Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Marianna No - nie polecam
Autor Wiadomość
wallflower 

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 3:46 pm   Marianna No - nie polecam

Niestety odradzam firmę Marianna No.
Zamawiałam u pani Marii buty ślubne na 3 miesiące przed datą ślubu. Podczas pierwszej wizyty byłam nią oczarowana. Doskonale zna się na butach, umiała doradzić odpowiednią tęgość, wysokość obcasa, czubek buta… Nie mówiąc już o tym, że kolor i wzór był do wybrania jaki tylko się wymarzyło! Genialnie! Każdy element buta był indywidualnie dobrany. Na zamówienie butów namówiła się także moja mama. Cena niestety wysoka, lecz uznałyśmy, że na takie idealnie dopasowane buty warto. Pani zastrzegła, że rozpoczyna się sezon urlopowy, więc butów nie będzie zbyt szybko. Powinny wyrobić się na przymiarkę, lecz jeśli się tak nie stanie dadzą coś zastępczego, a na ślub już na pewno buty będą. Powiedziałam ok i czekałam. Po ok. 2 miesiącach, zaczęłam interesować się jak idzie wykonywanie butów. Natrafiłam wówczas na nieprzychylne komentarze pod postami butów na profilach na facebook’u i Instagramie. Dziewczyny narzekały na brak kontaktu z panią Marią, na nieotrzymanie w terminie butów, na kasowanie ich nieprzychylnych komentarzy… Zmartwiona zaczęłam więc dzwonić. Przez kilka dni nikt nie odbierał. Napisałam na facebooku wiadomość, na która otrzymałam odpowiedź, że Pani sprawdzi i da znać. Nie dała. Dzwoniłam zatem dalej, i pisałam wiadomości także. Minął kolejny tydzień i nic. W końcu się dodzwoniłam i usłyszałam, ze buty się kroją/kleją, będą po weekendzie. Byłam już przed ostatnią przymiarką sukienki, zatem otrzymałam buty zastępcze. Po weekendzie dzwonię ponownie, tym razem otrzymuję wiadomość, że z czwartkową dostawą może przyjdą. Dzwonię w czwartek, nie ma. Proszę o określenie się, czy te buty na pewno przyjdą czy mam już szukać nowych, bo do ślubu został tydzień. Pani dała znać na następny dzień, że butów nie będzie i przeprasza. Oddałam buty zastępcze, a zaliczkę otrzymałam z powrotem. Na szczęście nowe buty upatrzyłam sobie w trakcie tych wszystkich zawirowań, więc tylko udałam się do sklepu i je kupiłam. Dodam, że buty które zamówiłam w Mariannie No były zwykłymi butami, bez indywidualnych aplikacji. Przekonał mnie jedynie niepowtarzalny kolor, dobre wykonanie, wygoda, kształt czubka i obcasa taki jaki chciałam. Nie chcę nawet myśleć, co by było gdybym zamówiła buty z jakimiś ozdobami… Na termin ślubu na pewno by się nie wyrobiła…

Dlatego dziewczyny, jeśli nie chcecie mieć dodatkowego stresu w tydzień przed ślubem, nie zamawiajcie u tej Pani butów! Tydzień przed ślubem jest mnóstwo innych obowiązków (lub czas na relaks!), a nie dzwonienie co 30 min do Pani, która i tak nie odbierze telefonu, a gdy odbierze i tak powie, że dalej tych butów nie ma. Szkoda czasu, stresu, pieniędzy.
Nowe buty kupiłam w firmie Filippo w Porcie Łódź, i jestem bardzo zadowolona!

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl