Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
W jakim kolorze wiązanka?
Autor Wiadomość
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:29 pm   

A ja zupełnie nie wiem jakie kwiaty wybrać i jaki kolor, czy w tonacji sukni czy jakieś w kontrastowych kolorach. A kształt bukiecika to chyba standardowy, za duży wybór tego wszystkiego.. :roll:
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:50 pm   

Mia, polecam kolor kontrastowy, ale pasujacy do jakiegos elementu np koloru kamizelki pana mlodego, albo jakiegos elementu przy twojej sukni (nie wiem jak bedziecie ubrani, wiec zgaduje). Moze byc tez kolor kwiatkow ton ciemniejszy lub jasniejszy od twojej sukni, nie polecam takiego samego bo wszystko sie zleje, szczegolnie na zdjeciach.
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 1:00 pm   

też tak myślałam, ale suknię mam w kolorze tzw. cappucino, a pan młody brązowy garnitur bez marynarki. Z brązowymi kwiatami będzie więc raczej problem;-) I jaki kolor tu wprowadzić...?
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:02 pm   

Mia napisał/a:
a pan młody brązowy garnitur bez marynarki.

Mia, jak to garnitur bez marynarki? :shock:
To jak? Spodnie i kamizelka? Spodnie i koszula?
Tak kombinuję, bo surdut, frak czy smoking mają marynarkę, więc to nie one. :roll:
Zaciekawiłaś mnie. :wink:
_________________
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:04 pm   

Ojej, bez kamizelki miało być :oops:
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:24 pm   

Mia napisał/a:
Ojej, bez kamizelki miało być :oops:

:hahaha:
Nieźle. :graba:
Od razu mi się to trochę dziwne wydało. :wink:

Mia, co do kwiatów to jak chcesz mieć kolor zbliżony do kolorów strojów to może pokombinuj z barwą herbacianą i ecru? Ewentualnie ocienie źółte i pomarańczowe (ciepła tonacja).
Zależy jaki jest ten brąz garnituru Twojego narzeczonego. Bardziej musztardowy czy czekoladowy, ciemny czy jasny.
_________________
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:31 pm   

kolor gorzkiej czekolady, czyli ciemny, ale masz rację, te kolory będą ciekawe. Wszystko to jakoś trudno mi sobie wyobrazić.
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:38 pm   

Mia, dobra kwiaciarka (nie mylic z droga) powinna bez problemu doradzic ci odpowiedni kolor i rodzaj kwiatow.
Kolory zaproponowane przez Asiek beda napewno dobrym wyborem.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 3:19 pm   

Też się zgadzam z Asiek co do kolorów, a poza tym twoja suknia ma jakieś elementy dekoracyjne doszyte? Bo można wtedy coś podobnego wkomponować w bukiet. Można też bukiet ładnie owinąć kawałkiem matriału na welon czy w kolorze sukni... :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 5:49 pm   

Dziewczyny czy wiazanka takiego koloru pasuje do bialej sukni???

037d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1326 raz(y) 18.24 KB

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 6:00 pm   

do białej pasuje prawie kazdaq, byle nie za jasna bo sie wszystko zleje!
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 6:03 pm   

Agni
ta wiązanka jak najbardziej pasuje!
a do tego jest sliczna :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 8:24 am   

Też uważam, że jest śliczna i na pewno będzie pasowała
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 11:07 am   

natknelam sie na takie stronki (sa w jezyku angielskim):

kwiaty posegregowane kolorystycznie:
http://www.weddingbasics.com/flowers/colors.asp

kwiaty posegregowane na pory roku:
http://www.weddingbasics.com/flowers/seasons.asp

znaczenie kwiatow:
http://www.weddingbasics.com/flowers/meaning.asp

opisy kwiatow:
http://www.weddingbasics.com/flowers/types.asp
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:42 pm   

megi napisał/a:
do białej pasuje prawie kazdaq, byle nie za jasna bo sie wszystko zleje!
akurat z tym sie nie zgadzam że sie zleje... ja miałam białą suknię i... białą wiązankę tyle że z zielonymi dodatkami-kwiaty odbijały jakgdyby tę zieleń i wcale się nic nie zlewało... A koloru nie brałam pod uwagę bo do białej sukni i ciemnoszarego garnituru pana młodego (bez kamizelki, z białą muchą) to raczej żaden kolor nie pasuje...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 10:28 pm   

Ja również się nie zgadzam :wink:

Moja suknia była ecru a wiązanka z łososiowych róż i eustomy koloru ecru :)

Mnie się efekt podobał :roll:
_________________

 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 4:59 pm   

tekst artykulu zaczerpniety ze strony serwisy gazety.pl

Często przy wyborze kwiatów na ślub państwo młodzi są zagubieni, a nawet już zmęczeni żmudnym realizowaniem listy spraw koniecznych. Kwiaty figurują zazwyczaj na ostatnim miejscu. Spróbujmy to zmienić. Starajmy się przekonać naszych klientów, że kwiaty są ważne - wyrażają przecież nasze emocje. W takiej chwili dobrze jest się zdać na profesjonalne doradztwo florysty.


Florystyka ślubna jest moją ulubioną dziedziną - mówi Mariola Miklaszewska. - Tworzenie ozdób dla panny młodej daje mi dużą satysfakcję, gdyż są one ściśle związane z osobą, dla której są przeznaczone. Blisko 24 godziny będą dopełnieniem wizerunku panny młodej i zostaną uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Dlatego też zdaję sobie sprawę ze spoczywającej na mnie odpowiedzialności. ?le dobrana wiązanka, choćby była wykonana po mistrzowsku, będzie niepokoić, wprowadzi poczucie chaosu i zamętu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie doradztwo. Najlepiej gdy wybór wiązanki ślubnej poprzedzają rozmowy, które pozwolą bliżej poznać naszą klientkę. Florysta powinien uruchomić swoje wyczucie i bacznie obserwując pannę młodą, jej relacje z bliskimi, spróbować ustalić, jaki typ kobiety reprezentuje. Istotny jest także wzrost i postura, kolor włosów i oczu, karnacja oraz rodzaj sukni i biżuterii.

Rady ogólne

Wysoka, postawna kobieta powinna mieć dość dużą wiązankę ślubną, w której znajdą się spore kwiaty, np. lilie, róże, cantedeskie (kalle). Drobna, filigranowa - wiązankę małą i delikatną w wyrazie. Dla kobiety, która sprawia wrażenie wyniosłej i władczej (typ damy) odpowiednia będzie wiązanka-wodospad lub berło wykonane ze szlachetnych kwiatów o reprezentacyjnym charakterze. Odpowiednie będą tu: eucharis, anturium oraz różne odmiany storczyka. Dojrzała i kobieca panna młoda powinna nieść do ślubu wiązankę pełną, o obłych kształtach i nasyconych kolorach - angielską kroplę lub łuk.

Do młodzieżowego typu urody pasuje wiązanka sprawiająca wrażenie jakby była ze świeżych, polnych kwiatów; najlepiej w kształcie kokonu lub kwiatowej bransoletki. Jednak okrągły, "zamknięty", nieduży bukiet również będzie odpowiedni. Paniom pełnym młodzieńczego wdzięku poleciłabym delikatne, jasne kolory, np. biały, niebieski, odrobinę szarej zieleni; mały, "grzeczny" bukiet, typu biedermeier lub kwiatową kulę. Pasowałaby również nieduża wiązanka w kształcie luźnej kropli z jasnoróżowych, ogrodowych kwiatów, z kilkoma akcentami jasnofioletowymi. Kobieta ekstrawagancka jest na ogół wymagająca i pewna siebie. Do ślubu zasugerowałabym jej jakieś niekonwencjonalne rozwiązanie - rzadko spotykane kwiaty wbudowane w eksperymentalne (np. łuk) i graficzne formy lub długą, wijącą się wiązankę. Ciekawa powinna być również kolorystyka, np. odcienie fioletu z dodatkiem srebrnej zieleni. Przypuszczam, że kobiety praktyczne, w typie sportowym, będą zadowolone, gdy otrzymają mało zobowiązującą wiązankę z jednobarwnych i niezbyt małych kwiatów. Odpowiedni będzie biedermeier i jego przekształcenia, jak wiązanka kameliowa.

Wiązankę powinniśmy dopasować również do koloru włosów panny młodej. Blondynce o jasnej karnacji doradzam bukiet w jasnych kolorach z ciemniejszymi akcentami. Rudowłosym dziewczętom najlepiej pasują wiązanki w ciepłych kolorach - żółtym, pomarańczowym, z dodatkiem czerwieni lub brązu. W przypadku brunetek i szatynek mamy znacznie większą gamę możliwości.

Również olbrzymie znaczenie przy doborze wiązanki ślubnej ma kolor i krój sukni oraz tkanina, z jakiej ją uszyto. Suknia długa, z lekkiego, zwiewnego materiału powinna być podkreślona wiązanką w kształcie luźnej kropli. Do sukni gładkiej z lejącego się materiału pasuje bardzo przejrzysta struktura bukietu z wyraźnie zaznaczonym przebiegiem linii. Jeśli suknia jest ze sztywnego materiału - dostojna i ciężka - proponuję wiązankę w formie zdecydowanie zwartej i zamkniętej (np. angielską). Ważne jest też wrażenie, jakie robi suknia - wiązanka ślubna i użyte w niej kwiaty powinny z nim współgrać, i tak np. romantyczną w wyrazie suknię uzupełniamy romantycznym bukietem (np. z róż, peonii czy hortensji).
_________________
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 8:12 pm   

Hehe
No teraz to juz na pewno nie wybiorę za szybko wiązanki :) a myslalam ze to bedzie takie proste :) :) Ech życie...
Będę miała suknię w kolorze kości słoniowej z koronką w kolorze starego złota. Co byście zaproponowały ? Proszę o pomoc, bo powoli tracę siły... :)
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 7:51 am   

Ja też ma tai problem jak ty ;)
Niby już wybrałam wiązankę (zaproponowaną przez forumki) ale ostatnio zaczęłam w nią wątpić. ?e może inna, kolor inny.

A co do koloru twojej wiązanki to ... zależy czy chcesz mieć kolorową czy jednak stonowana w kolorze sukni. Jeśli kolorowa to np. może pomarańczowe kalie albo pomarańczowe gerbery...
Może jakiś ciepły i delikatny (jasny) odcien czerwieni.
A jeżeli wolisz jasne bukiety to może kwiaty kremowo-zółte (gdzieś na forum widziałam taką wiązankę w tych kolorach) albo w kolorze złota z akcentami brązowymi... Moze coś takiego?[/b]
_________________
 
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 10:56 pm   

Do sukni w kolorze capucino lub podobnej polecam kwiaty w cieplych kolorach, np. moj ulubiony pomarancz. Slicznie to wyglada szczegolnie gdy dolaczymy do tych kwiatow jakies zielone listki.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 9:45 pm   

Czesc Dziewczyny ja też mam problem z wiązanką nie wiem jaki kolor wybrać kocham ciemnoczerwone róże ale mam bielusieńką suknie i boje się że będzie za duży kontrast a znowu białych nie będzie widać najgorsze ż e nie wiem jaki kolor garnituru wybierze moje kochanie więc musze czekać :( dobrze że fason mam już wybrany :) jak znajde to wkleje zdięcie :) pozdrawiam
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 3:18 pm   

mnie się bardzo podobają storczyki. Są przecudne. Do bielutkiej sukieneczki moga być lekko różowe, ecru, lekko zielone. Każda wiązaneczka bedzie się odbijała, bo przecież są listki, gałązki. Chyba ze wiązanka jest w stylu kuleczki bez zieleni. wtedy faktycznie lepiej jest wybrać kolor który bedzie się ździebko odbijał.
Na pewno nie myślę o różach bo są nieszczęśliwe - chyba ze z tych różopodobnych - własnie nie wiem jak się nazywają te kwiatki.Jak narazie jednak moim faworytem jest storczyk. :razz:
_________________


 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 7:45 pm   

kiciucha napisał/a:
Na pewno nie myślę o różach bo są nieszczęśliwe


A kto je tak skrzywdził, że nieszczęśliwe są ;)
Ech te zabobony :?
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 8:25 am   

Fionka powaznie, ludzie którzy mieli róże na swoich slubach mówią że nie przyniosły one im szczęścia w życiu. A może faktycznie jest to jedynie pretekst na który można zrzucić życiowe niepowodzenia.
:?
Sama nie wiem co o tym mysleć, tez mam dylemat jaką wiązanikę mam mieć. Tymbardziej że pani która będzie nam ubierała samochód, chce dostosować kwiaty do wiązanki panny młodej. Nie wiem czy storczyk jest wytrzymałym kwiatem i utrzyma mi się na samochodzie. Róże wiem ze są sprawdzone.
A może Ty Fionka wiesz jak się nazywają te kwiaty bardzo podobne do róży, ale niemajace kolców.?
_________________


 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 5:59 pm   

Cześć Dziewczyny a ja mimo przesądów chce róże bo zawsze dostawałam je od mojego Adaśka i uwielbiam je. A te kwiaty o które pytacie nazywają się eustema są podobne do róż ale w delikatnych kolorach od białych do fioletowych są trwalsze od róż ale nie tak ładne. mnie storczyki też się podobają ale u mnie w rodzinie kobiety mówią że to kwiaty na pogrzeb a nie na ślub pozdrawiam :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 4:28 pm   

ja bym chciała coś w jasnym kolorze, ale niezlewajacym sie z sukienka.. może jakieś kwiatki w kremowo - pomaranczowe.. nie wiem jeszcze
_________________


Buziaki Gość
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 6:33 pm   


może coś takiego?
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:01 pm   

ja bede miała taka wiazanke :

img_45520.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1012 raz(y) 20.25 KB

_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:30 pm   

a ja coś w tym stylu, tylko bordowa

ta ostatnia najbardziej
Ostatnio zmieniony przez gosc Pon Mar 05, 2007 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:35 pm   

Sajonara6 napisał/a:
a ja coś w tym stylu, tylko bordowa


no właśnie ja też sobie wymarzyłam wiązanke w kolorze bordo :) tylko tak jakos nie mam wyobraźni żeby sobie ja ułożyc w myślach, czego bym chciała, ostatnio bardzo spodobały mi sie kalie ( jeszcze miesiąc temu nie wiedziałam o ich istnieniu ;) )
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:43 pm   

ja wybraŁam kalie bo to moje ulubione kwiaty

w TYM dniu chcę mieć przy sobie i na sobie tylko to co lubię i kocham
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 10:57 am   




_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Sro Mar 07, 2007 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 10:59 am   

bardzo ładne wiązanki i takie wiosenne kolory :)
ale mnie najbardziej podoba sie ta 3 - białe kwiatki :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:09 am   

imyszko mnie tez podobaja sie kalie, ale jak ogladam te kolorowe bukiety to zaczyna robic mi sie metlik w glowie.
Jeszcze dochodzi wystroj sali , ktory jes bialo -niebieski. I tu sie zastanawiam jaki kolor kwiatow?
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:43 am   

kiciucha napisał/a:
Fionka powaznie, ludzie którzy mieli róże na swoich slubach mówią że nie przyniosły one im szczęścia w życiu. A może faktycznie jest to jedynie pretekst na który można zrzucić życiowe niepowodzenia.
:?


Dziecinada. Można też zwalić na deszcz podczas ceremonii albo na czarnego kota, który przebiegł przed samochodem Nowożeńców :lol:

kiciucha napisał/a:
A może Ty Fionka wiesz jak się nazywają te kwiaty bardzo podobne do róży, ale niemajace kolców.?


Musiałabyć mi je pokazać, bo ja wzrokowiec jestem :oops: Na pewno je znam, ale bez obrazka nie skojarzę ;) Szczerze ? Jeśli kochasz róże - NIE WAHAJ SI? :!:

dominiqsz - podziwiam, że masz już wybraną wiązankę. Ja na razie nawet o tym nie pomyślałam :roll:
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 2:52 pm   

Imyszka ja też jestem generalnie za białymi i tylko białymi a bierzesz coś innego pod uwage niż kalie i róże? Bo ja nie mam pojęcia
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 3:05 pm   

wiesz co ja to na kwitakach to sie słabiutko znam :) albo mi sie podoba to co widzę na zdjeciu albo nie a jak one sie nazwyaja to ja czesto nie wiem :)
a tak wogóle to zastanawiam sie jeśli bym wybrała te kalie to co z butonierka młodego? przcież on tez ma takie kwiatka jak ja w wiązance i jak mu taki wielki kwiat kalii przypiąć ?? :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 3:43 pm   



bez problemu da sie przypiac bo to sa male kwiatki
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 4:12 pm   

faktycznie wygląda bardzo ładnie :)
_________________
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:59 pm   

te kwiaty o które pytacie podobne do róż tylko bez kolców to eustema :) są trwalsze niz róże ale niestety nie tak ładne :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 07, 2007 9:07 pm   

ja bym wŁaśnie chciaŁa wiązanka z takich kalii jak ta butonierka z postu nieszki; i butonierkę Crissa wŁaśnie taką - tylko bez tego zielonego bo wygląda jak pietruszka :smile:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 9:08 pm   

Chyba eustoma ;) Trochę peonie przypomina - piękny kwiat :mrgreen:
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 9:14 pm   

o te ci chodziło?

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 9:21 pm ]
takie?

slubna3a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 900 raz(y) 51.26 KB

_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:22 pm   

Ela_i_Adam ładne nawet
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 2:34 pm   

zamiast róż i eustomy moga byc peonie
_________________
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 2:20 pm   

Mam ten sam dylemat... Ja na biało a młody na stalowo :) i jaka wiązanka? Rozowa? Bialo zielona? herbaciana? :zalamany:
_________________
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 2:29 pm   

Madzia do takiego zestawu kolorystycznego stoi może być wiązanka w różnych odcieniach różu a także biała z dodatkiem innego koloru, może byc w czerwieni cielista lub jeśli lubisz coś z błekitem. herbaciane bym odradzała bo nie będą pasowały do garnituru ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:56 am   

do stalowego garnituru kolor musi byc zdecydowany, pastelowe nie beda dobrze sie prezentowac, moze byc wielokolorowa wiazanka
_________________
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:13 pm   

Moja wiązanka będzie biała lub biało-zielona.
Chciałam z hiacyntów, ale niestety nie będzie ich w sierpniu
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:39 am   

Mialam różową z hiacyntami i na zielonym spodzie :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl