Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pantofelki slubne
Autor Wiadomość
ckasia 


Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sty 2006
Posty: 35
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 8:31 pm   

Basia 80 - Ja nie wiem czy to prawda, ale ktoś mi mówił, że Pana Młoda nie powinna mieć odkrytych butów...

Także ja bym na takie się nie zdecydowała.

Jak byłam przymierzać moją suknie to zdecydowałam się na bardzo podobne buty, które miała Słoneczko (te wklejone przez kryszkę), tylko nie w białym kolorze, ale takim ecri-złotym. Bardzo ładne i ładnie pasują do mojej sukienki :-)

Jak moja siostra mi w końcu odda cyfrówkę to zrobię zdjęcie butków.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 9:04 am   

ckasia napisał/a:
Basia 80 - Ja nie wiem czy to prawda, ale ktoś mi mówił, że Pana Młoda nie powinna mieć odkrytych butów...

Także ja bym na takie się nie zdecydowała.

Zabobony, zabobony... :evil: :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 1:53 pm   

Kryszka popieram Cię:
Cytat:
Zabobony, zabobony...


Ja miałam buciki z odkrytymi piętami, piękne, mieniące się, białe - takie podobały mi się najbardziej a po ślubie chodziłam w nich czasami. Fotka moich butów jest w tym dziale włąśnie "Takie buty".
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 2:17 pm   

trafilam na takie, inne, buty slubne.

_________________
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 8:37 pm   

a oto moje butki,prawie na 100%, bo idealnie pasują do sukienki,ale są materiałowa,ale co tam :D

butki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 542 raz(y) 5.77 KB

 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 9:39 pm   

Bardzo ładne :D
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:37 am   

Mnie też buciki bardzo się podobają :graba: [smilie=lizak.gif] [smilie=lizak.gif]
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 11:19 am   

:) buciki bardzo ładne i pewnie wygodne
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:18 am   

fajne. :graba:
u mnie w folderze 'buty' znajduja sie podobne, tylko z okraglymi noskami.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:17 pm   

Jeszcze takie butki...

1


2


3


4


5


6


7


8


9


te z numerem 2 przydalyby mi sie juz dzisiaj ;-) Niekoniecznie na slub.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:56 pm   

hehe - te 2 bardzo ładne:)) polowałam na takie - tylko bez ozdobników:):):) ja ci radze ty weź i przywoź buty z Londynu - jak ogladam te wszystkei śliczne buty śłubne - lub niekoneicznie, na ebay UK - to aż łamei mi się serce, że u nas takich nie ma:):):):)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:21 pm   

Tak wlasnie chce zrobic. Od razu nie przywioze, ale na pewno jeszcze tu wroce kilka razy, wiec jak juz bede wiedziala jaka suknia to sobie pewnie tutaj butki wybiore. Myslalam tez o sukni, ale to za duzo zamieszania z przyjezdzaniem do przymiarki, transportowaniem jej itd. A butki czemu nie :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 7:45 pm   

poszukiwanie butów - epizod 2 - klęska

byłam dziś po raz kolejny w kilku sklepach i znowu nic... butów ślubnych dla mnie po prostu nie ma :( ..... jedne mi sie tylko jak dotad podobaja ale widzialam je tylko w necie i kosztuja tylko £100. I jak tu nie stracic cierpliwosci...
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:28 pm   

adriannaaa napisał/a:
hehe - te 2 bardzo ładne:)) polowałam na takie - tylko bez ozdobników:):):) ja ci radze ty weź i przywoź buty z Londynu - jak ogladam te wszystkei śliczne buty śłubne - lub niekoneicznie, na ebay UK - to aż łamei mi się serce, że u nas takich nie ma:):):):)


Tokup tam - przesyłka nie jest taka droga :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:06 pm   

Przesyłka może i nie jest droga, ale jeśli chodzi o buty, to chyba jednak lepiej je najpierw zobaczyć "na żywo" i przymierzyć :] Takie moje zdanie :)

Paulina
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 7:52 am   

jpuasz - dziewczyny wiedzą, że jestem fanką zakupów na allegro - i niejedne buty już tak kupiłam:))

bajeczka - sęk w tym, że większość z nich ma adnotację UK only.... a niestety jak do tąd nie posiadam znajomych, którzy mogli by mi takie butki odebrać od sprzedająco i wysłać do Polski:( a do tego za przelew zapłaciłaybm 4 razy tyle co za buty...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 8:58 am   

Acha nie wiedziałam :wstyd: Co nie zmienia faktu, że i tak uważam, że kupno butów przez internet jest ryzykowne :P

Poza tym nie znam "przyzwyczajeń" wszystkich forumek, ale mam nadzieję, że z czasem się dowiem o Was więcej :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 4:36 pm   

u mnie chyba sie skonczy na kupnie przez internet bo nic nie moge dla siebie odpowiedniego znelezc... :(
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 8:48 pm   

Ja kupilam moje butki juz jakis czas temu, a dzis wstawiam zdjecie. Moze obcas nie jest jakis szokujaco wysoki, ale dla mnie ok. Niskie nie sa, a co najwazniejsze bardzo wygodne. Takie chcialam i wreszcie mam. Oto moje butki:


 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 9:58 pm   

imbrulka... CUDO!!!!.. bardzo podobne gdzies w internecie widzialam ale nie bylo bialych - tylko ecru neistety. Mozesz mi powiedziec gdzei to cudo kupilas i ile kosztowaly?? Nawet jesli nie na slub to moze na inna okazje bym sobie sprawila bo sa boskie :D :D :D
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:11 pm   

Emilkaa Kupilam je na Ptaku w nowej hali Polros, nie pamietam boksu, ale widzialam je w kilku miejscach. Na pewno byly takie czarne, brazowe i ecrue. Glowy nie dam, ale wydaje mi sie ze biale tez byly. Jak tylko je zobaczylam nie wahalam sie ani chwili - szczegolnie przy tej cenie... zaplacilam 90 PLN
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:23 pm   

no tak... farciaara ze juz ma buty... mzoe tez sie wiec wybiore na Ptaka... butki CUDO!!! Gratuluje.... a sukienka to sie juz chwalilas??
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:26 pm   

Imbulka - pierścionek cudo, obrączki cudo i do tego PRZEPI?KNE butki :!:
No nie - robię się zazdrosna :]
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 7:11 am   

Zgadzam się z Dziewczynami butki śliczne :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:10 am   

Dzieki! Ciesze sie, ze Wam sie podobaja. Myslalam, ze bede miala wielki problem z butami, bo te wszystkie buty "typowo slubne" jakos mi sie nie podobaja. A tu niespodzianka: na pierwszych zakupach w Ptaku spotkalam wlasnie takie... no i bede mogla nosic je po slubie na inne okazje!
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:14 am   

A ja sie zastanawiam, tak jak Alma mam slub w czerwcu, ba, nawet tego samego dnia. Czerwiec jest dosyc nieprzewidywalny, moze byc bardzo goraco, a moze byc calkiem chlodnawo. Takie zakryte buty, ponczochy lub rajstopki, czy ja sie nie zagotuje w tym wszystkim ?? ? Z drugiej strony, slyszalam juz kilka razy, ze w bardzo eleganckich sukniach nie powinno sie raczej wystepowac z golymi nogami.... a przeciez suknia slubna JEST elegancka....
Bylam na slubie w zeszlym roku, w sierpniu, wprawdzie to byl slub cywilny, ale panna mloda miala czerwona sukienke i gole nogi, do tego sandalki z samych paseczkow, biale. Kolorystycznie niby ok, ale zbyt dobrze to nie wygladalo. Nie wiem czy warto nawet rozwazac takie poodkrywane buty... DO tego dochodzi problem na oczepinach, jesli ktos faktycznie zdecyduje sie zabierac mi buty (chociaz ja jestem przeciwko takim zabawom - ale za pomysly 120 gosci nie mozna reczyc...) to jak.. bede sobie siedziala na krzeselku z golymi stopami ? To dopiero bedzie malo fajnie wygladalo... Jak myslicie ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:57 am   

FifthAvenue ja sie zgadzam zupelnie ze zdaniem ze to nie wypada... bardzo nieelegancko wygladaja gole stopy i nic mnie nie przekona do innego zdania... mnie sie wydaje ze to brak klasy...
jesli ktos planuje odkryte paluszki to trzeba sobie specjalne ponczoszki kupic by nie bylo widac tego wykonczenia nieefektowengo.. zreszta w ogole uwazam warto takie kupic bo jak zdejma pantofelki to bedzie widac.... a poza tym nie wydaje mi sie akurat by od ponczoszek bylo Ci zbyt goraco... zwroc uwage na material i wybierz takie lzejsze i powinno byc ok... jakos nigdy nie zauwazylam by ponczoszki byly niekomfortowe nawet jesli jest goraco...
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 12:12 pm   

5th: Mnie bardzo podobaja sie takie delikatne sandaleczki na paseczki np srebrne. Jakis czas temu myslalam nawet o takich bucikach slubnych, ale zrezygnowalam. Faktycznie tak jak pisze Emilkaa powinny to byc bardziej eleganckie, uroczyste buty... sandaleczki najlepiej wygladalyby na bosej, wypielegnownej stopie, ale bez ponczoszek do slubu, do tej pieknej sukni... jakos mi nie pasuje. Poza tym balabym sie, ze zadepcza mnie w tancu... wole wiec chyba zakryte buciki.
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 8:54 am   

Zgadzam się , są zgrabne. Tylko mam jedno pytanie ? spróbowałas potańczyć w nich ? ;) bo moja kolezanka na swoim ślubie miała bardzo podobne i noga jej sie slizgałą i co jakiś czas buty rozwiązywały...

A ja myślę Emilko, że do naszych sukienek, te buty za bardzo nie pasują...
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 9:55 am   

kamyk nie pasuja?? a niby czemy?? ja uwazam ze by pasowaly... takie butki mi sie troszke z baletnicami kojarza a te znowu z takimi tiulowymi sukienusiami.. a nasze badz co badz sa wlasnie takie delikatne tiulowe.. mi sie wydaje ze by pasowaly.. no bo zadne kwiatki czy inne takie nie wchodza w gre...


gdzies tu na forum sa buty ktore uwazam by byly idealne ale w tej sekundzie nie mam juz czasu szukac.. popatrze pozniej i Ci pokaze :)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 10:53 am   

emilkaa napisał/a:
kamyk nie pasuja?? a niby czemy?? ja uwazam ze by pasowaly... takie butki mi sie troszke z baletnicami kojarza a te znowu z takimi tiulowymi sukienusiami.. a nasze badz co badz sa wlasnie takie delikatne tiulowe.. mi sie wydaje ze by pasowaly.. no bo zadne kwiatki czy inne takie nie wchodza w gre...


gdzies tu na forum sa buty ktore uwazam by byly idealne ale w tej sekundzie nie mam juz czasu szukac.. popatrze pozniej i Ci pokaze :)



Ja też uwazam, że adne kwiatki nie pasują. Buty musza być gładziutkie :) i bardzo delikatne. Te natomiast są wg mnie oczywiście trochę upszczone :) Jak znajdziesz, to wstaw
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 9:33 pm   

FifthAvenue napisał/a:
A ja sie zastanawiam, tak jak Alma mam slub w czerwcu, ba, nawet tego samego dnia. Czerwiec jest dosyc nieprzewidywalny, moze byc bardzo goraco, a moze byc calkiem chlodnawo. Takie zakryte buty, ponczochy lub rajstopki, czy ja sie nie zagotuje w tym wszystkim ?? ? Z drugiej strony, slyszalam juz kilka razy, ze w bardzo eleganckich sukniach nie powinno sie raczej wystepowac z golymi nogami.... a przeciez suknia slubna JEST elegancka....

5th, dla mnie to ja z odkrytymi ramionami w kościele - temperatura nie ma tu nic do rzeczy :roll:
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 9:54 pm   

Alma_ o ramionach, a Fifth o gołych nogach. :rotfl:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 9:57 pm   

kryszko - wyjdzie na to, ze dziewczyny to własciwie w neglizu ślub biorą - tu odkryte, tam odsłonięte ;) Co za czasy :rotfl:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 4:12 pm   

Alma_ napisał/a:

5th, dla mnie to ja z odkrytymi ramionami w kościele - temperatura nie ma tu nic do rzeczy :roll:


Czyli jak.... czyli NIE z odkrytymi, tak ?
Ja nie przewiduje zadnych sandalkow ani odkrytych butow, ale sie tak upewniam jeszcze na wszelki wypadek, bo wiadomo co mi strzeli do tej glowy.. Ale jak uslysze kategoryczne nie to bedzie wszystko jasne :-)
Moze zrobmy ankiete, odkryte palce/piety czy zakryte... Ja bym zrobila, ale nie umiem... :oops:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Maggie 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:55 pm   

Dołączam się do pytania odnośnie butów, bo mnie też to nurtuje. Czy mogę iść do ślubu z odkrytymi palcami albo z odkrytą piętą?
Nie mam jeszcze żadnych wymarzonych, ale dobrze wiedzieć.
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:59 am   

Maggie... moc to mozesz wszystko :-) Zalezy tylko jak stosujesz sie do ogolnie pojetego terminu "elegancja". Odkryte palce/pieta nie sa eleganckie. Teraz juz wszystko wiesz :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:00 pm   

Maggie - wszystko też zależy od tego jaką będziesz mieć suknię - bo to do niej dobierasz buty... do eleganckiej, monumentalnej kiecki nie ubierzesz sandałków, natomiast do czegoś lekkiego, z rozporkiem, krótkiego - ładniej będą wyglądały lekkie buciki właśnie z okdrytą piętą czy palcami...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:20 pm   

Maggie jak dla mnie buty z odkrytymi palcami nie są eleganckie, choć Adriannaaa ma rację, że to również zależy od rodzaju sukni, natomiast buty z odkrytą piętą jak najbardziej, zresztą sama miałam takie buty :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:28 pm   

Odkryte pięty - oczywiście, natomiast palce powinny być zakryte. Według mnie oczywiście ;)
Można negocjować w wyjątkowych przypadkach - post adrianki :)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 11:19 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Alma_ napisał/a:

5th, dla mnie to ja z odkrytymi ramionami w kościele - temperatura nie ma tu nic do rzeczy :roll:

Czyli jak.... czyli NIE z odkrytymi, tak ?

Zdecydowanie zakryte palce i pięta - o ile suknia będzie elegancka, bo przecież nikt nie powiedział, że musi być ;)
_________________
chez alma |
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 11:26 pm   

Ja muszę jednak zaprotestować miałam elegacką suknię i eleganckie buty, które miały odkrytą piętę!


i suknia
_________________
http://www.biurotassa.pl
Ostatnio zmieniony przez Mika Sob Cze 03, 2006 11:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 9:15 pm   

Imbrulka cudne buciki :) rozważę ich kupno na poprawiny bo są rewelacyjne... Odnośnie butów do eleganckiej sukni to faktycznie głoe nogi nie są uważane za eleganckie, ale moim zdaniem jeśli są ładnie opalone to wyglądają estetycznie gorzej jak są blade i sinieją np. z zimna. Ale każdy sam sobie wybiera poza tym suknie tak się różnią, że nie można generalizować w tym temacie wszystko musi być indywidualnie dobrane. :P

Ja osobiście wybrałam takie butki i jestem bardzo zadowolona - mam tylko nadzieję, że wytrzymam hulanki weselne ;)





[ Dodano: Wto Cze 06, 2006 9:17 pm ]
a z boku wyglądają tak ;)



ciekawa jestem czy Wam się podobają?? Bo mi tak się spodobały że nie miałam jeszcze sukni a buty kupić musiałam :mrgreen:
_________________
Sylwia :)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 9:27 pm   

No to ryzyko Sylwanika.. zeby sie potem okazalo ze do sukni pasowac nie beda.. ale jesli tak Ci sie podobaja to nawet jakby nie pasowaly inne zastosowanie znajdziesz :D

A butki faktycznie urodziwe :D .. mi by niestety chyba nie pasowaly - ja wciaz szukam swoich i to niestety nieskutecznie ;(
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 9:31 pm   

Sylwanika! Mnie osobiscie bardzo sie podobaja te Twoje butki. Faktycznie bardzo eleganckie! Po prostu piekne! Mam nadzieje, ze przetanczysz cala noc :)
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 9:48 pm   

Emilko już teraz mam suknię i będą pasować idealnie :P ale faktycznie ryzyko pewne istniało :wink: życzę owocnych poszukiwań twoich bucików

Imbrulko dziękuje bardzo :) też liczę, że będą wygodne, bo są bardzo mięciutkie w środku, ale zobaczymy 2 września czy zdadzą egzamin :P
_________________
Sylwia :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 10:23 pm   

Hmmm no jeśli o mnie chodzi, to buty nie dla mnie :) Nie lubię takich czubków i planuję mieć białą suknie a te butki wyglądają jak ecrui czy jakos tak ;)

No ale Ty na pewno będziesz wyglądac w nich ślicznie i ubawisz się jak nigdy dotąd :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 10:30 pm   

Mam nadzieję na dobrą zabawę ;) a raczej na najlepszą jaka może być :mrgreen: ale zobaczymy na to przepisu nie ma :P

a co do butków to ja mam numer 35 więc czubki to nie problem, a jeśli chodzi o ten kolor ecru to ja z kolei nie chciałam białej sukni od początku :D więc wymieniłyśmy się kolorami :)
_________________
Sylwia :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 9:48 am   

Po prostu każdy ma inny gust :) Ja nie wyobrażam sobie iśćdo ślubu w sukni ionnej niż biała a Ty przeciwnie :) No ale gdyby wszyscy byli tacy sami, to byłoby nudno :P

A co do butków, to Twój rozmiar wiele wyjaśnia ;) Ja mam 39 a czasem 40 (zalezy od numeracji), więc pewnie dlatego jestem uprzedzona do czubków :? Ale choć ja bym takich nie załozyła, to u innych mi sie podobają :D Będziesz slicznie wyglądać :) Jak każda panna młoda :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 2:25 pm   

Masz rację Paulinko :) w tym dniu jest coś z magii, bo każda panna młoda niezaleźnie od sukni czy butków itd. jest śliczna i kobieca i to jest super :P
buźka
_________________
Sylwia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl