Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NEXT FOR YOU
Autor Wiadomość
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 10:39 am   NEXT FOR YOU

Pomóżcie mi, czy ktoś zna ten zespół? Właśnie jestem po kilkau przesłuchaniach i jest to jeden z moich faworytów. Jesli cos możecie powiedzieć na ich temet, to bedę wdzięczna, bo w tym tygodniu musimu podjąć decyzję:)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 15, 2017 9:30 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 21, 2005 10:22 am   Re: Nasze orkiestry

Witam Interesuje mnie konkretnie ten zespół, czy ktoś z was bawił się przy jego muzyce? Jak było, czyw warto ich zatrudnić na własne wesele?
Kasia
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 2:43 pm   

Widziałem ich kiedyś w akcji Zapamiętałem ich bo zapamiętałem troche enigmatyczną nazwę i nie jestem pewien czy na tablicy nie mieli napisane next for you - a może to było nex for you nie pamiętam ale nieżle grali powinniście być zadowoleni
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 12:25 pm   

dzięki Gracjusz za inf. , ale ten zespół nie będzie grał u mnie :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Asiuchana 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 12:51 pm   Zespół Next for You!!


]
Opinia pilnie poszukiwana:)


[img][/img]
Ostatnio zmieniony przez Asiuchana Pon Cze 04, 2007 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 2:53 pm   

grali u mojego brata na weselu w zeszłym roku. Grali fajnie, ale za dużo przerw. Tyle samo przerw co grania. To nie tylko moje odczucia, ale również innych gości. Poza tym drogo jak na moją kieszeń, bo wesele z poprawinami 3600zł. Ale muza naprawdę fajna.
_________________
 
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:15 pm   

byłam na ich przesłuchaniu. szeroki repertuar i ciekawe zabawy z gościmi.
martwią mnie jednak te przerwy, o których pisało słonko. bo jesli robią tak na każdym weselu, no to jest problem, poza tym graja 9 godzin, jeśli chcesz więcej płać złociutki/ka..

pozdrawiam

MiM
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 8:22 pm   

ja byłam na weselu, na którym oni grali-naprawdę super !! i nie zauważył u nas nikt z gosci dużych przerw-raczej wszystko było ok i tak jak należy :) ja szczerze polecam- bawilismy się swietnie i nie tylko my jesteśmy tego zdania ;)
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 9:23 pm   

Ja sie wlasnie na nich zdecydowalam, w skladzie 3osobowym... Mam nadzieje, ze nas nie zawioda :razz: Na poczatku kwietnia maja grac w Adriatico, zdaje sie - chyba wybiore sie podsluchiwac pod drzwiami, zeby poznac ich na zywo ;)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 1:21 pm   

My też zdecydowaliśmy się na Next For You, po długich wahaniach między nimi a Mikronem (który też polecam - naprawdę fantastyczne chłopaki). Polecały nam dwie niezależne osoby. Co do przerw, to poruszyliśmy tę kwestię na pierwszym spotkaniu, bo jesteśmy na to wyczuleni - byliśmy na weselu, które udałoby się super, gdyby nie długaaaśne przerwy orkiestry. Pan zapewniał nas, że przerwy 10 min., myślę, że nie zaszkodzi wspomnieć o tym też w umowie :) I tyle.
Co do ceny - bez poprawin 2200 lub 2700, zależnie od składu. Dla nas jest to suma do przeżycia, ale oczywiście każdy ma swój budżet.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 2:08 pm   

Zespol - super!!! Nie mam sie wlasciwie do czego przyczepic: wokalistka (nowa) ma swietny glos, wiec "Agnieszke" zaspiewala jak Łzy na płycie. Do tego dwoch panow z gitara, na pewno jeden spiewal, wlasciciel - czy drugi, nie pamietam. Wlasciciel byl tez jednoczesnie wodzirejem i proponowal co jakis czas rozne zabawy, typu "jedzie pociag" i zatrzymuje sie w roznych krajach (po czym wszyscy tancza tance z tych krajow) czy a teraz Panstwo Mlodzi tancza z dziecmi.
Oczepiny nie byly dlugie, zgodnie z moja prosba - samej piosenki nie pamietam, okup za buty proponowalismy my.
Muzyka przerozna, uzgadniana wczesniej - duzo nowych piosenek (Feel, Wyginam cialo smialo :) , itd ) i sporo starych przebojow, z lat 60-70, od rock'nd'rolla po Stanek, Rodowicz i Czerwone Gitary.
Grali po 30 minut + 10 minut przerwy.
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 12:07 am   

No to po weselu pędzę robić reklamę chłopakom i dziewczynie z Next For You, bo należy im się jak mało komu, a na tym forum są jakoś zapomniani...

Po 1: wokal Arka i pani wokalistki (nie pamiętam imienia, nie bijcie) były przepiękne, uważam, że wiele kawałków wykonali lepiej od oryginału: np. Feel czy piosenkę dla rodziców Cliver - wokal Arka nadał temu dosyć płaskiemu kawałkami prześlicznej głębi. Czekam niecierpliwie na DVD, żeby posłuchać tego jeszcze raz!

Po 2: repertuar bez zarzutu bawili się i starzy i młodzi, jak zagrali Numa Numa Jeja, to cała sala wywijała :D

Po 3: przerwy były akurat, a nawet dla mnie za krótkie: co chwila coś z mężem musieliśmy robić, więc przerwa na jedzenie trwała czasem za krótko :D ale dla gości pewnie było w sam raz. Skarg nie było.

Po 4: zespół był trzeźwy do samego końca i w wybornej kondycji, jakość nie malała z upływem czasu, wysoki poziom do bladego rana, grali żwawo nawet gdy sami goście ledwo zipieli :) ale ściągali buty i na obolałych nogach szli w tany, co chyba o czymś świadczy.

Po 5: zarówno kontakt, jak i zgranie z nami, salą, gośćmi - było idealne. Najmniejszych problemów, najmniejszego niedogadania, kiedy przy oczepinach było małe zakręcenie z wódką (teść pojechał odwieźć babcię, a miał klucz do składziku... :D), śpiewali twardo piosenkę, aż problem się rozwiązał i goście nawet nie zauważyli, że był jakiś problem. Panowie dawali nam znaki, zamawialiśmy toasty, wszystko było dogadane, podobnie z kamerzystą - pan Adam Krencjasz był zawsze poinformowany, co się będzie działo i był na miejscu. Dla mnie kontakt z zespołem jest kwestią o wysokim priorytecie i tutaj jestem dopieszczona w 100% :)))

Po 6: wokal w obcych językach na świetnym poziomie, wśród gości był obcokrajowiec, tłumacz i cała masa filologów, wszyscy zadowoleni

Po 7: usłyszałam masę razy, że mieliśmy najfajniejsze oczepiny ze wszystkich wesel i jest w tym coś, zwłaszcza jak to mówią osoby, które same miały wesele :) Oczepiny fajne, z jajem, a jednocześnie nie było nic wulgarnego, nic ****, żadnej wiochy, jedyny pieprzny pomysł wyszedł od gości. W ogóle ton zabaw, prowadzenia, przyśpiewek - pełen Wersal, ale bez sztywniactwa, wszystko na poziomie. Popłakałam się ze śmiechu przy przeróbce Big Cyca pt. "Rudy się żeni" - zamiast Rudego zespół wstawił imię pana młodego i kazał mu tańczyć po kolei ze wszystkimi dziewczynami.

Nie są to tylko moje pozytywne wrażenia, bo wszyscy goście bardzo zespół chwalili, a część osób w wieku "weselnym" chce już namiary :)

Jeśli orkiestra to przeczyta, chciałabym podziękować w tym miejscu za fantastyczną zabawę i wspaniałe wesele. To głównie dzięki wam ta noc była taka magiczna - dobry zespół po prostu robi wesele.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Michas 

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 10:48 pm   

No jak miło
 
 
annaalicja 

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 7:39 pm   

Polecam ten zespół są naprawdę warci swojej ceny,Grali u nas 14.08.2010 i było super
 
 
Wietrzna 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 10:32 pm   

U nas zespół grał w czerwcu 2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miły i konstruktywny kontakt od samego początku. Dobra muzyka (zarówno repertuar jak i wykonanie). ŻADNYCH problemów z alkoholem. Polecamy :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 9:01 pm   

W 2010 roku byłam na weselu podczas którego grał zespół Next For You. Dobrze się bawiłam :) :cool: Czy ktoś może się podzielić bardziej aktualnymi opiniami na temat tej grupy?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 9:00 pm   

Czy ten zespół ma jakąś stronę, można gdzieś posłuchać ich "demo" ?
 
 
Biedronka8620 

Dołączyła: 23 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:35 am   

Czy ktoś słyszał jakieś opinie lub bawił się ostatnio na weselu gdzie grał ten zespół??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl