, a przede wszystkim wspaniała bardzo profesjonalna orkiestrę z wodzirejem, który robi furorę wśród Pań. Orkiestra gra praktycznie bez przerw, w trakcie posiłków bawią gości przy stole. Fakt ze orkiestra jest przypisana do sali w tym przypadku, na prawdę stanowi zaletę.
Jedzenie super, właściciele pomocni i wyrozumiali dla lekko podpitych gości ;)
Aktualnie sala jest ślicznie wyremontowana, w ogóle nie trzeba jej dodatkowo dekorować.
Mąż i ja z wesela jesteśmy zadowoleni i z tego co słychać po plotach rodzinnych, goście weselni również ;)

Ogromnym atutem tej sali, jest to ze ani orkiestra, ani obsługa nie pija na weselu, a sala jest tylko jedna wiec nie wygląda jak hipermarket weselny. Sala ma spory obszar dookoła. Dużo miejsc parkingowych. Na zewnątrz śliczne parasole i oczko wodne.
 
 
annie_rosa 

Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 4:49 pm   

odświeżę trochę wątek. Otóż za rok z narzyczonym planujemy ślub w czerwcu lub w sierpniu. Zastanawiamy się nad Amadeuszem. Czy ktoś w tym roku miał lub może będzie miał wesele? załatwiał formalności? jak tam jest po remoncie?jak wygląda to teraz cenowo?i czy orkiestra wliczona jest w cene czy trzeba dogadywać się z nią osobno? w ogóle jestem przerażona całym tym wyborem i przygotowaniami. Pomóżcie:)
_________________
wędliny tradycyjne
dla każdego coś dobrego!
 
 
Ola_Marcin85 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 12:51 am   

Jestem już po weselu więc relacja z pierwszej ręki :
Co do ceny to wypowiedziałam się w innym wątku :smile: . A co do zespołu to w sprawie szczegółow pisz do mnie na priva :lol: ,a ogólnie to wszystko ustala się z właścicielem p.Andrzejem. Moim zdaniem to, że zespół jest na sali na stałe , zna akustykę ma profesjonalne nagłośnienie ,światła , zna się z personelem i grają tam co sobotę - wiedzą jak pracuje kuchnia to same zalety .Tobie odpada czasochłonne przesłuchiwanie różnej maści kapel . Jeśli chcesz się sama przekonać to poszukaj w wynikach serwisu youtube .pl frazy Amadeusz Band lub Dom weselny Amadeusz a zobaczysz jak grają i jak można zaaranżować Marsza Weselnego Mendelssohna – mix wersja organowa –przechodzi w disco i dalej w ragtime .Wodzirej – saxofonista :smile: jest rewelacyjny ,prowadzi zabawy , oczepiny , i jak zapowie lody , czy gorący posiłek to tak jest .Swoją relację film z wesela też postaram się zamieścić na youtube ale jeszcze nie mam płyty. :?
Ja przed swoim weselem nie byłam przerażona . Oczywiście dreszczyk emocji musiał być ,ale to przed błogosławieństwem i samą uroczystością w kościele . Po przyjeździe na salę – :lol: luzik . Moim zdaniem sale weselne mogą być różne :? – wyższe , niższe , różowe z kryształowymi żyrandolami , perły i perełki , lustrzane , anielskie lub jeszcze inne, lecz najważniejszy jest klimat uroczystości , umiejętność stworzenia odpowiedniego nastroju , atmosfery nawiązania niewidzialnej nici pomiędzy orkiestrą a goścmi . Przecież to od zespołu zależy 90% udanego wesela . W naszym przypadku wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy i nasi goście to potwierdzają do tej pory że jeszcze na takim weselu się nigdy nie bawil :smile: i . / rodzina mojego ukochanego / A było ich prawie 130 . Ale się rozpisałam .Pozdrawiam i głowa do góry :smile:
 
 
annie_rosa 

Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 11:05 am   

jej dziękuje Ci za odpowiedź, pomogłaś mi :) ja właśnie dzwoniłam do p. Andrzeja i na oglądanie sali umówiliśmy się na sobotę. Po tym co napisaliście będzie mi troszkę raźniej. Mój narzeczony chce koniecznie ślub na czerwiec przyszłego roku, ja boje się, że się nie wyrobimy, w Amadeuszu na czerwiec zostały dwa terminy, akurat też ten co chcemy, nie no ja jestem przerażona, właśnie dziś planuje jeszcze zrobić listę o co pytać w ogóle. A gdzie wypowiedzieliście się na temat sali?mnie ze zdjęć sala się bardzo podoba, oglądałam wiele stron internetowych sal weselnych i np ta na mnie zrobiła największe wrażenie..i fajnie, że pomieściliście 130 osób, będę spokojniejsza o swoją 100:) pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

[ Dodano: Czw Maj 19, 2011 7:06 pm ]
Ola_Marcin85 a powiedzcie jak to jest tam z orkiestrą, rozliczasz i ustalasz też z Panem Andrzejem?czy osobno??jak to jest cenowo?

pozdrawiam
_________________
wędliny tradycyjne
dla każdego coś dobrego!
 
 
Pigułka 

Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 4:35 pm   

Ja już jestem po weselu i było właśnie w Amadeuszu, dodatkowo były nie poprawiny ale taki lunch dla gości spoza Łodzi o 11:00 w niedzielę.
Właściciele, zespół, obsługa są rewelacyjni. Jedzonko też, stoły piękne, ilości nie do przejedzenia.
Goście uradowani, że zespół podchodził do stołów i prowadził zabawy.
Wodzirej prowadzi wesele i państwo z zespołu uprzedzają Młodych co zaraz będzie, na bieżąco jeszcze ustalają, czy jest OK, właściciele są cały czas obecni i czuwają.
Atmosfera byłą wspaniała, goście się bawili, wszystko szło sprawnie.
Z panem Andrzejem Muchewiczem można wszystko ustalić, doradza, załatwił nam fajnego barmana i mieliśmy super drink bar.
Poza tym na samym ślubie pan Muchewicz grał na skrzypcach a jego syn zaśpiewał Ave Maria - wiele osób samo potem podchodziło żeby pochwalić to rewelacyjne wykonanie.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że zrobić tam wesele = zero problemów i pełne zadowolenie.
Jeszcze tylko wspomnę, że jak ktoś ma wielu gości przyjezdnych tak jak my to są dodatkowe plusy: lokalizacja przy głównej trasie północ-południe oraz przy tej samej ulicy zajazd Grosik dla tych co się nie pomieszczą w pokojach Amadeusza.
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 8:49 pm   

Właściciela - pana Muchewicza poznałem na weselu w Amadeuszu - stara się i jest zawsze pomocny.
Nie wszędzie tak jest..
_________________
Tomek
 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 9:43 pm   

Witam bardzo serdecznie!

Ja bede miała w tym roku w Amadeuszu ślub :)

Dużo tutaj opini negatywnym o filarze ktory stoi posrodku i nie mozna np. patrzeć jak goscie tancza.
Moze tak ale spojrzcie z drugiej strony nie kazdy lubi jak sie na niego patrzą jak tancza i wtedy goscie sa bardziej "rozkreceni" jak nikt nie patrzy, ale to wcale tak nie jest , poniewaz na tym filarze od strony stołów jest bilbordzik ekran ktory pokazuje sale taneczna:) wiec goscie smiało moga ogladac:) A goscie taneczni nie beda wcale skrepowani :) ))

Ja poki co jestem zadowolona zobaczymy w sierpniu :) ))
Ma moze ktos fotki z tej sali w czasie trwania wesela?:) Byłabym wdzieczna o wrzucenie paru aby pokazac jaka ta sala jest piekna :) ))

Pozdrawiam
_________________
< ONT >
 
 
zdenek3 

Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: centralnej Polski
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 8:12 pm   

bardzo fajnie tam wesela robią. Wg mnie tak akurat na 100 osób. Żarcie dobre obsługa sprawna a kapela nieźle bawi gości
_________________
Nic co ludzkie nie jest mi obce???
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 12:39 am   Witam serdecznie!!

Widzę że dawno nikt nie dodawał komentarzy w tym wątku a chciałabym się dowiedzieć jak teraz wyglądają wesela w Amadeuszu. Co prawda byłam tam na sylwestrze w tym roku i byłam pod wielkim wrażeniem. Jedzonko super, orkiestra grała duzo nowoczesnych utworów a obsługa miła i sprawna, ale chciałabym sie dowiedzieć więcej o weselu. Jak są ustawione stoły, czy wodzirej dobrze bawi gości itp. Planujemy ślub na czerwiec 2014 i myslimy o tej sali. Podzielcie się wrażeniami z ostatnich wesel :)

Pozdrawiam
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:52 pm   

Bylam tam na weselu w zeszłym roku.
Koszmar, wystrój jak za gierka, a wszystko przebijają kolorowe jarzeniówki na sali tanecznej, masakra.
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 5:36 pm   

hmm cos mi sie wydaje ze nie w tym samym Amadeuszu byłyśmy. :o akurat wystrój na sali jest jak najbardziej na czasie moim zdaniem.
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 5:50 pm   

kajkaaaa, chodzi o Amadeusza na Brzoskwiniowej przy Zgierskiej. Nie widziałaś jarzeniówek na ścianie i żółtopomarańczowych ścian?
No ale...o gustach się nie dyskutuje....
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 10:34 am   

Malina01 napisał/a:
Bylam tam na weselu w zeszłym roku.
Koszmar, wystrój jak za gierka, a wszystko przebijają kolorowe jarzeniówki na sali tanecznej, masakra.
kajkaaaa napisał/a:
hmm cos mi sie wydaje ze nie w tym samym Amadeuszu byłyśmy. :o akurat wystrój na sali jest jak najbardziej na czasie moim zdaniem.

Gdy szukaliśmy sali trafiłam na Amadeusza. Nam się sala nie podobała- bardziej stare disco niż sala na wesele. Teraz jednak widzę, że podrasowali nieco swoją stronę internetową - wygląda dużo lepiej.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 8:28 pm   

KOCHANI,

CHCIELIBYŚMY polecić Wam sale AMADEUSZ JAK I ORKIESTRE AMADEUSZ BAND! !PO PROSTU REWELACJA!! TO CO ZROBLILI U NAS NA WESELU TO NIE DA SIĘ OPISAC ŁĄCZNIE Z TYM ,ŻE TAK NAS WZRUSZYLI ,ŻE zarówno u mnie jak i u mojego męża poleciały Nam łzy ale to łzy SZCZĘSCIA :) :) POLECAMY!DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE DWA DNI (20 i 21. o7.2013)
Justyna i Michał :) :*
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sob Sie 10, 2013 3:28 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 9:03 pm   

Yyyyyy... czuczu1910, przepraszam Cię bardzo ale gdzie w końcu mieliście wesele?
Bo w wątku Casa de Fiori zachwalasz tamtą salę a tu zachwalasz amadeusza... :roll:
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 11:33 pm   

tez sie nad tym zastanawiam...
_________________
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 7:05 am   

agulka1989 napisał/a:
Yyyyyy... czuczu1910, przepraszam Cię bardzo ale gdzie w końcu mieliście wesele?
Bo w wątku Casa de Fiori zachwalasz tamtą salę a tu zachwalasz amadeusza... :roll:
wesele w casa ale orkiestra z Amadeusza

[ Dodano: Pon Lip 29, 2013 9:26 am ]
agulka1989, Sisska, tak dziewczynki miałam wesele w CASA DE' FIORI A ORKIESTRE MIAŁAM Z AMADEUSZA:)czy to źle ?? ??ja tam uważam ze nie ma nic w tym złego i DALEJ JĄ POLECAM!!:)
 
 
Inka25 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 6:11 pm   

Cześć :) .
Byłam gościem na weselu w Amadeuszu. Powiem, że było naprawdę bardzo fajnie . Jedzenie bardzo dobre a zespół po prostu najlepszy . ! :P Zabawiał gości naprawdę super :) . Sala z zewnątrz jak i wewnątrz wygląda bardzo przyjemnie :) . W przyszłości na pewno skorzystam z usług Amadeusza :) . Bardzo polecam . !
_________________
Inka :)
 
 
gośkkaS 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Wto Paź 01, 2013 9:50 am   

Witam.
Byłam tam jakiś miesiąc temu na weselu. Jak dla mnie SUPER!!! Przede wszystkim mają fajny swój zespół Amadeusz Band który fanie prowadzi całą uroczystość. Jedzonko smaczne, chociaż nie spróbowałam wszystkiego. Stół staropolski przepyszny jak i miodzio:) Polecam z czystym sumieniem tę sale i zastanawiamy sie z mężem nad Sylwestrem, ponieważ słyszeliśmy że już mają zapisy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
 
 
lucyna 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 12:06 pm   

Witam,
Miałam wesele na tej sali w sierpniu tego roku... było dużo plusów, ale też kilka minusów
Ogólnie sala ładna, ładnie przystrojone stoły, na sali tanecznej efekty świetlne tworzą fajny klimat, od czasu do czasu puszczany jest dym, co w pewnym momencie przeszkadzało niektórym gościom.

Jedzenie smaczne, głównie dania ciepłe, przekąski jednak bez rewelacji jak na cenę 180 zł/os (bywałam na weselach gdzie za niższą cenne były wymyślniejsze dania) co prawda było wszystkiego bardzo dużo i nie do przejedzenia.
Ciasta i tort świeże i bardzo smaczne.

Orkiestra super zabawia gości, zarówno na parkiecie jak i przy stole. Na weselu było dużo młodych ludzi, jak i kilka w sile wieku, jedni i drudzy byli zadowoleni. Co niektórzy narzekali na dużą liczbę toastów i szybciej słabo się poczuli, faktycznie toastów w pewnym momencie było za dużo, a wiadomo, ze czasem łatwo stracić kontrole... a nikt nie chce by wesele skończyło się szybko. Ponadto wielu Gości miało uwagi że wokalistka jest bezczelna, czasem coś przygadywała co niektórym gościom, nie wiedząc czemu.
Saksofonista i młody chłopak z orkiestry - super, wychodzą na salę w przebraniach, zabawiają :) organizują wspólne tańce dla Wszystkich pokazując układ który goście mają naśladować, potrafią zintegrować bawiące się osoby

Miodzio oferowany do stołu wiejskiego rewelacja, wszyscy goście zachwalali

Organizacja wesela super, naprawdę o nic nie musieliśmy sie martwić

Podczas deseru jest możliwość puszczenia na dużym ekranie własnego filmu ze zdjęciami, co też podobało się wielu gościom, niektórzy byli wzruszeni widząc siebie sprzed kilku lat np chrześni podczas chrztu czy komunii, mało gdzie jest taka możliwość

Do oczepin orkiestra spisywała się super, mało było przerw i cały czas się coś działo, jak nie na sali to przy stołach... Po oczepinach trochę jakby orkiestra się rozleniwiła, co prawda niektórzy goście już opuszczali sale, ale większa część jeszcze była chętna do zabawy

I największy minus to kwestia kuchni do której nie mieliśmy wstępu, a po weselu jakimś dziwnym sposobem mięso z obiadów zniknęło. Umawialiśmy się wszystko zabieramy po weselu, i pakowaliśmy rzeczy ze stołu, ale w domu okazało się ze nie ma żadnego mięsa... ktore było na stole. Widziano kelnerki, ktore znosiły mieso i myślano, ze pomagają pakować, jednak nie pakować dla nas... w domu okazało się że nie ma żadnego obiadowego miesa, a wiadomo, że goście wszystkiego nie zjedli, troche to nas zniesmaczyło... Nie chce nikogo osądzać, ale troche tak nie fajnie i nie wiem, czy tak bywa zawsze, czy my po prostu wszystkiego nie dopilnowaliśmy, nio ale co się dziwić po całym dniu i nocy wrażeń, ciężko.

Ogólnie wesele oceniam dobrze i polecam, warto jednak wszystkiego dopilnować i wcześniej ustalić, by nie było przykrych niespodzianek
Problemów by dogadać się z Właścicielem nie ma najmniejszych, jest pomocny i chce by wszyscy byli zadowoleni
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 3:36 pm   

Zdecydowaliśmy się na Amadeusza=)Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z panem Andrzejem wszystko dokładnie tłumaczy i doradza. Widzieliśmy ustawienie stołów i zakąsek przed weselem i wszystko wygląda przepięknie :eek: Już się nie mogę doczekac czerwca :) .
Pozdrawiam
 
 
j9267 

Dołączyła: 08 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 7:20 pm   

witam,
każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, aczkolwiek negatywne posty są moim zdaniem zdecydowanie przerysowane. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad weselem w Amadeuszu i...... nie żałujemy ! :) Zaczęło się od wesela mojej kuzynki na tej właśnie sali - było wspaniale : pyszne jedzenie, fajny wystrój, bardzo ciepła i profesjonalna obsługa a największą niespodzianką był cudowny zespół - świetnie bawili się zarówno starsi jak i młodsi :) Zachęceni wspaniałą atmosferą postanowiliśmy "wypróbować" salę po raz kolejny będąc tam na sylwestra - było równie fajnie (wspaniały pokaz fajerwerków!). Pewni już jakości świadczonych przez Amadeusza usług we wrześniu odbyło się nasze wesele i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, a my serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Amadeusza za najwspanialszy dzień w naszym życiu !! !!
 
 
Olinka_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 11:50 pm   

We wrześniu tego roku odbyło się nasze wesele w Amadeuszu. Chciałabym tutaj podziękować właścicielom i rozwiać wątpliwości osób, które wahają się nad tą salą. Odniosę się przy tym do kilku elementów, na które sami zwracaliśmy uwagę przy wyborze sali oraz do opinii które przeczytałam tutaj. Przede wszystkim wesele było FANTASTYCZNE!!! – inaczej tego nazwać nie potrafię :)
Jedzenie było bardzo dobre i ładnie podane, a ilości jak dla nas nie do przejedzenia bo lodówki nasze i rodziców po weselu pękały w szwach, a nie zabieraliśmy wszystkiego. Druga najważniejsza moim zdaniem sprawa – orkiestra. Pozytywne opinie które krążą na temat tego zespołu wcale nie są przesadzone i myślę, że każdy kto kiedyś był w Amadeuszu się z tym zgodzi. Wokaliści tańczą i zabawiają gości na parkiecie, ale też świetnie prowadzą biesiadę zachęcając do zabawy przy stołach. Saksofon i trąbka po prostu super. No i gitara. Ja uwielbiam każdą gitarę elektryczną szczególnie utwory Santany i byliśmy zaskoczeni bo koleś gra identycznie jak w oryginale a playback to bym umiała rozpoznać.
Nawet dwie pary naszych gości planujące w niedługim czasie swoje wesela początkowo nie były przekonane i twierdziły, że wolą dj'a, a gdy zobaczyli i usłyszeli ekipę z Amadeusza uśmiechy nie schodziły im z twarzy i jednak zmienili zdanie. Co do przerw w graniu to cóż... każdy musi odpocząć a my nie zauważyliśmy żeby były szczególnie długie. Ważną rzeczą jest też parkiet. Byliśmy jakiś rok temu na weselu w jakimś dworku po drugiej stronie Łodzi, gdzie przy wejściu na część taneczną co chwilę się ktoś przewracał bo było strasznie ślisko. W amadeuszu nie wiem co to za rodzaj powierzchni ale bardzo dobrze się tańczyło :D
Jeszcze przed weselem widziałam, że pojawiały się tu opinie o niskim suficie. Moim zdaniem wysokość ma co najmniej wystarczającą bo nawet jak nas z moim już mężem ;) goście w przypływie radości podnieśli na rękach to do lamp było nadal daleko. Poza tym jeśli komuś słoń na ucho nadepnął i woli wieeeelkie przestrzenie nad głową kosztem jakości dźwięku to sobie może kręcić nosem. Tak samo filar może i zasłania parkiet ale tak jak już ktoś pisał nie każdy lubi być obserwowany jak tańczy, a poza tym można poprosić żeby puszczono widok z kamery na parkiecie i przede wszystkim, wyświetlić prezentację ze zdjęciami, którą bardzo miło się oglądało podczas jedzenia lodów. Z Właścicielami nie było sprawy której nie można było załatwić, wszystko bez problemu uzgadnialiśmy, a obsługa wesela bardzo sympatyczna i pomocna (awaryjne szycie sukienek itp ;) ) Gości mieliśmy prawie 100 i było jeszcze sporo luzu tak na oko 120 bez problemu powinno wejść.
Podsumowując nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak fajnie i wesele minęło nam jak w godzinkę, a bawiliśmy się prawie do 5.
Pozdrawiamy
Ola i Piotr 7.09.2013
Ostatnio zmieniony przez Olinka_89 Sro Lis 27, 2013 12:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
simonic 

Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 11:45 pm   

W sierpniu tego roku było nasze wesele. Było fantastycznie. Amadeusza wybraliśmy wśród kilku innych sal i trafiliśmy w 10!
Sala piękna. Nie jest problemem ani niski sufit(?) o który piszą inni tutaj, ani filar w centrum sali - filar ten powoduje pozytywne wrażenie na gościach, którzy chcialiby chwilę odpocząć od szaleństw na parkiecie a nie chcą wychodzić na zewnątrz. Dla osób którym "słoń nadepnął na ucho" i taniec nie jest ich najlepszą stroną filar zapewnia "odcięcie" od obserwatorów zza stołów.
Jedzenie przepyszne i w ogromnej ilości. Wszystko o czym mówił wcześniej Pan Andrzej należy brać zupełnie poważnie i nie martwić się o t część wesela.
Zespół muzyczny. Klasa sama w sobie. Cały Amadeusz Band Tworzy niesamowitą atmosferę w czasie wesela, zarówno na parkiecie jak i przy stołach. Są gotowi na każdą okazję. Saksofon, trąbka i meksykańskie kapelusze... Trzeba to zobaczyć osobiście:) Dodatkowo wodzirej, który "nakręca" całą imprezę :) Przerwy które robił zespół były zgrane z "kuchnią" dzięki czemu gości nie zapraszano na parkiet 2 minuty po podaniu jedzenia. (Byliśmy w tym roku na 2 innych weselach i było właśnie tak - podawano jedzenie, 2 minuty później zapraszano do tańca, a po powrocie... mieliśmy pusty czysty talerz :) )
Organizacja wesela na wysokim poziomie. Kelnerzy zawsze "dostępni" co na innych salach wygląda różnie (bywają czasami tylko w czasie wystawiania i zbierania dań). Klimatyzacja działa bardzo dobrze.

Wielkie gratulacje dla właściciela restauracji, dla kucharza, dla całej obsługi – przemiłej (nie było sprawy niemożliwej do "załatwienia"), pomocnej (serwis napraw sukien ślubnych na miejscu :) ), profesjonalnej, pracującej przez cały czas na najwyższych obrotach. Gratulacje i podziękowania. Wszyscy goście również byli zachwyceni. BRAWO!

Tak do końca nie da się tego opisać słowami - To trzeba zobaczyć :mrgreen:

Dzięki takiej obsłudze jedna z par będących u nas jako goście już zdecydowali ostatecznie gdzie zorganizują swoje wesele w 2014 roku.


Pozdrawiamy
Ewa i Piotr
17/08/2013
 
 
Izatat 

Dołączyła: 21 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 12:46 am   

Przeglądałam w necie ileś sal i najbardzej spodabała mi się właśnie ta ,ale jak podjechałam tam nieumówiona to mnie nie wpusczono :( .Powód - remontują widać powystawiane wszystkie drzwi Ale rozmawiałam z właścicielem juz 1 marca ma być skończony remont na Bal Karnawałowy -podjedziemy Jestem baaardzo ciekawa :D
_________________
Izatat
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 6:08 pm   

Witam. Właśnie wróciliśmy z Amadeusza po ustalaniu menu. Byliśmy w totalnym szoku bo sala wygląda po prostu przepięknie!!Wejście nie do poznania, wszystko pachnie nowością ,elegancka nowa zastawa. Szkoda ze nie ma jeszcze nowych zdjęć na stronie po renowacji sali ale Pan Andrzej obiecal ze już niedługo będą :) Bardzo się ciesze że nasze wesele już za 2 miesiące i właśnie w Amadeuszu :)
 
 
witkosia85 

Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 7:34 pm   

3 maja 2014 w Amadeuszu nasze wesele. Cóż mogę powiedzieć...lepszego miejsca na wesele w Łodzi nie sposób znaleźć a sprawdziliśmy wiele opcji...pod względem ceny za talerzyk, wyglądu sali i orkiestry Amadeusz nie ma sobie równych.

Jedzenie świeżutkie, pięknie przybrane i co najważniejsze nie jest go mało...Pracuję w branży, więc mam porównanie...Właściciele są elastyczni pod względem menu, więc można zaproponować coś od siebie co uważam za duży plus.

Tort przepyszny ekstra schłodzony z wiśniami...mniam :)

Obsługa wesela była dyskretna, uśmiechnięta i pomocna.

Orkiestra Amadeusz Band- FENOMEN wesela!!! Grali wszystko od starych przebojów, disco polo po techno...ewidentnie widać, że to co robią nie jest wyłącznie sposobem na zarobienie pieniędzy ale pasją!!! Goście byli zachwyceni przyśpiewkami przy stołach oraz zabawami prowadzonymi przez wodzireja :)

Odnośnie właścicieli- udzielili Nam wiele cennych rad i wskazówek przed weselem, Pan Andrzej dokładnie prześwietlił Nam przebieg wesela (uniknęliśmy niepotrzebnego stresu), odpowiadał profesjonalnie na każde, nawet błahe pytania z naszej strony...DZIĘKUJEMY!!!

Dla niezdecydowanych: WARTO POWIERZYĆ ORGANIZACJĘ WESELA "AMADEUSZOWI"!!!

Sylwia i Daniel
_________________
Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem a przymykaj je później ;)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pon Lip 21, 2014 6:47 pm   

Po raz kolejny byliśmy na tej sali i jak zwykle jesteśmy zachwyceni To byl bardzo gorący weekend ale klima nie zawiodla a w tym dniu była wyjątkowo potrzebna Jedzenie jak i obsługa wyjątkowa :) , no i orkiestra rewelacja potrafią zabawiac nawet sztywniaków. Po raz kolejny byłiśmy na tej sali i po raz kolejny mogę polecic w 100% Myśłe, że sylwestra tam również spędzimy bo wychodzimy zawsze uśmiechnięci i nad ranem :)
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 8:58 pm   

Witam wszystkich!!!
14 czerwca 2014 odbyło się nasze wesele w Amadeuszu. Było przecudnie zaczynając od wystroju i dekoracji zarówno Sali jak i stołów, pysznego jedzonka w ogromnej ilości, pomocnej i przesympatycznej obsługi, oraz fantastycznego zespołu Amadeusz Band. Dla tych, którzy chcą znać więcej szczegółów: co do jedzonka to bardzo ładnie podane, przepyszne, naprawdę w dużych ilościach (po prostu nie do przejedzenia). Zespół- niesamowity, bardzo bogaty repertuar dla młodszych gości jak i również dla starszego pokolenia. Wodzirej – BOMBA!!! Zespół jak nie gra na części tanecznej to zabawia gości przy stołach. Naprawdę widać, że są to profesjonaliści i warci polecenia. Z Panem Andrzejem można ustalić nawet najmniejszy szczegół był bardzo pomocny i otwarty na każde propozycje. Ze 110 naszych gości nie było nawet jednej niezadowolonej osoby. Wszyscy zachwalali i mówili, że na takim weselu jeszcze nie byli a bawiliśmy się całe dwa dni, bo były również poprawiny. Śmiało mogę stwierdzić, że drugiej takiej w Łodzi sali nie ma. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na eleganckim weselu na wysokim poziomie. Kaja i Michał 14.06.2014
 
 
pati.z 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 25, 2014 5:00 pm   

Witam wszystkich Zbliżające się święta zmobilizowały mnie do napisania opinii o Sali Amadeusz ponieważ w czerwcu 2014 wraz z moim mężem urządzaliśmy tam swoje wesele .Obiecaliśmy p.Andrzejowi ,że napiszemy na forum parę zdań ale tak jakoś zeszło …samo życie …Jednakże dlatego że jesteśmy mega zadowoleni to nasza opinia , wszyscy nasi goście po weselu potwierdzili że mieliśmy piękny ślub i super przyjęcie ,podkreślali super podawane w ogromnych nie do przejedzenia ilościach jedzenie ,dbałość o każdego gości ia czyli super profesjonalną obsługę .A zespół który gra w Amadeuszu powalił wszystkich –ich repertuar ,zabawy biesiadne przy stołach żywe instrumenty np. p. Michał –frontmen Amadeusz Band jak zagrał dla nas na trąbce temat z filmu VaBank – to na weselu ,a w kościele zaśpiewał dla nas Allelujah – wszyscy nam gratulowali wyboru zespołu i miejsca .Piszę WAM to bo sala Amadeusz jest powiązana z suppeeer zespołem Amadeusz Band .Odpada Wam żmudne szukanie i przesłuchiwanie różnych zespołów .A o profesjonalizm i różnorodny repertuar nie Musicie się martwić .Było super suupeer Wszystko co zostało na stołach kelnerzy zapakowali nam w pojemniki a było tego bardzo dużo -podaliśmy w niedzielę na poprawinach urządzonych już nie w Amadeuszu .Będziemy w te święta jeszcze po raz enty wspominać nasz ślub i oglądać nasze wesele .Chcemy w tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować właścicielom Amadeusza p.Andrzejowi i p.Iwonie za piękne wesele , rodzinną atmosferę ,wszelakie porady i wskazówki Zyczymy Wam wszystkim takiego wyboru miejsca na swoje wesele żebyście byli tak jak my zadowoleni .Nie robimy żadnej reklamy jedynie przekazujemy naszą opinię o naszym przyjęciu .Więcej wpisów nie będzie ponieważ nie planujemy kolejnych wesel …jeśli ktoś będzie chciał więcej szczegółów proszę pisać na priv .Pozdrawiam i z okazji Świąt wszystkim przyszłym Parom życzę wyboru Amadeusza –bo lepszego miejsca nie znajdziecie …
 
 
lolitaa5 

Dołączyła: 10 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Sro Cze 10, 2015 2:04 pm   Polecam!

My również polecamy! Mieliśmy tutaj przyjęcie weselne w Marcu 2015 roku.
Sala została przygotowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Andrzej doskonale zrozumiał nasze wymagania i zadbał o to, by jedzenie, dekoracje i obsługa było na najwyższym poziomie.
Bardzo przekonało nas to indywidualne podejście do klienta, ta życzliwość, ten konkretyzm i elokwencja, której brakowało właścicielom innych sal, czy domów weselnych.
Dokonaliśmy odpowiedniego wyboru.
Wesele odbyło się w Amadeuszu i nie żałujemy tego ani trochę. Goście gratulowali nam wyboru.
Obsługa zadbała o naszych gości podając ciepłe, smaczne dania. Gościom niczego nie brakowało.
Nie musieliśmy się o nic martwić, bo w tym dniu o nasze sprawy zadbała cała drużyna tego miejsca.
Sala Amadeusz jest elegancka, nowoczesna, przestronna, a więc wszyscy czuliśmy się znakomicie.
Do tego rodzinna atmosfera.
Cenowo - nie najgorzej.
Jak na Łódź, to bardzo atrakcyjnie, więc szczerze polecam wszystkim przyszłym małżonkom poszukującym odpowiedniej sali na wesele.
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 12:22 am   

zespół "miejscowy" - REWELACJA
_________________
Tomek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl