Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejność wchodzenia do kościoła
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 11:38 am   Kolejność wchodzenia do kościoła

Mam pytanko odnośnie tego jak będziecie wchodzić bądź jak wchodziliście do kościoła, tzn. czy najpierw Młodzi a potem goście czy odwrotnie?


Bo ja bym chciała żeby najpierw goście usiedli w ławkach i czekali na nas a nie że my stoimy w progu a za nami tłum ludzi którzy wchodzą za nami i robią szum. Nie podoba mi się to, a już sytuacją ekstremalną było to że jak było zimno to goście się pchali i deptali Młodej po welonie. :x Powinni siedzieć i nas podziwiać. :wink:
Kłócę się o to z matką bo ona uważa że narzucanie czegoś gościom jest niegrzeczne. Ale czy poproszenie ich o zajęcie miejsc to naprawdę taki nietakt? Nie sądzę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 12:22 pm   

Myślę, ze takie uzgodnienia nie są realne przy dużej ilości gości. Poza tym wielu gości czeka na przyjazd Pary Młodej pod kościołem, by zobaczyć jaki samochód, jak ustrojony itp. Gdyby nie zależało im na tym, by zobaczyć właśnie ten moment, to pewni by siedzieli wygodnie w ławeczkach. Dlatego nie jestem przekonana co do pomysłu usadzania ich tam na siłę. Poza tym to jest miłe, gdy podjeżdżasz i widzisz mnóstwo ludzi, którzy czekają własnie na Was.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 12:47 pm   

Tzn. niech czekają jak najbardziej na nasz przyjazd, ale potem po prostu niech wejdą przed nami do kościoła. :)

A że jest to możliwe do zrealizowania wiem, bo na wielu wklejanych zdjęciach ze ślubów widać że goście siedzą a Młodzi czekają w wejściu.
No chyba że Młodzi weszli, zeszli ze środka trochę na bok i poczekali aż wszyscy się usadowią i dopiero wtedy wrócili na centralne miejsce w drzwiach. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 1:41 pm   

Nie wiedziałam, że to jest problemem. :? Jakoś na wszystkich ślubach, na których byłam - goście byli na miejscach w kościele, gdy młoda para wchodziła. Na moim też.
Kryszko, mogę zagwarantować, że ja będę na pewno Cię podziwiać, a nie deptać po welonie. :wink:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 8:58 pm   

Ja się co prawda nad tym wcześniej nie zastanawiałam, ale my - jak przyjechaliśmy pod kościół to goście stali przed kościołem, więc staneliśmy przy schodach i tak jakoś wyglądało, że zapraszaliśmy wszystkich do środka, choć na głos nic takiego nie mówiliśmy. I goście jakoś tak sami z siebie weszli do środka zanim my stanęliśmy przy wejściu. :D
Poza tym byłam też na ślubie, gdzie młoda z tatą czekali przed kościołem aż wszyscy wejdą do środka (nam nawet było głupio, bo się trochę spóźniliśmy :oops: ), ale widać było że czekają, aż goście wejdą.
Mnie się w ogóle wydaje, że goście sami zazwyczaj wiedzą, że należy wejść do kościoła wcześniej, przed młodymi. :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 1:14 pm   

Sądzę, że o to nie musisz martwić. Nie widziałam jeszcze ślubu, na którym pierwsi wchodzili młodzi a za nimi dopiero goście. :)
Widziałam natomiast jak organista grał Marsza Weselnego do pustego kościoła, bo goście wyszli w czasie, kiedy młodzi podpisywali dokumenty ślubne i później młodzi maszerowali samotnie ku wyjściu.
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 10:27 pm   

gosiaczek napisał/a:
Nie widziałam jeszcze ślubu, na którym pierwsi wchodzili młodzi a za nimi dopiero goście. :)

To tak jak i ja :D :)
Byłam na ślubie, gdzie Państwo Młodzi robili sobie przed kościołem zdjęcia, gdy pojawiał się na horyzoncie ktoś z gości, witali się z nim, i zapraszali do koscioła. Gdy już wszyscy byli w środku, oni uroczyście weszli :D :)
Ostatnio miałam w pracy dyżur w sobotę,a że Galeria jest vis a vis kościoła, "podgladałam" ślub. Goście zaczęli się zbierać pod kościołem, Młodzi przyjechali troszku przed czasem, z każdym się witali. I kiedy przyszła odpowiednia godzina, goście weszli do kościoła, a Oni na samym końcu uroczyście prowadzeni przez księdza weszli do kościoła.
Tak więc Kryszko wydaje mi się, że nie masz się czego obawiać. I nawet jak ktoś będzie chciał podziwiać Cię, to po przywitaniu się wejdzie do kościoła.
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 11:06 pm   

Ech, pisałam już w innym temacie że jestem na etapie wymyślania problemików. Nie zaszkodzi pomartwić się na zapas. :wink:
A wyszło to z tego że osobiście byłam na takim ślubie, więc się martwię. :roll: No nic, będzie jak będzie. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 1:12 pm   

My bedziey czekac przy wejsciu do kosciola a goscie bedą wchodzic do srodka :)

Tak zebysmy idac do ołtarza nie mijali pustych ławek :)
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 6:20 pm   

My się najpierw przywitaliśmy z gośćmi - potem wspólne zdjęcie ze wszystkimi na schodach - a potem goście weszli do kościoła, Arek też (czekał na mnie przed ołtarzem).
Jak zaczęli grać Marsza to dopiro ja z tatą ruszyliśmy do ołtarza :)
_________________

 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 9:16 am   

u nas bedzie tak samo.. moj tata nawet obiecal ze schudnie 10 kg :D zeby porzadnie wygladac jak bedzie mnie prowadził do ołtarza
_________________


Buziaki Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl