Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża
Autor Wiadomość
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 10:37 am   

Cudownie dziękuję Pusiak!!!!!!!!!!!!!I przepraszam za gapiostwo!!!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 10:50 am   

Spoko :) Nic sie nie stało :) Mam nadzieje, że sie przydadzą :)
_________________

 
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 11:58 am   

OOOOO tak bo mój M.obstawał przy Jezuitach twierdząc że tam jest ładnie,a tego Kościoła w ogóle nie widział........pomogą mi przekonać,że jest tam równie ładnie a poza tym to już teraz moja parafia,więc mam kolejny argument :wink:
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 4:08 pm   

katkrys ja także postaram się wkleić nasze zdjęcia z kościoła żebyś sobie zobaczyła, tylko muszę poprosić męża żeby mi je przerobił bo są za duże do wklejenia. Postaram się to zrobić jak najszybciej.
_________________


 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 4:20 pm   

SUUUUUUUUUUUUUper by było....... z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:16 pm   

Wow, jakie śliczne zdjęcia! Ja i mój D. bierzemy tam ślub i właśnie zastanawialiśmy się, jak ten kościół wygląda podczas ceremonii. Jestem pod wrażeniem :)
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:30 pm   

Wklejam narazie tylko dwa zdjęcia i niestety nie za dobrze widać kościół w środku, ale to tylko na początek.





[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 6:31 pm ]
Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wkleić żadnego zdjęcia z imageshack. Czyżby coś się pozmieniało :?: :?: :?:
_________________


 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 9:07 pm   

Pusiak, masz rewelacyjne fotki tego kościoła ja przeszukałam wszystkie i znalazłam tylko jedno, gdzie cokolwiek widać i nie jest za ciemne


Resize of Resize of Ślub (170).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 870 raz(y) 23.25 KB

_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 8:48 am   

izunia_82 napisał/a:




Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wkleić żadnego zdjęcia z imageshack. Czyżby coś się pozmieniało :?: :?: :?:

Źle kopiujesz adres zdjęcia. Trzeba skopiować nie z pozycji IM a Direct.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 5:17 pm   

Aaa, to już wszystko jasne :) , dzięki kryszka.
_________________


 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 6:27 pm   

Bardzo ladny jest ten kosciolek
i wsrod moich znajomych bardzo popularny
bylam tam na 1 slubie i bardzo podobaly mi sie dekoracje :)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 12:44 pm   

Tak wyglądał św. Krzyż w dekoracjach na naszym ślubie:

_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 2:28 pm   

u nas była całkiem podobna dekoracja :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mgrzelak28 

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 9:10 pm   

Ja biore slub w tym kościele 22 sierpnia 2009 zatem tuż tuz i szukam par , które tez wybrały tę datę aby może wspólnie coś pomyślec o dekoracji w kościele?

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 10:11 pm ]
dodam , że podobnież w tym terminie siostra nie będzie mogła udekorować kościola
_________________
mgrzelak
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 5:44 pm   

Są jakieś pary które biorą ślub w tym kościele w terminie 21.08.2010.
Można by było się dogadać w kwestii dekoracji kościoła.
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 4:34 pm   

Hej, ponieważ ostatni wpis w tym wątku był prawie dwa lata temu, odświeżam temat: czy ktoś z was planuje w najbliższym czasie ślub w Kościele Św. Krzyża?
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 7:57 am   

Cześć :) Ja planuję ślub w tym kościele!! Chciałam się zapytać czy byłaś już w kościele w sprawie ślubu?? Do którego księdza jest najlepiej iść i kiedy? Będę wdzięczna za informacje! :)
_________________
Myszeczka
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:18 am   

myszeczka2009, a masz już jakąś konkretną datę?
Ja mam już wszystko zaklepane za sprawą mojej mamy :) Trzeba iść do kancelarii, która jest otwarta w tygodniu w godzinach 10-11 i 16-18 i zapytać się o termin i godzine po prostu. Pani, która tam siedzi daje karteczkę ze stempelkiem, że termin zarezerwowany (za to chyba się coś płaci, ale jest to symboliczna kasa, chyba jakieś 20 zł). Potem przychodzi się już na trzy miesiące przed ślubem i dopiero wtedy mozna się dogadywac który ksiądz itd. :)
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:43 am   

W takim razie jak pójdę dzisiaj to nie będę rozmawiała z Księdzem? Jacy są księża w tej parafii? Wiesz kiedy który przyjmuje? Bo potrzebuje z Księdzem porozmawiać chyba! a ślub w przyszłym roku! A Ty ile wcześniej byłaś w kościele?
_________________
Myszeczka
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:47 am   

Ja mam ślub we wrześniu 2013 i moja mama była w kosciele około miesiąc temu. Z tego co wiem wystarczy jeśli pójdziesz do kancelarii, z księdzem spotkacie się dopiero na krótko przed ślubem. W Kancelarii dostaniesz dokładną informację co i kiedy masz donieść.
Nie znam wszystkich księży z tego kościoła, ale jeden wydaje się być naprawdę w porządku - nazywa się chyba Zieliński, moja mama i wszystkie sąsiadki bardzo go lubią, a i ja pamiętam, że jest bardzo sympatyczny i zawsze żartuje :) Ja na pewno będę chciała żeby to on udzielał nam ślubu.
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:50 am   

Wiesz ja się trochę boje tam iść bo mój przyszły mąż nie ma ani chrztu reszty sakramentów dlatego pytam do którego księdza iść! A ten Ksiądz Zieliński wygląda dość surowo! Dlatego mam obawy przed wizytą u Księdza! :(
_________________
Myszeczka
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:07 am   

Powiem Ci, że ja nie należę do tych bardzo "kościelnych", a mimo to ja tego księdza akurat bym się nie bała. Pamiętam jak jakieś dwa lata temu chodził u mojej mamy po kolędzie i akurat w domu byłam tylko ja i mój obecny narzeczony. Ksiądza zaczął wypytywać a ile czasu się spotykamy i czy planujemy ślub, więc zgodnie z prawdą powiedzieliśmy mu, że nie. A na to on, że dobrze, bo to powinny być przemyslane decyzje i nie ma się dokąd spieszyć. Mnie szczęka opadła, bo podejście Kościoła kojarzy mi się zupełnie inaczej. Także mnie kojarzy się raczej pozytywnie i zachęcałabym, żebyś to właśnie z nim się spotkała, ale po wypowiedziach innych dziewczyn widzę, że pozostali księża z tej parafii też są rozchwytywani i zachwalani.

A czy wy decydujecie się na ślub całkowicie kościelny, czy Twój narzeczony będzie brał ślub jako osoba świecka (nie wiem czy tak się to nazywa ale wiadomo o co chodzi :wink: )
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:13 am   

Jeśli Ksiądz pozwoli nam na ślub to będzie jako wierząca ja i on jako świecka (niewierzący) ponieważ moj mężczyzna nie jest przekonany do wiary i nie chce przyjmować wszystkich sakramentów przed ślubem!! No nic dzisiaj mam zamiar tam iść co ma być to będzie! Przecież nie mogę odkładać tego w nieskończoność kiedyś i tak będę musiała! Trochę mnie podniosłaś na duchu! Mam nadzieję że nie będą nam robić problemów! Chociaż nie będę ukrywać, że bardzo denerwuje się przed tym spotkaniem!! :(
_________________
Myszeczka
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:52 am   

Ja myślę, że będzie dobrze. Powinno być dla nich najważniejsze, że ty mimo wszystko chcesz ślubu kościelnego niezależnie od przekonanń narzeczonego.
Trzymam kciuki!!!
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 10:44 am   

Dzięki za pomoc!! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko bez problemów! Muszę jakoś opanować stres! Chociaż bardzo ciężko mi to idzie! Panikuję trochę a nawet bardzo! :P
_________________
Myszeczka
 
 
 
hardtoforget 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 11:04 am   02.06.2012

Dziewczyny, która z Was bierze ślub w tym kościółu 02.06.2012?
Proszę o kontakt.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 12:30 pm   

myszeczka2009 napisał/a:
Jeśli Ksiądz pozwoli nam na ślub to będzie jako wierząca ja i on jako świecka (niewierzący) ponieważ moj mężczyzna nie jest przekonany do wiary i nie chce przyjmować wszystkich sakramentów przed ślubem!! No nic dzisiaj mam zamiar tam iść co ma być to będzie! Przecież nie mogę odkładać tego w nieskończoność kiedyś i tak będę musiała! Trochę mnie podniosłaś na duchu! Mam nadzieję że nie będą nam robić problemów! Chociaż nie będę ukrywać, że bardzo denerwuje się przed tym spotkaniem!! :(


Nic nie denerwuj się, my wzięliśmy taki właśnie ślub w tym kościele i wszystko przebiegło bardzo sprawnie i kulturalnie :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 5:57 pm   

Ja dzisiaj zaklepałam godzinkę 18 :) 24.08.2013 u ks. Zielinskiego. Bardzo sympatyczny :)
_________________
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:55 pm   

Cytat:
Ja dzisiaj zaklepałam godzinkę 18 :) 24.08.2013 u ks. Zielinskiego. Bardzo sympatyczny :)


nam też ślubu będzie udzielał ten ksiądz :) bardzo go lubimy! :D
_________________
 
 
FeminaMR 

Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 8:04 pm   

No ja osobiście tego księdza nie polecam. Poprosiliśmy właśnie Jego o poprowadzenie ceremonii naszych zaślubin, bo to w sumie znajomy rodziny. Niestety, ksiądz nie powiedział żadnego miłego słowa - nic od siebie, zawieszał ze zdenerwowaniem głos, kiedy małe dziecko koleżanki coś mówiło, a na koniec powiedział do mnie, że żałuje, iż wyszłam za mąż, co słyszał mój świeżo poślubiony Mąż...Generalnie nasi bliscy byli zdegustowani....
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 9:47 am   

ja również wybieram ten kościół :] miałąm tam komunie i strasznie mi się podoba.napiszę i tutaj. jakby jakaś para coś kotoś 13 września 2014 :D
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Paulaa85 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Mar 28, 2015 2:04 pm   

Pdnoszę temat. Czy któraś z par bierze ślub w tym kościele 22 sierpnia 2015 roku?? Jacy księża aktualnie tam pracują? Byłam ostatnio z moim narzeczonym i trafiliśmy na ( chyba ) proboszcza. Nie zrobił na nas dobrego wrażenia ;/ Pomocy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl