Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie, Witam!
Autor Wiadomość
donas 

Dołączyła: 20 Mar 2017
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 7:13 pm   Witajcie, Witam!

Cześć! Przeglądam forum od dłuższego czas, teraz po kilku ładnych latach narzeczeństwa zdecydowaliśmy się na ślub, całkiem niedługo - zimą przyszłego roku (2018) nie mamy więc dużo czasu. Myśleliśmy że pójdzie całkiem szybko, wszystko wymyślone, do najdrobnieszych szczegółów pozostaje więc nam sama realizacja i tu pojawił się problem! Wymarzyliśmy sobie ślub w jakiejś starej fabryce, z żeliwnymi słupami, dużymi oknami, cegłą na ścianie.. Mieszkamy w Łodzi ślub ma być też tutaj, bo większość gości jest z okolic, nie spodziewaliśmy się, że w mieście pofabrycznym, pełnym z pozoru zaadaptowanych na różne cele obiektów postindustrialnych tak trudno będzie coś znależć! Ratunku i pomocy! móże ktoś gdzieś był, coś widział, coś kojarzy, może ma jakąś podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie i ściskam
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 8:25 pm   

Witamy :-) fajny pomysł na salę, a ilu gości planujecie zaprosić? Koleżanka chciała zrobić wesele w Fabryce Wełny w Pabianicach, wnętrze industrialne i wyszukane menu :-) zastanawiam się nad Loftami przy Tymienieckiego, organizują tam konferencje na 200 osób, może podjęliby się zrobienia wesela :-) niestety nie kojarzę sali z wnętrzem jak w opisie.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
donas 

Dołączyła: 20 Mar 2017
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 8:55 pm   

gości będzie koło 100. Odwiedziliśmy Fabrykę Wełny, ale niestety dla tylu osób sala jest za mała (powiedzieli nam że z parkietem miejsca jest raczej dla 60 max 80 osób). Jedzenie było tam pyszne!
hmm, no tak pytanie czy jeżeli konferencja to też bankiet :P ale dzięki za propozycję, muszę się zorientować czy coś takiego byloby możliwe i jak to tam w ogóle wygląda.

Przez myśl przemknęło mi jeszcze muzeum włókiennictwa, kiedyś na stronie mieli nawet jakiś cennik, ale teraz nie mogę znaleźć :(
 
 
sienna_081 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 12
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 6:11 pm   

My mamy ślub za rok na wiosnę i jeszcze nam brakuje fotografa :) Mieliśmy kilku na oku ale niestety terminy są już zajęte.
 
 
baqster 

Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 9:23 pm   

Witam ja jestem już 3 lata po ślubie i czasem ty zaglądam z ciekawości

proszę zmienić podpis, łamie on regulamin Forum, zawierając link/reklamę. Posty będą edytowane przeze mnie, a jeśli nie nastąpi zmiana w kolejnych - będę je usuwać. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Maj 11, 2017 7:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 10:27 pm   

Igraszka jest w łodzkim stylu ale nie wiem jak z jedzeniem tam.
Poza tym brak łodzkich klimatów.

My wam bardzo polecamy Konstancję :) ale klimat niestety nieidustrialny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 12:52 pm   

Ja nie polecam Igraszki. Byliśmy tam z narzeczonym nim wybraliśmy naszą salę. Sala sama w sobie jest ładna, faktycznie utrzymany taki łódzko-fabrykandzki klimat, co nam przyadło do gustu. Do tego te drewniane elementy! Jednak nie ma w cenie ŻADNYCH dekoracji (kwiatowe dekoracji od florystki są drogie, trzeba liczyć od 1500 za dekorację sali), nie ma napoi gazowanych, a jedzenie mają z cateringu, bo oni ten lokal w sumie jedynie wynajmują. Menagerowie co chwila się zmieniają, więc tym bardziej nie polecam, bo z jednym coś ustalicie, przyjdzie drugi i się nie zgodzi. Poza tym wokół sali jest totalny burdel i brzydka okolica, nie polecam, naprawdę. Zresztą sam właściciel to taki cwaniak, co chce klientów naciągnąć...
Konstancja jest piękna, to fakt. Jedzenie pyszne (byliśmy na degustacji, niestety płatnej), ale nie zdecydowaliśmy ze względu na cenę (menu i ilość osób w naszym przypadku byłby to rząd 240 zł za osobę, a szkoda, bo sala piękna). Jeszcze popularna jest Yuca, też są dobre opinie i Szmaragdowy Ogród na taką ilość osób. Napisać i obejrzeć sale zawsze można!
_________________

 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lip 11, 2018 4:25 pm   

Donas, nie wiem, czy udzielasz się jeszcze na forum, ale jeśli tu kiedyś zajrzysz, to daj znać, jaką salę wybrałaś :) Bo z tego, co piszesz, to planujesz bardzo podobne wesele do mojego - też zimą i też w postindustrialnym klimacie, tyle że ja w 2019 :)

Udało mi się już znaleźć taką salę w Łodzi - Restauracja Przerwa w fabryce Adofla Daubego.
 
 
Andrzej Sienkie 

Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 0
Skąd: Warsaw
Wysłany: Czw Paź 15, 2020 8:31 am   

Witam wszystkich i życzę miłego dnia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl