Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Garbusem do ślubu
Autor Wiadomość
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 8:20 pm   Garbusem do ślubu

Witam!
Zakładam nowy temat bo jakoś nie udało mi się znaleźć takiego na forum. Jeśli coś przeoczyłam to z góry przepraszam. Jestem dość nowa i nie we wszystkim zorientowana. :)

Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.
Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie. :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 9:27 pm   Re: Garbusem do ślubu

truskawka_ja napisał/a:
Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.


W Łodzi nie znalazłam, ale jest na ?ląsku cena z dojazdem nie zabija. Jest to biały i czarny samochodzik. Odezwij się na priw po szczegóły. Ja się prawie zdecydowałam.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Agiii 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 12:54 am   

Ja znam osobe z lodzi ktora jezdzi garbusem, moge popytac lub dac kontakt pozdr:)
Ostatnio zmieniony przez Agiii Nie Mar 23, 2008 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:27 pm   

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie tematem ale cóż, jak na razie moje Kochanie nie jest za bardzo przekonane do garbusa więc nie skorzystam z tych informacji. Mam nadzieję, że przydadzą się komuś innemu.
Może bliżej ślubu uda mi się Go przekonać...

Pozdrawiam i dziękuję. :)
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 7:03 pm   Namiar na Garbusa

Chciałam odświerzyć temat Garbusa.

Moim marzeniem jest własnie pojechać do ślubu tym autkiem ;)

Czy może któraś z Was zna jakis kontakt/namiar na Garbusa na terenie Łodzi albo z okolic?

Dzieki!
 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:36 pm   

o tak tez o tym myslalam ale ceny z tego co sie oreintowałam to ok. 1500-2000 za 3 godziny. :\
_________________
K.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:19 pm   

Ze dwa - trzy tyg, temu przegladalam allegro i byl garbus z Konstantynowa Łódzkiego w kolorze że tak powiem holograficznym, i cena byla zdecydowanie nizsza cos mi sie błąka że to były okolice 500 zł za cale wynajecie albo 100zł za godzine w chwili obecnej nie pamietam, a aukcji nie ma moze skonczyl sie jako taki sezon i wystawia z powrotem na wiosne :)

PS. Musialam poprawic bo moj natlok informacji zmienil sens :]
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Lis 23, 2008 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mariusz 


Wiek: 47
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:20 pm   garbusem...

no to ktos sie strasznie wysoko ceni... Z tego co wiem to za trzy razy taniej mozesz miec Garbusa na dwa razy dłużej :)
Pozdrawiam
 
 
ender 

Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 9:02 pm   

Hmm mam pytanie bo oprocz tych kilku osob które napisały że chca jechać garbusem do ślubu to myślicie że znajdzie się wieksza liczba chętnych? Chodzi mi o to czy uważacie ten samochod jako dobry do ślubu...w koncu jest to samochod 3 dzrzwiowy i panna mloda ma utrudnione wejscie do niego.
Pozdrawiam
 
 
 
Ania.pl 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 9:00 pm   

Myślę że zainteresowane osoby mogłyby zgłosić do jakiegoś klubu miłośników Garbusa (wystarczy poszukać w necie) i na pewno wśród członków takiego klubu znajdzie się ktoś kto zechce sobie dorobić.
 
 
happy_margaret 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 3:01 pm   

super pomysł, aby pojechać garbuskiem na ślub - będzie to bardzo stylowe :)
 
 
mediapunkt 
Firma

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 8:36 pm   

ender napisał/a:
Hmm mam pytanie bo oprocz tych kilku osob które napisały że chca jechać garbusem do ślubu to myślicie że znajdzie się wieksza liczba chętnych? Chodzi mi o to czy uważacie ten samochod jako dobry do ślubu...w koncu jest to samochod 3 dzrzwiowy i panna mloda ma utrudnione wejscie do niego.
Pozdrawiam


Garbate jest piękne, VW faktycznie trochę za mały dlatego jestem w trakcie renowacji Warszawy Garbuski, to autko ma duszę a i gabaryty pokaźne, z tyłu kanapa i z przodu kanapa, świadkowie zmieszczą się bez problemu obok kierowcy.
 
 
jabco 

Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 9:12 am   

Witam

Zna ktoś namiar na osobę w Łodzi lub okolicy, która ma garbusa i mogłaby zawieźć mnie nim do ślubu :D
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 10:45 pm   

Odswiezam temat. Kuzyn sie uparł na garbusa slub jest pod warszawą. W wawie jak jest to termin zajety. Jesli ktos ma jakies namiary to proszę o udostępnienie. Dziekuje
 
 
Blanka 
Firma

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Rawa Maz
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:26 pm   

Nie no bez sensu garbusem do ślubu ??
_________________
Blanka
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 11:29 pm   

Garbusowy ślub jest świetny :smile: Byliśmy na jednym w którym uczestniczyli członkowie klubu garbusowego. Para młoda jechała garbusem kabrio a reszta swoimi wypicowanymi i przystrojonymi garbikami. Wyglądało to zarąbiście :)

[ Dodano: Nie Gru 16, 2012 11:33 pm ]
A tak w ogóle to mój szwagier do ślubu zawiózł się garbusem sam :razz: pan młody prowadził, panna młoda siedziała z tyłu a więcej miejsca zrobili sobie wyjmując fotel pasażera. No tylko świadkowie osobno musieli jechać.
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 5:14 pm   

Tez bym chciała garbuskiem do ślubu:)
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 3:38 pm   

Bardzo fajny pomysł, a o tym nie pomyślałam.
Może też pojadę garbusem do ślubu:)
_________________
 
 
Ifigenia 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 7:55 pm   

To zdecydowanie coś dla mojego M. - uwielbia garbusy :) Na pewno coś innego, a stylistka - jak zawsze, kwestia gustu ;)
_________________
 
 
Michal_LDZ 


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 7:12 pm   

TAK! Zdecydowanie. Garbus Cabrio... takie mam zyczenie. Innych fanaberii slubnych brak :) tylko Garbi Cabrio mi sie marzy... chyba, że pojedziemy moją Jagodzianką. Co o tym myślisz Ifigenia?
_________________
Michał

 
 
izunia19895 

Dołączyła: 08 Lut 2014
Posty: 169
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 4:54 pm   

Witam, wszystkich:) ja jestem dumną posiadaczką pięknego czarnego new beetla, jestem w nim zakochana od zawsze i moim marzenie bylo go miec w posiadaniu. Dletego tez nie wyobrazam sobie jechac do slubu innym autkiem niz garbim. z tym ze szukam bialego cabrio.. wiec jezeli ktos cos wie bardzo prosze o info bede wdzieczna. mam co prawda jeszcze troche czasu do slubu ale jak bede wiedziala ze go mam zarezerwowanego to bede spala spokojniej.
_________________
O8.O8.2015 odliczam ♫Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...&highlight=2015
 
 
krupszatka 

Wiek: 55
Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5
Skąd: koszalin
Wysłany: Sro Paź 24, 2018 2:16 pm   Re: Garbusem do ślubu

truskawka_ja napisał/a:
Witam!
Zakładam nowy temat bo jakoś nie udało mi się znaleźć takiego na forum. Jeśli coś przeoczyłam to z góry przepraszam. Jestem dość nowa i nie we wszystkim zorientowana. :)

Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.
Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie. :)


ja bede jechala starym wartburgiem z milym kierowca. poleacam :)
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto Gru 08, 2020 8:10 am   

Świetny pomysł, takie stare autka są cudne :D My jedziemy Fiatem 125p ^^
 
 
Idalia 

Dołączyła: 16 Paź 2020
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 09, 2021 1:03 pm   

A my jedziemy Polonezem Caro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl