Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
W jakim kolorze wiązanka?
Autor Wiadomość
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:05 pm   

Moniko ja kolory też chcę takie jak coś wymyślisz to daj znać bo ja coraz bardziej przekonuje się do róż One zawsze takie inne takie ciekaw No chciałam coś bardziej oryginalnego ale we wrześniu to chyba najorginalniejsze to jeszcze ta z jabłkami będzie No może te podobne do róż Eusta... coś tam
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
Maleństwo 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 7:26 pm   niebieskie kwiaty w październiku...

a ja mam następujący problem, czy jest możliwa wiązanka niebiesko biała z żywych kwiatów pod koniec sierpnia? i zastanawiam sie jakie dodatki pasują. Tzn.jaki kolor musznika pasuje do takiego koloru? ja może będę miała akcenty błękitne w postaci róży przy sukni i może naszyjnika. Tylko nie mam pojęcia jaki makijaż:/ bo podobno słyszałam ze też ma pasować do bukietu:/ jakie kolory oprócz niebieskiego pasują do niebieskiej wiązanki?

uff, proszę o pomoc bo zupełnie nie znam się na tego typu sprawach:(
_________________
już niedługo, coraz bliżej...

 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 8:44 pm   

mam problem, jakie kwiaty do tej sukienki na ślub cywilny


oto kolka moich kandydatek:
1.

2.

3.

4.

5.
_________________
Ostatnio zmieniony przez klara76 Nie Sie 12, 2007 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maleństwo 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 11:10 pm   

nie się podoba ta ostatnia:) albo ta pierwsza. Takie zywsze kolory mają...
_________________
już niedługo, coraz bliżej...

 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:15 pm   

mi najbardziej podoba się druga wiązaneczka :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:45 pm   

Mnie się podobają wszstkie...pierwsza ze względu na soczysty kolor a pozostałe ze względu na moje ukochane storczyki :) Na którą się w końcu zdecydowałaś? Byłaś je pokazać florystce??
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 11:12 am   

Pierwsza ma idealny zestaw kolorów.
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 2:06 pm   

zdecydowałam się na tą pierwszą, tylko zamiast różowych róż będzie różowa eustoma
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 2:14 pm   

Bardzo ładną wiazankę wybrałaś :)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 12:37 pm   

Mi osobiście bardzo podobają się eustomy. Uwielbiam te śliczne kwiaty, dlatego na pewno będą w mojej ślubnej wiązance. Kolorystyka będzie biało-różowa. Początkowo myślałam o wiązance tylko z białych kwiatów, ale pomyślałam sobie: suknia biała, wiązanka biała, zleją się i nie będzie jej widać dlatego rożowe kwiaty będą dla kontrastu.
Myślę,że poniższe zdjęcie najbardziej odpowiada, temu o czym myślę, tylko że bez storczyków, które są w tym bukiecie.


_________________
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 1:08 pm   

Ja nie mogę się zdecydować - frezje czy konwalie - uwielbiam i te i te. Kilka propozycji:





_________________
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 1:26 pm   

Z tych trzech bukietów najbardziej podoba mi się środkowy. Same konwalie też są ładne, na pewno taki bukiet będzie oryginalny. Pierwszy bukiet podoba mi się najmniej, to nie w moim stylu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pią Lis 16, 2007 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 7:45 pm   

Cudowny jest ten bukiet z róż i konwalii :)
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 6:41 pm   

niestety nie moge miec konwalii (slub w sierpniu) ale znalazlam takie cudenka:









konwalie4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 962 raz(y) 27.65 KB

konwalie3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 936 raz(y) 64.65 KB

konwalie2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 941 raz(y) 73.38 KB

konwalie1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 926 raz(y) 16.08 KB

_________________


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 12:32 am   

moja wiazanka beczie albo bialo-zielona (konwalie lub roze) albo czerwona (roze)
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 7:15 pm   

Klarysko, nie chce cie martwic, ale konwalie w czerwcu??? jak tego chcesz dokonac?
_________________


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 12:23 am   

podobno da sie jakos to zrobic, ale 100% szans nie ma. dlatego mam druga opcje :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 9:41 am   

klarysa napisał/a:
podobno da sie jakos to zrobic, ale 100% szans nie ma. dlatego mam druga opcje :)


Chętnie bym się dowiedziała jaka to opcja. Mamy ślub dzień po Tobie i żałuję, że brk już konwalii.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 11:12 am   

?licznie wyglądają wiązanki z konwalii ale ja nawet nie mam co na nie liczyć - ślub w sierpniu...
na razie planuję pastelowy róż, może coś z fioletem
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 4:33 pm   

Mi się marzy wiązanka w różnych odcieniach bieli, ekri, ewentualnie jasny łosoś :) no i oczywiśćie konwalie :mrgreen:
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 9:15 pm   

Mam slub w maju wiec moglabym teoretycznie mieć wiązankę z konwalii, ale same konwalie sa zbyt drobne na wiązankę (moim zdaniem)
_________________
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:24 pm   

aka też tak myślę, konwalie będą ładnym dodatkiem np. do róż :)
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:37 pm   

No jako dodatek mogą być :)
Ladnie wyglądają te z postu Słonka, ale już te, które wkleiła Olala nie bardzo (znaczy połączenie bieli z nie do końca bielą ;) - za duża róznica w kolorze jak na jeden kolor, a za mała jak na dwa).
A czy konwalie są w ogóle sprzedawane w kwiaciarniach?
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:44 pm   

owieczka - nie wiem jeszcze dokladnie, po nowym roku bedziemy sie z rodzicami dowiadywac wszytskich mozliwych sposobow. podobno mozna je jakos oszuakc, wykopac jak sa male, gdzies przesadzic, trzymac w chlodzie itd ale ja na prawde nie mam o tym zielonego pojecia :lol:
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 28, 2008 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 4:53 pm   

Moja sytuacja przedstawia sie tak: sala najprawdopodobniej bedzie ubrana szarfami w kolorach ciemnej zieleni i pomarańczy ( widzialam to na zdjęciach konkretnie w tej sali i wyglądało to bardzo ładnie, bo świetnie grało z kolorami ścian), w związku z tym kwiaty na stołach bedą pewnie pomarańczowe. Ja na 100% nie chcę mieć wiązanki w kolorze pomarańczowym, najbardziej podobają mi się wiązanki w jasnych kolorach typu ecri, ale pomyślałam, ze można połączyć te dwa kolory i znalazłam w necie wiązankę, którą przedstawiam poniżej. Co o niej sądzicie? (może dodam, że nie planuję mieć żadnych kolorowych dodatków do sukni)

I czy w ogóle myślicie, że wiodące kolory dekoracji powinny mieć znaczenie przy wyborze koloru wiązanki? Np. moja znajoma miała różowe dodatki na sukni, więc (to akurat jest oczywiste) wiązanka była w kolorze różowym, ale także salę udekorowano w tym kolorze.

310818556_1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 868 raz(y) 31.54 KB

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 6:54 pm   

ava napisał/a:
I czy w ogóle myślicie, że wiodące kolory dekoracji powinny mieć znaczenie przy wyborze koloru wiązanki? Np. moja znajoma miała różowe dodatki na sukni, więc (to akurat jest oczywiste) wiązanka była w kolorze różowym, ale także salę udekorowano w tym kolorze.


Rozumiem dobieranie wiązanki do stroju, ale do dekoracji sali to już dla mnie za dużo... moja wiązanka z salą nie ma nic wspólnego i nawet o tym przez chwilę nie pomysłałam, żeby stosować takie kryterium wyboru.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 7:22 pm   

A mi się marzą takie kwiatki ...

wiązanka.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 867 raz(y) 48.17 KB

_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 8:11 pm   

a ja miałam pomarańczowe różyczki ( takie małe ) z zielonymi dodatkami :)
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:10 pm   

owieczka napisał/a:
ava napisał/a:
I czy w ogóle myślicie, że wiodące kolory dekoracji powinny mieć znaczenie przy wyborze koloru wiązanki? Np. moja znajoma miała różowe dodatki na sukni, więc (to akurat jest oczywiste) wiązanka była w kolorze różowym, ale także salę udekorowano w tym kolorze.


Rozumiem dobieranie wiązanki do stroju, ale do dekoracji sali to już dla mnie za dużo... moja wiązanka z salą nie ma nic wspólnego i nawet o tym przez chwilę nie pomysłałam, żeby stosować takie kryterium wyboru.

ja zdecydowalam sie na rozowe kwiaty w wiazance i jak ustalalam kolory dekoracji w lokalu to chcialam miec wszystko na bialo ewentualnie z dodatkiem rozu wlasnie.. na torcie tez zazyczylam sobie rozowe kwiaty.. wydaje mi sie to calkiem naturalne, ze zwraca sie uwage na takie detale.. ale dla mnie istotne bylo, zeby papier zaproszen komponowal sie z kolorem sukni..
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 10:02 pm   

555 napisał/a:
ja zdecydowalam sie na rozowe kwiaty w wiazance i jak ustalalam kolory dekoracji w lokalu to chcialam miec wszystko na bialo ewentualnie z dodatkiem rozu wlasnie.. na torcie tez zazyczylam sobie rozowe kwiaty.. wydaje mi sie to calkiem naturalne, ze zwraca sie uwage na takie detale.. ale dla mnie istotne bylo, zeby papier zaproszen komponowal sie z kolorem sukni..


To co dla jednych jest oczywiste dla jednych, dla innych niekoniecznie. Styl zaproszeń, dobrany jest do stylu samochodu - wszystko retro. Sala też raczej w starym stylu... Elementem łączącym jest raczej styl niż kolor. Kolor będzie zbieżny stroje - kwiaty - dodatki.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 10:38 pm   

no oczywiscie, Owieczko, ze podstawa jest styl, absolutnie, on musi zagrac w pierwszej kolejnosci.. ale tutaj mowa byla o koloach, dlatego wypowiedzialam sie na ten temat :))
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 11:01 pm   

555 napisał/a:
no oczywiscie, Owieczko, ze podstawa jest styl, absolutnie, on musi zagrac w pierwszej kolejnosci.. ale tutaj mowa byla o koloach, dlatego wypowiedzialam sie na ten temat :) )


ja też nawiązałam do kolorów... tym samym nie zamierzam mieć "ceglanej" wiązanki ze względu na to, że obiad jest "U Fabrykanta". Zaproszenia też nie są kolorystycznie dobrane, ponieważ papier czerpany w kolorze morelowym, stylizowany na stary bardziej przypadł nam do gustu niż biały.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:31 pm   

Ja też nawiązuje do koloru :) Sala będzie udekorowana bordowo ecry lub bordowo biało, kwiaty będę mieć bordowe, dekoracja samochodu będzie bordowa. Zaproszenia będą też mieć coś bordowego :)
 
 
balazianka 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: szczytno
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 6:18 pm   mam duży problem

Za 3 tygodnie biorę ślub, jestem z mazur ale ślub biorę w górach, znalazłam kwiaciarnię w Zakopcu ale nasza korespondencja jest mailowa i telefonicznam i nie do końca mogę się w pełni poradzić. Nie mam pojęcia jaki kolor powinna mieć moja wiązanka, suknia ma kolor waniliowy łamany z ecrii, garnitur narzeczonego jest w kolorze ciemnej czekolady, musznik w kolorze sukni. Ja sama jestem blondynką z niebieskimi oczami, o jasnej karnacji skóry, czy ktoś mi coś podpowie? proszę
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:43 am   

moja będzie biała z elementami bordo no i wiadomo trochę "zieleni" :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 10:54 am   

u mnie tak samo jak u Pauliny - bordo + biel (ewentualnie ecri). Generalnie dekoracje sali i samochodu będę miała w tych kolorach i chce żeby wszystko ze sobą ładnie kolorystycznie współgrało :)
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 9:39 am   

A ja namieszałam :D moja będzie bordo z elementami bieli a nie odwrotnie :P Tzn bordo goździk miniaturka i do tego kilka białych frezji :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
balazianka 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: szczytno
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 3:13 pm   

no trudno , widzę,że nikt mi nie pomoże
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 4:59 pm   

balazianka na Twoim miejscu zdecydowaŁabym się na bukiet w odcieniach pomarańczu - np. pomarańczowe kale (te maŁe, candenski chyba). Czerwień i róż moim zdaniem odpada (nie gra z brązami), tak samo biel (bo będzie się "gryźć" z odcieniem sukni), również nie wybraŁabym np. róż herbacianych bo wszystko byŁoby takie ... pasztetowe. Kolor w wiązance musi ożywiać caŁość. Zdecydowanie postawiŁabym na pomarańcz.
Mam nadzieję, że pomogŁam :)
 
 
balazianka 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: szczytno
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 7:15 am   

Hmm, jetsem blondynką,a pomarańcz nie jest dla dla blondynek, to samo powiedziała mi pani w salonie ślubnym, znalazł.am wiązankę w tym kolorze nawet mi się podobała, ale ja tak bardzo nie lubię pomarańczu znalazłam coś takiego
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 7:19 am   

balazianko, niestety, nic nie widac. a myslalas moze o kremowych różach??
 
 
balazianka 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: szczytno
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 9:12 am   

jakoś róże w wiązankach ślubnych wydają mi się już przechodzone, jejku ale jestem maruda
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 3:43 pm   

Róże w moim pomponie były herbaciane :)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 1:14 pm   

U mnie będą czerwone róże z dodatkiem biały stefanosów (ale ręki to ja sobie nie dam uciąć że faktycznie tak to małe biale sie nazywa) :)
mietka wie ;P
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 1:25 pm   

mietka sobie wymyslila, ze to stefanosy, rownie dobrze moga to byc stanislawosy lub sebastianosy :) :)
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 1:32 pm   

mnie to naprawdę wsi-ryba jak to sie nazywa, byle by było to białe, małe i znalazło się u mnie w wiązance.
 
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 7:06 pm   

Ja chcę mieć jakieś jasne kwiatki, białe lub kremowe z dodatkiem zielonych listków aby się nie zlało z sukienką :-)
_________________

 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 2:54 pm   

Dziewczynki, a macie może jakiś pomysł na kolor kwiatów we wiązance/butonierce który ładnie by się komponował z garniturem kawa z mlekiem?
_________________
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 3:20 pm   

Kawa z mlekiem to znaczy taki?

Wydaje mi sie ze bladorozowe pasuja, no i biale z dodatkiem zieleni.
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Pon Gru 08, 2008 3:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 3:26 pm   

Tak :) narzeczony jeszcze nie kupił garnituru, ale na 90% będzie mniej więcej taki kolor :)

biel z zielonym akcentem-ta opcja mi się podoba :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl